امتیازات Battlefield 1

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
we55i8o2x2v2wio7rdm6.png

Developer: EA DICE
Publisher: EA
Genre: FPS
Platforms: PS4 X1 PC
Release Date: October 21 2016

====================
امتیارات:

Guardian 100/100
God is a Geek 100/100
Daily Dot 100/100
Digital Chumps 100/100
GamingTrend 95/100
Stevivor 95/100
GameCrate 93/100
GameInformer 93/100
IGN Spain 92/100
Areajogunes 92/100
Hobby Consolas 91/100
IGN 90/100
GameSpew 90/100
Windows Central 90/100
Trusted Reviews 90/100
Cheat Code Central 90/100
Slant Magazine 90/100
Gameover.gr 90/100
IBTimes UK 90/100
PCWorld 90/100
jeusActu 90/100
Merli'in Kazani (Turkey) 90/100
EveryEye.it 90/100
Multiplayer.it 90/100
Time 90/100
Digital Spy 90/100
We Got This Covered 90/100
Xbox Achievements 90/100
Vandal Online 90/100
Twinfinite 90/100
XGN 90/100
3Djueogs 90/100
Polygon 90/100
GameRevolution 90/100
Eurogamer Italy 90/100
LevelUp 90/100
GameSpot 90/100
Gadgets360 90/100
ThisGenGaming 90/100
LaPS4 90/100
VideoGamer 90/100
Easy Allies 90/100
PC Gamer 89/100
Meristation 88/100
Atomix 88/100
Gamebeat 88/100
IGN Italia 87/100
CG Magazine 85/100
Playstation LifeStyle 85/100
SpazioGames 85/100
NZGamer 84/100
EGM 80/100
GamingBolt 80/100
Digital Trends 80/100
Destructoid 80/100
TheSixthAxis 80/100
Hardcore Gamer 80/100
GamesRadar+ 80/100
Forbes 80/100
Eurogamer Poland 80/100
MetroGameCentral 80/100
Telegraph 80/100
Attack of the Fanboy 70/100
Washington Post 50/100

Eurogamer : Recommended

METACRITIC (PC) : 88
METACRITIC (PS4) : 89
METACRITIC (X1) : 87

* محدودیت نقدها برداشته شده و نقدها در حال انتشار هستند...

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
یه 2-3 ساعتی با Origin access بازی کردم من. بازی بدی نیست ولی همون 10 ساعت فکر کنم برای من کافی باشه. کلا بعد از Bf4 از این سیستم خسته شدم. میریزی وسط یک ساعت میدوی کشته میشی یا کشته می کنی بعد می بری یا می بازی...هیچ حس بازی تیمی هم بهت دست نمی ده. اصلا حس نمی کنم دارم تو بازی تاثیر می ذارم. اون بالا هم همین جوری ملت دارن چرت و پرت بار هم می کنن مسخره بازی.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یه 2-3 ساعتی با Origin access بازی کردم من. بازی بدی نیست ولی همون 10 ساعت فکر کنم برای من کافی باشه. کلا بعد از Bf4 از این سیستم خسته شدم. میریزی وسط یک ساعت میدوی کشته میشی یا کشته می کنی بعد می بری یا می بازی...هیچ حس بازی تیمی هم بهت دست نمی ده. اصلا حس نمی کنم دارم تو بازی تاثیر می ذارم. اون بالا هم همین جوری ملت دارن چرت و پرت بار هم می کنن مسخره بازی.

مرسی که تجربتو از بازی گفتی , خیلی کمک کرد
پس تو بازی فرمانده یه گروه نیستی؟ مثل این بازیا ماشین جنگی ps1 و ps2 به کع همه میریزن وسط همیدگیرو میزنن تا یکی زنده بمونه؟

من چون کنسول ها نسل هشت فقط 3ds داشتم و مدت کوتاهی wii u داشتم خیلی از بازی ها خوب بازی نکردم که برای نسل هشت هستن
تو برناممه به زودی یه xbox one s بخرم , بنظرت ارزش داره نسخه فیزیکی این بازیرو براش بخرم؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
مرسی که تجربتو از بازی گفتی , خیلی کمک کرد
پس تو بازی فرمانده یه گروه نیستی؟ مثل این بازیا ماشین جنگی ps1 و ps2 به کع همه میریزن وسط همیدگیرو میزنن تا یکی زنده بمونه؟

من چون کنسول ها نسل هشت فقط 3ds داشتم و مدت کوتاهی wii u داشتم خیلی از بازی ها خوب بازی نکردم که برای نسل هشت هستن
تو برناممه به زودی یه xbox one s بخرم , بنظرت ارزش داره نسخه فیزیکی این بازیرو براش بخرم؟
برو 5 دلار بده EA Access بگیر 10 ساعت می تونی بازی کنی، بعد تصمیم بگیر.

• Like
Reactions: ehsanservat

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
کار تیمی میخوای بازی Rainbow Six Siege

• Like
Reactions: mamadha

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
با اینکه از بازی خوشم اومده اما این یک ساعت دویدن و خوب اومدی!

• Like
Reactions: aiat_gamer

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361

اتفاقا بعد مدت طولانی این تنها بازی بود غیر از رینبو که دیدم مردم شعورشون توش پیشرفت کرده. مخصوصا اگر با یک اسکوادی می افتی که به حرفت گوش کنن وقتی میگی کدوم آبجکتیو برن. اون وقت یه لحظه هایی برات رغم میخوره که حس کمپین کال اف دیوتی ۲ و ۳ بهت دست میده.
نمیدونم...ولی وقتی با بتلفیلد های قبلی مقایسه میکنم میتونم ببینم چقدر مردم توش تغییر کردند و بیشتر آبجکتیو بازی میکنن.
موفق باشید.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
من 95 درصد کامنت هایی که شما توی سایت میزارید رو قبول دارم و اکثر رو لایک میکنم ولی به نظرم این حرف یا از شما بعید بود یا من اشتباه برداشت کردم.خب تمام بازی ها یا کشته میشی یا میکشی و میدویی ! خب اصلا پایه کل بازی ها پر کردن ساعت فراغتت هست حالا با هر سبکی.این که میگی بازیت تاثیر داره یا نداره همش بستگی به بازی کردن خودت داره.همین امروز من با تانک فقط 2پرچم رو پوشش دادم و هیچ کار دیگه ای نکردم و همین کارم باعث شد تیم پیروز بشه و به عنوان بهترین مدافع هم نشون داده شدم اخر بازی.یا اینکه من معمولا هر دست 45 تا کیل میگیرم و این تاثیر زیادی میزاره توی فتح پرچم های تیم حریف و منجر به شکستشون میشه ! یا اصلا فقط پای ضد هوایی هواپیما ها رو ساقط میکنم و دیگه نمیتونن تانک های یارام رو با بمب بترکونن و این باعث میشه تیم کلا بکشه جلو ! خب با استراتژی حمله بیشترین تاثر واسه برد رو میشه داشت!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من 95 درصد کامنت هایی که شما توی سایت میزارید رو قبول دارم و اکثر رو لایک میکنم ولی به نظرم این حرف یا از شما بعید بود یا من اشتباه برداشت کردم.خب تمام بازی ها یا کشته میشی یا میکشی و میدویی ! خب اصلا پایه کل بازی ها پر کردن ساعت فراغتت هست حالا با هر سبکی.این که میگی بازیت تاثیر داره یا نداره همش بستگی به بازی کردن خودت داره.همین امروز من با تانک فقط 2پرچم رو پوشش دادم و هیچ کار دیگه ای نکردم و همین کارم باعث شد تیم پیروز بشه و به عنوان بهترین مدافع هم نشون داده شدم اخر بازی.یا اینکه من معمولا هر دست 45 تا کیل میگیرم و این تاثیر زیادی میزاره توی فتح پرچم های تیم حریف و منجر به شکستشون میشه ! یا اصلا فقط پای ضد هوایی هواپیما ها رو ساقط میکنم و دیگه نمیتونن تانک های یارام رو با بمب بترکونن و این باعث میشه تیم کلا بکشه جلو ! خب با استراتژی حمله بیشترین تاثر واسه برد رو میشه داشت!
والا از بس خر تو خره اکثر مواقع. من مثلا در حال حاضر با overwatch خیلی بیشتر لذت می برم تا bf1. واقعا اون بازی نقشت مشخصه و هر کس باید کاملا همکاری کنه با اعضای تیم. ولی وسط 64 نفر اکثر مواقع حس میکنم گم هستم. یه بار نصف مچ رو داشتم منظره نگاه می کردم اصلا شرکت نکردم تو مبارزه ها یهو دیدم بردیم!

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
والا از بس خر تو خره اکثر مواقع. من مثلا در حال حاضر با overwatch خیلی بیشتر لذت می برم تا bf1. واقعا اون بازی نقشت مشخصه و هر کس باید کاملا همکاری کنه با اعضای تیم. ولی وسط 64 نفر اکثر مواقع حس میکنم گم هستم. یه بار نصف مچ رو داشتم منظره نگاه می کردم اصلا شرکت نکردم تو مبارزه ها یهو دیدم بردیم!
لذت بازی توی BF1 به برد یا باخت نیست چون آخر بازی همه چه ببرن چه ببازن از بازی لذت بردن دلیلشم اینه که اصل بازی به تک تک Kill هایی که میدی و اتفاقای دیوونه کننده ی توی بازی هست. اینکه از بالای یه آسیاب بادی با یه تفنگ ضد تانک یه تانکو که داره هم تیمیاتو قلع و قم میکنه رو با 5-6 تا تیر از بین میبری و بعد میبینی یه هواپیمای جنگی صاف انتحاری میاد توی همون آسیاب بادی و خودشو تو و اون آسیاب بادی رو پودر میکنه. (بچشم دیدم که میگم:D)

• Like
Reactions: robb stark

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
خب جنگه دیده وسط جنگ حلوا خیرات میکنن مگه؟
وسط جنگم از زمین و زمان گلوله و توپ و تانک میاد.همین بتل 1 که جنگ جهانی اوله برو مستندها و فیلمای اون دوره رو ببین دقیقا همینجوره همه دارن همدیگرو میزنن چون جنگه فرصت فکر کردن نیست!بتلفیلدم بخاطر همین شلوغ بازیاشه که محبوبه وگرنه کسی بازی فکری تیمی میخواد میره رنبو نه بتل!
سالهاست این شیوه طرفدارای خودش رو داره نمیشه نکته منفی دونست این مدل بازی رو.همونجور که شما محیط شلوغ بتل رو علاقه نداری خیلیام گیم پلی کند و شاید خلوت رنبو رو برای مثال دوست ندارن چون سلیقس!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر