The Grand Tour

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
شايد حرفاي ما از اين سر دنيا واسه كسي مهم نباشه
اما واقعا يه جورايي براي خود من كه حدودا ٨ ساله دارم اين سه نفر رو ميبينم پير شدنشون برام سخته
قضيه تمام شدن همكاريشون با بيبي-سي كه براي من شُك نبود
چون يادمه از همون فصل ٢٠ كم كم جرمي به قول معروف دل به كار نميداد
پايان هر فصل ميگفت اين فصل آخره
يا اينكه واسه قرارداد فصل جديد هي پول بيشتري ميخواست و معلوم بود كه تخت گاز داره نفساي آخرش رو ميكشه
يقينن تخت گاز فصل هاي آخر و گرند تور اون لذت عميقي كه موقع تماشاي فصل هاي اوليه اي كه من خودم تخت گاز ميديدم رو واسم نداره
اما چيكار ميشه كرد؟
بالاخره اينا هم پير شدن و از طرفي اين مسابقه ها و چالش ها هم يا تكراري شده و يا اينكه كم كم ديگه كف گيرشون به ته ديگ رسيده و ايده اي ندارن
الان ديگه خيلي وقته ما شاهد مسابقه ي ماشين و هواپيما نيستيم
يا اينكه شاهد كاراي خطرناكي كه ميكردن نيستيم
الان مثل فيلم شده يه جورايي و ديگه اون حالت مستند رو نداره
يادمه جرمي اون اوايل كه من خودم تخت گاز ميديدم يه شوخيايي ميكرد موقع تست ماشين توو پيست كه آدم از خنده ميميرد
اما الان چي؟
بگذريم....
از روزي بترسيم كه گرند تور هم براي هميشه تمام بشه:-s

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
اين قسمت به نظر من بهتر از قسمت قبل بود
بخصوص اينكه مزدا خيلي باحال بود
و جرمي ديگه ضايع شد خخخ
اما خب معلومه عاشق اين 4c هست و ول كنش نيست خخخخ
اين جمعه بايد منتظر باشيم ببينيم براي كريسمس چيكار كردن
آدم دلش براي ويژه برنامه هاي كريسمس تخت گاز تنگ ميشه
هر بار اونجا ميتركوندن...
گل سرسبد همه ي ويژه برنامه هاي كريسمسشون اول سفر به آرژانتين بود كه در فصل ٢٢ بود
و دومي كه يادمه و خيلي باحال شده بود بخصوص استوديوشون به قسمت ما بين فصل١٥ و ١٦ بود كه با پورشه و فراري و مرسدس رفتن آمريكا

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
قسمت 5 هم بسیار عالی بود :D اون Conversation Street هم دیگه میشه بگی تقریبا اسکریپت شده نبود و خیلی بهتر شده بود و بسی خندیدیم :D

در کل روندی که برنامه داره میره رو دوست دارم :D با همین فرمون ادامه بدن ولی انصافا برای فصل بعد دیگه مهمون بیارن :D خُنُک ترین بخش برنامه همین کشتن سلبریتی ها هست :D

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
شوخی های این قسمت خیلی خوب بود! حتی قبل از شروع برنامه شروع شدن :

خوراکی خوردن جیمز و ... اشاره به قانونی بودن ماریجوانا بود.
شوخی های سک*سی که دیگه فراوان بود. از نور قرمز دادن تا انواع وسائل مورد نیاز!:D
اینم ملت تقدیم ریچارد کردن:D :

--------------------
از Top Gear هم خبر هست که احتمالا پیست تبدیل به منطقه مسکونی بشه. البته این شایعه از سال 2014 بوده.
>>>

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
خب بعد از گذشت پنج قسمت برنامه تقریبا روال خوبی گرفته و با فاصله بسیار زیادی بهترین برنامه مستند و طنز در مورد اتومبیل هست .
اما برای من تاپ گیر با اجرای این سه نفر حس و حال دیگه ای داشت یه جورایی تاپ گیر b.b.c و این سه مجری مکمل همدیگه بودن و طی 21 فصل به تدریج ایراداتشو برطرف کرده بودن تا یه مجموعه بی نقص درست بشه . مثالی که میتونم بزنم رابطه کوجیما و بازی mgs هست !! میدونیم که mgs بدون کوجیما ارزش بازی نداره و بازی بعدی کوجیما با اینکه بازی شاهکاری میشه اما مطمئنا هیچوقت جای mgs رو نخواهد گرفت :|:|:|
از پیست هم اصلا خوشم نمیاد عرض جاده و پیچ ها طوری هست که سرعت ماشین ها گرفته میشه و شور و هیجانی که در پیست تاپ گیر بود القا نمیشه

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اين قسمت به نظر من بهتر از قسمت قبل بود
بخصوص اينكه مزدا خيلي باحال بود
و جرمي ديگه ضايع شد خخخ
اما خب معلومه عاشق اين 4c هست و ول كنش نيست خخخخ
اين جمعه بايد منتظر باشيم ببينيم براي كريسمس چيكار كردن
آدم دلش براي ويژه برنامه هاي كريسمس تخت گاز تنگ ميشه
هر بار اونجا ميتركوندن...
گل سرسبد همه ي ويژه برنامه هاي كريسمسشون اول سفر به آرژانتين بود كه در فصل ٢٢ بود
و دومي كه يادمه و خيلي باحال شده بود بخصوص استوديوشون به قسمت ما بين فصل١٥ و ١٦ بود كه با پورشه و فراري و مرسدس رفتن آمريكا
انصافا ویژه برنامه های کریسمس تخت گار معرکه بودند بهترینشون هم ویژه برنامه ویتنام و بعد از اون هم آمازون بود بعید می دونم همچین ویژه برنامه هایی تو این گرند تور داشته باشند
ولی خودمونیم همون تاپ گیر هم فصل های آخرش به اندازه اولاش (فصل 4 تا 15) جذاب نبود اون اولا کار های خیلی خفنی با ماشین های قدیمی می کردند و تست هاشون عالی بود مثلا برای سنجش سواری ماشین تخم مرغ می گذاشتند تو یه آبکش فلزی روی سرشون می رفتند رو سنگ فرش بلژیکی:D این مدل تست ها تقریبا این اواخر تاپ گیر دیگه از بین رفت
این گرند تور هم این دو قسمت آخری رو خوشم اومده یه مقدار کمتر اسکریپت شده تو این دو قسمت برای همین برنامه هم پیشرفت کرده

• Like
Reactions: TheGodfather

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
انصافا ویژه برنامه های کریسمس تخت گار معرکه بودند بهترینشون هم ویژه برنامه ویتنام و بعد از اون هم آمازون بود بعید می دونم همچین ویژه برنامه هایی تو این گرند تور داشته باشند
ولی خودمونیم همون تاپ گیر هم فصل های آخرش به اندازه اولاش (فصل 4 تا 15) جذاب نبود اون اولا کار های خیلی خفنی با ماشین های قدیمی می کردند و تست هاشون عالی بود مثلا برای سنجش سواری ماشین تخم مرغ می گذاشتند تو یه آبکش فلزی روی سرشون می رفتند رو سنگ فرش بلژیکی:D این مدل تست ها تقریبا این اواخر تاپ گیر دیگه از بین رفت
این گرند تور هم این دو قسمت آخری رو خوشم اومده یه مقدار کمتر اسکریپت شده تو این دو قسمت برای همین برنامه هم پیشرفت کرده
دقیقا من هم با شما موافقم
تا فصل ۱۵ تخت گاز بینظیر بود
از اون به بعد دیگه همه چی داشت نفس نفس میزد واسه ی مردن!
مثلا یه فصل میدیدی، یه قسمتش فقط خوب بود!
اما فصل های ۴ تا ۱۵ هر قسمت یه چیزی واسه گفتن داشت

• Like
Reactions: Pyramid Head

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
خبرایی که من تا حالا دیدم این هست که میگن گرند تور رکورد دانلود تمام سریال های تلویزیونی رو تا حالا زده
حتی بازی تاج و تخت!

و خبر دوم این هست که ظاهرا قسمت ۴ رو واسه هند سانسور کردن:D
The Grand Tour heavily censored in India due to use of 'cow organs'

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر