The Grand Tour

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
قسمت دوم خوب بود و قسمت سوم خوب تر چقدر تیکه به هم انداختن تو این دو قسمت واقعا عالی هست
هرچند بحث ماشین کم رنگ شده و بیشتر کمدی شده کار ولی همینم نعمتیه ک از وجودشون داریم فیض میبریم
تیکه ها بالا 18 هم فراوان به هم میگن خخ
بحث های ماشین رو این همه سال انجام دادن
الان همین که این سه نفر دارن برنامه میسازن با هم دیگه خودش نعمتیه که باید نهایت لذت رو ازش برد

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
همون شخصیه که باهاش قرار داشت؟:x:x
از قرار گذشته؛ اینطور که خبرگزاری‌های مختلف نوشتن، کریسمس میره دهات خانم (ایرلند). میمیره آخره به دست همون ایرلندی‌ها.:D
lhfd_the-roundhouse-gala.jpg

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
چقدر این قسمت سوم خوب بود
من همین فرمونی که دارن پیش میرنو خیلی دوست دارم ، بررسی شیرون یکی از بهترین بررسی هایی بود که دیدم با اون موزیک فوق العاده و فیلمبرداری زیبا.
فک کنم من تنها کسیم که از Brain Crash بیشتر خوشم میومد تا این مصاحبه های جدید ، به نظرم اصلا خنده دار نیستن بیشترشونم نمیشناسم ، اصلا هم برام مهم نیست کی کیو شکست میده : |

آخرین ویرایش:

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,042
نام
sal
Brain Crash خیلی بهتر بود ،خنده دار تر بود سری 1 ش عالی بود اما 2 خیلی بد شده و کسل کننده هست،با مهمونایی که میارن خیلی مسخره پیش میره و 10 دیقه (یا بیشتر)بیخود هدر میره،همون روش رو ادامه میدادن بهتر بود ، Brain Crash رو سری اول ایده های خوبی داشتن واسش .

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
برای کسایی که در جریان نیستن؛ طعنه‌های ریچارد و جیمز به بیماری جرمی، کلا بخاطر پارتنر جدیدش هست:D

واقعا این تیکه هاشون فوق العاده هست
البته بیشتر فکر کنم بخاطر خوردن بیش از حد رانی هست!! ذات الریه خخخ

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دوستان در مورد دلیل تصادف هموند کسی توضیح داده؟
لحظه های آخر کاملا مشخص بود یه چیزی شده کنترل ماشین رو کلا از دست داده بود دستش می لرزید ترس رو تو چشماش میشد دید. ماشین ترمز بریده بود؟ تو اون سرعت کی میره سمت پیچ آخه بنظرم ماشین یه مشکلی داشت.

پ.ن: تا حالا به شباهت های کشور خودمون با سوئیس دقت نکرده بودم دقیقا مثل سیبی که از وسط انداخته باشیش تو فاضلاب :D

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,069
نام
Ali
دوستان در مورد دلیل تصادف هموند کسی توضیح داده؟
لحظه های آخر کاملا مشخص بود یه چیزی شده کنترل ماشین رو کلا از دست داده بود دستش می لرزید ترس رو تو چشماش میشد دید. ماشین ترمز بریده بود؟ تو اون سرعت کی میره سمت پیچ آخه بنظرم ماشین یه مشکلی داشت.

پ.ن: تا حالا به شباهت های کشور خودمون با سوئیس دقت نکرده بودم دقیقا مثل سیبی که از وسط انداخته باشیش تو فاضلاب :D
سوئيس و ايران=))
اما خداييش مناظر بي نظيري داره
خيلي خيلي عالي بود
اما در مورد تصادف
واقعا هيچكس نميدونه
فكر نكنم ترمز بريده باشه، چون خط ترمزش موند
اما هرچيزي كه بود، نظر من بر اينه كه به هموند گفته بودند باز هم يه دور ديگه بره تا ركورد اون دوتا رو بزنه
چون كم كم اين ماشينا با اين نوع سوخت و حجم از اسب بخار بايد تبليغ بشن و مشتريا رو ترغيب كنن به خريد!
ولي هموند گند زد!
واقعا نتونست ماشين رو كنترل كنه
و اينا هم چون ديدن ماشين رو خراب كردن و ....
الكي گفتن هموند بعد از اتمام مسابقه واسه دختربازي!:D گاز داده و ما دوربينامون رو جمع كرده بوديم!!
كنترل اين ماشين با اين سرعت و قدرت رو ميبايست ميدادن دست يه راننده
و ميبردن به يه جاده ي امن تر!
نه اينكه ....:-w

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
سوئيس و ايران=))
اما خداييش مناظر بي نظيري داره
خيلي خيلي عالي بود
اما در مورد تصادف
واقعا هيچكس نميدونه
فكر نكنم ترمز بريده باشه، چون خط ترمزش موند
اما هرچيزي كه بود، نظر من بر اينه كه به هموند گفته بودند باز هم يه دور ديگه بره تا ركورد اون دوتا رو بزنه
چون كم كم اين ماشينا با اين نوع سوخت و حجم از اسب بخار بايد تبليغ بشن و مشتريا رو ترغيب كنن به خريد!
ولي هموند گند زد!
واقعا نتونست ماشين رو كنترل كنه
و اينا هم چون ديدن ماشين رو خراب كردن و ....
الكي گفتن هموند بعد از اتمام مسابقه واسه دختربازي!:D گاز داده و ما دوربينامون رو جمع كرده بوديم!!
كنترل اين ماشين با اين سرعت و قدرت رو ميبايست ميدادن دست يه راننده
و ميبردن به يه جاده ي امن تر!
نه اينكه ....:-w
اگر قضیه تبلیغات و تقلب بود که خوب خیلی راحت تایمشو عوض میکردن.اگرم میخواست دوباره دور بزنه باید میرفت سر خط وایمیستاد و از اول تایم میگرفتن نه اینکه ته خط رو گاز بده!کلا از چهرش معلوم بود یک مشکلی هست.خیلی با استرس رانندگی میکرد.
حتی واسه اینکه قیافه پر استرس هموند رو توجیه کنن اون صحبتهای قبل حرکت جرمی و جیمز رو بعدا اضافه کرده بودن به نظر من.

isapor1234

کاربر سایت
Mar 31, 2016
257
نام
امیر
قسمت 4 متاسفانه فوق العاده ضعیف بود
با این بخش مصاحبه جدید هم اصلا حال نمیکنم

چرت و پرت شده همش شده شوخی و تیکه انداختن مسخره کردن :| کلن تو این فصل هیچی از توش درنیاوردن حالا ببینیم قسمتای بعدش چی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر