چکیده ای از نقد های PS4 Pro

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
PS4-Pro-Specs-709205.jpg

در حالی که کمتر از دو روز به عرضه جهانی PS4 Pro مانده است، اکثریت سایت ها نقد و نظر خود را در مورد این کنسول که عنوان قوی ترین کنسول در بازار را به خود اختصاص داده منتشر کرده اند. بنا به گفته قریب به اتفاق این سایت ها، این کنسول انتخاب خوبی برای کسانی هست که به دنبال خرید کنسولی جدید هستند، ولی برای کسانی که PS4 دارند ارزش چندانی ندارد:

GameSpot
-اگر صاحب یک کنسول PS4 هستید، خرید Pro نیازی نیست مگر اینکه یک تلویزیون 4K و مقداری پول برای خرج کردن دارید. کسانی که خیلی به دنبال گرافیک هستند شاید بتوانند از aliasing بهتر و رنگ های شادتر لذت ببرند ولی برای بقیه ، تفاوت در آن حد نیست که نیاز به ارتقا وجود داشته باشد.

CNET
در این مرحله از زندگی Pro، تعداد بسیار محدودی باید حتی به فکر خرید این کنسول باشند، این تعداد حتی برای کسانی که PS4 دارند کمتر هم می باشد. اگر تلویزیون 4K دارید، می خوهید کنسول بخرید و 100 دلار اضافه هم دارید، قدرت کنسول و حجم حافظه دو برابر کنسول می تواند دلیل خوبی برای خرید باشد. هرچقدر بخواهید می توانید در مورد قدرت و مشخصات بحث کنید، ولی حقیقت این است که ما تفاوت چندانی در بازی های Pro ندیدیم. البته این امکان دارد که درآینده، بازی هایی که Pro را در نظر دارند ساخته شوند و این تفاوت ملموس تر شود.

PCMag

بدون شک این کنسول قوی تر و ارتقایی از PS4 هست. ولی، تفاوت زیادی بر روی بازی های پچ نشده برای این کنسول دیده نمی شود. در مورد بازی های پچ شده هم بایست بین چیز هایی مثل 4K و یا Frame Rate بالاتر انتخاب کنید، امکان انتخاب هر دو وجود ندارد. عدم عرضه HD Blue ray player خود یک نقطه منفی در این کنسول حساب می شود. این ارتقای سخت افزاری برای "حرفه ای ها" جالب است، ولی بقیه؟ نه چندان که ارزش سرمایه گذاری داشته باشد.

TechRadar

برای تازه وارد ها و کسانی که کیفیت و رزلوشن 4K برایشان مهم است این کنسول انتخابی بسیار عالی است. برای بقیه، احتمال زیادی وجود دارد که مزیت های این کنسول ارزش قیمت بیشتر را ندارد.

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سلام دوستان من میخام PS4 بفروشم یه پرو بگیرم میخاستم بدونم اکانتامو چیکار بکنم میتونم از روی معمولی پاکشون کنم وبعد روی پرو وارد کنم ؟؟؟؟
برای تروفیهام مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟
نه هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط قبل از رد کردن دستگاه کلا پاک کن همچی هم اکانت هم هارد .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,917
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام دوستان من میخام PS4 بفروشم یه پرو بگیرم میخاستم بدونم اکانتامو چیکار بکنم میتونم از روی معمولی پاکشون کنم وبعد روی پرو وارد کنم ؟؟؟؟
برای تروفیهام مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟

سیوهات رو هم بنداز رو کلود

• Like
Reactions: snoko

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
مبارک باشه ، اصلا صدا نداره محسن در مقابل معمولی ، من هر دو رو دارم ، همون ابتدا که روشن میکنی معمولیو یا بازیو اجرا میکنی دور فنو قشنگ متوجه میشی ولی روی پرو خیلی عالیو کم صدا کار میکنه ،
گرافیک اسکایریم چقد روش زیاد شده؟

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دوستان ما هم در استانه ی خریدن پرو هستیم من فقط بخاطر 4k اون قصد خرید رو دارم از دوستان کسایی که خریدن بازی ها توی رزولوشن 4k چجوری هست من شدیدا هیجان زده ام برای بازی کردن last of us با کیفیت 4k و اینکه راجع به شایعاتی که میگن مثل (داغ کردن و مشکلات حرارتی ) اینا صحت داره؟ البته من تقریبا توی هیچ منبع معتبری این موضوع رو ندیدم ممنون از شما.

hidden147

کاربر سایت
Aug 5, 2012
57
نام
امید
دوستان ما هم در استانه ی خریدن پرو هستیم من فقط بخاطر 4k اون قصد خرید رو دارم از دوستان کسایی که خریدن بازی ها توی رزولوشن 4k چجوری هست من شدیدا هیجان زده ام برای بازی کردن last of us با کیفیت 4k و اینکه راجع به شایعاتی که میگن مثل (داغ کردن و مشکلات حرارتی ) اینا صحت داره؟ البته من تقریبا توی هیچ منبع معتبری این موضوع رو ندیدم ممنون از شما.
سلام اقا بگیر خیالت راحت انقدرم به شایعات گوش نده :) من الات دو هفته ای میشه دارم توی lou زیاد به چشم نمیاد ولی توی اینفینیتی یا final xv خیلییی شدید فرق دارن

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
در مورد کیفیت بازی ها توی رزلوشن4k فعلا برای بعضی بازی ها کاملا محسوسه مثل کال اف دیوتی اینفینت وارفر ومدرن وارفر ریمستر،بازی TRهم دوستان میگن بازی توی رزلوشن4Kخیلی بهتر شده البته من خودم هنوز تست نکردم در مورد THE LAST OF USبازی کیفیتش بهتر شده مخصوصا ازلحاظ HDRولی نه به اندازه اون 3بازی که گفتم ولی جوری هست که دوباره ترغیب بشی از اول بازی کنی،در مورد داغ کردن وحرارت کنسول توی این بازی هم ،همه اینا شایعه اس ،من خودم ساعتها بازیش کردم ولی حرارت کنسول مثل بقیه بازی ها بوده،کلا باید اینا درنظر بگیری که حرارت کنسول بیشتر از پلی4 معمولیه،که حالا اگه خیلی حساس باشی میتونی عمودی بزاری یا اینکه زیرش یه کول پد بزاری،که البته با توجه به فن قوی خود کنسول فکر نکنم احتیاجی باشه،بهرحال این کنسول اول راهه،با امدن بازی های آینده کیفیت وکارایی اش بیشتر خودشا نشون میده،ولی الانشم میشه واقعا قدرتشا توی بعضی بازی ها حس کرد ،حالا ایشالا خودت میگیری متوجه میشی

• Like
Reactions: MRM_3000

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
ممنون از دوستان بابت راهنمایی من بیشتر رزولوشن مد نظرم هست که خوب از اونجایی که tlou نیتیو اجرا میشه انتظار شفافیت بسیار بالا رو دارم از بازی یعنی خیلی کاری به کیفیت بافت ها و موارد دیگه ندارم چون واقعا 2160p قابل قیاس با 1080p نیست.

• Like
Reactions: mikael1026

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
سلام من پرو خریدم فقط چجوری اپدیت مخصوص پرو بازیهارو بگیرم ؟
اخرين آپديت بازيها رو انجام بده خودشون شامل حالت پرو ميشن به صورت اتوماتيك

به ليست بازيهايي مه از پرو پشتيباني ميكنن نگاه بنداز چون همه بازيها سا پورتش رو ندارن

• Like
Reactions: GPSY and Adidas95

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
اخرين آپديت بازيها رو انجام بده خودشون شامل حالت پرو ميشن به صورت اتوماتيك

به ليست بازيهايي مه از پرو پشتيباني ميكنن نگاه بنداز چون همه بازيها سا پورتش رو ندارن

من بازیم دیسک هست ریجن 4 هم هست :| ربطی به این داره بعد هیچی نیومد فقط اپدیت 1.03 فیفا اومد که خودش 1گیگ و 300 بود کلا که با پی اس ایکس ریختمش احتمال داره ربطی به دیسک بودن بازی یا ریجنش داشته باشه ؟

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
من بازیم دیسک هست ریجن 4 هم هست :| ربطی به این داره بعد هیچی نیومد فقط اپدیت 1.03 فیفا اومد که خودش 1گیگ و 300 بود کلا که با پی اس ایکس ریختمش احتمال داره ربطی به دیسک بودن بازی یا ریجنش داشته باشه ؟
شما يه گزينه check for update رو بزنيد اگه اپديتي نبود پس بازي به update ،
فيفا 17روي ps4 pro 4k native اجرا ميشه. و نياز به كاره خاصي نداره

ps: رزوليشن پشتيباني رو از روي ps setting هم تست كنيد كه 2160p باشه

• Like
Reactions: victor hogo

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
شما يه گزينه check for update رو بزنيد اگه اپديتي نبود پس بازي به update ،
فيفا 17روي ps4 pro 4k native اجرا ميشه. و نياز به كاره خاصي نداره

ps: رزوليشن پشتيباني رو از روي ps setting هم تست كنيد كه 2160p باشه

والا تلوزیونم 1080 هست :d مگه بعد من چک فور اپدیت زدم فقط اپدیت 1.03 خود فیفارو اورد اخه پس یعنی بازی کلا روی همون پرو میاد ؟

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
والا تلوزیونم 1080 هست :d مگه بعد من چک فور اپدیت زدم فقط اپدیت 1.03 خود فیفارو اورد اخه پس یعنی بازی کلا روی همون پرو میاد ؟
بله ديگه نيازي نيست كه تنظيمات خاصي انجام بديد خود به خود اجرا ميشه

• Like
Reactions: victor hogo

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر