Gears of War 4 - Multiplayer | PC

Gears OF War 4 Multiplayer.jpg

درووود به همگی
این تاپیک ایجاد کردم تا بچه ها آیدیاشون اعلام کنن همگی ادد کنیم با هم بازی کنیم

BoY of WaR 021
mmjaz
RezaRz1983
predator sr71
assassinalireza
LordSeverus1997
aref1372

آخرین ویرایش:

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
من پایه ثابت horde هستم،معمولا هم شب 8-12 بازی می کنم
اگه پایه باشین با هم مچ شیم horde بزنیم خیلی حال میده
دوستان خارجی وسط بازی قهر می کنن میرن :-??

• Like
Reactions: Annunaki ™

A_Severus

کاربر سایت
Jun 28, 2016
21
من پایه ثابت horde هستم،معمولا هم شب 8-12 بازی می کنم
اگه پایه باشین با هم مچ شیم horde بزنیم خیلی حال مید
دوستان خارجی وسط بازی قهر می کنن میرن :-??
احتمالا بدون میکروفون و بدون همکاری بازی می کنی. اینطوری نه لذت می بری نه می تونی برنده بشی

آخرین ویرایش:

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
احتمالا بدون میکروفون و بدون همکاری بازی می کنی. اینطوری نه لذت می بری نه می تونی برنده بشی
اتفاقا میکروفن هم دارم،اکثراً هم با X1 دارا میوفتیم معمولا هم میکروفن ندارن و صحبت نمی کنن
ولی جدیدا با لول 70-80 به بالا بازی می کنم 80% مواقع تا WAVE50 رو نرمال می ریم

A_Severus

کاربر سایت
Jun 28, 2016
21
اتفاقا میکروفن هم دارم،اکثراً هم با X1 دارا میوفتیم معمولا هم میکروفن ندارن و صحبت نمی کنن
ولی جدیدا با لول 70-80 به بالا بازی می کنم 80% مواقع تا WAVE50 رو نرمال می ریم
آره اکثرا XB1 هستن. باید بری توی دیسکورد رسمی بازی افراد رو پیدا کنی بعد توی اپ اکس باکس ویندوز 10 می تونی Squad بسازی و با Party Chat صحبت کنی. من فقط یکبار نرمال رفتم بقیه INSANE الان اکثر class هام لول 10 شده. نرمال که بری خیلی کم بهت XP میده

darkzon

کاربر سایت
Mar 28, 2017
1
با سلام خدمت همه ی دوستان اول از همه از همه عزر خواهی میکنم چون مشکل من در بارهی بازی gear of war 4 نیست درباره ی بازی forza horizon3 چون هر دو بازی تحت شکبه ماکروسافت هستن این سوالو مطرح میکنم من بازی رو سی دکی اشتراکیشو گرفتم همه چیز بازی درسته فقط موقعی که می خوام انلاین جوین بشم جوین نمیشه ای پیغامو میده ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه بازم عزر خواهی میکنم. dsd.jpg

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
با سلام خدمت همه ی دوستان اول از همه از همه عزر خواهی میکنم چون مشکل من در بارهی بازی gear of war 4 نیست درباره ی بازی forza horizon3 چون هر دو بازی تحت شکبه ماکروسافت هستن این سوالو مطرح میکنم من بازی رو سی دکی اشتراکیشو گرفتم همه چیز بازی درسته فقط موقعی که می خوام انلاین جوین بشم جوین نمیشه ای پیغامو میده ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه بازم عزر خواهی میکنم. View attachment 73359

اگر اشتباه نکنم اکانت های اشتراکی رو نمیشه انلاین شد معمولا اینطوریه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر