Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
نینتندو خودش و کنسولش و بازیهاش همه خوبن
اما مشکل فقط ترد پارتی هاست.
اگه به امار نگاه کنیم حتی زمانی که wii عرضه شده بود و دوران اوج نینتندو بود در سال 4 الی 5 بازی از طرف خود شرکت نینتندو ساخته می شد.
و اکثر بازی هایی که واسش میومد هم زیاد جالب نبود.خوب خود نینتندو هم توانایی این رو نداره که بیاد سالی 20 تا بازی واسه کنسولش بسازه .
شما نینتندو سوییچ رو میخری بعد یک زلدا میخری و بازیش میکنی کلی هم لذت میبری بعد صبر میکنی ماریو میاد اونم بازی میکنی و لذت میبری بعد چی... حالا این وسط سه چهار تا بازی ترد پارتی انحصاری خوب هم میاد مثل بایونتا و زنو بلید که واقعا بازیهای خوبی اند.
اما بعد از اینا حداقل تا معرفی و عرضه زلدا و ماریو و مشتقاتشون دو سه سال زمان میبره.خوب این وسط چه میکنی!
به نظر من هاردکور جماعت کنسول اولشون نینتندو سوئیچ نخواهد بود.
یادمه یک زمانی دوهفته نامه ی دنیای بازی میخوندم(RIP) اول هر فصل بازیهایی که واسه سه ماه اینده میومد رو لیست می کرد و وقتی به بازیهای wii میرسید نوشته بود شما فعلا ستاره های سوپر ماریو گالاکسی رو تکمیل کنید تا فصل بعد ایشالا ببینیم چی میشه!:)

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
  • The core is 1x times bigger than the one above,200m㎡, looking it looks like 12x18 - This is obviously quite a bit larger than above, and pretty much exactly the size of GP106 (the GPU die in the GTX1060). If it's an SoC, then there also has to be space in there for the CPU, etc, but it would still be quite a bit more powerful than the regular Switch (perhaps 4x as powerful for 4K games?). If it's not an SoC, but rather a separate GPU, then it should be a similar config to the GTX1060, but probably with a lower clock.​

• Like
Reactions: ehsanservat

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
من کنفرانس رو دیدم و همینجا اعلام میکنم نظرم برگشت کاملا. من فکر میکردم سوئیچ دستگاه خوب و باارزشی نیست و شکست میخوره. ولی الان نظرم برگشته. واقعا دستگاه جالبی هست و المان های موفقیت رو داره. قیمتش هم مشکلی نداره خیلیا میگن گرونه. بالاخره شما داری یه کنسول میخری نه چرخ گوشت. خود کنسول که یه تبلت هست یه داک برای اتصال به تلویزیون به همراه دو جوکان و یه متصل دهنده. همه اینا ۳۰۰ دلار میارزه. خیلیا ممکنه بازم بگن با این پول میشه ps4 خرید در جواب میگم‌ بله ولی اینم یه کنسول هست که ماجراجویی خودش رو داره و موفقیت خودش. نینتندو دنبال سرگرمی خودش هست راه خودش و استایل خودش رو داره به جای بازی های هارکور بازی های استایل خودش رو تجربه کنی. فقط امیدوارم بازم از نبود بازی ضربه نخوره. بازی براش بیاد و حمایت بشه از شرکت های مختلف. اگه اینجور که میگن بازی سازی براش راحت باشه احتمالا بازی‌سازهاس مستقل ازش حمایت میکنن.
دوست عزیز تمام نقدهای منصفانه ای که تابحال به این کنسول و نسل قبلش شده همین نبود بازیه. من کاری به تنفر یه عده از اسم و بازیهای نینتندو ندارم ولی مسئله اینجاس که به نظر میاد کنسول همون راهی رو بره که قبلیه رفته. شواهد و قرائن همین رو میگن و تا خلافش ثابت نشه نمیشه خیلی مثبت نگاه کرد

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
  • The core is 1x times bigger than the one above,200m㎡, looking it looks like 12x18 - This is obviously quite a bit larger than above, and pretty much exactly the size of GP106 (the GPU die in the GTX1060). If it's an SoC, then there also has to be space in there for the CPU, etc, but it would still be quite a bit more powerful than the regular Switch (perhaps 4x as powerful for 4K games?). If it's not an SoC, but rather a separate GPU, then it should be a similar config to the GTX1060, but probably with a lower clock.​
به قولی wow
اگه اینا حقیق داشته باشه نینتندو عجب ریسکی کرده این سخت افزار تو اون قوطی کوچیک !! گرما و باطری !! فکر کنم خیلی زمان گذاشتن برا ازمایش این کنسول

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
به قولی wow
اگه اینا حقیق داشته باشه نینتندو عجب ریسکی کرده این سخت افزار تو اون قوطی کوچیک !! گرما و باطری !! فکر کنم خیلی زمان گذاشتن برا ازمایش این کنسول

ساخت کنسول نینتندو سوییچ 3 سال زمان برده است
Nintendo Switch Was In Development For Three Years - Nintendo Insider

یعنی از همون اوایل بیخیال wii u شده بودن و داشتن رو این کنسول جدید کار میکردن

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اون شایعه مربوط به SCD هست . چنین سخت افزار با اون قدرت در سویچ ممکن نیست با تکنولوژی حاضر . احتمالا یک چیزی شبیه به کارت گرافیک های اکسترنال خواهد بود بهع کنسول جهت افیزایش قدرت وصل بشه .
این شایعه هست ولی با توجه پتنت مربوط به SCD که نینتندو ثبت کرده بعید نیست روزی همچین چیزی بیادش

پتنت SCD

large.jpg

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
جالبه ولی عملا فیلم هندیه :D اولش جمعیتو دیدم گغتم دس مریزاد الان چه اتک دیفندی بکنه چشمام برق زد ، بعد چند ثانیه کل پیاده نظامهاهمزمان مثل کتلت رفتن هوا:| :-?

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
Legend of Zelda: Breath of the Wild will be the last Nintendo game for Wii U

This was confirmed by Nintendo of America President Reggie Fils-Aime, who spoke to Polygon following the Switch launch event in New York City Friday.

“From a first-party standpoint, there's no new development coming after the launch of the legend of Zelda: Breath of the Wild,” he said. “We really are at the end of life for Wii U.”

Legend of Zelda: Breath of the Wild will be the last Nintendo game for Wii U

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
این خیلی خیلی مضحکه:D یعنی هرکی باور کنه باید به عقلش شک کرد:D
اگه این کنسول این قدرت رو داشت... شاهد کیفیتی مشابه wiiu نبودیم...
از طرفی ناشرینی مثل bethesda نمیومد یدونه ریمستر نشون بده... یا ea بیاد فیفا رو که سالی رو شونصد تا پلتفرم عرضه میشه رو تایید کنه واسش...
یا همین اسکوئر که دیگه ژاپنی هست... میومد xv یا viir یا kh رو تایید می کرد واسش تا...

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
نینتدو ترسیده.خودشونم میدونن آخر کارشونه..خودم قبلا ورشکستگی این شرکت رو پیش بینی کردم.تا به خاک سیاه نیفتن طالع شومم رو از سرشون بر نمیدارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر