Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
ساخت کنسول نینتندو سوییچ 3 سال زمان برده است
Nintendo Switch Was In Development For Three Years - Nintendo Insider

یعنی از همون اوایل بیخیال wii u شده بودن و داشتن رو این کنسول جدید کار میکردن
نه احسان جان نميشه گفت بيخيال شدن كلا سياست هاي شركت كنسول سازي اينه، همي
ساخت کنسول نینتندو سوییچ 3 سال زمان برده است
Nintendo Switch Was In Development For Three Years - Nintendo Insider

یعنی از همون اوایل بیخیال wii u شده بودن و داشتن رو این کنسول جدید کار میکردن
نه احسان جان كلا سياست ها شركت كنسول سازي همينه الان هم سوني و مايكرو از چند سال قبل شروع كردن به پايه ريزي نسل هاي بعديشون :D

• Like
Reactions: ehsanservat

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
نینتدو ترسیده.خودشونم میدونن آخر کارشونه..خودم قبلا ورشکستگی این شرکت رو پیش بینی کردم.تا به خاک سیاه نیفتن طالع شومم رو از سرشون بر نمیدارم

شما کی باشی که ورشکستگی نینتندو رو پیشبینی کنی ؟ :-j
شما میبینی تو ایران نینتندو کمه به خاطر سلیقه غرب پسنده مردمه مگرنه فروش 3ds همچین کم هم نبوده شما ایرانو نگاه نکن .

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,573
نام
mohammad
شما میبینی تو ایران نینتندو کمه به خاطر سلیقه غرب پسنده مردمه مگرنه فروش 3ds همچین کم هم نبوده شما ایرانو نگاه نکن .
حالا ایشون یه چیزی گفت... شما جدی نگیر:D
ولی همین 3ds نسبت به ds کمتر فروخت... علتشم همه گیر شدن اسمارت فون ها هستن... در نتیجه صد در صد کنسول دستی بعدی نینتندو هم از 3ds کمتر خواهد فروخت... پس فکر نمی کنم با توجه به زمان حال و پیشرفت چشمگیر اسمارت فون ها بتونه نینتندو در دراز مدت به کنسول دستی تکیه کنه...
دیگه می مونه سویچ که باید دید می تونه موفق بشه یا نه... که خودم با دلایلی فکر می کنم نمیشه... باید دید ایا در اینده نینتندو بر اعتقاد خودش مبنی بر عدم عرضه کنسول پر قدرت پافشاری خواهد کرد یا خیر...
ــــــــ
من نمی دونم چرا همیشه فکر می کنم نینتندو از کار خودش مطمئن نیست:D خیلی راحت می تونست یه کنسول 300-400 دلاری مثل بقیه کنسول ها عرضه کنه... یکی دو سال از عرضه کنسول که گذشت راحت این ایده هاش و خلاقیت هاش رو تو یک جعبه 100-200 دلاری بفروشه...(حداقل با اینکار مطمئنم در حال حاضر یک کنسولی با ایده wiiu می تونست خیلی موفق تر باشه...)

• Like
Reactions: xbla69

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این بنده خدا فکر میکنه بر خلاف جریان اب پست بده و مثلا حرف های پوچ و بی معنی بگه جلب توجه میکنه ...

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
حالا ایشون یه چیزی گفت... شما جدی نگیر:D
ولی همین 3ds نسبت به ds کمتر فروخت... علتشم همه گیر شدن اسمارت فون ها هستن... در نتیجه صد در صد کنسول دستی بعدی نینتندو هم از 3ds کمتر خواهد فروخت... پس فکر نمی کنم با توجه به زمان حال و پیشرفت چشمگیر اسمارت فون ها بتونه نینتندو در دراز مدت به کنسول دستی تکیه کنه...
دیگه می مونه سویچ که باید دید می تونه موفق بشه یا نه... که خودم با دلایلی فکر می کنم نمیشه... باید دید ایا در اینده نینتندو بر اعتقاد خودش مبنی بر عدم عرضه کنسول پر قدرت پافشاری خواهد کرد یا خیر...
ــــــــ
من نمی دونم چرا همیشه فکر می کنم نینتندو از کار خودش مطمئن نیست:D خیلی راحت می تونست یه کنسول 300-400 دلاری مثل بقیه کنسول ها عرضه کنه... یکی دو سال از عرضه کنسول که گذشت راحت این ایده هاش و خلاقیت هاش رو تو یک جعبه 100-200 دلاری بفروشه...(حداقل با اینکار مطمئنم در حال حاضر یک کنسولی با ایده wiiu می تونست خیلی موفق تر باشه...)

دلیلش مشخصه وقتی ps4 و xbox one در این زمینه هستن گزینه سومی بخواد بیا با اینا رقابت کنه با سخت افزار در حد اونا که فایده نداره الان اون دو تا نیاز مردم رو دارن برطرف میکنن فعلا نیاز به گزینه سوم نیست
اما نینتندو داره نیاز به وجود میاره و بازار جدا میسازه برای همین فکر نکنم کار اشتباهی باشه ، وجود نینتندو لازمه که خلاقیت و تنوع به صنعت بازی سازی بده ، امیدوارم هیچوقت نینتندو خلاقیت و کنسول های متفاوت رو نزاره کنار .
مقایسه کنسول دستی با اسمارت فون اشتباهه سطح و کیفیت بازی های کنسول دستی بسیار بالاتره .

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سهام نینتندو در پنج سال اخیر:

86116156062887138273.jpg

متاسفانه نه از افت شدید خبریه نه از ورشکستگی
من Wii U خریدم، Switch هم می خرم
شما هم از الان برو خودکشی کن چون نینتندو دنبال سخت افزار نیست

--------------------------------

نینتندو دقیقا داره راه درستی رو پیش می ره، همینجوری بازار کشش کل کل سخت افزار مایکروسافت و سونی رو نداره و کار به جایی رسیده که کنسول بین نسلی می دن
حالا وای به حال این که نینتندو هم وارد این بازی بشه، رسما از پیش بازندست
راهی که نینتندو در پیش گرفته خیلی بهتر از ورود به کل کل سخت افزار سونی و مایکروسافت اه که کارشون شده فقط سخت افزار کردن توی قوطی و فروختنش به ملت و آپگرید کردنش

حنی اگه سویچ شکست بخوره و بخواد این رویه رو عوض کنه من ترجیح می دم نینتندو کنسول نسازه و فقط بازی بسازه تا این که بخواد کنسول بسازه و یک قوطی نمایش بده که N ترافلاپ توان پردازشی و N گیگ رم داره و هر روز هم کل کل رزولوشن و قدرت سخت افزاری با بقیه بکنه

---------------------------

اون SCD هم که شایعاتش اومده، مربوط به یک داک هست که قدرت کنسول رو افزایش می ده، نه این که خود کنسول همچین سخت افزاری داشته باشه
صرفا هم در حد شایعه هست فعلا

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
Following a report from last week, Nintendo has now confirmed that the Switch will not have any video-streaming services at launch, including Netflix. In a statement, the company explained why this is the case and teased that streaming services might come to the console sometime after launch.

"All of our efforts have gone toward making the Nintendo Switch system an amazing dedicated video game platform,
so it will not support any video-streaming services at launch," the company's statement to VideoGamer.com says. "However, support for video-streaming services is being considered for a future update."

Nintendo Confirms No Netflix or Other Streaming Services for Switch at Launch

منم با نظره دوستان موافق هستم که نینتندو نیومد تو کورس رقابت سخت افزاری و نوع دیگه ای از گیمینگ رو در نظر گرفت راه خوبی هست ولی موردی که هست نینتندو خیلی شل وارد شده !

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
بله بله شما درست میگی فقط موندم با این نمودار رو ب رشد چرا اومدن کنسول جدید دادن خوب همون wii u رو که سرشار از نبوغ و خلاقیت بود ادامه ندادن:))
این عکس هم کافی نیس
یه چیز از منبع مشخص بده
بحث کل کل سخت افزاری هم نیس
بحث وقتی قیمت کنسولش اندازه اوناست بازی هاشم با همون قیمت 60 دلار عرضه میشه باید از نظرسخت افزاری در سطح قابل قبولی باشه اشغال به خورد مردم ندن
البته قبول دارم انحصاری هاشون زیاد احتیاجی ب گرافیک نداره اما اگه سخت افزارش ضعیف باشه مولتی هارو نتونه اجرا کنه شکست میخوره
نینتندو خودش میخاد سالی چند بازی بده؟
الا شرکتای دیگه چرا از wii u حمایت نکردن ؟ با نینتندو دشمنن؟ نه سخت افزارش کشش نداره
حالا کنسول جدیدش با قیمت کنسولای نسل هشتی داره میاد اما قدرتش اندازه اونا نباشه دلیل منطقی نداره
بجای یه عکس و دوتا خط خطی که منبعشم مشخص نیس اینو بخون بد نیست
Nintendo Stock Value Drops 6.5 Percent After Switch Reveal, Some Analysts Doubt Its Appeal
6.5 درصد افت سهام بعد معرفی سویچ

شما موندی چون فلسفه کنسول جدید دادن رو نمی دونی و از بازخورد های کنسول قبلی این شرکت بی اطلاعی
اون عکس هم نمودار بورسه که کل دنیا بهش استناد می کنن، چیز بیشتر می خوای خودت برو از کیمیشیا بگیر
بایدی در زمینه سخت افزار و قیمت وجود نداره، همین الان Apple داره یک مک بوک پرو 13 اینچی رو با پردازنده i5 و 8 گیگ رم و 256GB SSD رو به قیمت 1500$ می فروشه، Dell داره با همین مشخصات لپ تاپ XPS13 اش رو 999$ می فروشه، هر جفتشونم توی رده لپ تاپ های سبک با عمر باتری بالا هستند
نینتندو خودش هر چند تا بازی دوست داشنته باشه می ده
دلایل فیل شدن Wii U و عدم حمایت 3rd Party بسیار هست که سخت افزار فقط یکی از عواملش هست و خوب بدیهیه که شما اطلاعات کافی از دلایل فیل شدن این کنسول نداری
دلیل منطقی رو که سر مک بوک بهت توضیخ دادم
منبع اون خط خطی ها گوگل اه
سهام سونی هم بعد از معرفی PS4 افت کرد، همون موقع سهام نینتندو سعود کرد

شما اول حرف هایی که می خوای بنویسی رو سرچ کن ببین مثال نقض ندارن بعد بیا اینجا شروع کن به تایپ کردن :)

در کل خود من هم قبلا گفتم احتمال فیل شدن سویچ بیشتر از موفقیتشه، اما وقتی هنوز هیچی معلوم نیست دلیلی نداره که تخیلات ذهنی و داستان های باورنکردنی اینجا تعریف کرد :)

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,573
نام
mohammad
دلیلش مشخصه وقتی ps4 و xbox one در این زمینه هستن گزینه سومی بخواد بیا با اینا رقابت کنه با سخت افزار در حد اونا که فایده نداره الان اون دو تا نیاز مردم رو دارن برطرف میکنن فعلا نیاز به گزینه سوم نیست
اما نینتندو داره نیاز به وجود میاره و بازار جدا میسازه برای همین فکر نکنم کار اشتباهی باشه ، وجود نینتندو لازمه که خلاقیت و تنوع به صنعت بازی سازی بده ، امیدوارم هیچوقت نینتندو خلاقیت و کنسول های متفاوت رو نزاره کنار .
مقایسه کنسول دستی با اسمارت فون اشتباهه سطح و کیفیت بازی های کنسول دستی بسیار بالاتره .
نینتندو ای پی های فوق العاده ای داره... دلیل رقابت ps4 و one چیه؟ همین انحصاری هاشونه... حالا اسم کنسول رو نمی برم... فکر نمی کنی حداقل از یکی از این دو کنسول می تونست موفق تر عمل کنه:D به خدا ما هم عاشق ماریو و زلدا هستیم... اما چرا نباید یکی ماریو رو کنار شوتر ها یا ار پی جی های غربی بازی کنه؟
و یه چیزه بدیهی وجود داره خلاقیت کنار سخت افزار قوی هزینه بالایی می بره... و یکی از اصلی ترین فروش کنسول ها قیمتشون هستن که یکیشون این وسط فدا میشن...
اما در مورد کنسول دستی و موبایل ها... خوده من اصلا نمی تونم با بازی گوشی ارتباط برقرار کنم... و کنسول دستی رو ترجیح میدم... اما داریم هرچی میریم جلوتر سخت افزار اسمارت فون ها پیشرفت زیادی به خودش می بینه... و از اون طرف صد ها هزار اپلیکیشن هست که خارج از بازی ها اون استفاده کننده ازش بهره می بره... بخوایم هم انصاف رو رعایت کنیم گرافیک بازی های موبایل هم دارن پیشرفت می کنن... حتی فکر کنم تا شش ماهه دیگه اغلب اسمارت فون ها از خوده همین سویچ قدرت مند تر میشن... دیگه چه برسه به یک کنسول دستی... حتی سونی دیگه بعیده کنسول دستی معرفی کنه... و چند وقت پیش یجا خوندم که می خواد یک سری عناوین رو برای موبایل بسازه... نینتندو هم که کم کم داره به سمت موبایل کشیده میشه... اینده کنسول های دستی حداقل برای من که کنسول دستی رو دوست دارم خیلی ترسناکه...:D

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
  • Like
Reactions: ehsanservat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر