Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
باز خورد اشخاصی که تریلر دیدند که بد نبوده گویا - حالا اینکه در این انجمن کلیات بازخورد خوب هست یا نیست یه بحث دیگست

Kimishima talks Switch and January event, "overwhelmingly positive" reaction thus far - Nintendo Everything
یک presentation در اولین ماه میلادی در ژاپن قراره برگذار بشه که رونمایی اصلی هست به نظرم و از بازیهای در دست ساخت و قیمت و مشخصانت احتمالا صحبت بشه .

Nintendo Switch Presentation announced for January 12 - Nintendo Everything

67669

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بازخورد مثبت بعضی وقتا تو فروش یه کنسول تاثیری نداره البته نسل شیش بود سگا تو e3 نظر چند نظر با دریم کست به خودش جلب کرد ؟؟؟ اخرش چی شد ؟؟ هیچی امیدوارم نینتندو اینجوری نشه که فکر نکنم بشه:-"

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,159
نام
سبحان
عنوان Patapon که روی کنسول دستی Psp منتشر شد یه گرافیک دو بعدی و تقریبا سیاه و سفید داشت و کاراکتر های بازی یه چشم بودن داخل یه گوی که دست و پا داشتن! یعنی عملا بازی گرافیک خاصی نداشت.ولی موزیک و گیم پلی و داستانش به قدری درگیرت میکرد که حاضر نبودی با صد تا بازی AAA عوضش کنی
نینتندو بازی های اینجوری عرضه کنه شرف داره تا عرضه بازی های مزخرف AAA که فقط گرافیک دارن و داستان و گیم پلی رو به فراموشی سپردن...
سیستم اکثر بازی های AAA امروزی شده این : آدمای بد رو بکش.آت و آشغالاشون رو بردار و خودتو آپگرید کن.دختر پادشاه رو نجات بده و باهاش به خوبی و خوشی زندگی کن!:|
نمیدونم سازنده ها درک نمیکنن مردم از این سبک خسته شدن؟البته با وجود افرادی که هنوز بازی هاشون رو بخاطر گرافیکش میخرن و با همین بازیا به قول خودشون زندگی میکنن بایدم به کارشون ادامه بدن!
توی این بازار نینتندو قصد داره بازی هایی از سبک های جدید معرفی کنه و گیم پلی رو متحول کنه و تغییری توی صنعت گیمینگ ایجاد کنه که کارش واقعا قابل تحسینه!بدون شک اگه سیاستاش رو هم خوب پیش ببره توی کارش موفق میشه

شمایی که میگی اینا همش هایپه و نینتندو ورشکست میشه و توی صنعت گیم جایی نداره،شما برو به پی اس 4 ات بچسب و لطفا ادای روشنفکرا و منتقدا رو در نیار

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
من تا اینجا نظر همه رو خوندم و با چیزای که دیدم دلم روی این کنسول روشنه و فکر میکنم موفق میشه حتی با توجه به اینکه سر انحساری شدن بیوند می خوام سر به تن نینتندو نباشه. یه چیزه دیگه ممکنه یه نظر سنجی بزارین الان خیلی میطلبه نظر خودمم روی موفق شدنه.

• Like
Reactions: sadegh93

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
عنوان Patapon که روی کنسول دستی Psp منتشر شد یه گرافیک دو بعدی و تقریبا سیاه و سفید داشت و کاراکتر های بازی یه چشم بودن داخل یه گوی که دست و پا داشتن! یعنی عملا بازی گرافیک خاصی نداشت.ولی موزیک و گیم پلی و داستانش به قدری درگیرت میکرد که حاضر نبودی با صد تا بازی AAA عوضش کنی
نینتندو بازی های اینجوری عرضه کنه شرف داره تا عرضه بازی های مزخرف AAA که فقط گرافیک دارن و داستان و گیم پلی رو به فراموشی سپردن...
سیستم اکثر بازی های AAA امروزی شده این : آدمای بد رو بکش.آت و آشغالاشون رو بردار و خودتو آپگرید کن.دختر پادشاه رو نجات بده و باهاش به خوبی و خوشی زندگی کن!:|
نمیدونم سازنده ها درک نمیکنن مردم از این سبک خسته شدن؟البته با وجود افرادی که هنوز بازی هاشون رو بخاطر گرافیکش میخرن و با همین بازیا به قول خودشون زندگی میکنن بایدم به کارشون ادامه بدن!
توی این بازار نینتندو قصد داره بازی هایی از سبک های جدید معرفی کنه و گیم پلی رو متحول کنه و تغییری توی صنعت گیمینگ ایجاد کنه که کارش واقعا قابل تحسینه!بدون شک اگه سیاستاش رو هم خوب پیش ببره توی کارش موفق میشه

شمایی که میگی اینا همش هایپه و نینتندو ورشکست میشه و توی صنعت گیم جایی نداره،شما برو به پی اس 4 ات بچسب و لطفا ادای روشنفکرا و منتقدا رو در نیار
اگه منظورت با دوستانیه که حرف از تبلت این چیزا میزنن که هیچی اگه با منی باید بگم من هیچ وقت نگفتم نینتمدو ورشکست میشه:|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
00000440_820_461.png

تصاویری از محل برگذاری مراسم ژانویه کنسول سویچ در زاپن
(در لینک زیر گفته 13 ام اینطور که دیدم اما nintendolife دوازدهم گفته که فکر کنم به وقت آمریکا منظورش هست)
2017年1月、東京ビッグサイトにて、Nintendo Switchプレゼンテーション&体験会を開催! | トピックス|Nintendo

1280px-Tokyo_Big_Sight_at_Night.jpg
اوه چه جای باحالی ... اینجا جاییه که هر اوتاکویی ارزو داره از نزدیک ببینه

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خانم Laura Dale که پیش از این هم اطلاعات مهمی از کنسول رو منتشر کرده بود بر اساس گفته های منابعش در نینتندو دو مورد دیگه رو تایید کرده

1- کنسول از حافظه میکرو SD تا ظرفیت 128 گیگابایت پشتیبانی میکنه

2- داک کنسول از هارد اکسترنال USB پشتیبانی نمیکنه :(

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اینهمه بازی AAA با داستان غنی هم روی کنسولهای نسل هشت و PC داریم و اتفاقا تو سالهای اخیر سازنده ها دارن خیلی بیشتر به داستان توجه میکنن! جالبه دوستان اینجا انگار هیچ کدوم رو بازی نکردن.
مثلا همین مس افکت اندرومدا که برای سوییچ نمیاد، داستانش نجات دادن دختر پادشاه نیست
یه چیز جالب دیگه اینکه میگن 100% بازخوردها مثبت بوده، توجهتون رو به این مقاله جلب میکنم:
Switched off: out-of-touch Nintendo’s going at it arse-backwards again
البته بگردید بازم هست.

داداش وقتی طرف High ـه با مسخره بازی و الفاظ زشت پست میده میگه نینتندو خوب میریزن لایکش میکنن انتظار بحث منطقی نداشته باش.
جالبه به پیروی از همون همه رو فن سونی میبینن.

خدایی همونام اکثرا فن ps هستن خود فروم بازی سنتر مدت هاست اسمشو تغییر داده به سونی ستر :D
ولی بازخورد ها جهانی معلومه همش مثبت نیست مطمعنم اکثر فن ها قدیمی نینتندو با این تبلت سوییچ حال نکردن - بیشتر بچه ها کم سن تبلت برای بازی و ...... میپسندن
نه افرای که ازشون سنی گذشته
همین قضیه گرافیک بالا بودن یا نبودن بنظر خود من زیادم نمیشه روش حساب کرد - خودت گیمری میدونی خیلی از بازی ها اصلا گرافیکی ندارن از بس سادن اما تحسن منتقد ها و گیمر ها بدست آوردن
باید تمام الان ها بازی خوب باشن , به فرض گرافیک خالی داشتن و نداشتن داستان و ........ ارز ندارهش - و بلعکس
مثل همین halo 5 بنظر من داستانی نداشت و اونطوری که باید دیده میشد شد

همین ماریو 1980 هست داستانشم یکیه من نمیدونم چجوری انقدر خوب اداه دادن داستان کلیشه ای رو که هر نسخه میگری باهاش حسابی حال میکنی :D بیشتر گرافیک هنری و گیم پلی فقط تو ماریو اسفاده میشه البته دمت این ip باعث شده تا الان بمونه

نینتندو در اصل میخواد اسمارت فون بازیها رو به خودش جلب کنه - در کنارش فکر میکنه فن ها خودشو میتونه نگه داره - اما فکر نکنم بتونه تو هر دو مورد موفق عمل کنه
من که سال ها ساله بالا 15 ساله فن نینتندو ام اما با این کنسول جدید حال نکردم - خیلی هام مثل منن خیلی هام برعکس من حال کردن
باید دید آینده چی میشه

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
خانم Laura Dale که پیش از این هم اطلاعات مهمی از کنسول رو منتشر کرده بود بر اساس گفته های منابعش در نینتندو دو مورد دیگه رو تایید کرده

1- کنسول از حافظه میکرو SD تا ظرفیت 128 گیگابایت پشتیبانی میکنه

2- داک کنسول از هارد اکسترنال USB پشتیبانی نمیکنه :(
این محدودیت حافظه ها که همش در حد پیشنهاد هست فقط.
برای 3ds هم نینتندو گفته حداکثر 32GB ولی من رو کنسولم 64 گذاشتم هیچ مشکلی هم نداره. فقط کافیه با یه نرم افزار 3rd party به FAT32 تبدیلش کنی.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اینهمه بازی AAA با داستان غنی هم روی کنسولهای نسل هشت و PC داریم و اتفاقا تو سالهای اخیر سازنده ها دارن خیلی بیشتر به داستان توجه میکنن! جالبه دوستان اینجا انگار هیچ کدوم رو بازی نکردن.
مثلا همین مس افکت اندرومدا که برای سوییچ نمیاد، داستانش نجات دادن دختر پادشاه نیست
یه چیز جالب دیگه اینکه میگن 100% بازخوردها مثبت بوده، توجهتون رو به این مقاله جلب میکنم:
البته بگردید بازم هست.

داداش وقتی طرف High ـه با مسخره بازی و الفاظ زشت پست میده میگه نینتندو خوب میریزن لایکش میکنن انتظار بحث منطقی نداشته باش.
منظورت کاربرSobhan_23 اون که چیز خاصی نگفت

• Like
Reactions: ehsanservat

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,159
نام
سبحان
البته بگردید بازم هست.

اولا شما های تشریف داری که پست من رو نمیخونی.من هیچ لفظ زشتی توی پستم به کار نبردم و به هیچ شخص خاصی توهین نکردم!در ضمن اکثر افرادی که اومدن حرف از ورشکستگی نینتندو زدن سونی (فن بوی) بودن و نه سونی فن.چون سونی فن با منطق خیلی داریم.
مس افکت هنوز نیومده و هیچ نقدیم ازش منتشر نشده که بازی چجوریه و چجوری نیست!نمیدونم چرا شما سنگش رو به سینه میزنید و شاهکار میدونیدش!
در ضمن بازی های AAA امروز اکثرشون داستانشون سطحی و به یه سبک تکراری شده.الان مثال کاملا واضح میزنم که به هیچ عنوان ترول نیست و از همه کنسول ها هم هست که نریزید سرم بگید و فن فلان چیز هستی و ترول میکنی!
Uncharted 4 : با برادرت گنج رو پیدا کن .رقیب بد ذاتت رو از سر راه بردار و آخرش به خوبی و خوشی زندگی کن
Rise Of tomb raider : خائن و دشمنان رو بکش و چیزی که پدر لار دنبالش بوده رو پیدا کن و آخرش به خوبی و خوشی همه چی تموم میشه
Gears Of war 4: دشمنای جدید رو بکش و مارکوس و مادر کیت رو پیدا کن و آماده شو برای نبرد بعدی با این دشمنای جدید
The Division : توی شهر بگرد و افراد شرور و گردن کلفت و یاغی رو بکش.بازی پایان هم نداره!!!!!
اینا ایرادات بخش داستانی هست که از بهترین بازی های این دو سال اخیر گرفتم!نه اینکه بازی بد هست یاگیم پلی بدی داره نه.بازی ها همه بازی های خوب با گرافیک خیلی خوب و صد گذاری عالی و گیم پلی عالی هستن.ولی داستانشون عمیق و غنی نیست و پیچیدگی خاصی توی بازی مشاهده نمیکنید.علت هم این هست که اکثریت مردم از سازنده ها همچین بازیی هایی میخوان و خوب طبیعتا اونا هم تحویل میدن
شما به داستان بازی هایی مثل BloodBorne , Witcher 3 , Metal Gear Solid 3/4 ,The Evil Within دقت کنید و ببینید که چقد بحث بر انگیز و متنوع هست و مقایسه کنید و ببینید کدوم یکی از بازی های بالا که بسیار هم موفق هستن داستان مثل اینا دارن؟
در ضمن یه چیزی که توی اکثر بازی های AAA کلا یواش یواش محو شد داشتن باس های متنوع و سخت هست!که اکثرا به یک یا دو عدد اونم اخر بازی محدود شده.بازی های قدیم باس های زیاد و متنوعی داشتن که گیمر رو به چالش میکشیدن ولی اکثر بازی های امروزی یا باس ندارن یا اینقد آبکی هستن و راحت میشه زدشون که عملا باس به حساب نمیان...

طبق چیزی که من دیدم سازنده های ژاپنی همیشه به بخش داستان اهمیت زیادی میدادن و میدن.نینتندو هم هنوز اصالتش از بین نرفته و سازنده های ژاپنی هم محتوای زیادی برای این کنسول خواهند ساخت.بدون شک هم اگه بیس بازی گیم پلی باشه همون اولش اعلام میکنن که بازی گیم پلی محور هست و بیشتر جنبه فان داره

آخرین ویرایش:

Mehdi-TH

کاربر سایت
Sep 12, 2016
88
اولا شما های تشریف داری که پست من رو نمیخونی.من هیچ لفظ زشتی توی پستم به کار نبردم و به هیچ شخص خاصی توهین نکردم!در ضمن اکثر افرادی که اومدن حرف از ورشکستگی نینتندو زدن سونی (فن بوی) بودن و نه سونی فن.چون سونی فن با منطق خیلی داریم.
مس افکت هنوز نیومده و هیچ نقدیم ازش منتشر نشده که بازی چجوریه و چجوری نیست!نمیدونم چرا شما سنگش رو به سینه میزنید و شاهکار میدونیدش!
در ضمن بازی های AAA امروز اکثرشون داستانشون سطحی و به یه سبک تکراری شده.الان مثال کاملا واضح میزنم که به هیچ عنوان ترول نیست و از همه کنسول ها هم هست که نریزید سرم بگید و فن فلا چیز هستی و ترول میکنی!
Uncharted 4 : با برادرت گنج رو پیدا کن .رقیب بد ذاتت رو از سر راه بردار و آخرش به خوبی و خوشی زندگی کن
Rise Of tomb raider : خائن و دشمنان رو بکش و چیزی که پدر لار دنبالش بوده رو پیدا کن و آخرش به خوبی و خوشی همه چی تموم میشه
Gears Of war 4: دشمنای جدید رو بکش و مارکوس و مادر کیت رو پیدا کن و آماده شو برای نبرد بعدی با این دشمنای جدید
The Division : توی شهر بگرد و افراد شرور و گردن کلفت و یاغی رو بکش.بازی پایان هم نداره!!!!!
اینا ایرادات بخش داستانی هست که از بهترین بازی های این دو سال اخیر گرفتم!نه اینکه بازی بد هست یاگیم پلی بدی داره نه.بازی ها هر سه بازی های خوب با گرافیک خیلی خوب و صد گذاری عالی و گیم پلی عالی هستن.ولی داستانشون عمیق و غنی نیست و پیچیدگی خاصی توی بازی مشاهده نمیکنید.علت هم این هست که اکثریت مردم از سازنده ها همچین بازیی هایی میخوان و خوب طبیعتا اونا هم تحویل میدن
شما به داستان بازی هایی مثل BloodBorne , Witcher 3 , Metal Gear Solid 3/4 ,The Evil Within دقت کنید و ببینید که چقد بحث بر انگیز و متنوع هست و مقایسه کنید و ببینید کدوم یکی از بازی های بالا که بسیار هم موفق هستن داستان مثل اینا دارن؟
در ضمن یه چیزی که توی اکثر بازی های AAA کلا یواش یواش محو شد داشتن باس های متنوع و سخت هست!که اکثرا به یک یا دو عدد اونم اخر بازی محدود شده.بازی های قدیم باس های زیاد و متنوعی داشتن که گیمر رو به چالش میکشیدن ولی اکثر بازی های امروزی یا باس ندارن یا اینقد آبکی هستن و راحت میشه زدشون که عملا باس به حساب نمیان...

طبق چیزی که من دیدم سازنده های ژاپنی همیشه به بخش داستان اهمیت زیادی میدادن و میدن.نینتندو هم هنوز اصالتش از بین نرفته و سازنده های ژاپنی هم محتوای زیادی برای این کنسول خواهند ساخت.بدون شک هم اگه بیس بازی گیم پلی باشه همون اولش اعلام میکنن که بازی گیم پلی محور هست و بیشتر جنبه فان داره
در این مواردی که گفتید من هم حرف شما رو کاملا قبول دارم اما مشکل اکثر دوستان اینه که چرا نینتندو کنسول قدرتمند تری عرضه نمیکنه که همین بازیهایی مثل witcher 3 یا evil within یا dark souls و غیره رو در کنار بازیهای به شدت خلاقانه خود نینتندو داشته باشن و بتونن سبک های مختلف رو باهاش تجربه کنن,من خودم الان ps4 دارم اما به شدت منتظر بودم نینتندو کنسولی با ساپورت کامل از ترد پارتی ها معرفی کنه که اگه اینطور کنسولی معرفی میکرد قطعا کنسول نینتندو رو میگرفتم آخه تا کی آرزو به دل بمونیم برای بازی کردن بازیهای بی نظیر نیتندو و در ضمن اگه میبینید که دوستانی میگن نینتندو ورشکشت میشه بیشتر به دلیل اینه که دوست دارن نینتندو سویچ شکست بخوره که نینتندو کنسولی با ساپورت ترد پارتی ها و نزدیک تر به کنسول های حاضر عرضه کنه وگرنه نینتندو ورشکست بشو نیست با این همه بازی عالی:D

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
اصلا کاری به حرفای قبلیتون ندارم. ولی مس افکت را بایوویر می سازه و بایو ویر هم تا حالا گیم با داستان ضعیف نساخته. پس میشه پیش بینی کرد احتمال قریب به یقین MA:A داستانش خیلی خوبه.

والله اگر به اینجوری تعریف کردن باشه:
witcher: یه آقایی که میخواد دخت خوندشو نجات بده
MGS: یه سرباز که میخواد جلو ساخته شدن یه صلاح کشتار جمعی را بگیره
bloodborne: یه نفر که مریض شده و دنبال علاج مریضیش میگرده!

اصلا اگر اینجوری تعریف کنی ادبیات کلاسیک جهان هم به نظر چرت میاد
کنت مونت کریستو: یه نفر که از زندان فرار میکنه و از دشمناش انتقام میگیره
پیر مردو دریا: یه ماهیگیر پیر که میخواد یه ماهی بزرگو صید کنه
سه تفنگدار: یه جوون روستایی که میخواد جزو تفنگدارای شاه بشه.

این که نشد داستان تعریف کردن دوست عزیز. مهم مسیری هست که قهرمان داستان برای رسیدن به هدفش میره و اتفاقایی که در طول مسیر می افته و رابطش با محیط اطراف و بقیه کاراکترها.
درسته بازی مثل ویتچر خیلی داستان محور تر از بازی مثل آنچارتد هست ولی آنچارتد هم به نوبه خودش داستان خوب و جذابی داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر