امتیازات Call of Duty: Infinite Warfare

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
COD-Infinite-Warfare_MP_Frontier_WM-672x372.jpg

پلتفرم : ps4 ، pc ، xone

تاریخ عرضه : 4 نوامبر 2016

Hardcore Gamer : 9

With the help of Naughty Dog alumni, the story is one of the most comprehensible and well-rounded in recent series history, even it can falter due to a lack of backstory. The multiplayer is a strong effort and introduces the neat Combat Rigs, although it can sometimes feel a bit like the little brother of Black Ops III.

Gaming Trend : 8.5

While Multiplayer feels largely like more of the same with a few new features and a fresh coat of paint, and Zombies in Spaceland is a goofy, funny romp through 80s nostalgia, the Campaign is where Call of Duty: Infinite Warfare really shines. Infinity Ward brings a level of narrative skill to the series not seen before, with a gripping space opera that makes this one of the best to come out of the series in a while.

XboxAddict : 8.7

As a whole Infinite Warfare is not perfect game, but that doesn't make it a bad game as all three gameplay elements (story, multiplayer, cooperative) combine to make a solid game that fans, and even non-fans, can enjoy and one that shouldn’t be overlooked this year.

Xbox Achievements : 8

We'll be damned if Infinity Ward hasn't gone and pulled it out of the bag this year. Call of Duty: Infinite Warfare is yet another delectable dollop of shooty blockbuster entertainment that somehow manages to exceed expectations. Yes, it hasn't really come all that far and no, Infinity Ward hasn't reinvented the wheel. But as Call of Duty experiences go, Infinite Warfare hits the mark.

IGN Italia : 8.1

Good 'ol COD hasn't changed much. It's still a frantic and explosive experience that gives its best in multiplayer. The single player campaign is well-executed, but a bit shallow.

Gamer.nl : 7

Infinite Warfare is a good game, but certainly not the best shooter of this fall​

Impulsegamer : 10

One of the most unique experiences of this genre in 2016 which includes exceptional gameplay, a fantastic story and truly riveting multiplayer. It’s definitely my favourite Call of Duty to date.

GamesBeat : 9.3

Call of Duty: Infinite Warfare delivers a familiar Call of Duty gameplay in an innovative new setting that should satisfy gamers who are tired of playing the same old thing.

God is a Geek : 9

Infinite Warfare provides a huge package with a lot of fun gameplay throughout. There's something here for everyone, and enough to keep us all playing for another year.

AusGamers : 7.5

Infinite Warfare was two things: a triumphant return to form for Infinity Ward, but also a return to safety and sameness in at least two of the three pillars. Multiplayer, while solid and highly replayable, is fraught with deja vu and I have concerns that some of the OP, built-in gun perks will devolve this into pay-to-win.

Everyeye.it : 7.5

Activision and Infinity Ward have decided to play it safe, offering a solid and tried and tested formula, without the addition of relief that could disrupt the game system

Game Informer : 9

Call of Duty: Infinite Warfare features a compelling single-player experience with plenty of optional missions for those looking for more, and robust multiplayer modes for players of every style, whether you’re leading the scoreboards in kill confirmed or goofing around with friends taking on an alien invader in an over-the-top amusement park.

COGconnected : 8.6

Call of Duty: Infinite Warfare doesn’t reinvent the franchise in any way. It brings back everything fans love about the game and that is an exhilarating single player campaign, a frantically deep multiplayer experience and one of the most memorable zombie games you’ll ever play.

Hobby Consolas : 8.5

The best campaign among the latest Call of Duty games is not enough to compensate for a conservative multiplayer approach and some technical issues. Great gunplay though.

NZGamer : 8.5

Overly familiar multiplayer, but tells a compelling story.

IGN Spain : 8.3

One of the few Call of Duty games that offers a better campaign than its competitive portion. On the single player side you'll find a great experience, but the multiplayer part of the game isn't as bright as we were expecting. Infinity Ward has followed Treyarch's step, making this game feel more like an expansion than a new game.

Post Arcade : 8
This is a sci-fi game for Call of Duty fans, not a Call of Duty game for sci-fi fans. Make your purchasing decision accordingly.

Attack of the Fanboy : 8

Call of Duty: Infinite Warfare is chock full of content. The campaign, multiplayer, and zombies modes all add up to a game that will keep you playing for hours. These individual modes might have their faults, with the campaign being particularly skippable if you just want that base action gameplay. The multiplayer remains true to its roots, even with the big shift in setting. And Zombies is the highlight of the experience in a lot of ways, offering a great co-op experience. All together, Call of Duty: Infinite Warfare is a winner. It just might not be the biggest winner the series has had.

GamesRadar+ :8

It's not quite a complete reinvention for the series but Infinite Warfare makes some refreshing changes to deliver a confident and exciting shooter.

GameSpot : 8

By venturing beyond Earth--and not just to other planets, but to space itself--Call of Duty found a canvas to produce its best story in years. It reinforces the notion that a game's narrative is only as good as its characters.

Destructoid : 7

Call of Duty: Infinite Warfare does just enough to stay above the curve and somewhat make up for the appropriately soulless Ghosts. The zombies team did an incredible job with Spaceland, and the multiplayer still ticks all of the right boxes with an ample locomotion system that has since been surpassed by Titanfall. But if you were expecting anything totally new, including the non-inventive space campaign, look elsewhere.

EGM :7

nfinite Warfare is one step forward; two steps back for Call of Duty. The multiplayer is still fun, but suspect microtransactions have left me wary. The campaign also gets more wrong than right with shoddy storytelling overshadowing the usually tight FPS gameplay. At the very least, we got a Zombies experience comparable to what we’ve seen in the past—and Modern Warfare Remastered was a fun stroll down memory lane.

TheSixthAxis : 7

Sadly, despite setting off to explore new settings and backdrops for its blockbusting action, Infinite Warfare finds itself treading in the footsteps of others. The campaign is a good and refreshing twist of putting you in command and having you dogfighting in space, and Zombies is the most accessible rendition of the mode yet, but turn to the multiplayer, the beating heart of any COD game and we’ve been here before.

Eurogamer Italy : 7

Call of Duty: Infinite Warfare is a solid experience with a standard approach to the genre. The main problem is that Infinity Ward hasn't found a way to make the game remarkable.

Time : 5

An assemblage of hits and misses, that's the measure of this year's Call of Duty. I could say something about publisher Ubisoft pulling back from its annualized Assassin's Creed franchise, or how even Doctor Who gets a break. But it's probably simplest to remind that it's shooter season, and this year, the alternatives are formidable.​

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
البته اونجوری هم نیست اکتی تنوع خوبی تو بخش داستانی و محیط بازی داده تو این نسخه وگرنه پنبه بازی زده بودن محیطاش منم میدیدم جالب بود بخش داستانیش

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
من فقط میبینم ملت از cod بد میگن ..ولی امار فروشش ماشالله ...
من که از کد ۳ و بیرون اومدن از جنگ جهانی دیگه سمتش نرفتم ... حتی کپی خور مجانی
Bo2 هم که این همه قربون صدقش رفتن ملت ..من ۴-۵ ساعت تحمل تونستم بکنم
منم دقیقا مثل شما
فقط با این تفاوت که World at War + MW - MW2 هم بازی کردم... MW و MW2 هم واقعا عالی بودن ولی باز CoD های جنگ جهانی یه چیز دیگه بودن
CoD 2 یادش بخیر چه کمپین و گرافیک فک براندازی داشت آدم صد بارم بازی کنه کمه
CoD 3 هم روی پلی2 زدم داستانش خیلی قشنگ بود. مخصوصا اون تیکه ش که
جبهه پارتیزانای فرانسوی رو نشون میداد
فکر کنم این بازی انقدر خراب کرده که دیگه بود و نبودش برای کسی فرقی نداره...

• Like
Reactions: vaan 2

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
کاری به این ندارم اکتیویژن سیاست هاش چجوری شده ولی AW شوتر خیلی خوبی بود و این شماره هم که اکثر منتقدها از بخش داستانی بسیار تعریف کردن. مگه میشه بازی بد باشه و این همه تعریف شه؟ حتی در مورد داستان گیم اسپات گفته که شخصیت های بازی میتونن به اندازه ی جان و soap به یاد موندنی بشن. اگه نقدها رو نگاه کنید بخش مولتی بازی باعث شده از بازی نمره کم کنن. در واقع تبلیغات قبل بازی راجع به این که روند بازی تغییر کرده و خون تازه ای ای به بازی دادن تو نقد منتقدها هم مشخصه درست بوده و دروغ نبوده. نسخه ی بعدی هم که توسط یه استودیو خوب داره ساخته میشه شایعه شده بود جنگ ویتنامه! که جای امیدواری داره. همونطور که گفتم کاری ندارم اکتیویژن چه شرکتیه ولی نباید یه شرکت و سر هر چیزی کوبید. تا حالا cod های بد اومده مثل ghosts, bo 3 و حتی من از bo2 بدم اومد ولی دلیل نمیشه چون اونا بد بودن بیام دیگه هر چی ساختن و بکوبیم.
چیزی که مشخصه بخش داستانی بازی رضایت بخش بوده و همین مولتی هم که خیلی ها ازش نکات منفی گفتن چندین جا هم تعریف شده. اگه نیمه خالی و میبینیم خوبه نیمه ی پر هم ببینیم. امسال خوبی که داره میشه 3 تا شوتر خوب و با 3 سبک و جو متفاوت بازی کرد . درسته این شماره ی کال مثل تایتان فال تقریبا sci-fi شده ولی باز با هم فرق دارن و چه خوبه هر 3 شوتر بازی های خوبی از آب دراومدن

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
بازی به نام Call Of Duty که نامش زمانی مو به تن آدم سیخ میکرد متاش تا الان شده 81 و User Score ها هم که قشنگ از خجالت این بازی در اومدن و 3.4 تا حالا گرفته اون وقت یه عده از دوستان گرامی میگن بازی نمرات خوبی گرفته !!! :)):-/:|

انتظاراتم همین نمرات بود و پیش بینیم درست از آب در اومد . این فرانچایز دیگه تبدیل شده به یه بازی معمولی که فقط میاد و میره و دیگه مثل قدیم نیست که نسخه های اولش میومد و باعث میشد بازی های اول شخص یه تحول و تکون اساسی به خودشون بدن و روایت داستان بی نظیر و گرافیک فک برانداز و صدا گذاری و جو و اتمسقر بی نظیر نسخه های اول باعث میشد اون نسخه ها در زمان خودشون کلی سر و صدا به پا کنن .

یه سری از دوستان هم میگفتن این بازی مثل نسخه 4 یعنی MV کلی سرو صدا به پا میکنه و باعث تحول در این سری میشه و میترکونه که خب پیش بینی هاشون کاملا اشتباه از آّب در اومد !!! دلیل نمیشه که یکی دو نفر از تیم ناتی داگ رفتن تو ساخت این بازی پس به این خاطر باعث بشه که بازی بترکونه !!!

پشت ساخت این بازی اکتی با سیاست هایی که داره باعث شده که این سری به این روز بیفته ! حالا یه عدتون گیر بدین که بازی فروش داره و این حرف ها !!! باشه بازی فروش داره ولی دیگه سری کال اون احترام و ابهتی که داشت رو از دست داده و قشنگ به یه بازی معمولی تبدیل شده و دیگه باعث نمیشه که بگیم پرچمدار سبک بازی های اول شخص هستش !

در آخر .............مچکریم اکتی !!! :-&

آخرین ویرایش:

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
ببین کار کال اف به کجا رسیده که برای فروشش میان MW رو میزارن که بخاطر اون مردم برن اینو بخرن ! کال اف یه زمانی ابهتی دلشت . هنوز که هنوزه MW برای من بهترین اول شخصی هست که تو عمرم بازی کردم مخصوصا اون پایانش و واقعا یه قدم این سبک رو جلو میبرد ولی الان چی ؟! این فرانچایز قشنگ چند سال احتیاج به استراحت داره . تا یوبی سافت هم فهمید باید به AC استراحت بده و اینا نفهمیدن !
در مورد فروش پراید هم فروش خوبی داره ولی ماشین خوبیه ؟

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
بنظر من ریزش و کم شدن کاربرای مولتی پلیر COD از اونجایی شروع شد که اومدن برای اولین بار jetpack رو تو آنلاین AW قرار دادن . عملا تاکتیک و بالانس بازی رو با این حرکت زیر و رو کردن ( مگه میخوایم اردک شکار کنیم همه آسمونو برا kill گرفتن نشونه میرفتن کسی با زمین کاری نداشت :D ) . بنده خدا اکتی اومده بود یه تنوعی به بخش آنلاینش بده که بنظرم نتیجه معکوس داشته و متاسفانه تو این سری هم شاهد وجودش هستیم . من خودم فن تیر کال اف ام ;;) و بنظرم BO2 تو این چنتا سری که عرضه شدن حداقل تو بخش آنلاین از همه شون بهتر بود . اما پشت دستمو داغ کردم تا زمانی که این جت پک مسخره تو بازی هست سمت COD نرم . مث که اخیرا اکتی بهم مسیج زده گفته سری بعد تو ویتنامه خیالت راحت ( منم قول ندادم گفتم حالا ببینیم چی میشه :> )

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
کاری به این ندارم اکتیویژن سیاست هاش چجوری شده ولی AW شوتر خیلی خوبی بود و این شماره هم که اکثر منتقدها از بخش داستانی بسیار تعریف کردن. مگه میشه بازی بد باشه و این همه تعریف شه؟ حتی در مورد داستان گیم اسپات گفته که شخصیت های بازی میتونن به اندازه ی جان و soap به یاد موندنی بشن. اگه نقدها رو نگاه کنید بخش مولتی بازی باعث شده از بازی نمره کم کنن. در واقع تبلیغات قبل بازی راجع به این که روند بازی تغییر کرده و خون تازه ای ای به بازی دادن تو نقد منتقدها هم مشخصه درست بوده و دروغ نبوده. نسخه ی بعدی هم که توسط یه استودیو خوب داره ساخته میشه شایعه شده بود جنگ ویتنامه! که جای امیدواری داره. همونطور که گفتم کاری ندارم اکتیویژن چه شرکتیه ولی نباید یه شرکت و سر هر چیزی کوبید. تا حالا cod های بد اومده مثل ghosts, bo 3 و حتی من از bo2 بدم اومد ولی دلیل نمیشه چون اونا بد بودن بیام دیگه هر چی ساختن و بکوبیم.
چیزی که مشخصه بخش داستانی بازی رضایت بخش بوده و همین مولتی هم که خیلی ها ازش نکات منفی گفتن چندین جا هم تعریف شده. اگه نیمه خالی و میبینیم خوبه نیمه ی پر هم ببینیم. امسال خوبی که داره میشه 3 تا شوتر خوب و با 3 سبک و جو متفاوت بازی کرد . درسته این شماره ی کال مثل تایتان فال تقریبا sci-fi شده ولی باز با هم فرق دارن و چه خوبه هر 3 شوتر بازی های خوبی از آب دراومدن
من خودم اهل مولتی نیستم
ولی بازی باید داستان وشخصیت پردازی و کلا بخش تک نفره خفنی داشته باشه که ارزش خرید پیدا کنه برام
مثلmw1و2و..که یه تجربه بی نظیر و فراموش نشدنی بودن
الان اکثرا 60دلار پول بازی میدن که چندماه سرگرم باشن پس بخش مولتی عالی خیلی مهمه
بخش داستاتی و تک نفره که 6.7ساعته تموم میشه
خب اگه این بخش کوتاه و چند ساعته متوسط و مولتی ضعیف باشه دیگه چطور میشه گفت بازی خوبیه و ارزش خرید داره؟

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
اخه امتیاز کاربرها انم تو متاکریتیک انم برای ندای وظیفه ارزش داره?!

من که متوجه منظورت نشدم و امتیاز کاربرا مشخص میکنه از نظر اونها این بازی چه ارزشی داره و حالا شاید معیار قابل قبولی برای سنجش کیفیت یه بازی نباشه ولی باز هم تامل برانگیزه!

از طرفی معمولا بازی هایی که User Score نزدیکی به متا دارن میشه به نقدها اعتماد بیشتری کرد و من خودم اصلا انتظار متا 80 برای Call رو نداشتم و به نظرم منتقدها خیلی به Call حال دادن که یه همچین نمراتی بهش دادن!

طرف بازی رو نقد کرده و 10 داده به بازی و من نمیتونم درک کنم تکرار مکررات با گرافیک عقب افتاده چه جوری تونسته نمره 10 رو از این منتقد بگیره!

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,509
اقا اینکه تو سر خودتون میزنید هیچ تاثیری نداره. ما هر سال همین موضوع رو داریم. مطمئن باشید این نسخه هم مثل نسخه قبل یکی از پرفروش ترین ها میشه. شما خودتون رو نبینید خیلی از کاربرا اصلا حواسشون به نمرات نیست. طرف میره تو استور ببینیه بازی جدید چی اومده میبینه COD جدید قابل دانلوده همون لحظه میخره و میذاره دانلود بشه و در نهایت بازی میکنه.
تعداد خیلی کمی از خریداران واقعی به این مسائل توجه میکنن.
بحثم اینه، تا فروش هست همین رویه ادامه داره.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان چه هیتی میورزن به بازی
قشنگ از لج همچین افرادی اکتی میاد هرسال با همون روال بازی منتشر میکنه و با کلی فروش به ریش همه میخنده :D
ملت خوششون نمیاد از بازی پس نباید ۸ به بالا بگیره :D
اون یوزر اسکور هم بذارید درب کوزه آبشو بخورید ، اکثرشون الکی ۱ میدن با یه سری خزعبلاتی که اصلا ربطی به موضوع نداره :D
به هر حال مشخصه از اوج فاصله گرفته این آیپی اما قطعا اکثریت فن هاشو مخصوصا آنلاین بازان عزیز و همچنین عُاق زامبی رو راضی نگه داشته

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
دوستان چه هیتی میورزن به بازی
قشنگ از لج همچین افرادی اکتی میاد هرسال با همون روال بازی منتشر میکنه و با کلی فروش به ریش همه میخنده :D
ملت خوششون نمیاد از بازی پس نباید ۸ به بالا بگیره :D
اون یوزر اسکور هم بذارید درب کوزه آبشو بخورید ، اکثرشون الکی ۱ میدن با یه سری خزعبلاتی که اصلا ربطی به موضوع نداره :D
به هر حال مشخصه از اوج فاصله گرفته این آیپی اما قطعا اکثریت فن هاشو مخصوصا آنلاین بازان عزیز و همچنین عُاق زامبی رو راضی نگه داشته

آره قشنگ معلوم بود که فروشش بالاست و واسه همینم COD MW رو ریمستر کرد و زوری گذاشت روی بازی:Whistling::D

حالا متا هم احتمالش هست بیاد پایین و باید منتظر بود و دید:-bd

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
به نظرم باید یه امتیاز میانگین بین یوزر اسکور و منتقد ها باید اضافه بشه تو این سایت شاید بشه دقیق تر نتیجه گرفت
در هر صورت کال دیگه اون بازی تاپی نیست که همه (گیمر هاردکور و آماتور ) براش سر و دست بشکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر