Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
جسارتا ایکس باکس رو میشه برد بیرون بازی کرد ؟ نمایشگر مجزا داره ؟ جویکان با اون همه قابلیت داره ؟ هزینه در مقابل امکانات توجیه داره همه اینها رو فروش کنسول مشخص میکنه

جسارتا برای اون کارا تبلت و کنسول دستی ساخته شدن
کنسول خونگی کارکردش با تبلت و کنسول دستی متفاوته

همون جویکان که میگی دوتاش با دانگل اتصال و شارژش حساب کنی بالا ۵۴۰ هزار فقط پول یه دسته کاملش میشه

داری پول کنسول خونگی هاردکور میدی برای یه تبلت یا کنسول دستی که سخت افزارش فوقش در حد کنسول ها نسل هفتی هست ، دیگه داریم میریم تو نسل ۹

مثل همون وقتی که من تو تاپیک ها wii فعال بودم خودمم wii داشتم و نقد و بررسی ها بازی wii و ..... مینوشتم بعد گاهی میومدی میگفتی wii بردر نمیخوره قدیمی شده wiiu بهتره بهترین کنسول دنیاست و ــ.... --- خوب این همه از wiiu تعریف کردی چی شد؟ انقدر فروشش فاجعه بود که نصف کنسول شکست خورده gamecube فروخته

نینتندو از ۸ تا کنسول خونگی که لانچ کرده کلا از اونا فقط ۳ تا کنسول موفق و برنده نسلشون بودن با اینکه نینتمدو از ۲ کنسول ساز دیگه خیلی قدیمی تره و زمانی که سونی و مایکروسافت نمیدونستن کنسول بازی چی هست نینتندو داشت کنسول میساخت اما با این حال موفق نبوده

الانم دیده کنسول خونگی جدید بده وسط نسل هشت موفق نمیشه برداشته یه تبلت ساخته متمایل به کنسول دستی با قابلیت اتصال به tv + گیم پد ها کوچولوش جدا بشن قابلیت ها ویموت wii داشته باشن ، با این کار میخواد حداقل از محبوبیت کنسول ها دستیش و طرفدارا اسمارت فون استفاده کنه تا این switch فروش بره

وگرنه فروش پراید چند میلیون برابره مثلا بوگاتیه ، پس بگیم چون پراید بیشتر فروخته بهتر از بوگاتیه؟ـ

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل

همون جویکان که میگی دوتاش با دانگل اتصال و شارژش حساب کنی بالا ۵۴۰ هزار فقط پول یه دسته کاملش میشه

داری پول کنسول خونگی هاردکور میدی برای یه تبلت یا کنسول دستی که سخت افزارش فوقش در حد کنسول ها نسل هفتی هست ، دیگه داریم میریم تو نسل ۹

مثل همون وقتی که من تو تاپیک ها wii فعال بودم خودمم wii داشتم و نقد و بررسی ها بازی wii و ..... مینوشتم بعد گاهی میومدی میگفتی wii بردر نمیخوره قدیمی شده wiiu بهتره بهترین کنسول دنیاست و ــ.... --- خوب این همه از wiiu تعریف کردی چی شد؟ انقدر فروشش فاجعه بود که نصف کنسول شکست خورده gamecube فروخته

نینتندو از ۸ تا کنسول خونگی که لانچ کرده کلا از اونا فقط ۳ تا کنسول موفق و برنده نسلشون بودن با اینکه نینتمدو از ۲ کنسول ساز دیگه خیلی قدیمی تره و زمانی که سونی و مایکروسافت نمیدونستن کنسول بازی چی هست نینتندو داشت کنسول میساخت اما با این حال موفق نبوده

الانم دیده کنسول خونگی جدید بده وسط نسل هشت موفق نمیشه برداشته یه تبلت ساخته متمایل به کنسول دستی با قابلیت اتصال به tv + گیم پد ها کوچولوش جدا بشن قابلیت ها ویموت wii داشته باشن ، با این کار میخواد حداقل از محبوبیت کنسول ها دستیش و طرفدارا اسمارت فون استفاده کنه تا این switch فروش بره

وگرنه فروش پراید چند میلیون برابره مثلا بوگاتیه ، پس بگیم چون پراید بیشتر فروخته بهتر از بوگاتیه؟ـ
احسان جان طبق گفته شما مایکرو و نینتندو کنسول نسازن چون قبلش مشابه اش هست
بعد اونم تبلت نیست و یک نمایشگر ماژولار هست
حالا شما میخوای بگی تبلت خودت میدونی ولی این یک کنسول خونگی ماژولار با قابلیت های مختلف هست
بعد من هیچ وقت نگفتم wii بدرد نخوره از خودت حرف در نیار من آرشیو بازی های wii ام رو نشونت بدم کیف میکنی

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan

ااحسان جان من یک سوال مهم ازت دارم !! تبلت ماریو داره ؟؟ زلدا داره؟؟ متروید داره؟؟ انحصار هایه نینتندو یا سونی یا مایکرو رو داره؟؟؟ چرا یه حرفی میزنی مرغ پخته خندش میگیره؟؟
از وقتی که سوییچ معرفی شده تو همه تاپیکهاش بصورت بیستچاری پیش تررولش میکنی!! لاقل صبر کن عرضه بشه ببینیم بازخورد مردم چیه ؟؟

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,541
نام
Mehrdad
کوجیما در مورد نینتندو سوییچ با ign صحبت کرده:

Metal Gear creator Hideo Kojima has weighed in on the Nintendo Switch.

Speaking to IGN, the veteran designer said he specifically likes the console's hybrid nature. The system combines at-home and on-the-go elements, which is not unlike the "Transfarring" idea that Kojima cooked up for moving data between PlayStation Vita and PlayStation 3.

"I believe [Switch] is an extension of that idea," he said. "The fact you can play something at home and take it outside, this is the gamer's dream. The Switch is an evolution of that."

Kojima added: "I feel like cloud technology is what everything will eventually move to. It's further behind right now than I think where people thought it would be at this point, but I think it will go there, and when the infrastructure is ready, you'll be able to play everything, on every device, anywhere. The Switch is the predecessor to this step."

سیستم نینتندو سوییچ ترکیبی از المان های (خانگی) و (در حال حرکت) هست که بی شباهت با ایده "Transfarring" که کوجیما برای انتقال اطلاعات بین VITA و PS3 در سر داشت نیست !
Transfarring

کوجیما : من فکر میکنم (سوییچ) یک نسخه گسترش یافته همون ایده هست. "حقیقت اینکه در خانه بازی کنید و انرا به بیرون ببرید و ادامه بدید. این رویای گیمر هاست. سوییچ یک تکامل از ان هست.."

کوجیما اضافه میکند : "من احساسم طوریه که همه چیز در نهایت به سمت cloud technology خواهد رفت. الان بسیار عقب تر از این مسئله هستیم به نسبت فکری که مردم راجع به جایگاه این موضوع میکنند. ولی من فکر میکنم به اونجا میرسه. و وقتی زیربنا اماده باشه. شما قادر خواهید بود هر چیزی رو هرجا که دوست دارید رو هر دستگاهی بازی کنید. من فکر میکنم (سوییچ) ماقبل این مرحله هست.

Here's What Kojima Thinks About Nintendo Switch
http://www.ign.com/articles/2017/02/04/hideo-kojima-shares-his-thoughts-on-nintendo-switch

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان جان طبق گفته شما مایکرو و نینتندو کنسول نسازن چون قبلش مشابه اش هست
بعد اونم تبلت نیست و یک نمایشگر ماژولار هست
حالا شما میخوای بگی تبلت خودت میدونی ولی این یک کنسول خونگی ماژولار با قابلیت های مختلف هست
بعد من هیچ وقت نگفتم wii بدرد نخوره از خودت حرف در نیار من آرشیو بازی های wii ام رو نشونت بدم کیف میکنی

چه ربطی داشت واقعا؟ کنسول خونگی معلومه چیه همون کنسول خونگیه و تعریفش و کارکردش با تبلت و کنسول دستی متفاوته
یه مثال میزنم ماشین پیکان 4 میلیونی و یه لکسوس 100 خورده ای میلیونی هر دو ماشین اما یکی قدیمتر و ضعیفتر , یکی هم جدیدتر و بسیار قویتر ---- اما هر دو ماشینن کارکردشون مشخصه و با موتور سیکلت یا قایم موتوری متفاوتن هچ سنخیتی باهم ندارن

اتفاقا صد در صد switch یه تبلت هستش
پردازنده و ........ switch رو کمپانی nvidia ساخته
سخت افزار که nvidia تو switch به کار برده دقیقا همون سخت افزاری هست که nvidia تو android tv box خودش چند سال قبل به کار برده بود به اسم NVIDIA Shield Android TV
این android tv box که مخصوص بازی ها اندرویدی هست که به تلویزیون متصل میشه پردازنده NVIDIA Tegra X1 داره , کمپانی nvida دقیقا همین پردازنده NVIDIA Tegra X1 تو switch هم به کار برده
یا همین 32 گیگ حاظه داشتن برای تبلت و وشی ها اندرویدیه نه کنسول خونگی
بازم بگم یا کافیه؟
نمیشه واقعیت عوض کرد حقیقت همیشه پابرجاست

d0dd_asfdsdf.jpg

قشنگ یادمه همین حرفا و میزدی به wii که wiiu ها خودتو تبلیغ میکردی و میفروختی ( حالا به اون کاری ندارم قبلش ps3 داشتی فن ps بودی بعد شدی فروشنده کنسولا نینتندو )
حتی تو تاپیک ds زمانی که اون مغازه تو پشت شهرداری ds lite ها مونده رو دستش رو به صورت آکبند میداد 120 هزار ( رد کنه بره ) + فلش کارت ها کپی خورم اگر کسی میخواست میداد 25 هزار همه میرفتن ازش میخریدن
تو خودت تو تاپیک ds اومدی گفتی ds ها ریفرن نخرید بیاد از من 3ds بخرید حال کنید فلش کارتم منم میدم 25 هزار ( 3ds اون زمان سری اورجینال سری اول 550 هزار تا 600 هزار بود که حتی یادمه 3ds بنفشم آورده بودی خیلی مشتری داشت )
رو nintendo switch ام مانور میدی الان که بعد بیاری بفروشی روشون سود خوبی کنی

میگم چنتا xbox one s و ps4 slim که عمده آورده بودی رو تو فروم پرشین فروم تولز برای فروش آگهی کرده بودی رو تونستی بفروشی؟؟!!!
فروش‌Ps4 Slim و Xbox one S به قیمت استثنایی
هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ALBERT W3SKER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
چه ربطی داشت واقعا؟ کنسول خونگی معلومه چیه همون کنسول خونگیه و تعریفش و کارکردش با تبلت و کنسول دستی متفاوته
یه مثال میزنم ماشین پیکان 4 میلیونی و یه لکسوس 100 خورده ای میلیونی هر دو ماشین اما یکی قدیمتر و ضعیفتر , یکی هم جدیدتر و بسیار قویتر ---- اما هر دو ماشینن کارکردشون مشخصه و با موتور سیکلت متفاوتن هچ سنخیتی باهم ندارن

سخت افزار که nvidia تو switch به کار برده دقیقا همون سخت افزاری هست که nvidia تو android tv box خودش چند سال قبل به کار برده بود به اسم NVIDIA Shield Android TV
این android tv box که مخصوص بازی ها اندرویدی هست که به تلویزیون متصل میشه پردازنده NVIDIA Tegra X1 داره , کمپانی nvida دقیقا همین پردازنده NVIDIA Tegra X1 تو switch هم به کار برده
بازم بگم یا کافیه؟

d0dd_asfdsdf.jpg

قشنگ یادمه همین حرفا و میزدی به wii که wiiu ها خودتو تبلیغ میکردی و میفروختی , حتی تو تاپیک ds زمانی که اون مغازه تو پشت شهرداری ds lite ها مونده رو دستش رو به صورت آکبند میداد 120 هزار ( رد کنه بره ) + فلش کارت ها کپی خورم اگر کسی میخواست میداد 25 هزار همه میرفتن ازش میخریدن
تو خودت تو تاپیک ds اومدی گفتی ds ها ریفرن نخرید بیاد از من 3ds بخرید حال کنید فلش کارتم منم میدم 25 هزار ( 3ds اون زمان سری اورجینال سری اول 550 هزار تا 600 هزار بود که حتی یادمه 3ds بنفشم آورده بودی خیلی مشتری داشت )

میگم چنتا xbox one s و ps4 slim که عمده آورده بودی رو تو فروم پرشین فروم تولز برای فروش آگهی کرده بودی رو تونستی بفروشی؟؟!!!
احسان جان به نظر من این کنسول موفق میشه و شما به اشتباهت پی میبری فقط الان مشکلش بازی هست در زمان عرضه یک زلدا هست

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان جان به نظر من این کنسول موفق میشه و شما به اشتباهت پی میبری فقط الان مشکلش بازی هست در زمان عرضه یک زلدا هست

همین الانشم تبلت ها و گوشی ها بین افراد کم سن بقولی young boy و young girl برای بازی خیلی فروش دارن
اما فرقی هست بین یه اسمارت فون باز ( تبلت و گوشی با os ها اندروید و ios و windows phone و ..... ) با یه گیمر که رو کنسول گیم run میکنه
اونم کنسول خونگی داریم کنسول پرتابل داریم که باهم کلا متفاوتن , حتی بازی ها هدفشونم تفاوته

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
یه مثال میزنم ماشین پیکان 4 میلیونی و یه لکسوس 100 خورده ای میلیونی هر دو ماشین اما یکی قدیمتر و ضعیفتر , یکی هم جدیدتر و بسیار قویتر ---- اما هر دو ماشینن کارکردشون مشخصه و با موتور سیکلت یا قایم موتوری متفاوتن هچ سنخیتی باهم ندارن

بازم بگم یا کافیه؟

d0dd_asfdsdf.jpg

قشنگ یادمه همین حرفا و میزدی به wii که wiiu ها خودتو تبلیغ میکردی و میفروختی ( حالا به اون کاری ندارم قبلش ps3 داشتی فن ps بودی بعد شدی فروشنده کنسولا نینتندو )
حتی تو تاپیک ds زمانی که اون مغازه تو پشت شهرداری ds lite ها مونده رو دستش رو به صورت آکبند میداد 120 هزار ( رد کنه بره ) + فلش کارت ها کپی خورم اگر کسی میخواست میداد 25 هزار همه میرفتن ازش میخریدن

جسارتا به خرید و فروش کنسول چه ربطی داره ؟
بنده بعد از اینکه از بانک میام میرفتم درب مغازه ام و خرید و فروش کامپیوتر و کنسول میکردم حالا این چه ربطی به قضیه سوئیچ داره بماند!
این حرفایی که میزنی همگی ساختگی و من درآوردیه من هیچ وقت 3ds بنفش نیاوردم
تهمت زدن و عنگ زدن بدترین حرکتیه که میتونه از یک انسان سر بزنه
شما میخوای بگی سوئیچ تبلته
باشه شما برو وان اس بخر ما هم با تبلتمون میشینیم زلدا و ماریو بازی میکنیم .
هر کسی کار خودش بار خودش آتیش به اموال خودش !

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
ehsanservat
دلیل نمیشه بخاطر اینکه شما و یه عده دیگه از کنسول خوششون نیومده بگین تبلته بقیه قبول کنن نمیخوام بگم قدرت این کنسول زیاده ولی تو به من بگو کدوم تبلت همچین قدرتی داره لطفا این بحث بی پایان رو تموم کن :|

• Like
Reactions: ortegoli

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
من مطمئنا این کنسول رو نمیخرم ، نه بخاطر ضعفش یا بقولی "تبلت" بودنش..
چون کلا کنسولها تا این لحظه نتونستن من رو راضی کنن به خریدشون.هنوز افتخار ندادم :D
اما در مورد Switch شاید اولش معرفی خوبی نداشت اما خدائیش این سری نینتندو خیلی خوب کار کرده، حداقل تو بحث تبلیغاتی الان داره خوب کار میکنه.
خوب تونسته نظرها رو جلب کنه، بازیسازها هم که همه دارن حمایت میکنن، الان یکی به من بگه چرا باید به این کنسول بدبین باشم؟
===========
پ.ن: این بحث سوپر تکراری "تبلت" رو هم تموم کنید، دیگه خیلی لوس شده.

• Like
Reactions: miliii

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
ehsanservat
دلیل نمیشه بخاطر اینکه شما و یه عده دیگه از کنسول خوششون نیومده بگین تبلته بقیه قبول کنن نمیخوام بگم قدرت این کنسول زیاده ولی تو به من بگو کدوم تبلت همچین قدرتی داره لطفا این بحث بی پایان رو تموم کن :|

تبلت گوگل پیکسل C از soc tegra x1 با فرکانس 1.9ghz استفاده میکنه همین soc که در سوییچ هست و فرکانس کاری پایینتر،
رزلوشن صفحه نمایش پیکسل c هم 2560*1800 و...

بازیهای نینتندو برگ برندشه اما قدرت سخت افزار و برچسب قیمتش باعث ناامیدی!

• Like

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
تبلت گوگل پیکسل C از soc tegra x1 با فرکانس 1.9ghz استفاده میکنه همین soc که در سوییچ هست و فرکانس کاری پایینتر،
رزلوشن صفحه نمایش پیکسل c هم 2560*1800 و...

بازیهای نینتندو برگ برندشه اما قدرت سخت افزار و برچسب قیمتش باعث ناامیدی!
:| باشه من قبول کردم شما بیخیال شو%-(

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
:| باشه من قبول کردم شما بیخیال شو%-(
شما اگه مشکلی با بحث درمورد این مسایل داری از فروم لاگ اوت کن از وبسایتهای خبری استفاده کن چون اینجا فروم و محلی برای گفتگو درمورد همین مسائل هست، تگی هم روی نام کاربریت نمیبینم که داری برای کاربرا تعیین میکنی چی بگن یا بیخیال بشن،

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر