Call of Duty: Infinite Warfare + COD4 Remastered | PC

2vrs_call-duty-infinite-warfare-release-date-xbox-one-ps4-pc_-_copy.png

Title: Call of Duty: Infinite Warfare
Developer:
Publisher: Activision
Platform: PC / Windows
Release date: 04.11.16

مثل هر سال دوباره شاهد عرضه نسخه ی جدید از Call of duty هستیم. این عنوان که توسط استودیو Infinity Ward ساخته شده و بیشتر مراحل آن در فضا اتفاق میفتد. نکته ی قابل توجه استفاده از چهره های مطرح مثل Kit Harington و David Harewood و Jamie Gray Hyder به جای شخصیت های بازی است. همچنین این شرکت به همراه این بازی، نسخه ی بازسازی شده ی CoD 4: Modern Warfare را عرضه کرده است. باید دید آیا این شماره از سری بازی های Call of duty توانسته به روزهای اوج خود بازگردد؟

آخرین ویرایش:

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
کسی نیست مارو یاری کنه:|
گزینه cache ها رو باید خاموش کنید که واقعا نمیدونم چرا بازم این گزینه مسخره تو بازی هست تو ادونس وارفیر بود اینجا هم گذاشتن من که والا فرقی ندیدم بین خاموشش و روشنش هر چی هم تو نت گشتم چیزی پیدا نکردم برای مقایسه روشن و خاموشش در کل بزن خاموش کنش حله تکسچرات

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,702
گزینه cache ها رو باید خاموش کنید که واقعا نمیدونم چرا بازم این گزینه مسخره تو بازی هست تو ادونس وارفیر بود اینجا هم گذاشتن من که والا فرقی ندیدم بین خاموشش و روشنش هر چی هم تو نت گشتم چیزی پیدا نکردم برای مقایسه روشن و خاموشش در کل بزن خاموش کنش حله تکسچرات
منظورت این دو تا است:
Cache spot shadows
Cache sun shadows
اینا چه ربطی به تکسچرها داره؟
و اینکه چیکار میکنن؟
این Render resolution رو نگفتی چیه.

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
منظورت این دو تا است:
Cache spot shadows
Cache sun shadows
اینا چه ربطی به تکسچرها داره؟
و اینکه چیکار میکنن؟
این Render resolution رو نگفتی چیه.
بله همین گزینه ها رو اف کنید چون اگه دقت کنید تو توضیحاتشم نوشته که کارت 4 گیگ به بالا فقط میتونند استفاده کنند از این گزینه های که چیز خاصی هم نیست واقعا اون رندر رزولوشن هم کارش اینه که بازی رو شما میتونید رو مانیتور 1080 خودتو ازش کیفیت 4k بگیرید هر چند که سیستم شما توانشو نداره پس دست نزنید بزارید همون 100 بمونه هر چند که قابلیت dsr انویدیا من امتحان کردم بهتره از این قابلیت ها هست شما اگه بخوای همه قابلیت های بازی برات فعال باشه یه کارت 1070 بخر خیال خودتو راحت کن اون موقع همه تنظیمات تا کله بکش بالا

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
من یه مشکلی دارم در مورد این بازی، اینکه به نظرم گرافیک خیلی پایینه . تنظینات هم همه high هست که بیشتر از اون هم نداره و فقط دو تا اولترا داشت که یکیش رو فقط اولترا کردم. درایور هم آپدیت کردم
آیا برای همه اینجوریه...یه راهنمایی بکنید لطفا.
دوستانی هم که سیستمشون خیلی بالاست آیا این مشکل رو دارن؟ به طور کلی لباس هم رزم ها، اسلحه و تکسچرهای دیگه بی کیفیته!!
الان فکر کنم مرحله 2 هستم.
در ضمن این گزینه Render resolution چیه؟
core i5 - gtx 760 - 8 gig ram
اینم عکس ها با تنظیماتی که بالا گفتم + full hd:
11517176664376227952.jpg
zhirrgiyvmh8.jpg
wvkca9e9yfwr.jpg
87x40d9lmakv.jpg
0np79fie8st6.jpg
h6b27oymzpkk.jpg
62sz2a7ft7v9.jpg

نه برای من اینطور نیست... من از جایی که تصویر 5 رو گرفتی هم دو تا عکس گرفتم میزارم تو اسپویل...ببینشون....
qe3f_iw7_ship_2016-11-10_15-06-04-62.jpg

1j3n_iw7_ship_2016-11-10_15-05-45-81.jpg

سیستم من هم اینه:
COR I5 5400 - 16 G RAM D4 - GTX 970

آخرین ویرایش:

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,702
نه برای من اینطور نیست... من از جایی که تصویر 5 رو گرفتی هم دو تا عکس گرفتم میزارم تو اسپویل...ببینشون....
qe3f_iw7_ship_2016-11-10_15-06-04-62.jpg

1j3n_iw7_ship_2016-11-10_15-05-45-81.jpg

سیستم من هم اینه:
COR I 5400 - 16 G RAM D4 - GTX 970
خیلی ممنون
لطفا از تمام تنظیمات گرافیکی هم تصویر بذار..
اصلا خیلی اذیتم کرده این چند روز:|

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
نیم ساعتی پلی دادمش امروز . بدون sli رو 980ti روی اخرین تنظیمات به هیچ وجه افت فریم نداشتم که خیلی خوب بود !
گرافیک هم فوق العاده هست و نمیتونم ایرادی ازش بگیرم ، گیم پلی هم مثل قبل جذاب هست . تو این نیم ساعت قطعا از داستانش چیزی نمیتونستم بفهمم ولی فکر میکنم دلیل نمرات پایینش ، همین باشه .
نسخه corepack رو دانلود کردم که 46 دقیقه نصبش زمان برد و حجم نهایی فولدر هم 64 گیگ بود .
در کل ، وقتی قرار نیست هزینه زیادی بابت نسخه کرک شدش داده شه به نظرم ارزش تجربه رو داره ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر