Shadow Warrior 2 | PC

بازگشت lo wang

اون قدیما بعد از بوجود اومدن سبک اکشن اول شخص و ظهور بازی های doom , wollfenstain , یه خورده بعد duke nukem , .....در سال 1997 بازی ای توسط 3d realms منتشر شد به نام shadow warrior که از سبک و سیاق همون بازی ها پیروی می کرد منتها بجای قرار دادن نازی ها یا فضایی ها و...جو بازی بر روی شیاطین و هیولاهای شرقی و نینجا و شمشیر و...این چیزا قرار گرفت ...سالها گذشت تا در سال 2013 دنباله ای برای بازی در نظر گرفته شد و بازی موفقی هم از آب دراومد ...سال 2015 سازنده ها ی بازی یعنی Flying Wild Hog (سازنده hard reset ) تصمیم به ساخت شماره دوم بازی گرفتند و حالا هم یعنی 13 اکتبر 2016 بازی ریلیز میشه...

برای کسایی که آشنایی با این بازی ندارند باید بگم که سبک بازی اول شخص اکشن است ولی از نوع serious sam یا doom یا hard reset ....یعنی مبارزه با فوجی از هیولاها که از هر سوراخی بیرون میان.....اسلحه های گرم و سرد بازی هم کاملا مناسب برای پذیرایی از این هیولاهای مظلوم است که تو تریلر هاجالب به نظر میومد مثل کاتانای اره برقی,تیر وکمان, دو کاتانا , شاتگان خفن,ازین پنجه هایی که ریو هایوبوسا داره شبیه ولورین.. نمیدونم اسمش چیه ولی از همونا.....

گرافیک بازی هم بسیار زیبا و چشم نوازه (امید وارم خوب هم فریم بده نه مثل یسری بازی ها که اسمشو نمیارم ....mafia 3 ...mafia3 ...mafia 3) قابلیت کو آپ چهار نفره هم به این شماره اضافه شده ...

System Requirements

• Minimum:
    • Processor: Intel Core i3-6300 (2 * 3800) or AMD A10-5800K APU (4 * 3800) or equivalent
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: GeForce GT 560Ti (1024 MB) or Radeon HD 6850 (1024 MB) or better
    • Network: Broadband Internet connection
    • Storage: 14 GB available space

• Recommended:
    • Processor: Intel Core i5-5675C (4 * 3100) or AMD A10-7850K APU (4 * 3700) or equivalent
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: GeForce GTX NVIDIA GeForce GTX 970 / ATI Radeon R9 290 with 4 GB of Video Memory (4096 MB) or Radeon HD 7970 (3072 MB)
    • Network: Broadband Internet connection
    • Storage: 14 GB available space

amir-soccer

کاربر سایت
Dec 20, 2010
142
دوستان من بازی کردم خیلی هم خوشم اومده
فقط وقتی وارد مرحله سوم فکر کنم اونجایی که یک خانمی رو که جن زده شده میارمش پیش اون پیرمرده
بعدش روحش به ذهن کاراکتر اصلی منتقل میشه از اینجا نمیدونم چیکار کنم هیچ راهنمایی هم تویه نقشه نیست!!!
یه عکس بفرست از اون قسمت ببینم میتونم راهنماییت کنم

Sent from my D6603 using Tapatalk

• Like
Reactions: tpouria

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
برای این که این مجسمه رو بشکنی باید قابلیت که گفته رو فعال کنی. یه جایی داره آپگرید سلاح و ... اونجا این قابلیت رو فعال کن بعد. اینو بشکون

با کلید u وارد بخش اپگرید میشم و اون چیزی ک گفته میبینم ولی فعال نمیشه مشکل همینه

• Like

amir-soccer

کاربر سایت
Dec 20, 2010
142
با کلید u وارد بخش اپگرید میشم و اون چیزی ک گفته میبینم ولی فعال نمیشه مشکل همینه
من بازی رو خیلی وقت پیش تموم کردم تا اونجایی که یادم میاد برا آپگرید مهارت یه کارمایی چیزی میخواست شاید نداری ازش دور و برت رو بگرد ببین کارمایی چیزی پیدا میکنی

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
اینجا در اصل هنوز بازی راه نیفتاده کلا نه تو اینجا بلکه در طول بازی شما باید این مجسمه ها بشکونید که طلسم در ها رو از بین میبره براتون وخیلی هم ساده اس شما تو بخش اسکیل ها باید اپگرید کنی این قدرتتون رو همون طور که راهنمایی کرده دوبار w w وکلیک چپ رو نگه دارید
من خودم دارم این بازی رو انجام میدم الان و چپتر 8 هستم هر چند که قبلا بازی کرده بودم اما میخوام یه مقایسه کامل کنم بازی رو با نسخه 2 از هر لحاظ ببینیم تو چه چیزهایی پیشرفت کرده و تو چیزهای پسرفت داشته

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
961
نام
pedram
سلام
بازی تاپیک مشکلات نداشت گفتم اینجا مطرح کنم

من نسخه فیت گرل رو گرم از سایت شاتل لند
نصب کردم بعد از نصب qiucksfv اکه فایل ها رو چک کرد این ارور رو داد:

http://8pic.ir/images/ng1m3oz00luuskux7t3d.jpg
ng1m3oz00luuskux7t3d.jpg

gx7h_untitled.jpg

با این که حال وارد بازی شدم همه چیز خوب هست مرحله اول که تموم میشه وقتی سوار ماشین میشه و میره صفحه loading برای مرحله بعدی وسط لود کرش میکنه

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
سلام
بازی تاپیک مشکلات نداشت گفتم اینجا مطرح کنم

من نسخه فیت گرل رو گرم از سایت شاتل لند
نصب کردم بعد از نصب qiucksfv اکه فایل ها رو چک کرد این ارور رو داد:

http://8pic.ir/images/ng1m3oz00luuskux7t3d.jpg
ng1m3oz00luuskux7t3d.jpg

gx7h_untitled.jpg

با این که حال وارد بازی شدم همه چیز خوب هست مرحله اول که تموم میشه وقتی سوار ماشین میشه و میره صفحه loading برای مرحله بعدی وسط لود کرش میکنه

مشکلات Shadow Warrior 2 (نصب ، کرک ، مشکلات گرافیکی و ... )

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
دوستان من بازی کردم خیلی هم خوشم اومده
فقط وقتی وارد مرحله سوم فکر کنم اونجایی که یک خانمی رو که جن زده شده میارمش پیش اون پیرمرده
بعدش روحش به ذهن کاراکتر اصلی منتقل میشه از اینجا نمیدونم چیکار کنم هیچ راهنمایی هم تویه نقشه نیست!!!

اگه اشتباه نکنم از اونجا دیگه باید ماموریت ها رو خودت انتخاب کنی کلید i رو بزن برو قسمت ماموریت و از روی نقشه انتخاب کن...البته قبلش میرید به طرف ماشین و خانم کامیکو راه ارزان و سریع تلپورت رو به جای ماشین بهتون پیشنهاد می کنه.......

• Like

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
میتونم بگم معرکست.
شخصا علاقه زیادی به بازیای اول شخص melee دارم و تا اینجای کار (4 ساعت بازی کردم) سرگرم کننده و melee هم لذت بخشه
یکی از نکات مثبتی که چشم رو گرفت تنوع اسلحه های بازیه. نسخه اول هم همینطوریه تنوع اسلحه هاش؟!

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
من سه روزه اینجا موندم

دوستان قسمت اول بازی دانلود کردم همون مرحله اولش موندم نمیدونم چیکار کنم
یکی کمک کنه
http://s8.picofile.com/file/8271596668/sw_2016_10_20_18_22_52_24.jpg

میگه ww بزن بعد راست کلیک نگه دار اینکار میکنم میگه یه چیزی فعال نیس

یکی لطفا که مرحله اول تموم کرده سیوشو بزاره

قسمت اول بازی هستش نه دومی

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
عزیزان به نظرتون نسخه1 این بازیو اول برم یا از همین شروع کنم؟
نسخه یکش به این خوبی هست عایا؟

من سه روزه اینجا موندم

یکی کمک کنه

من بازیش نکردم ولی توی این عکس نوشته LMB یعنی کلیک چپ نه راست

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
حقیقتش بعد از شاهکار DOOM این بای خیلی بهم نچسبید بهتر بود قبلش عرضه می شد اما با این حال این بازی باعث می شه ارزش بازی DOOM بیشتراز چیزی که هست مشخص بشه.

مشکل اساسیم هم با محسط های خسته کننده که زیادی هم پر رنگ هستن هست به اضافه ی فیزیک نندان جالبش که حس kill به ادم نمی ده. اما گذشته از این موارد در کل بازی پیشنهاد می شه نکات جالب زیادی در بازی هست که باید تجربه بشه.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
عزیزان به نظرتون نسخه1 این بازیو اول برم یا از همین شروع کنم؟
نسخه یکش به این خوبی هست عایا؟

من بازیش نکردم ولی توی این عکس نوشته LMB یعنی کلیک چپ نه راست
اونا میزنم میگه shockwave فعال نیست میرم بخش اپگرید چیه اونجا هم نمیشه فعال کرد

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
من سه روزه اینجا موندم

یکی کمک کنه

من که اون بالا گفتم باید چیکار کنی دیگه 3 روز موندن نداره که :|من خودم الان دقیقا اخر همین بازی هستم و کلی از این مجسمه ها گفتم که باید تو بازی بشکونی در اصل این ها طلسم میکنند درها رو دوبار w w و کلیک چپ نگه دار البته باید این کارو همزمان انجام بدی و وقتی قدرت به شمشیرش امد ول کن همین خیلی راحت میزنه میشکونه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hitman68

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر