دوربین ps2

گفتگو در 'مشکلات،راهنمایی و آموزش ها' ایجاد شده توسط hamidbarca, ‏Jun 16, 2006.

1. hamidbarca

کاربر سایت

من امروز یک دوربین دیدم که به ps2 وصل میشد و بعد خودمونو نشون میده و چند تا بازی مخصوص داشت مثل بوکس یا رو پایی که خودمون بصورت واقعی بازی میکردیم حالا میخواستم بدونم این دوربین مخصوصه یا با وبکم هم میشه این بازیها رو انجام داد در ضمن قیمتش هم 40 هزار تومنه

2. mohammad1

کاربر سایت

با سلام
    اين دوربين فقط براي استفاده در ps2 ساخته شده كه سيستم كار آن نوري مادوني است ودر كامپيوتر هم تنها متوان به عنوان وب كم استفاده كرد آن هم تنها با راه انداز مخصوص خودش.

3. old snake

کاربر سایت

نام:
    حسین
    اسم این دوربین eyetoy هست و مخصوص ps2 ساخته شده نخیر نمیشه با وبکم معمولی این بازیها رو انجام داد یکم گرون بهت گفتن چون من این دوربین رو مجانی با ps2 خریدم:)

4. Zelda

کاربر سایت

نام:
    علی
    منم یه بار با این Eyetoy ها بازی کردم. خیلی فاز میده . یه بازی بود باید توپو میزدی و از این کارا . البته با دست. دقتش خیلی عجیبه یعنی اشتباه ازش نمیبینید

5. pooya ps2

کاربر سایت

نام:
    پویا
    قیمتش چنده؟

6. ehsanservat

کاربر سایت

الان فکر کنم 35 هزار تومنه آکبندش

دوربین بازی حرکتیه . حرکتا تشخیص میده تا 4 نفر ساپورت میکنه بازیا متنوعی داره کینکت برای ایکس باکس 360 ه الگو برداری از این دوربینه

7. ehsanservat

کاربر سایت

الان فکر کنم 35 هزار تومنه آکبندش

دوربین بازی حرکتیه . حرکتا تشخیص میده تا 4 نفر ساپورت میکنه بازیا متنوعی داره کینکت برای ایکس باکس 360 ه الگو برداری از این دوربینه