1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه
  1. x-x x-x

کاربر سایت

نام:
    رضا

استدیوی Hi rez که ساخت بازی smite در سبک MOBA در کارنامه ی خودش داره بازی رو به صورت رایگان در سبک هیرو شوتر منتشر کرده که پلیر های زیادی رو تونسته جذب خودش کنه.
    بازی خیلی شبیه به اورواچ ساخته شده و به نوعی اورواچ کوچک شده است.(البته به گفته ی سازنده ی بازی تقلیدی از اورواچ نکردن)
    در حال حاضر بازی به صورت رایگان در استیم موجوده و برای کسانی که میخواهند تجربه ای خوبی در این سبک داشته باشند بازی بسیار خوبیه.
    بازی فعلا در حالت بتای خودش هست.
    با توجه به افزایش پلیر ها و سیستم روان و سریع matchmaking احتمال موفقیت هست گرچه بازی اشکالات زیادی داره ولی آینده ی خوبی داره.
    اینم تاپیکش:D
    سایت رسمی بازی www.paladins.com

آخرین ویرایش: ‏Jan 4, 2017
    robb stark, mk_cod, soltanmasoud و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    Arya
    Paladins Pro Tip: به هیچ عنوان Aggression نگیرین :| واقعا به هیچ دردی نمیخوره :D به جاش به تناسب چمپیون های تیم حریف Wrecker یا Cauterize بگیرین. اینقدر بدم میاد ملت جلو Fernando و Barik میرن Aggression میگیرن :|

x-x این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

نام:
    سعید
    بازی جالبی هست
    ارزش تست کردن رو داره و پیشنهاد میکنم برا شروع همون victor رو بازی کنید.

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

4. کاربر سایت

نام:
    Masoud
    کسی بازی نمیکنه؟
    تاپیک آورواچ خیلی فعاله تازه بازی پولی هم هست ، این مفته هیچ کس نیست ...

5. x-x x-x

کاربر سایت

نام:
    رضا
    سروراش که شلوغ و پر هست و سریع پیدا میکنه ولی ایرانی ها زیاد نیستن داخلش.
    اورواچ چون خیلی نسبت به این کامل تره کلا بهتره از همه لحاظ همه میرن سمت اون با توجه به اینکه بازی رایگان هست فعلا بد نیست واسه سرگرمی برای اونایی که نمیخوان برن سمت اورواچ

6. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    دوستان من تازه بازی رو نصب کردم ولی بعد از زدن رو گزینه play و پایان لود اولیه، با This game was not properly authenticated at launch time پیغام مواجه میشم! تو اینترنت گشتم گفتن سرویس Hirez رو تو سرویس های ویندوز ریستارت کن که کردم ولی خب مشکل همچنان پابرجاست
    کسی راه حلی سراغ داره؟

PaladinsEAS.exe رو تو فایروال Add کردم مشکل حل شد

آخرین ویرایش: ‏Dec 20, 2016
    x-x این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    بهترین Champion بازی Skyeـه بنظرم! واقعا عالیه فقط flank میکنی! قدرت نامرئی شدنش هم رسما عین چیت میمونه :D
    تا حالا 11 Champion رو به لول حداقل 4 رسوندم! یکی دیگه برسونم میرم Competitive mode ببینم چیه! احتمالا Cassie یا Drogoz باشه :-?

hrm این نوشته را Like کرده است.
  8. hrm hrm

کاربر سایت

من امروز یک ساعت بازی کردم ! (رو PS4 البته)
    چطوری میشه Champion هارو آنلاک کرد؟ یک چیزی شبیه الماس داره برا خریدن Champion ها، ولی مثل اینکه اون و خیلی سخت میده (چند دست بردیم یه دونه هم نداد) راه دیگه ای به جز خریدنشون نیست؟ :-?

9. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    با ۵ هزار سکه میتونین کاراکتر باز کنین.کریستال اجباری نیست گذاشته که یا سکه بدی یا کریستال

hrm این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

نام:
    گابريل
    واقعا اینقدر پلیرهای این بازی توی بازیسنتر کمه؟! مراما بیاید جمع شیم یه خرده تبادل تجربه کنیم بازیمون بهتر بشه، من تازه شروع کردم، با چمپیون های دمیج چجوری باید بازی کرد؟!

11. کاربر سایت

اولا خیلی راحت بود ولی الان رسیدم لول 15 سخت شده خیلی یه مشت اسکول مینداره تو تیم
    من میانگین با هرکی میرم 20 تا کیل میگیرم ولی میبازیم نمیدونم چه باید کرد

12. کاربر سایت

نام:
    گابريل
    آره، همه از سیستم مچ میکینگ بازی گله دارن، اگه دوتا تیم با یه قدرت به هم بخورن، اون تیمی که با هم بیشتر همکاری میکنن و هرکس وظایف خودش رو انجام میده برنده میشه، من ک بعضی وقتها یه چیزایی میبینم دیوونه میشم... من معمولا وقتی چمپیون اصلی خودم رو بر میدارم بازی رو میبریم ولی با چمپیون های دیگه بسته به بازی بقیه اعضای تیم داره...

13. کاربر سایت

این دو سه تا پچ اخیر افتضاح بود مخصوصا این سیستم کامپتتیو جدید

این صفحه را به اشتراک بگذارید