Red Dead Redemption 2 معرفی شد [تریلر پنج شنبه ساعت 18:30]

دوست دارید وقایع بازی در چه بازه زمانی رخ دهد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    109
  • نظرسنجی بسته شده است .

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
3144594-rdr2.jpg

آپدیت: بالاخره انتظارها به پایان رسید و عنوان جدید کمپانی Rockstar Games معرفی شد. این عنوان قسمت دوم سری Red Dead Redemption است و برای عرضه در پاییز 2017 برنامه ریزی شده است.
تریلر معرفی بازی پنج شنبه ساعت 18:30 منتشر می شود.
آپدیت جدید: همانطور که Rockstar وعده داده بود، اولین تریلر Red Dead Redemption 2 لحظاتی قبل منتشر شد. این ویدیو را در ادامه دریافت کنید.
خبر اصلی:
به نظر می رسد Rockstar Games با تغییر تصویر لوگو خود اشاره به معرفی نسخه آینده فرنچایز Red Dead را آغاز کرده باشد.
این کمپانی امروز تصویر فوق را در قالب یک توییت بدون متن در حساب توییتر رسمی خود منتشر کرد. وجود رنگ قرمز در این تصویر ذهن ها را به سمت معرفی دنباله Red Dead Redemption هدایت کرده است.
تصویر این لوگو ساعاتی قبل در Newswire website نیز قرار گرفت. علاوه بر این، این تصویر در حال حاضر بر روی آواتارها و بنرهای صفحات Twitter و Facebook کمپانی Rockstar نیز دیده می شود.
آپدیت: دقایقی قبل راکستار یک توییت جدید حاوی تصویر زیر را منتشر کرد.
ty7w_browse.jpg
همانطور که انتظار می رفت، توییت های راکستار به فرنچایز Red Dead اشاره دارد.

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
این سه تا رو میتونم هضم کنم به عنوان گیم پلی یا in-engine :

ولی دیگه اصلا راه نداره اینا از داخل بازی باشه یا حتی in-engine باشن.یعنی اگه باشن من سر به بیابون میذارم=P~@-):D :

روی Scorpio این بازی در ابعاد 4K.چیزه عجیب غریبی میتونه باشه:D

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
این سه تا رو میتونم هضم کنم به عنوان گیم پلی یا in-engine :

ولی دیگه اصلا راه نداره اینا از داخل بازی باشه یا حتی in-engine باشن.یعنی اگه باشن من سر به بیابون میذارم=P~@-):D :

.jpg]

.jpg]

.jpg]

.jpg]

روی Scorpio این بازی در ابعاد 4K.چیزه عجیب غریبی میتونه باشه:D
از gta v و نمایش اولیش عبرت نگرفتید؟ :D راکستار cd p(با وجود تموم احترامی ک براشون قاعلم) یا باقی استدیوها نیست ک یچیزی نشون بده بعدا نتونه اجراییش کنه اتفاقا دقیقا مثل خود ناتی داگ میشه حتی امیدوار بود گرافیکی بهتر ازین تو خود بازی ببینیم:D جنس گرافیک بازیم دقیقا مث gta v نسل 8 بود اما خیلی خیلی بهتر8->

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
خوبه مثل gta 5 نشد یه تریلر نشون دادن 2 سال بعد اطلاعاتش بدن همین که گفتن 2017 میاد یعنی اینکه سالی پر از تریلر از این بازی فوق خفن داریم\m/:x

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
488
نام
اقبال
از قرار معلوم از طریق پلی استیشن ناو میشه Red Dead Redemption روی کامپیوتر تجربه کرد. ولی برای تجربه Red Dead Redemption 2 باید به فکر خرید کنسول باشید (پی سی گیمر ها). همکاری سونی با راک استار هم این خواهد شد که بعضی از محتویات بخش آنلاین زودتر برای پلی استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت.

Sent from my iPad using Tapatalk

• Like
Reactions: jhoobin

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
از قرار معلوم از طریق پلی استیشن ناو میشه Red Dead Redemption روی کامپیوتر تجربه کرد. ولی برای تجربه Red Dead Redemption 2 باید به فکر خرید کنسول باشید (پی سی گیمر ها). همکاری سونی با راک استار هم این خواهد شد که بعضی از محتویات بخش آنلاین زودتر برای پلی استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت.

واسه همون rdr يك هم بايد به فكر كنسول ميبودن اخه ps now هم شد راه تجربه :D

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
488
نام
اقبال
واسه همون rdr يك هم بايد به فكر كنسول ميبودن اخه ps now هم شد راه تجربه :D
دقیقا . واقعا کار به جایی رسیده که بخاطر اختصاصی ها باید همه پلاتفرم ها رو هم تهیه کرد چه برسه به انتخاب .
این خیال جمع بودن از راک استار برای تجربه محصول نهایی هم در نوع خودش عالیه. بطوری که من فکر میکنم از نمایش تریلر هم بهتر خواهد بود چه برسه که عکسش رو فکر کنیم.

• Like
Reactions: esm nadaram

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870

خرید کنسول که چیزی نیست همین الانشم اکثر PC Gamer ها کنسول دارن:D یکیش خودم:D باز اینجا یه سری از دوستان صد بار اینو بگیم میگن تهیه کنسول:D
بحث فقط و فقط اجرای بازی با نهایت کیفیته روی یه سیستم قویتر از کنسول
اول و آخر که میده بیرون، دیگه PS Now چیه! شیک نسخه PC رو برای استیم بده اذیت نکنه:D
بریزین این پتیشنه و اکانت های راک استار تو شبکه های اجتماعی بده بیرون:D حتی شما دوست عزیز:D

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
488
نام
اقبال
خرید کنسول که چیزی نیست همین الانشم اکثر PC Gamer ها کنسول دارن:D یکیش خودم:D باز اینجا یه سری از دوستان صد بار اینو بگیم میگن تهیه کنسول:D
بحث فقط و فقط اجرای بازی با نهایت کیفیته روی یه سیستم قویتر از کنسول
اول و آخر که میده بیرون، دیگه PS Now چیه! شیک نسخه PC رو برای استیم بده اذیت نکنه:D
بریزین این پتیشنه و اکانت های راک استار تو شبکه های اجتماعی بده بیرون:D حتی شما دوست عزیز:D

درمورد کیفیت بازی ها که کاملا باهات موافقم، برای خودم این 4K شدن کنسول های میان نسلی و پشتیبانی بازی ها از اونها خیلی میتونه امیدبخش باشه. بنظرم مهم، تجربه عالی از چنین عنوان هاییه، راه رسیدنش زیاد مهم نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر