چکیده ای از نقد های PS4 Pro

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
PS4-Pro-Specs-709205.jpg

در حالی که کمتر از دو روز به عرضه جهانی PS4 Pro مانده است، اکثریت سایت ها نقد و نظر خود را در مورد این کنسول که عنوان قوی ترین کنسول در بازار را به خود اختصاص داده منتشر کرده اند. بنا به گفته قریب به اتفاق این سایت ها، این کنسول انتخاب خوبی برای کسانی هست که به دنبال خرید کنسولی جدید هستند، ولی برای کسانی که PS4 دارند ارزش چندانی ندارد:

GameSpot
-اگر صاحب یک کنسول PS4 هستید، خرید Pro نیازی نیست مگر اینکه یک تلویزیون 4K و مقداری پول برای خرج کردن دارید. کسانی که خیلی به دنبال گرافیک هستند شاید بتوانند از aliasing بهتر و رنگ های شادتر لذت ببرند ولی برای بقیه ، تفاوت در آن حد نیست که نیاز به ارتقا وجود داشته باشد.

CNET
در این مرحله از زندگی Pro، تعداد بسیار محدودی باید حتی به فکر خرید این کنسول باشند، این تعداد حتی برای کسانی که PS4 دارند کمتر هم می باشد. اگر تلویزیون 4K دارید، می خوهید کنسول بخرید و 100 دلار اضافه هم دارید، قدرت کنسول و حجم حافظه دو برابر کنسول می تواند دلیل خوبی برای خرید باشد. هرچقدر بخواهید می توانید در مورد قدرت و مشخصات بحث کنید، ولی حقیقت این است که ما تفاوت چندانی در بازی های Pro ندیدیم. البته این امکان دارد که درآینده، بازی هایی که Pro را در نظر دارند ساخته شوند و این تفاوت ملموس تر شود.

PCMag

بدون شک این کنسول قوی تر و ارتقایی از PS4 هست. ولی، تفاوت زیادی بر روی بازی های پچ نشده برای این کنسول دیده نمی شود. در مورد بازی های پچ شده هم بایست بین چیز هایی مثل 4K و یا Frame Rate بالاتر انتخاب کنید، امکان انتخاب هر دو وجود ندارد. عدم عرضه HD Blue ray player خود یک نقطه منفی در این کنسول حساب می شود. این ارتقای سخت افزاری برای "حرفه ای ها" جالب است، ولی بقیه؟ نه چندان که ارزش سرمایه گذاری داشته باشد.

TechRadar

برای تازه وارد ها و کسانی که کیفیت و رزلوشن 4K برایشان مهم است این کنسول انتخابی بسیار عالی است. برای بقیه، احتمال زیادی وجود دارد که مزیت های این کنسول ارزش قیمت بیشتر را ندارد.

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
سلام داداش اگر فیفا داری میتونی یه عکس از بازی بدی ؟ اگرم نداری میتونی یه عکس از عددهای توی قسمت رزولوشن بزاری ببینم چیارو داره ؟بعد اچ دی ار ان و اف داره یا فقط اف با اتوماتیک ؟
فیفا که ندارم. منظورت از عدد ها چیه؟ HDR آره میشه روشن خاموشش کرد تو خود منو.

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
یه چیزی که ازش ناراحت شدم اینکه پرو توی مولتی بتلفیلد ۱، ۱۰-۱۵ فریم بیشتر میده امیدوارم بودم این اختلاف فریم تو مولتی نباشه که متاسفانه هست

Sent from my iPhone using Tapatalk
يه عمر داخل pc هم هست اما كسي مشكل نداره :D

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
برای مولتی مثل اورواچ ps4 یا 5 یا 6 ... فرقی نداره چون اصولا گرافیک و جزئیات خفنی نداره فقط گیم پلیه ناب. برای گیمرای حرفه ای هم که کلیدن روی یه بازی همین کافیه

Hamedesf

کاربر سایت
Aug 22, 2016
47
نام
حامد
دوستان ما نفهمیدیم آخر پرو به تلویزیون واسه چهار سال پیش میخوره یا نه؟ منظورم فول اچ دیه
آیا ارزش داره اینقدر بالا بگیرم؟ خودم که رفتم تو فکره خرید اسلیم یک ترابایتی بنظرم بهترین گزینه واسم باشه

Sent from my SM-N9200 using Tapatalk

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
دوستان ما نفهمیدیم آخر پرو به تلویزیون واسه چهار سال پیش میخوره یا نه؟ منظورم فول اچ دیه
آیا ارزش داره اینقدر بالا بگیرم؟ خودم که رفتم تو فکره خرید اسلیم یک ترابایتی بنظرم بهترین گزینه واسم باشه

به تلوزیون فول اچ دی میخوره رو 4k 30 فریم رو 1080 60 فریم با ارتقاع گرافیکی رو هر دو کیفیت

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
سلام دوستم یه پرو گرفته میخواستم ببینم اپدیت بازی برای فیفا 17 اومده یا نه اصلا این اپدیت بازیها که گرافیک رو برای پرو بهتر میکنه کی میاد

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
سلام دوستم یه پرو گرفته میخواستم ببینم اپدیت بازی برای فیفا 17 اومده یا نه اصلا این اپدیت بازیها که گرافیک رو برای پرو بهتر میکنه کی میاد
بله اپديت اومده كه گرافيك بازي رو 4k native ميكنه و يه سري بهبودهاي گرافيكي ديگه هم داره

• Like
Reactions: ps3_360_wii

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

خوردنش که آره ولی یه مشکل بزرگ هست الان، بازی های رو pro بدتر از کنسول معمولی اجرا میشن در مواردی و در حال حاضر. اگر خود بازی امکان انتخاب نده که خیلی هاشون نمیدن، روی full hd هم بازی scale میشه از 4K و با همون fps اجرا میشه. یعنی شما داری با همون کیفیت ولی با فریم بدتر بازی می کنی. یه مقدار صبر کن اگر عجله نداری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر