Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ایول پس همینکارو میکنم تا زلدا رو زود بازی کنم. تا ببینم سوییچ کی ارزون میشه.
اگه 700 دیدی به ماهم بگی ممنونم
من زیر 800 کلا ندیم اونم رفرش بود کنسولش فکر کنم .
و اینکه وی یو دست دو خیلی خیلی کمه . نوشم کمه ایران

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اگه 700 دیدی به ماهم بگی ممنونم
من زیر 800 کلا ندیم اونم رفرش بود کنسولش فکر کنم .
و اینکه وی یو دست دو خیلی خیلی کمه . نوشم کمه ایران
آره کلا وی یو خیلی کمه ولی اگه برگردی میشه پیدا کرد جالبه اصلا بازی های اورجینالش گیر نمیاد

• Like
Reactions: playstation1

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
ایول پس همینکارو میکنم تا زلدا رو زود بازی کنم. تا ببینم سوییچ کی ارزون میشه.

منم وایسادم یکمی سوییچ جا بیفته یه wiiu بخرم
الان نوش ۱۳۰۰ ه دیلاکس ، دست دومش ۸۰۰ دیدم میدن زیر اونم گیر میاد
مدل بیسیک هم نوش ۱.۱۰۰ ه دست دومش ۷۰۰ و کمتر میشه خرید ولی بیسیک خیلی کمه تو ایران

خوبیشم اینه کپی خور نرم افزاریه هم بازیا wii u ، wii , gamecube ، ds و ..... اجرا میکنه بدون شبیه ساز
هم هک کنی میتونی دست پلی ۳ و ۴ باهاش مچ کتی بازی کنی حتی دسته کامپیوتر
هکشم جوریه میتونی از eshop دانلود کنی و آنلاین بازی کنی

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
منم وایسادم یکمی سوییچ جا بیفته یه wiiu بخرم
الان نوش ۱۳۰۰ ه دیلاکس ، دست دومش ۸۰۰ دیدم میدن زیر اونم گیر میاد
مدل بیسیک هم نوش ۱.۱۰۰ ه دست دومش ۷۰۰ و کمتر میشه خرید ولی بیسیک خیلی کمه تو ایران

خوبیشم اینه کپی خور نرم افزاریه هم بازیا wii u ، wii , gamecube ، ds و ..... اجرا میکنه بدون شبیه ساز
هم هک کنی میتونی دست پلی ۳ و ۴ باهاش مچ کتی بازی کنی حتی دسته کامپیوتر
هکشم جوریه میتونی از eshop دانلود کنی و آنلاین بازی کنی

پس با این تفاسیر با وی یو شروع کنم و بعد همزمان با امدن ماریو برم سوییچ بخرم بهتره. مرسی از راهنمایی هاتون

• Like

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
پس با این تفاسیر با وی یو شروع کنم و بعد همزمان با امدن ماریو برم سوییچ بخرم بهتره. مرسی از راهنمایی هاتون
یه راه دیگه هم هست: شما اگه سیستم با قدرت خوب (و حتی معمولی در حد اینکه بازیهای فعلی رو اجرا کنه رو مدیوم) داری یکم صبر کنی تا بعد عید احتمال خیلی بالا نسخه ویی یو Zelda: BotW رو با امولاتور Cemu میتونی بازی کنی. همین الانم امولاتورش بازی رو تا منوی اصلی بالا میاره. تو ورژنهای آتی احتمال خیلی بالا تو خود بازیم میره و در نهایت دیگه بعد چند تا آپدیت، راحت میشه کلشو بازی کرد.

• Like
Reactions: Cloud Strife

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,980
نام
محمد امین
به نظرم ۶ ماه صبر بکن,بعد همراه با ماریو کنسول را بخر,البته لیست بازی های indie که برایش آماده کردند واقعا خوبه,ولی الان فقط به خاطر زلدا خریدش در ایران ارزشی نداره
من خودم کنسول را پیش خرید کردم ولی روز لانچ دستم نرسید(گویا پیش خرید ها بیش تر از حد انتظار بوده)

اون چون مشتری نداره و وارداتش خیل کمه قیمتش بالا مونده ولی اگر تعداد زیاد وارد کنن قیمتها میاد پایین مثل PS4 و XO که الان قیمتش خیل خوبه

• Like

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
وی یو دست دوم کپی خور گیر نمیاد حاجی.
من ۷-۸ ماه هست میخوام بخرم پیدا نمیشه.
من چهار ماه پیش یه دسته دو با ویموت و نانچاک کپی خور شده گرفتم 750 تومن همون زمان هم دو تا دیگه بودند که 800 می گفتند یکم تو این سایت ها بچرخی می تونی یه خوبشو پیدا کنی

• Like

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614

فکر خوبیه ، کلی بازی خوبم داره میتونی روش بازی کنی مثل بایونتا ۲ . فاتال فریم ۵ . لگو سیتی . زامبی یو . چند نسخه بتمن آرخام و ..... همه هم مجانی بازی میکنی

وی یو دست دوم کپی خور گیر نمیاد حاجی.
من ۷-۸ ماه هست میخوام بخرم پیدا نمیشه.

شما یا فقط تو بازی سنتر نگاه کردی یا اصلا دنبال خریدش نبودی
تو همین بازی سنتر تو بازارچه آیدی اورتگلی گذاشته بود ۸۰۰ باندل اسپلتون

تو سایت دیگه مثل پرشین فروم تولز چندین مورد دیدم ۸۰۰ فروختن مثل آیدی batvam که ۲ ماه مشتری نداشته wiiu ایشون که ۸۰۰ فروختن و چندین مورد دیگه دیدم ۷۵۰ و ۸۰۰ میگفتن که تخفیفم میشه گرفت
تو دیوار هم چند مورد دیگه دیدم

اون چون مشتری نداره و وارداتش خیل کمه قیمتش بالا مونده ولی اگر تعداد زیاد وارد کنن قیمتها میاد پایین مثل PS4 و XO که الان قیمتش خیل خوبه

Wii که برای نسل ۷ هست ۱۲۰ دلار قیمتش بوده ۱۱ سال پیش اومده الان نوشو میدن از ۶۵۰ تا ۷۵۰ ، از این ور wiiu که ۳۰۰ دلاره و برای ۵ سال پیشه موفقم نبوده از ۱.۳۰۰ میدن تا ۱.۷۰۰
شما چجوری انتظار داری switch ارزون بدن خدا میدونه شاید تا الان کنسول ها نینتندو نخریدید چون تو ایران نینتندو یه کنسول کم و خاص و لاکچری محسوب میشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Pyramid Head

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
The first major enhancement is resolution. On Fast Racing Neo on Wii U, Shin'en employs a temporal upscaling of sorts, transforming a 640x720 image into a 1280x720 one. Wii U's scaling works but shimmering and combing artefacts are prevalent, giving the impression that the game is running at a lower overall resolution. On Switch, Fast RMX ditches the temporal upscaling technique entirely and instead makes the jump to an adaptive resolution feature, where the game dynamically adjusts rendering resolution based on GPU load.

In docked mode, the game jumps regularly between 900p and 1080p - or even lower in very select circumstances - while portable mode drops the resolution ceiling to 720p where minor drops in pixel-count can also occur, mostly in pre-race fly-bys.

Fast RMX showcases Switch's technological leap over Wii U

72821
72822
72823

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
The first major enhancement is resolution. On Fast Racing Neo on Wii U, Shin'en employs a temporal upscaling of sorts, transforming a 640x720 image into a 1280x720 one. Wii U's scaling works but shimmering and combing artefacts are prevalent, giving the impression that the game is running at a lower overall resolution. On Switch, Fast RMX ditches the temporal upscaling technique entirely and instead makes the jump to an adaptive resolution feature, where the game dynamically adjusts rendering resolution based on GPU load.

In docked mode, the game jumps regularly between 900p and 1080p - or even lower in very select circumstances - while portable mode drops the resolution ceiling to 720p where minor drops in pixel-count can also occur, mostly in pre-race fly-bys.

Fast RMX showcases Switch's technological leap over Wii U

72821
72822
72823

جالبه این عکس ها مقایسه ای که گذاشتی
سمت راست مثلا اسکرین شات از نسخه wiiu هستش , ولی تا جایی که من میبینم بیشتر شبیه بازیا 2 مگابیته flash هستش
حالا یعنی یا wiiu واقعا انقدر ضعیفه در حد ps1 ه یا فوقش ps2 یا ایراد از جا دیگه اس

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
جالبه این عکس ها مقایسه ای که گذاشتی
سمت راست مثلا اسکرین شات از نسخه wiiu هستش , ولی تا جایی که من میبینم بیشتر شبیه بازیا 2 مگابیته flash هستش
حالا یعنی یا wiiu واقعا انقدر ضعیفه در حد ps1 ه یا فوقش ps2 یا ایراد از جا دیگه اس
من روی وی یو رفتم وقتی بازی میکنید تقریبا بد نیست . مشکلش رزولیشن هست نسه وی یو به نظرم ولی جدای از اون کلا خوبه به نظرم

• Like
Reactions: ehsanservat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر