شایعه شایعه: نسخه بعدی Call of Duty در ویتنام خواهد بود

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
vietnam-725x375.jpg
شایعه شده است که،وقایع نسخه بعدی عنوان Call of Duty در ویتنام اتفاق خواهد افتاد.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

طبق شایعه منتشر شده، به نظر میرسد نسخه بعدی Call Of Duty توسط استودیو Sledgehammer Games در حال ساخت است و قرار است در سال ۲۰۱۷ عرضه شود، در رابطه با جنگ ویتنام خواهد بود.

همچنین به نظر میرسد دلیل اینکه نسخه بعدی Call Of Duty احتمالا قرار است در رابطه جنگ ویتنام باشد؛ بازخورد های منفی نسبت به اتفاق افتادن بیش از حد وقایع عناوین فعلی این سری در آینده است.

چند سال پیش کمپانی می خواست عنوان Call of Duty: Fog of War را بسازد؛ یک بازی سوم شخص که، وقایع آن در کشور Laos (نزدیک ویتنام) اتفاق می افتد. اما هیچ وقت به مرحله ساخت نرسید.

لینک منبع

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
عزیز اگه تو اینجوری فکر میکنی باشه من حرفی ندارم...
این به تو نصیحت کسی که راجعبه موضوعی زیاد صحبت نمیکنه دلیل براین نمیشه که اطلاعی نداره.یه توماربرامن نوشتی که چی بشه؟اینکه میگی دکتر یا با تشر ح میزنی اصلا تو شخصیتت نیست...من نظرمو گفتم.من خودم حالم از انچارتدبهم میخوره خب این نظر شخصیمه.حالا دلیل نمیشه بگی نه تو اطلاع نداری...با اینترنت میشه یه سرچ کرد که اوباما امروز صبحانه چی خورده.بادلیلو مدرک.هیچوقت نظرتو تحمیل نکن به طرف.من با یکی از دوستام چندسال پیش بایوشاک بازی کردیم رفیقم حالش از بایوشاک بهم خورد.من به این ادم چی بگم؟بگم تو بازی نکردی؟خب اونکه بغله من بود...
نظر شخصی.....هرکی نظری داره.قابله احترامه.شما اینهمه دستینیو بردی بالا امامزادش کردی من چیزی نگفتم میدونی چرا؟چون نظره شخصیه.حالا تو مارو....که چرا به مقدسات من توهین کردی.نظر شخصیه دیگه.قاطی میکنی چرا؟
بانجی هم که فقط پول
پس اینجا بانجی محصول درخورنداده ربطه زیادی به اکتی نداره.چه بسا پابلیشر بازی الان مثلا ماکرو بود...دستینی شاهکار میشد؟؟
سر همین دستینی یه رقم نجومی اومده بود همه مونده بودن...کمکاریه بانجیو عزیز گردنه اینو اون ننداز
تاریخچشو مطالعه کن ببین بانجی چیکار با کنسول کرد..بانجی استودیویی بود که شوتر اول شخصو برا کنسول تعریف کرد.
اگه نظر شخصیته پس جوری نیا نظر بده که خودتو زیر سوال ببری!اگه از دستینی خوشت نمیاد بگو خوشم نمیاد نه که داستان و سازنده و کلیت بازیو زیر سوال ببری!بعد وقتی کسی ازت میپرسه دلیل بیار چرا بازی بده میپیچونی بحث رو!
به مقدسات توهین نکردی ولی وقتی درباره بازی مورد علاقه بقیه فکت صادر میکنی انتظار داشته باش که بقیه بگن چرا!تو تک تک پستای شما به بانجی و دستینی توپیدی ولی حتی یه کلمه هم تو این همه پست دلیل منطقی نیاوردی که چرا بازی بده!
کلا شما مشخص نیست کجا سبر میکنی سه سال پیش بارها خود بانجی و حتی اکتیویژن اون قضیه بودجه 500 میلیون دلاری رو رد کرد حتی تو صفحات اجتماعیشون شما اینم نمیدونی.
منم از مافیا خوشم نیومد ولی نمیام جار بزنم سازندش فلانه داستانش فلانه وقتی اطلاعات ندارم.اگه بازی مشکل داره و فکت صادر میکنی تو فروم چراشم بگو اگرم نمیدونی مجبور نیستی برای مثال داستان بازیو بکوبی که صددرصد نمیدونی چی هست وگرنه میگفتی!
تو تاپیکی که اصلا ربطی به بانجی نداره میای میکوبیش انتظار به به و چه چهم داری وقتیم ازت میپرسن چرا اینجوری نظر میدی بحث رو عوض میکنی!واقعا جالبه منم برم تو تاپیک بتلفیلد از فیفا ایراد بگیرم بعدم که بپرسن چرا بگم نظر خودمو به کسی ربط نداره لول

آخرین ویرایش:

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
اگه نظر شخصیته پس جوری نیا نظر بده که خودتو زیر سوال ببری!اگه از دستینی خوشت نمیاد بگو خوشم نمیاد نه که داستان و سازنده و کلیت بازیو زیر سوال ببری!بعد وقتی کسی ازت میپرسه دلیل بیار چرا بازی بده میپیچونی بحث رو!
به مقدسات توهین نکردی ولی وقتی درباره بازی مورد علاقه بقیه فکت صادر میکنی انتظار داشته باش که بقیه بگن چرا!تو تک تک پستای شما به بانجی و دستینی توپیدی ولی حتی یه کلمه هم تو این همه پست دلیل منطقی نیاوردی که چرا بازی بده!
کلا شما مشخص نیست کجا سبر میکنی سه سال پیش بارها خود بانجی و حتی اکتیویژن اون قضیه بودجه 500 میلیون دلاری رو رد کرد حتی تو صفحات اجتماعیشون شما اینم نمیدونی.
منم از مافیا خوشم نیومد ولی نمیام جار بزنم سازندش فلانه داستانش فلانه وقتی اطلاعات ندارم.اگه بازی مشکل داره و فکت صادر میکنی تو فروم چراشم بگو اگرم نمیدونی مجبور نیستی برای مثال داستان بازیو بکوبی که صددرصد نمیدونی چی هست وگرنه میگفتی!
تو تاپیکی که اصلا ربطی به بانجی نداره میای میکوبیش انتظار به به و چه چهم داری وقتیم ازت میپرسن چرا اینجوری نظر میدی بحث رو عوض میکنی!واقعا جالبه منم برم تو تاپیک بتلفیلد از فیفا ایراد بگیرم بعدم که بپرسن چرا بگم نظر خودمو به کسی ربط نداره لول
داداش نظر شخصیه هنوزم میگم بانجی الان پوله...مشکلی داری؟حوصلتو درک میکنم عزیز...بیخیال گفتم که خرچی تو بگی.
اخه خدا بگم چیکارت کنه الان شما افسانه کین رو مثلا بازی نکرده باشی نمیدونی داسذانشو بفهمی؟؟الان میگن تو ژاپون زلزله قراره بیاد شما میری ژاپون؟
خیلی دوسداری اینو بگی که من بازی نکردم اگه اینجوری اروم میشی باشه عزیز من اصلا بازی نکردم...حوصله داریا...ول کن اقا من اشتباه کردم.این دکمه غلط کردم کدومه؟من دو دستی بزنم

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
انشالله که خبر درسته

ربات و جنگ آینده عالی بودن ولی سه شماره هست که درگیر ربات هستن . بهتره برای تعادل کمی به گذشته های تقریبا دور بره ناگفته های ویتنام و جنگ جهانی دوم و نبرد با ژاپن در مجمع الجزایر مثل ایوجیما رو بسازن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر