شایعه Shadow of the Tomb Raider نام عنوان بعدی سری Tomb Raiderخواهد بود

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
3150972-picture.jpg

درود

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط کاربری نام عنوان بعدی توم ریدر Shadow of the Tomb Raider خواهد بود. این کاربر ادعا کرده که در مترو شخصی را در حال کار بر روی عنوان Shadow of the Tomb Raider دیده است.

طبق تماس و اطلاعات سایت Kotaku نام بازی تایید شده و این بار قرار است به جای استدیو Crystal Dynamics که دو نسخه Tomb Raider و Rise of the Tomb Raider را ساخته بود ، استدیوی Eidos Montreal که سازنده ی بازی Deus Ex است ، ساخت بازی را بر عهده بگیرد.

با توجه به عکس کاربری که اطلاعات را منتشر کرده ، عکس گرفته شده مربوط به تصاویر و جلوه های بصری بازی است.

باید صبر کرد و دید چه زمانی عنوان بعدی توم ریدر به صورت رسمی معرفی میشود.

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
تغییر استدیو در بهترین زمان ممکن اتفاق افتاد با اینکه کریستال داینامیک کاراش عالی هستن اما تومب رایدر آخری بیش از حد تکراری بود

اره واقعا. بخش های اکشن بازی چنگی به دل نمیزنه. رو درجه سوروایو به شدت اعصاب خوردکن هست.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
من برام یه چیزی سواله
سازنده جلوه های بصری این بازی که فروش مناسبی هم داشت ماشین نداره که با مترو اینور و اونور میره
بعد اینقدر با بی وقتی روبرو هست که تو مترو اینکار را رو میکنه
حریم شخصی کجا رفته که سر یه نفر تو لپ تاپ دیگری هست
اینقدر خنگه که داره رو بازی ای تو مترو کار میکنه که هنوز معرفی نشده

داستانش عقلانی نمیزنه مسئول جلوه های بصری بازی تام رایدر آینده درمترو در حال کار بر روی عنوان آینده هست نمیگم بازی ای در کار نیست میگم از مترو خبرش درز کنه چندان عادی نیست

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,359
من برام یه چیزی سواله
سازنده جلوه های بصری این بازی که فروش مناسبی هم داشت ماشین نداره که با مترو اینور و اونور میره

داستانش عقلانی نمیزنه مسئول جلوه های بصری بازی تام رایدر آینده درمترو در حال کار بر روی عنوان آینده هست نمیگم بازی ای در کار نیست میگم از مترو خبرش درز کنه چندان عادی نیست
فکر کنم همه شون ماشین دارن ولی مثل ایران نیست همه یه پراید حلبی بخرن بعد تا بقال سرکوچه هم با پراید برن :|

عقلانی بودن یا نبودن چیزیه ک شده من ک دوس دارم شایعه نباشه و واقعا بازی تا اخرای امسال حداقل معرفی بشه دیگ یه سالم طول بکشه مراحت ساخت میشه دوسال فاصله ک خوبه:ar!

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
چرا انقدر زود مشخصه همش بخاطد اسکوار انیکسه بعد نیست از این به بعد دست به پخش سالانه بزنه اینجوری همون قدر خوبی بازی رو نابود میکه

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
من برام یه چیزی سواله

درسته عجیب به نظر می رسه، AS U هم اگه اشتباه نکنم همینطور لیک شدن منتها اون موقع طرف تو هواپیما بود.
گذشته از این کوتاکو هم خبر رو تایید کرده! کوتاکو اگه گفت ماست سیاهه باید باور کرد چون دروغ نمیگه خصوصا در زمینه لیک کردن بازی ها!!!
در کل بازی رو با اینکار می کشند! گرفتن بازی از سازنده اصلیش تو اوج خودش زمانی که بهترین جایگاه رو داره مثل جنایته!

• Like
Reactions: tom71

just-PC

کاربر سایت
Jun 26, 2016
25
نام
live-in :Somewhere in HELL
نمیدونم چرا احساس میکنم عکس فیکه
به گوشه پایین سمت راست صفه لپ تاپ توجه کنید انگار نوار سیاه پایین با صفحه مَچ نیست
میگی نه؟؟؟؟نگا کن

Sent from My Galaxy
6c2d10421862b3195250746c5f1c299c.jpg

تازه با این همه نویز تو تصویر باز عجیبه که اون قسمت سیاه حاشیه هاش اونقدرام نویزی نیست

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
تغییر استدیو در بهترین زمان ممکن اتفاق افتاد با اینکه کریستال داینامیک کاراش عالی هستن اما تومب رایدر آخری بیش از حد تکراری بود
اینو کاملا موافقم.سیستم و سبک داستان خیلی خیلی واسه من تکراری بود جوری که وسطای بازی از ازش زده شدم

• Like
Reactions: rezvideo

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,359
چرا انقدر زود مشخصه همش بخاطد اسکوار انیکسه بعد نیست از این به بعد دست به پخش سالانه بزنه اینجوری همون قدر خوبی بازی رو نابود میکه
سالانه نیست الان یه سال از انتشار نسخه قبل گذشته یه سالم طول بکشه بیاد میشه دو سال

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
من شخصا بعید میدونم شایعه درست باشه
یا حداقلش اینکه ادن قسمت تغییر استودیو درست نیست...
ریبوت قرار بود سه گانه باشه
الان هم کریستال دوتا بازی با کیفیت فوق العاده داده
چه لزومی داره وسط پروسه ساخت استودیو عوض بشه جدا...؟!

از کجا معلوم وسط ساختش بودند ؟ شاید قبلا برنامه ریزی کرده بودند نسخه سوم را Eidos همزمان با انها بسازه تا زمان کافی داشته باشه .. چیزی مثل سری COD که با اینکه هر سال میاد اما هر استدیو یک فاصله زمانی 2-3 ساله داره تا بازی بسازه

بخاطر اینکه بازی Edios دیرتر از CD عرضه شد. فکرم نمیکنم بتونن رو دوتا فرانچایز همزمان کار کنن

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من شخصا بعید میدونم شایعه درست باشه
یا حداقلش اینکه ادن قسمت تغییر استودیو درست نیست...
ریبوت قرار بود سه گانه باشه
الان هم کریستال دوتا بازی با کیفیت فوق العاده داده
چه لزومی داره وسط پروسه ساخت استودیو عوض بشه جدا...؟!
از کجا معلوم وسط ساختش بودند ؟ شاید قبلا برنامه ریزی کرده بودند نسخه سوم را Eidos همزمان با انها بسازه تا زمان کافی داشته باشه .. چیزی مثل سری COD که با اینکه هر سال میاد اما هر استدیو یک فاصله زمانی 2-3 ساله داره تا بازی بسازه

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
گیمرا همه جا حضور فعال دارن ، گیم یه حسو بویی داره که فقط یک گیمر میتونه تشخیصش بده چیه و از کجاست :D ، مهم اصل مطلبه که خبرش اومده ، دمِ اون پلنگم که عکس انداخته گرم ،
اتفاقا این نسخه هم عالی بود کلی حال کردم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر