سریال Westworld [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد می باشد ]

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,729
Westworld: A Delos Destination لینک پرسشنامهای هست که فبل از سفر به westworld از میهمانها می گیرن
از سایت خودش معمولا میشه اطلاعات جالبی استخراج کرد

دقت کردید آخر قسمت 10 دوباره به مضمون او نقاشی معروف رسید .
برنارد فورد (خالق) رو پاک کرده بوده پس خودش بوده که به خودش کمک کرد تا انسانها رو شکست بده

آخرین ویرایش:

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
Westworld: A Delos Destination لینک پرسشنامهای هست که فبل از سفر به westworld از میهمانها می گیرن
از سایت خودش معمولا میشه اطلاعات جالبی استخراج کرد

دقت کردید آخر قسمت 10 دوباره به مضمون او نقاشی معروف رسید .
برنارد فورد (خالق) رو پاک کرده بوده پس خودش بوده که به خودش کمک کرد تا انسانها رو شکست بده

The divine gift does not come from a higher power, But our own mind
دقیقا درسته در نهایت هم به همین جمله رسید

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
u3t8_diuzmzrx0aand_k.jpg

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,410
الان تمومش کردم بالاخره
خداروشکر بنظر من افت زیادی نداشت برخلاف خیلیا که میگفتن افت کرده این سیزن ، به عنوان یک طرفدار همه جانبه وست ورلد اصلا نا امیدم نکرد
فوق العاده جذابه این سریال بخاطر محتوای عمیقش ، فک نمیکنم هیچ سریال دیگه ای باشه که تاثیری از جنس تاثیر وست ورلد روی مخاطب بذاره
ایرادی که داشت صرفا توی فرم بود نه محتوی ، دیالوگ ها یه سری جاها از واقعگرایی میوفتاد و ضعیف میشد ( خصوصا قسمت های دلورس تا اپیسود یکی مونده به اخر )
بازی ها ام میتونست مقداری واقعگرا تر باشه
موزیک هم جای بهتر بودن داشت بنظرم

ایرادا فقط همینا بود بطور خلاصه میتونم بگم جاهایی که سریال میل به پاپ کرنی بودن میکرد اذیت میشدم چون از وست ورلد با توجه به موضوعش انتظار دارم به تمام معنا خودش رو جدی بگیره و جایی جدیت رو فدای عامه پسند شدن نکنه .

در کل 8/10 میدم به این سیزن ...

و با توجه به پایانش پیش بینیم اینه که سیزن سوم دیگه خیلی محتوای معنی دار و فلسفی نداشته باشه و صرفا کول (!) باشه ، البته این اصلا بد نیست چون این دوتا سیزن هر چی فلسفه بافی بود کرد دیگه جایی براش نمونده زیاد
صرفا یه حدسه البته

Dimitris s

کاربر سایت
Jul 22, 2018
30
منم سیزن دو رو تموم کردم البته مغزم هنگ کرده خصوصا قسمت اخر
باید یکی دو روز به خودم استراحت بدم و این فصل رو دوباره ببینم
نکته ای که ندیدم بهش اشاره بشه تو قسمت 4 دقیقه شصت و یک دیالوگی هست که دلوس به برنارد میگه

گغتن دو پدر وجود داره
یکی بالا یکی پایین
دروغ گفتن
از همون اول فقط شیطان وجود داشت
و وقتی از پایین بالا رو نگاه میکنی
فقط انعکاس شیطان رو میبینی
که از اون بالا بهت میخنده

تو این سکانس دلوس پایین بود و داشت به برنارد نگاه میکرد حالا منظورش از شیطان کی میتونه باشه؟ فورد؟ دلورس؟ آرنولد؟

Dimitris s

کاربر سایت
Jul 22, 2018
30
یکی میتونه قسمت 10 سکانس اخر رو شفاف سازی کنه برام؟
ولیام چه زمانی تو تست بود؟ اون چرخه تست از کجا شروع میشد ؟ از وقتی که رفت توی اسانسور؟
و اینکه به نظرتون پیچدگیو گیج کنندگی بیش از حد سریال تو این فصل امتیاز منفی محسوب نمیشه برای سریال یا برعکس یه ویژگی مثبت هست که از بقیه سریال ها متمایزش میکنه؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
ولیام چه زمانی تو تست بود؟ اون چرخه تست از کجا شروع میشد ؟ از وقتی که رفت توی اسانسور؟
و اینکه به نظرتون پیچدگیو گیج کنندگی بیش از حد سریال تو این فصل امتیاز منفی محسوب نمیشه برای سریال یا برعکس یه ویژگی مثبت هست که از بقیه سریال ها متمایزش میکنه؟
اون سکانس پایانی مال زمان ایندس احتملا چرخش از قبل تر چون وقتی از اسانسور پایین میاد با واقعیت روبه رو میشه
در مورد پیچیگدی سریال هم به نظر من سریال این فصل به پیچیدگی فصل قبل نبود ولی با این حال این سریال به خاطر حرفای گنده ای که داره یـ جورایی خاص شده اینو خود مدیر شبکه HBO هم میگه که سریال واسه همه قشری ساخته نشده و اینو کامل قبول داره

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,410

نمیشه گفت هرپیچیدگی مثبت هست ، بعضی اوقات نویسنده نمیتونه بصورت منطقی و طبیعی به داستان ویژگی رازآلود بده و در نتیجه بی دلیل تایم لاین عوض میکنه یا سکانس رو قطع میکنه و خلاصه بزور ذهن مخاطب رو منحرف میکنه
تو وست ورلد بنظر من بعضی جاها اینطور بود اما اکثر جاها پیچیدگی بجا بود .
البته بیشتر از یک بار ندیدم و دقیقا نمیتونم بگم چه قسمتایی مد نظرم هست .

اگه علاقه مندی آنالیزی از کیفیت داستان در این سیزن ببینی این ویدیو خیلی خوبی بود :

Dimitris s

کاربر سایت
Jul 22, 2018
30
نمیشه گفت هرپیچیدگی مثبت هست ، بعضی اوقات نویسنده نمیتونه بصورت منطقی و طبیعی به داستان ویژگی رازآلود بده و در نتیجه بی دلیل تایم لاین عوض میکنه یا سکانس رو قطع میکنه و خلاصه بزور ذهن مخاطب رو منحرف میکنه
تو وست ورلد بنظر من بعضی جاها اینطور بود اما اکثر جاها پیچیدگی بجا بود .
البته بیشتر از یک بار ندیدم و دقیقا نمیتونم بگم چه قسمتایی مد نظرم هست .

اگه علاقه مندی آنالیزی از کیفیت داستان در این سیزن ببینی این ویدیو خیلی خوبی بود :

ویدیوی زیرنویس دار یا دوبله نداری؟
خوش به حالت انگلیسیت فول هست چون لذت فیلم و سریال برات خیلی بیشتر میشه چون وقتی ترجمه میکنن حالا به هر زبونی اون منظور و مفهوم زبان اصلی فیلم رو کاملا نمیتونه برسونه

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,410
ویدیوی زیرنویس دار یا دوبله نداری؟
خوش به حالت انگلیسیت فول هست چون لذت فیلم و سریال برات خیلی بیشتر میشه چون وقتی ترجمه میکنن حالا به هر زبونی اون منظور و مفهوم زبان اصلی فیلم رو کاملا نمیتونه برسونه

سلام فارسی نداره یوتوب ولی زیرنویس انگلیسی اگه بخوای هست حالا یا بصورت کامپیوتری یا خود صاحب پیج مینویسه
بله خب اگه یاد بگیرید تفاوت میکنه موقع فیلم دیدن بیشتر میتونید به چهره بازیگر ها و محیط توجه کنید تا اینکه حواستون به زیرنویس باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر