سریال Westworld [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد می باشد ]

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
جالب ترین تئوری که تو نت میشه خوند ربات بودن خوده فورده...یعنی اولین ربات آرنولد بوده که به خودآگاهی رسیده و خالقشو از بین برده...چون عکسی که به برنارد نشون میداد از آرنولد فیک بود...داستان هرمی که تعریف میکرد و آرنولد نتونسته بود به بخش بالاییش برسه و یا وقتی مرد سیاه پوش میگه اگه شکمتو بشکافم چی پیدا میکنم....
لامصب دیالوگایه هاپکینز همه رفرنس داره و پره نکتست!

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
یه سوال ....
یعنی قبلا برنارد هم مثل ترسا با فورد به مشکل خورده و کشته شده و یه ربات ازش ساخته شده ؟ /:) یا از اول ربات بوده ؟ :D

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
چه تاپیک خوبی و چه خوب که اسپویلر لازم نداره :D

یه سوال ....
یعنی قبلا برنارد هم مثل ترسا با فورد به مشکل خورده و کشته شده و یه ربات ازش ساخته شده ؟ /:) یا از اول ربات بوده ؟ :D
نه خوب به نظر من اصلا اینطوری نیست
فورد آرنولد رو که نشون برنارد داد دقیقا به عنوان پدر خودش توی اون خونه نگه داشته بود :D
من فکر میکنم خود فورد هم ساخته ی آرنولده و به درجه ی شدیدا بالایی از هوش و خودمختاری رسیده و زده سازندش رو کشته :D
یه امپرطوری رباتی که یه ربات ساخته و یه سری آدم توش کار میکنن :D

• Like
Reactions: Tαylor Swift

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
جالب ترین تئوری که تو نت میشه خوند ربات بودن خوده فورده...یعنی اولین ربات آرنولد بوده که به خودآگاهی رسیده و خالقشو از بین برده...چون عکسی که به برنارد نشون میداد از آرنولد فیک بود...داستان هرمی که تعریف میکرد و آرنولد نتونسته بود به بخش بالاییش برسه و یا وقتی مرد سیاه پوش میگه اگه شکمتو بشکافم چی پیدا میکنم....
در این مورد
اون عکسی که به برنارد نشون داد، اگه دقت کنین دوربین یجوری کات داده شد که از PoV خود برنارد نشون داده بشه، یعنی انگار ما داریم از چشم خود برنارد اون عکسو میبینیم. خب مسلما میدونین که رباتا چیزی که قرار نیست ببیننو نمیتون ببینن. پس یه تئوری خیلی قوی هست که میگه توی اون عکس یه شخص سومی هست که سمت راست قرار داره و واقعا خود آرنولد هست، اما چون برنارد هاسته نمیتونه اونو ببینه :D

اگه برگردین به قسمت 2 (یا 3) که اون عکسو نشون داد و یکم دقت کنین، میبینین که سمت راست عکس به طرز مشکوکی خالیه و سیاهی داره ...

راستی احتمالش هست که برنارد در حین سریال عوض شده باشه؟ یعنی فورد بکشتش و هاستش کنه و کسی هم نفهمه؟ :|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Skuul

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
در این مورد
اون عکسی که به برنارد نشون داد، اگه دقت کنین دوربین یجوری کات داده شد که از PoV خود برنارد نشون داده بشه، یعنی انگار ما داریم از چشم خود برنارد اون عکسو میبینیم. خب مسلما میدونین که رباتا چیزی که قرار نیست ببیننو نمیتون ببینن. پس یه تئوری خیلی قوی هست که میگه توی اون عکس یه شخص سومی هست که سمت راست قرار داره و واقعا خود آرنولد هست، اما چون برنارد هاسته نمیتونه اونو ببینه :D

اگه برگردین به قسمت 2 (یا 3) که اون عکسو نشون داد و یکم دقت کنین، میبینین که سمت راست عکس به طرز مشکوکی خالیه و سیاهی داره ...

راستی احتمالش هست که برنارد در حین سریال عوض شده باشه؟ یعنی فورد بکشتش و هاستش کنه و کسی هم نفهمه؟ :|
آره اتفاقا دوباره که دیدم یجورایی بودرا بود..تقریبا فیلمبرداری سریال مثل بازیهای ادونچر هست و خیلی مهمه به کادر بندی آدم دقت کنه!!فکر کنم انتهای قسمت 5 بود که دلورس با ویلیام تو قطار بودن وقتی ویلیام با لارنس اونور بود داشتن حرف میزدن یهو بازی دوربین میگرده و میاد همونجا اما اونا دیگه نیستن!!!که خودش باعث قویتر شدن تئوری فاصله زمانی 30 ساله و یکی بودن ویلیام و سیاهپوش شدن!!

یک چیزی که میگن برنارد ربان آنرولده شباهت عجیب اون صدایی که با رباتها حرف میزنن و صدایه برنارده!!!!

• Like
Reactions: avannn and Albis

Forgotten

Legend of Death
کاربر سایت
Sep 20, 2012
164
واقعا گند زده شد تو سریال با این تئوریایی که خوندم و میگید....اصلا چه کاریه ملت میشینن تئوری درست می کنن و لذت مایند بلووینگ رو از ما میگیرن:D

• Like
Reactions: Mamal17

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
سریالایی مثل Westworld از دسته سریالایی هستن که به شدت روشون کار شده، رو تک تک جزئیات، تک تک کلمات دیالوگ ها و نحوه فیلمبرداری و کات کردن دوربین و خیلی موارد دیگه.
به نظرم وقتی این همه زحمت واسه یه سریال کشیده میشه قطعا از بیننده انتظار میره که روش فکر کنه و حداقل کانسپت اصلی سریالو درک کنه نه اینکه هر هفته بشینه ببینه و بگه "وای پسر عجب چیز خفنیه چه صحنه هایی داره :|" . سریالاییم هستن که هیچ کانسپت خاص و منظور و هدفی ندارن و صرفا بخاطر Entertain کردن ساخته شدن مثل سریالای C/W که مسلما دیده نشده کسی در موردشون تئوری بده. ته تهش کلکل در مورد اینکه فلان کاراکتر با کی باشه بهتره :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
واقعا گند زده شد تو سریال با این تئوریایی که خوندم و میگید....اصلا چه کاریه ملت میشینن تئوری درست می کنن و لذت مایند بلووینگ رو از ما میگیرن:D
تئوری که حتما نباید راست از آب در بیاد :D
آدم وقتی یک تئوری جالب میخونه که با عقل جور در میاد با توجه به همون سریالو ادامه میده بعد همه چیز برعکس اون میشه خیلی بیشتر از قبل شوکه میشی سر اتفاقات داستان :D

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
100 درصد همینه...
چون دقت کنید اصلا فورد میزبان هارو ذهنی و با یه اشاره تحت کنترل داره.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این اپیزود باز میوو رو راحت برد طبقه بالا :| یعنی هیچکس اونجا نیست بگه تو اینجا چکار میکنی دقیقا ؟

یجا خوندم نولان گفته پاسخ به سوال درمورد هویج-مغز بودن اون دوتا جراح و تو قسمت 8 میگیرین :D نمیدونم درست خواهد بود یا نه ولی خب گفتم بگم صرفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر