Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,561
نام
Mehrdad
اینهمه بازی AAA با داستان غنی هم روی کنسولهای نسل هشت و PC داریم و اتفاقا تو سالهای اخیر سازنده ها دارن خیلی بیشتر به داستان توجه میکنن! جالبه دوستان اینجا انگار هیچ کدوم رو بازی نکردن.
مثلا همین مس افکت اندرومدا که برای سوییچ نمیاد، داستانش نجات دادن دختر پادشاه نیست
یه چیز جالب دیگه اینکه میگن 100% بازخوردها مثبت بوده، توجهتون رو به این مقاله جلب میکنم:
Switched off: out-of-touch Nintendo’s going at it arse-backwards again
البته بگردید بازم هست.

داداش وقتی طرف High ـه با مسخره بازی و الفاظ زشت پست میده میگه نینتندو خوب میریزن لایکش میکنن انتظار بحث منطقی نداشته باش.
جالبه به پیروی از همون همه رو فن سونی میبینن.
شما بحث هات منطقیه؟:D خرید نوکیا(بازار موبایل. پتنت ها) رو با خرید احتمالی نینتندو که بازار اصلیش در حال حاضر ژاپن مقایسه میکنی ؟ کلیت و وجود این بحث خرید نینتندو زیر سوال دوست عزیز. انحصاری این تاپیک و امثالش هم هست:D
زدن کنسول قوی هم بعید میدونم اگه اهل خرج و ریسک بود تو این چند سال اخیر تا الان یه کنسول قوی با شبکه آنلاین عالی بیرون داده بود
"خوب" به عنوان یک معیار برای یک کنسول هیچ وقت شبکه انلاین مثل psn/live نبوده. نینتندو فازش فرق داره/داشته همیشه.
نینتندو ایشالا مثل نوکیا نمیشه فوقش ناشر شه-کاری که به نفعشم هست و پول پارو میکنه با این بازیهایی که داره
وقتی یک ناشر کنسول ساز مثل نینتندو که مخاطب خاص داره از سخت افزار میکشه بیرون به سخت ترین دوره تجارتش وارد میشه. چون باید تو بستر ها و پلتفرم های جدید بازی بفروشه که سلیقه بسیار متفاوتی نسبت به پلتفرم سخت افزاری خودش دارند. یحث فقط سوپر ماریو و پول نیست. بحث کیفیت و موفقیت ip های نینتندو. قسمت ایشالا هم موافقم:D این ها به کنار کلا منطق شما بسیار جالبه:D
---
طرف هایه طرف درانکه تازه گی ها مد شده تو انجمن. پیشنهاد میکنم اینقدر در بحث کم نیارید و ادب خود را زیر سوال نبرید.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
اصلا کاری به حرفای قبلیتون ندارم. ولی مس افکت را بایوویر می سازه و بایو ویر هم تا حالا گیم با داستان ضعیف نساخته. پس میشه پیش بینی کرد احتمال قریب به یقین MA:A داستانش خیلی خوبه.

والله اگر به اینجوری تعریف کردن باشه:
witcher: یه آقایی که میخواد دخت خوندشو نجات بده
MGS: یه سرباز که میخواد جلو ساخته شدن یه صلاح کشتار جمعی را بگیره
bloodborne: یه نفر که مریض شده و دنبال علاج مریضیش میگرده!

اصلا اگر اینجوری تعریف کنی ادبیات کلاسیک جهان هم به نظر چرت میاد
کنت مونت کریستو: یه نفر که از زندان فرار میکنه و از دشمناش انتقام میگیره
پیر مردو دریا: یه ماهیگیر پیر که میخواد یه ماهی بزرگو صید کنه
سه تفنگدار: یه جوون روستایی که میخواد جزو تفنگدارای شاه بشه.

این که نشد داستان تعریف کردن دوست عزیز. مهم مسیری هست که قهرمان داستان برای رسیدن به هدفش میره و اتفاقایی که در طول مسیر می افته و رابطش با محیط اطراف و بقیه کاراکترها.
درسته بازی مثل ویتچر خیلی داستان محور تر از بازی مثل آنچارتد هست ولی آنچارتد هم به نوبه خودش داستان خوب و جذابی داره.

روش تعریف کردن من از اون بازیا کاملا درست بود ولی این روشی که شما تعریف کردی اصلا درست نیست.حرف من این هست که پیچیدگی داستان خیلی متیونه موثر باشه.چیزی که توی بازی هایی که مثلا زدم اصلا وجود نداره!سوپرایز و عوض شدن مسیر داستان هم وجود نداره
توی یه بازی مثل آنچارتد 4 و یا رایز آف توم ریدر شما دقت کن تنها هدف بازی پیدا کردن گنج نهایی هست و یه سری موانع هم و دشمن هم سر راه هست که آخرشم به گنج میرسیم و دشمنا رو هم از پا در میاریم!توی بازی ویچر 3 شما علاوه بر ماموریت های فرعی که هرکدوم واسه خودشون یه داستان مجزا دارن سر نخ های پیدا کردن سیری منتهی به یه سری داستان دیگه میشه که کلا متفاوت هست و شما حین انجام اون ماموریت ها کلا هدف اصلی بازی ممکنه یادت بره!توی 3 MGS آخر بازی و حتی بعد از تیتراژ پایانی با یه دقیقه حرف زدن یک از کاراکتر ها اینقد سوپرایز میشی که لذت بازی که تموم کردی واست چن برابر میشه
داستان بازی آنچنان توی بازی هایی که مثال زدم درگیر کننده نیست و خودمون حدس میزنیم آخرش چی میشه و فقط بازی رو تموم میکنیم که به اون چیزی که پیش بینی میکردیم برسیم!هنر کارگردان بازی زمانی مشخص میشه که آخرش به طوری عجیب یه سری حقایق رو روشن کنه و باز هم یه سوالاتی برامون به جا بزاره که کنجکاو بشیم و باز بازیو تکرار کنیم تا به جواب سوالامون برسیم.باز هم چیزی که توی هیچکدوم از بازیهایی که مثال زدم نبود!
یا اگه بازی اینطوری نباشه حداقل گیم پلی اینقد جذاب و نفس گیر باشه که بخاطر گیم پلی بازی رو چن بار تموم کنیم
در کل کنسول مایکروسافت و سونی دارن به سمت یه سبک خیلی عام پسند میرن که بازیاشون واسه همه قشر هست و همه سنین رو تقریبا راضی نگه میداره.خب البته این کار هم به سودشون هست و ادامش میدن و بالطبع PC هم دنبال رو همین دو کنسول هست
تنها شرکتی که بین اینا مونده و اصالت خودش رو حفظ کرده همین Nintendo هست که یا بازی های گیم پلی محور میسازه یا داستان محور و این وسط گرافیک هم ممکنه فدا بشه که اصلا مهم نیست چون دیگه با وجود 3 تا پلتفرم فوق که گفتم از دیدن این گرافیکا چشم و دل سیر هستیم

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بازیهای مولتی پلتفرم سخته مقایسشون...
ولی با مقایسه انحصاری های سونی و مایکروسافت با نسل قبلشون(مخصوصاً اون چند عنوانی که سه سال اوّل عرضه شون ترکوندن) نمیشه پسرفت رو انکار کرد...
و خب نمیگم الان نیتندو میترکونه...نه مطمئنم نینتندو هم زلداش احتمالاً نتونه متای 93 ـه Skyward Sword رو بدست بیاره و ماریو هایشم در حدّ گلکسی نمیترکونن
ولی اینم مطمئنم که نینتندو از لحاظ استفاده از انحصاری هاش به عنوان برگ برنده خیلی از سونی و مایکرو جلوتره
(با بقیه فاکتورها کاری ندارم...این که میگید انحصاری هاش تو موفّقیتش میتونه مثلاً چیکار کنه رو میگم)
E3 امسال هم به نظرم خوب ثابت کرد که نینتندو بلده انحصاری هاش رو چجور نشون بده
کسایی هم که بازیهاشو بازی کردن میدونن...ربطی به داستان خفن و گرافیک و ... نداره کلّاً بازی های خاصّی ان...نمیتونید تو کنسول های رقیب نمونه اش رو پیدا کنید...هر نسل هم این طوریه...

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
"خوب" به عنوان یک معیار برای یک کنسول هیچ وقت شبکه انلاین مثل psn/live نبوده. نینتندو فازش فرق داره/داشته همیشه.

البته من wii داشتم سرور داشت میشد آنلاین بازی میکردم
خیلی هم خوب بود , سرورهاشونم خیلی شلوغ بود - لازم هم نبود برای آنلاین بازی کردن مثل ps و xbox اکاتی داشته باشی حق اشتراکی بدی
آخراش که کپی خور نرم افزاری wii کامل شده بود با بازی ها کپی آنلیان میزدم بنی در کار نبود- فقط اگر از ترفند ها استفاده میکردی بن میشدی
( الانم با اینکه سرور ها wii قطع شده اما بعضی بازی ها هنوز سرور هاش فعاله مثل سری کالاف مثل کالاف دیوتی مدرن وار 3 )

تا جایی هم که میدونم wii u آنلاین بازی کردنش رایگانه
بقول پدر خدا بیارزم تا وقتی بچه ای و کم سنی چیز مجانی بهت حال نمیده وقتی بخاطر پول بدی تازه بهت مزه میده

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
اینی که گفتی نمیدونم چیه ولی من خودم دوست دارم اینجا رو ببینم . خیلی قشنگه 8->
این محل بیشترین کاربردش برای نمایشگاه های سرگرمی هست.
نمایشگاه های مانگا ... دوجینشی فصلی ... انیمه .. کاسپلی و گیم ...
اتاکو هم به کسی میگه که معتاد این جور چیزاست ... پس این نمایشگاه یه بعد اکیهابارا .. دومین قبله اتاکوهای جهانه

• Like
Reactions: ehsanservat

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
اینکه میگن نیازی نیست نینتندو یه کنسول به روز بده ، رابطه با ترد پارتی ها خوب باشه ، دوتا کنسول و PC برای دیدن گرافیک بالاتر و AAAهای حفن وجود داره و کافیه خیلی جالبه :|

بله اگر بخوایم حساب کنیم ما یکی از پلتفرمرهای دیگه رو داریم، در کنارش کنسول های نینتندو رو میگیریم، آره هیچ مشکلی نیست! نه برا ما و نه نینتندو!

ولی اگر اینجوری حساب کنیم خیلی ها یک کنسول میگیرند ، یا بخوایم ببینیم آیا سوئیچ(کنسول های نینتندو) یک کنسول کامل هست، قضیه فرق داره!

چرا نینتندو نباید مثل بقیه یه کنسولی بده که مولتی پلتفرم ها و AAAهای شاخ براش بیان؟ در کنار انحصاری های خاص خودش! الان چنین کاری کنه یعنی دیگه نینتندو نیست؟ :|
اینکه بگیم ما(طرفدارها) یا شما(مخالف ها) اون AAAها رو روی کنسول های دیگه میزنیم و سرمون درد نمیکنه دوباره روی سوئیچ هم بریم، کلا اشتباهه و مغلطه ست :|

---
به هر حال با توجه به زمان لانچ که یحتمل 6 ماه دیگست، و چند ماه بعدش اسکورپیو میاد و یک سال بعدش شاید PS5 ، یه جورایی عقب میفته باز و اوضاع Wii U پیش میاد.
حجایت ترد پارتی ها هم که از همین اول مشخصه اوضاع:-"

من دید خوبی ندارم به سوئیچ ، احساس میکنم Wii U دیگری میشود...حالا یکم بهتر:-"

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
\
Nintendo Switch has a 6.2" 720p multi-touch screen

The Nintendo Switch, Nintendo’s recently unveiled ‘hybrid’ platform, will sport a 720p 6.2″ multi-touch screen according to a report from Eurogamer.
فکر کنم شایعه هست اصلا دیگه استاندارد این روزا شده Full hd بخوااد کمتر از این بزنه خودشو برده زیر سوال
ولی اگه شایعه درست باشه از همین الان باید بگیم R.I.P Switch .....

• Like
Reactions: miliii

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ببخشید امیدوارم ناراحت نشند عده ای اما دیگه منطق رو به حدی بالا رسونده اند عده ای انگار ! خیلی خیلی جالبه !

شایعه هست این رزولیشن ولی امیدوارم حقیقت باشه که هست به نظرم . به چه دلیل ?

مثلا رزولیشن 2K بگذاره که بیخودی مصرف رو ببره بالا و یا افت عملکرد و ... داشته باشه ؟

محض اطلاع بد نیست بدونید صفحه نمایش وی یو همین حدود 6 اینچ هست و رزولیشنش 854 در 480 هست ولی در کارکد عادی خوبه (از نظر من , البته تصویری هم در زیر هست که میگه فقط نظر من هم نیست . اگه کار کرده باشید با گیم پد وی یو متوجه میشید به نظرم)

همه چی رزولیشن نیست فکر کنم . PPI صفحه اش اگه حدود 6.2 باششه و 1280 در 720 میشه حدود 234 که از PPI ویتا بیشتره . حالا صفحه ویتا بده ؟ همه چی که رزولیشن نیست . کنتراست و زاویه دید و ... به نظرم مهمتره حتی

به نظر من کافی هست 720 برای صفحه حدود 6 اینچ .

این اسمارت فون ها هم بیخودی رزولیشن QHD و ... روی مثلا 5 اینچ اومد براشون به نظرم مگر برای مثلا VR

به نظر من انتخاب کاملا درستی هستش برای حدود 6 اینچ (البته فقطم نظر من نیستش و در یک کامنتی در یوروگیمر هم میشه فهمید اینو)

فکر میکنم دارم وقتم رو بیخودی نابود میکنم من برای یکسری افراد .
در این تاپیک دیگه کامنتی در reply شخصی نمیدم و بحثی نمیکنم مگر ضروری باشه
ترجیح میدم اگرم خواستم خبری یا چیزی رو اطلاع رسانی کنم

اگر قراره این پست من پاک کنید یا ... ترجیح میدم بن بشم کلا
باتشکر

upload_2016-10-28_12-37-26.png

upload_2016-10-28_12-32-18.png

Untitledh.png

Attachments

• upload_2016-10-28_12-35-45.png
    upload_2016-10-28_12-35-45.png
    6.4 KB · مشاهده: 9
آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
@sadegh93
صادق چرا جوش میاری. فروم برای همین بحث ها هست دیگه. بحث نمیکنیم که همدیگه رو قانع کنیم! گفتگور میکنیم برای تبادل اطلاعات و برای اینکه به نتیجه برسیم. به نظر من هم این صفحه های با رزولوشون خیلی بالا و اسامی دهان پرکن برای تلفن های هوشمند فقط جنبه های تبلیغاتی و رقابت تجاری داره. به نظر من، همین صفحه 720 هم میتونه عملکرد خوبی داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر