The Grand Tour

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
کلا تخته گاز بدون این سه تا حس و حالش از بین رفته در ضمن اون مجریشم فوق العاده مضخرفو نچسبه:D و اما در مورد قسمت اول عالی چه شوخی ها چه نقدها و مخصوصا تست هاشون عالی بود

• Like
Reactions: BitsandBytes

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
خب من هم دیدم قسمت اولو.از همه مهمتر برام دیدن این ۳تا بود امّا واقعا نمیتونم حال و هوای پیست و اون استدیو و هوای بارونی لعنتی رو فراموش کنم.
حقیقتش با پیست زیاد حال نکردم و همچنین اینکه سلبریتی در کار نبودضد حال بود اما خب باید ببینیم در آینده چی میشه.
در هر صورت بودنشون خیلی بهتر از اینه که نباشن.امیدوارم کاستی ها رو بر طرف کنن که این با وجود خود جرمی و اندی ویلمن کنارش کاملا ممکنه.اونا همینکارو با تاپ گیر انجام دادن و برنامه رو نجات دادن.
جالب ترین بخش فسمت اول هم تست P1 و 918 و لافراری بود که توی تاپ گیر مشخص نشد نتیجش.

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,069
نام
Ali
با دیدن قسمت دوم دلم فقط واسه یه چیز بیشتر تنگ شد
و اونم پیست بینظیر قبلی بود
این پیست جدیدشون افتضاحه
اصلا اون حس و هیجان رو نداره
جرمی موند تو دلش که با این والکان یه خورده تند بره:-??
آخه آمازون تو که اینقدر خرج قسمت اول کردی
نصف اون پول رو میدادی یه پیست میساختی اصلا!~X(
قسمت دوم به جز اون جایی که جیمز رفته بود پیش اون دریفت بازا:)) هیچ جاش واسم جالب نبود

• Like
Reactions: pedram13

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,721
نام
وحید
خب قسمت دوم رو دیدم
قسمت تست ولکان خوب بود
ولی با این راننده جدیده اصلا ارتباط برقرار نمیکنم خیلی نچسبه
قسمتهای نجات ملکه هم خیلی خندیدم جالب بود
امیدوارم قسمت مصاحبه با سلبریتی ها به این شکل ادامه پیدا نکنه
به نظرم باید به شو وقت داد تا جا بیوفته و خودشو نشون بده

• Like
Reactions: TheGodfather

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
خب من هم دیدم قسمت اولو.از همه مهمتر برام دیدن این ۳تا بود امّا واقعا نمیتونم حال و هوای پیست و اون استدیو و هوای بارونی لعنتی رو فراموش کنم.
حقیقتش با پیست زیاد حال نکردم و همچنین اینکه سلبریتی در کار نبودضد حال بود اما خب باید ببینیم در آینده چی میشه.
در هر صورت بودنشون خیلی بهتر از اینه که نباشن.امیدوارم کاستی ها رو بر طرف کنن که این با وجود خود جرمی و اندی ویلمن کنارش کاملا ممکنه.اونا همینکارو با تاپ گیر انجام دادن و برنامه رو نجات دادن.
جالب ترین بخش فسمت اول هم تست P1 و 918 و لافراری بود که توی تاپ گیر مشخص نشد نتیجش.

هوای بارونی لعنتی رو خیلی عالی و به موقع گفتی ، دقیقا همین حس رو دارم ، اون استودیو یه چیز دیگه ای بود .

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
اون قسمت اردن و نیرو های ویژه رو دوست نداشتم، خیلی مصنوعی و بد و بی ربط بود. چند تکه خنده دار داشت ولی کلا خیلی بد بود.
به فاز ژانر مستند برنامه نمیخورد.

--------

کلا انتظاراتتون رو این فصل بیارید پایین یکم، باید فرصت داده باشه تا جا بیوفته همه چیز و بعد کلا میوفته رو غلتک این مجموعه :D

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,069
نام
Ali
من یه مشکلی که با گرند تور دارم
راننده پیستشون هست
این همه چرت و پرت که میگه چیه؟
از طرفی میبایست موقعیکه داره این حرفا رو میزنه، جرمی هم همزمان جوابش رو مثل همیشه به شوخی بگه
اما نمیدونم چرا هیچ حرفی نمیزنه؟ و فقط مثل یه گزارشگر!
گزراش میکنه و میگه از فلان پیچ الان رد شد!!

و یه حدس دیگه ای که میتونم بزنم این هست که ما شاید فقط فصل اول رو اینجوری توی چادر ببینیم و اینکه هر برنامه میرن یه کشوری
از فصل بعد یه استودیوی دائم و طبق معمول توی انگلیس داریم
البته فقط حدس ِ

• Like
Reactions: bayern_vahid

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چرا همه میگن قسمت دوم خوب نبود؟ :D من خیلی حال کردم :D یه سری جاهاشم منفجر شدم از خنده :D

فقط انگار بخش Celebrity Brain Crashش هنوز کامل نشده که نشونش نمیدن و اون اتفاقات میوفته فقط امیدوارم قسمت بعد نشون بدن چیه

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
قسمت دوم رو دیشب تونستم ببینم بالاخره. به نسبت اپیزود 1 ضعیف تر بود ولی بازم قابل قبول بود. قسمت اردنش رو خواسته بودن یکار متفاوت دربیارن که یکمی زیاده روی کرده بودن دیگه بنظرم. :D هرچند چند تا صحنه عالی داشت. مخصوصا اون صحنه که جرمی به جیمز میگه برو اون ماشینو ردیف کن میگه چرا میگه چون یه برنامه در مورد ماشین ها هستیم و باید المان هاش رو داشته باشیم. :)) دقیقا چند ثانیه قبل اون داشتم به همین مورد فکر میکردم که انگار جواب منو داد. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر