Shadow Warrior 2 | PC

بازگشت lo wang

اون قدیما بعد از بوجود اومدن سبک اکشن اول شخص و ظهور بازی های doom , wollfenstain , یه خورده بعد duke nukem , .....در سال 1997 بازی ای توسط 3d realms منتشر شد به نام shadow warrior که از سبک و سیاق همون بازی ها پیروی می کرد منتها بجای قرار دادن نازی ها یا فضایی ها و...جو بازی بر روی شیاطین و هیولاهای شرقی و نینجا و شمشیر و...این چیزا قرار گرفت ...سالها گذشت تا در سال 2013 دنباله ای برای بازی در نظر گرفته شد و بازی موفقی هم از آب دراومد ...سال 2015 سازنده ها ی بازی یعنی Flying Wild Hog (سازنده hard reset ) تصمیم به ساخت شماره دوم بازی گرفتند و حالا هم یعنی 13 اکتبر 2016 بازی ریلیز میشه...

برای کسایی که آشنایی با این بازی ندارند باید بگم که سبک بازی اول شخص اکشن است ولی از نوع serious sam یا doom یا hard reset ....یعنی مبارزه با فوجی از هیولاها که از هر سوراخی بیرون میان.....اسلحه های گرم و سرد بازی هم کاملا مناسب برای پذیرایی از این هیولاهای مظلوم است که تو تریلر هاجالب به نظر میومد مثل کاتانای اره برقی,تیر وکمان, دو کاتانا , شاتگان خفن,ازین پنجه هایی که ریو هایوبوسا داره شبیه ولورین.. نمیدونم اسمش چیه ولی از همونا.....

گرافیک بازی هم بسیار زیبا و چشم نوازه (امید وارم خوب هم فریم بده نه مثل یسری بازی ها که اسمشو نمیارم ....mafia 3 ...mafia3 ...mafia 3) قابلیت کو آپ چهار نفره هم به این شماره اضافه شده ...

System Requirements

• Minimum:
    • Processor: Intel Core i3-6300 (2 * 3800) or AMD A10-5800K APU (4 * 3800) or equivalent
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: GeForce GT 560Ti (1024 MB) or Radeon HD 6850 (1024 MB) or better
    • Network: Broadband Internet connection
    • Storage: 14 GB available space

• Recommended:
    • Processor: Intel Core i5-5675C (4 * 3100) or AMD A10-7850K APU (4 * 3700) or equivalent
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: GeForce GTX NVIDIA GeForce GTX 970 / ATI Radeon R9 290 with 4 GB of Video Memory (4096 MB) or Radeon HD 7970 (3072 MB)
    • Network: Broadband Internet connection
    • Storage: 14 GB available space

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
اونا میزنم میگه shockwave فعال نیست میرم بخش اپگرید چیه اونجا هم نمیشه فعال کرد
اون شاک ویو ول کن برای اون که بعدا کارما تونستی بدست بیاری میتونی اسکیلشو بخری همین کاری که گفتم بالا بکن تضمینی همه مجسمه ها بازی رو میشکونی :|

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
من که اون بالا گفتم باید چیکار کنی دیگه 3 روز موندن نداره که :|من خودم الان دقیقا اخر همین بازی هستم و کلی از این مجسمه ها گفتم که باید تو بازی بشکونی در اصل این ها طلسم میکنند درها رو دوبار w w و کلیک چپ نگه دار البته باید این کارو همزمان انجام بدی و وقتی قدرت به شمشیرش امد ول کن همین خیلی راحت میزنه میشکونه
اگه منظورت از مجسمه اونایی هست که توی شیشه هستن اینا گاهی وقتا از توشون پول و ... درمیاد همه رو شکوندم اگه منظورت این مسجمه که جلومه نمیدونم چرا هیچیش نمیشه
شاید من بلد نیستم ولی میرم جلوش دوتا W پشت سرهم میزنم بعد راست کلیک نگه میدارم هیچی نمیشه
نسخه بلک باکسم دارم

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
میتونم بگم معرکست.
شخصا علاقه زیادی به بازیای اول شخص melee دارم و تا اینجای کار (4 ساعت بازی کردم) سرگرم کننده و melee هم لذت بخشه
یکی از نکات مثبتی که چشم رو گرفت تنوع اسلحه های بازیه. نسخه اول هم همینطوریه تنوع اسلحه هاش؟!

نخیر برادر ..تو شماره یک از این خبرا نیست...7 یا 8 تا اسلحه بیشتر نیست ولی از هر نوع بهترینشه یک کاتانا , یک ریولور,یک شاتگان و مسلسل و.....که همه قابلیت آپگریت و امکانات ویژه دارند.کلا نسخه یک ساختارش خطی هست و مرحله مرحله با داستان جلو میره مثل این نیست که بتونی مرحله فرعی واصلی انتخاب کنی و....ولی محیط هاش متنوع تر هست به همراه باس فایت های 200 متری....

• Like
Reactions: masoud101

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
اگه منظورت از مجسمه اونایی هست که توی شیشه هستن اینا گاهی وقتا از توشون پول و ... درمیاد همه رو شکوندم اگه منظورت این مسجمه که جلومه نمیدونم چرا هیچیش نمیشه
شاید من بلد نیستم ولی میرم جلوش دوتا W پشت سرهم میزنم بعد راست کلیک نگه میدارم هیچی نمیشه
نسخه بلک باکسم دارم
من دارم میگم کلیک چپ باز میگی راست کلیک :| عزیز من کلیک چپ رو نگه دار تمام :|

• Like

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
من دارم میگم کلیک چپ باز میگی راست کلیک :| عزیز من کلیک چپ رو نگه دار تمام :|
=))اقا شرمنده اون یکی حرکتش با راست کلیک بود من اصلا چپ یا راست اینو نگاه نمیکردم همون راست میزدم
بازم مرسی

بله شکوندم رفتم جلو فعلا که بازیش جذبم نکرده یکم دیگ برم همینطور باشه شیفت دلت بزنیم بره

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
=))اقا شرمنده اون یکی حرکتش با راست کلیک بود من اصلا چپ یا راست اینو نگاه نمیکردم همون راست میزدم
بازم مرسی

بله شکوندم رفتم جلو فعلا که بازیش جذبم نکرده یکم دیگ برم همینطور باشه شیفت دلت بزنیم بره
خداروشکر :| بازیش روند گیم پلیش به همین صورت هست و در طول 17 تا چپترش کارت اینه که بکشی و مجسمه ها که طلسم کردن درها رو بشکونی و خلاص یه سری سیکرت هم داره اما خو مبارزات بازی لذت بخش هست وتیکه تیکه کردن با کاتانا بعد از مدتی هم سلاح های جدیدی بهت میده مرحله ها بالاتر که بری البته یه چند تا باس هم داره که یه تنوع بده به بازی به نظرم دیر رفتی سراغش اما تو سالی که امد واقعا بازی خوبی بود وسرگرم کننده فقط این که روند گیم پلی تکراری هست مشکلش هست اما بازم با این نقطه ضعف ها تیکه تیکه کردن با کاتانا برای من تکراری نمیشد انصافا

• Like

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
خداروشکر :| بازیش روند گیم پلیش به همین صورت هست و در طول 17 تا چپترش کارت اینه که بکشی و مجسمه ها که طلسم کردن درها رو بشکونی و خلاص یه سری سیکرت هم داره اما خو مبارزات بازی لذت بخش هست وتیکه تیکه کردن با کاتانا بعد از مدتی هم سلاح های جدیدی بهت میده مرحله ها بالاتر که بری البته یه چند تا باس هم داره که یه تنوع بده به بازی به نظرم دیر رفتی سراغش اما تو سالی که امد واقعا بازی خوبی بود وسرگرم کننده فقط این که روند گیم پلی تکراری هست مشکلش هست اما بازم با این نقطه ضعف ها تیکه تیکه کردن با کاتانا برای من تکراری نمیشد انصافا
یکم تنوع دمشنش کمه یعنی تا الان که مرحله سوم همستم 2 نوع دشمن داشتیم البته اگه اون خرگوش های شیطان صفت هم اضافه کنی سه تا
لامصب این خرگوش ها تا آدمو نکشه ول کن نیست. داشتم رومنس میکردن یکیشونو کشتم اون یکی یهو پرید طرفم دهنمو سرویس کرد :|

• Like
Reactions: Annunaki ™

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
ی نکته منفی داره
امروز تازه موفق شدم نصبش کنم ! بخش online بازی رو که استارت کنی بهت میگه اول باید بخش داستانی رو به اتمام برسونی !
حالا سوال اینجاست برای بخش داستانی میشه co-op رفت ؟
کسایی که بازی رو رو استیم دارن و پایه coop هستن بگن .

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
ی نکته منفی داره
امروز تازه موفق شدم نصبش کنم ! بخش online بازی رو که استارت کنی بهت میگه اول باید بخش داستانی رو به اتمام برسونی !
حالا سوال اینجاست برای بخش داستانی میشه co-op رفت ؟
کسایی که بازی رو رو استیم دارن و پایه coop هستن بگن .
بله میشه

• Like
Reactions: Annunaki ™

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
نا امید کننده ترین بازی سال واسه من این بود، Refund کردم رفت. من اگه بفهمم این سیستم Crafting و random levels چیه مد شده خیلی خوبه.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
و تاثیر چندانی هم نداره :))
همین، اون همه gem هست چی هست می گیری، هی باید بشینی دونه دونه چک کنی ببینی کدوم نمی دونم 3 درصد فلان damage رو می بره بالا همش اینجوریه هیچ قدرت جالبی نمیده. یه چیز مد میشه اینقدر شورش در میارن تو همه چیز می چپونن حال آدم رو به هم می زنن دیگه. شماره قبلش می گه چش بود اومدن کردن Rouge like ؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
همین، اون همه gem هست چی هست می گیری، هی باید بشینی دونه دونه چک کنی ببینی کدوم نمی دونم 3 درصد فلان damage رو می بره بالا همش اینجوریه هیچ قدرت جالبی نمیده. یه چیز مد میشه اینقدر شورش در میارن تو همه چیز می چپونن حال آدم رو به هم می زنن دیگه. شماره قبلش می گه چش بود اومدن کردن Rouge like ؟

من kf2 رو هم دارم دقیقا همینه ! اوایل پلیراش 5000 تا بود . الان به زور به 1000 میرسن .
اینم تازست فعلا پلیر داره . فقط لذتش رو چند نفره بازی کردنشه . بعضی باس فایت هاش واقعا تک نفره نشدنیه .
رنگ بندی و گرافیکش عالیه . سیستم کرفتینگ و اسکیل هاش و ... به هیچ دردی نمیخوره .
فعلا ی اره برقی گرفتم باهاش ملتو نصف میکنم . همینش عالیه :))
پرفورمنس بازی با آخرین آپدیت خیلی بد شده چون قبل خرید نسخه استیم نسخه کدکس رو گرفتم خیلی عالی اجرا میشد !

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من kf2 رو هم دارم دقیقا همینه ! اوایل پلیراش 5000 تا بود . الان به زور به 1000 میرسن .
اینم تازست فعلا پلیر داره . فقط لذتش رو چند نفره بازی کردنشه . بعضی باس فایت هاش واقعا تک نفره نشدنیه .
رنگ بندی و گرافیکش عالیه . سیستم کرفتینگ و اسکیل هاش و ... به هیچ دردی نمیخوره .
فعلا ی اره برقی گرفتم باهاش ملتو نصف میکنم . همینش عالیه :))
پرفورمنس بازی با آخرین آپدیت خیلی بد شده چون قبل خرید نسخه استیم نسخه کدکس رو گرفتم خیلی عالی اجرا میشد !
کلا من این کلمات رو می بینم صفحه بازی رو می بندم جدیدا:
Crafting، Rogue like , procedurally-generated, Upgrade System

جدی می گم دیگه دارم میارم بالا از بازی های اینجوری.

qaqaj

کاربر سایت
May 1, 2015
361
نام
Farzan
دیگه اینجور بازیها ارزش اورجینال خریدنو ندارن راحت کرکی بزنین حال کنین :D انقدر هم برای کاربرای دیگه کلاس نزارین :^o دیگه هر بازی رو که نباید آنلاین زد :| آنلاین فقط بتل 1 .

• Like
Reactions: s.1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر