سریال Westworld [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد می باشد ]

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
اقا عجب قسمتی بود
حال کردم
ارنولد توسط دلورس کشته شده
گیج شدم پس چ زمانی کلیسا رفته بود زیر خاک،حال؟اینده؟گذشته؟
پس ویلیام ماله چ زمانی هست؟
چرا تیر خورد دوباره خوب شد؟؟

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
بهترین اپیزود سریال بود ... با اینکه من از قسمت اول تا الان با همه اپیزودا حال کردم
و جمله فورد به برنارد : هیچ وقت به ما اعتماد نکن .. ما فقط انسانیم و یک جا نا امیدت میکنیم عالی بودددد ....

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
الان برنارد رفت واسه همیشه؟ :(
چون فک نکنم دیگه بتونن زندش کنن. اونموقع تابلو میشه رباته.
ولی از یه طرف اگه بفهمن خودکشی کرده به فورد مشکوک نمیشن؟ اول ترسا بعد السی بعدم برنارد

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,732
یکی از حقه های جالبی که ما در بازیهای rpg با کمال میل قبول میکنیم این هست که ما تو بازی دارای فدرت انتخاب و آزادی کامل هستیم در صورتی که چنین نیست . مثل گفتگو های آخر برنارد و فورد که به نظر میرسه برنارد تونسته بر فورد چیره بشه در صورتی که آخر هم مشخص میشود چنین نیست و چون فورد میخواسته تونسته این کار رو انجام بده و این رو بگزارید کنار جمله آخر فورد . و داستانی که مدام ازش حرف میزنه
من فکر میکنم این در مورد میو هم صدق میکنه . اون فکر میکنه که داره آزادانه عمل میکنه در صورتی که داره داستان فورد رو بازی میکنه . اگر از قسمت اول یادتون باشه خود آگاهی با دادن کد جدیدی که میزبانها داد شروع شد .

احتمال بعدی که میدم این هست تمامی اینها نقشه مرد سیاه پوش هست چون تون این فصل روباتهایی که با این شخص بر خورد داشتن خاطراتشون رو به یاد آوردن مثل تدی و دلورس دلیل دیگه هم این هست که مشخص شد اون عکسی که باعث خود آگاهی ابرناتی شد عکس زنی بوده که ویلیام قرار بوده با هاش ازدواج کنه و از اونجایی که مرد سیاه پوش احتمالا ویلیام یا لوگان هست بعد از اون شوکی که تو داستان وارد شد با درگیری بینشون بخوان به این داستان پایان بدن

شایدم دستشون با هم تو یه کاسه باشه :-?

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
شط شط شط... این قسمت کلا از صدتا ژیلت قوی تر بود لامصب! یعالمه از سوالاتو پاسخ داد و گره های عالی ایو باز کرد. وحشتناک حال کردم
میو هم اولین بار ازش خوشم اومد. اینکه نیومد خیلی مسخره بقیه و مجبور کنه و خواست با منطق متحدشون کنه خیلی خیلی بهتر از به قول خودش روش انسانیش بود...
اپیزود پر از نکات بحث بر انگیز بود. ولی همشو میزارم کنار به احترام هاپکینز کبیر... اصن این بشر با کاراکتر فورد غوغا میکنه!!

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,720
نام
وحید
بهترین اپیزود کل سریال همین بود گرچه باز هم هیچ توجیهی برای میو نیست ولی باقی جاها عالی بود
اگر میو هم جزو نقشه فورد باشه این خط داستانیش منطقی میشه وگرنه که خیر
ولی در کل سریال رو به رشد داره میره جلو

Sent from my iPhone using Tapatalk

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
آقا یه سوال.
فورد اومده یه ربات این آرنولد ساخته، اون کارکنای قدیمی واسشون سوال نمیشه که آرنول که مرده پس این کیه؟
یا اگه نمیدونن آرنولد مرده پس باید برناردو به اسم آرنولد صدا کنن و بشناسن
مگه اینکه همشون کلا اخراج شده باشن :|

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
آقا یه سوال.
فورد اومده یه ربات این آرنولد ساخته، اون کارکنای قدیمی واسشون سوال نمیشه که آرنول که مرده پس این کیه؟
یا اگه نمیدونن آرنولد مرده پس باید برناردو به اسم آرنولد صدا کنن و بشناسن
مگه اینکه همشون کلا اخراج شده باشن :|
قبل از بازگشایی پارک اینها فقط یک شهر ساختن تا آموزش بدن روباتهارو چیزی که تو قسمت قبل دیدیم از اونجا که دلورس به خودآگاهی میرسه و به کلیسا میره جایی که آرنولد اون پایین با رباتهاش صحبت میکنه از اونجا که آرنولد رو میکشه میاد تو شهر و شروع به کشتن همه میکنه احتمالا چند نفر دیگم کشته شده...اما بعد از این ماجرا مدتی طول میکشه که شرکتی که ویلیام و لوگان براش کار میکنن پارک رو بخره از اونجا که همه فکر میکنند آرنولد خودکشی کرده پس کسی درباره این اتفاق نمیدونسته.ساخته شدن برنارد یکی از دلایلش همینه که کسی اگه عکسی چیزی از آرنولد دید بگن برنارده از کارکنایه قدیمی :d

خیلی با این قسمت حال کردم از وایت بودن دلورس تا فاصله خط زمانی 34 سال و یکی بودن مرد سایه پوش که قبلا تئوریش بود تا اون عکس و طرز تفکر فورد که خیلی تیکه جالبی به پوچ بودنه انسانهاست.

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,022
medium-clean.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر