Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
منظورم انحصاری ها نبود شما اشتباه قضاوت کردی
شرمنده دوست گرامی ولی من چه قضاوتی کردم که اشتباه باشه ؟ و اینکه من منظور دقیق شما رو چطور باید بفهمم وقتی ننوشته بودید که منظور شما مثلا 3rd party ها بوده ؟
==========================================
خوب رسما اعلام شده که ویدیو در اصل از روی دیوایس نبوده . در واقع به نظرم نیننتندو فقط قصد نمایش ایده و ظاهر کنسول رو داشته بیبشتر
Nintendo had this to say about how it handled the Switch trailer:

“This video is all about explaining how the Nintendo Switch works. We wanted to convey in a self-contained video how Nintendo Switch represents a new era for video game systems enjoyed in front of a TV, by letting gamers play anywhere, anytime, with anyone they choose. It adds the mobility of a portable system to the power of a home gaming system.

“At a later date, before the March launch, we’ll be talking about things like exact launch date, and of course, the games. You shouldn’t assume what you saw on the video represents actual game footage and further specifics on first-party games will be provided later.”

Switch trailer gameplay wasn't from the device, Nintendo says don't assume the video shows "actual game footage" - Nintendo Everything

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
شرمنده دوست گرامی ولی من چه قضاوتی کردم که اشتباه باشه ؟ و اینکه من منظور دقیق شما رو چطور باید بفهمم وقتی ننوشته بودید که منظور شما مثلا 3rd party ها بوده ؟
خوب رسما اعلام شده که ویدیو در اصل از روی دیوایس نبوده . در واقع به نظرم نیننتندو فقط قصد نمایش ایده و ظاهر کنسول رو داشته بیبشتر

“This video is all about explaining how the Nintendo Switch works. We wanted to convey in a self-contained video how Nintendo Switch represents a new era for video game systems enjoyed in front of a TV, by letting gamers play anywhere, anytime, with anyone they choose. It adds the mobility of a portable system to the power of a home gaming system.

“At a later date, before the March launch, we’ll be talking about things like exact launch date, and of course, the games. You shouldn’t assume what you saw on the video represents actual game footage and further specifics on first-party games will be provided later.”

Switch trailer gameplay wasn't from the device, Nintendo says don't assume the video shows "actual game footage" - Nintendo Everything
حالا که گندش در اومده میگن :|

• Like
Reactions: sadegh93

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

وقتی لو رفته کل فن ها نینتندو دنیا , کل گیمر ها دنیا فهمیدن این نمایش الکی بوده حالا بیان بگن ما فلان کردیم
صداقت نداشتن کاردرستی نیست حالا میخواد هر کی باشه حتی پدر آدم باشه
سر wii u بخصوص سر wii خیلی از این کارا کردن
مثلا این کلیپ ببین
کلیپ e3 سال 2005 , نگاه کن ببین چی نظرتو جلب میکنه؟ زیر ویموت چی وصله؟

حالا خوبه نینتندو وصعش اصلا خوب نیست که بازم دارا این مسخره بازیا رو در میاره , مثل بچه آدم کنسول بساز بده دست گیمر ها , اگر کنسولت خوب باشه انقدر فن نینتندو تو دنیا هست که میخرن و نینتندو برمیگرده به اوج
اما نینتندو یادش رفته بخاطر همین گیمر هاست بخاطر همین فن ها نینتندوه که شده این کمپانی , اگر گیمر ها و فن ها نینتندو ولش کنن هیچی جز کمپانی شکست خورده نخواهد بود
پس با کسایی که نینتندو رو از یه اسباب بازی ساز به کنسول ساز تبدیل کردن و بزرگش کردن باید صادق باشه
نه نمایش دروغ درست کنه تحویل ملت بده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: jhoobin

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
یکی از کاربرهای گف اومده تریلر رو یه بررسی دقیق کرده و به نتایج زیر رسیده

1- احتمالا کنسول سوئیچ سنسور IR و سنسور بار داره :D حالا چطور

گفته توی این تصویر اون بخش سنسور مشخص هست

GnzDNPS.png

حالا سنسور بار کجاست؟ احتمالا خود کنسول هست :D

Q7AZxHk.png

mF8dpuJ.jpg

با این اوصاف احتمالا از قابلیت BC هم پشتیبانی کنه مخصوصا بازیهای محبوب Wii :D

2- کنترلرهای Joy-Con دکمه های L/R دارن که هم توی تصویرهای زیر مشخص هست و هم توی تریلر این دکمه ها فشرده میشن

Nrbkmql.png

7IY0XlE.png
============================================

این آرت ها هم به عنوان جانبی های جالب این کنسول منتشر شده :D

14798913_10210442177588239_1004922330_n.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یکی از کاربرهای گف اومده تریلر رو یه بررسی دقیق کرده و به نتایج زیر رسیده

1- احتمالا کنسول سوئیچ سنسور IR و سنسور بار داره :D حالا چطور

گفته توی این تصویر اون بخش سنسور مشخص هست

View attachment 67616

حالا سنسور بار کجاست؟ احتمالا خود کنسول هست :D

View attachment 67617

View attachment 67618

با این اوصاف احتمالا از قابلیت BC هم پشتیبانی کنه مخصوصا بازیهای محبوب Wii :D

2- کنترلرهای Joy-Con دکمه های L/R دارن که هم توی تصویرهای زیر مشخص هست و هم توی تریلر این دکمه ها فشرده میشن

View attachment 67619

View attachment 67620
============================================

این آرت ها هم به عنوان جانبی های جالب این کنسول منتشر شده :D

View attachment 67622

براش جاست دنس ۲۰۱۶ معرفی شده بود که nx تاخیر خورد ، بعد براش جاست دنس ۲۰۱۷ تایید شد پس این که ir داره درسته

گیم پد هاش تک تک خیلی ضایع میشه کوچیکه هیچ کاری نمیشه کرد مثل این ریموت ها کوچیک اندرویده که آنالوگ دارن

احتمالا ویموت ساپورت کنه چون تبلته الان ویموت به تبلت ها و گوشی ها وصل میشه مچ میشه و به گفته خودت سنسور بارم داره پس ویموت میشناسه

بکوارد نداره کلا چیدمانش با wii متفاوته ، قراره فقط چنتا بازی wii u براش پورت بشه

• Like
Reactions: sadegh93

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
nintendo-switch-plush_3277.0.jpg

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
نینتندو دیوانس یه جا خوندم کنسول اضلی همون تبلته. اون دستگاه فقط منتقل کننده تصویر به تلویزیون حساب میشه. راسته؟
اینو خودشم گفته در اصل چند روز پیش که داک در اصل نقش انتقال تصویر و شارژ اون تبلت یا ... رو داره
واقعا عقلانی هست دو تا پردازنده بگذاره ؟ هزینه اش سر به فلک میکشه یک پردازنده در حد مثلا پلی 4 بگذاره روی داک یک پردازنده قوی هم برای پرتابل . اونوقت میشه مثلا 500 دلار حداقل یا بیشتر

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,568
اینو خودشم گفته در اصل چند روز پیش که داک در اصل نقش انتقال تصویر و شارژ اون تبلت یا ... رو داره
واقعا عقلانی هست دو تا پردازنده بگذاره ؟ هزینه اش سر به فلک میکشه یک پردازنده در حد مثلا پلی 4 بگذاره روی داک یک پردازنده قوی هم برای پرتابل . اونوقت میشه مثلا 500 دلار حداقل یا بیشتر

یه تبلت مگه چقدر میتونه قدرت داشته باشه؟ چقدر رم داره و ظرفیت؟ خب یهو تبلت میداد بیرون دیگه با یه کنترلر. من از الان شکست این کنسول رو میبینم. اگه اضلا کنسول بشه گفت بهش. مگه اینکه داستان دیگه ای باشه.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
یه تبلت مگه چقدر میتونه قدرت داشته باشه؟ چقدر رم داره و ظرفیت؟ خب یهو تبلت میداد بیرون دیگه با یه کنترلر. من از الان شکست این کنسول رو میبینم. اگه اضلا کنسول بشه گفت بهش. مگه اینکه داستان دیگه ای باشه.
اسم 3DS رو تا حالا شنیدی شما ؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
هیچی از مشخصات گفته نشده ولی برای اطلاع میگم تگرا X1 ی که بیش از یک سال پیش یا شاید حدود یک سال و نیم پیش اومدش قدرت محاسباتی گرافیکی 1024 GFLOPS میتونه داشته باشه (البته برای FP16 ) احتمالا این کنسول نینتندو قویتره چیپش . الان موبایل رم 6 گیگ داریم و ...
شکست این کنسول از لحاظ فروش به قیمت گذاری و بازیهاش در زمان لانچ و بعد از اون و ... ربط داره و خیلی زوده بخوایم قضاوت کنیم به نظرم

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,568
هیچی از مشخصات گفته نشده ولی برای اطلاع میگم تگرا X1 ی که بیش از یک سال پیش یا شاید حدود یک سال و نیم پیش اومدش قدرت محاسباتی گرافیکی 1024 GFLOPS میتونه داشته باشه (البته برای FP16 ) احتمالا این کنسول نینتندو قویتره چیپش . الان موبایل رم 6 گیگ داریم و ...
شکست این کنسول از لحاظ فروش به قیمت گذاری و بازیهاش در زمان لانچ و بعد از اون و ... ربط داره و خیلی زوده بخوایم قضاوت کنیم به نظرم

با این تفاسیر ماکرو و سونی مریضن میخوان مردم رو اذیت کنن دستگاه میدن به این حجم و وزن حالا نینتندو میخواد با تبلت همون چیز رو بده. من پلی 4 که خریدم به بدبختی دارم اینور اونور میبرم.

• Like
Reactions: ehsanservat

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
با این تفاسیر ماکرو و سونی مریضن میخوان مردم رو اذیت کنن دستگاه میدن به این حجم و وزن حالا نینتندو میخواد با تبلت همون چیز رو بده. من پلی 4 که خریدم به بدبختی دارم اینور اونور میبرم.
تکنولوژی پی اس 4 و ایکس باکس وان برای حدود سه سال پیش داره میشه دیگه در اصل الان خیلی بهتر شده قدرت دیوایس های قابل حمل . منم نظر خودمو گفتم نمیگم فکت هستش که
آخرین چیپ تگرا ایکس وان برای حدود یک سال پیش و استفاده شد شلید تی وی بوده که این هستش >>
Nvidia Shield Android TV Review
حدود 14 یا 15 وات توان مصرفی در حین بازی داشته که میتونه برای یه وسیله قابل حمل نسبتا مناسب باشه
البته همین چیپ x1 در تبلت گوگل پیکسل سی استفاده شده که قدرت نسبتا زیادیم داره اون تبلت

به نظرم نزدیک به قدرت ایکس وان میتونه داشته باشه در حالت داک (حالتی که اون قسمت قابل حمل بره داخل استند یا داک) اما وقتی ازش جدا بشه برای باطری و داغ کرن و ... کمتر میشه طبیعتا قدرتش به نظرم
بازم به نظرم تا مشخصات دقیق و قیمت و بازیهای لانچ معلوم نشه نمیشه درست قضاوت کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر