Shadow Warrior 2 | PC

بازگشت lo wang

اون قدیما بعد از بوجود اومدن سبک اکشن اول شخص و ظهور بازی های doom , wollfenstain , یه خورده بعد duke nukem , .....در سال 1997 بازی ای توسط 3d realms منتشر شد به نام shadow warrior که از سبک و سیاق همون بازی ها پیروی می کرد منتها بجای قرار دادن نازی ها یا فضایی ها و...جو بازی بر روی شیاطین و هیولاهای شرقی و نینجا و شمشیر و...این چیزا قرار گرفت ...سالها گذشت تا در سال 2013 دنباله ای برای بازی در نظر گرفته شد و بازی موفقی هم از آب دراومد ...سال 2015 سازنده ها ی بازی یعنی Flying Wild Hog (سازنده hard reset ) تصمیم به ساخت شماره دوم بازی گرفتند و حالا هم یعنی 13 اکتبر 2016 بازی ریلیز میشه...

برای کسایی که آشنایی با این بازی ندارند باید بگم که سبک بازی اول شخص اکشن است ولی از نوع serious sam یا doom یا hard reset ....یعنی مبارزه با فوجی از هیولاها که از هر سوراخی بیرون میان.....اسلحه های گرم و سرد بازی هم کاملا مناسب برای پذیرایی از این هیولاهای مظلوم است که تو تریلر هاجالب به نظر میومد مثل کاتانای اره برقی,تیر وکمان, دو کاتانا , شاتگان خفن,ازین پنجه هایی که ریو هایوبوسا داره شبیه ولورین.. نمیدونم اسمش چیه ولی از همونا.....

گرافیک بازی هم بسیار زیبا و چشم نوازه (امید وارم خوب هم فریم بده نه مثل یسری بازی ها که اسمشو نمیارم ....mafia 3 ...mafia3 ...mafia 3) قابلیت کو آپ چهار نفره هم به این شماره اضافه شده ...

System Requirements

• Minimum:
    • Processor: Intel Core i3-6300 (2 * 3800) or AMD A10-5800K APU (4 * 3800) or equivalent
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: GeForce GT 560Ti (1024 MB) or Radeon HD 6850 (1024 MB) or better
    • Network: Broadband Internet connection
    • Storage: 14 GB available space

• Recommended:
    • Processor: Intel Core i5-5675C (4 * 3100) or AMD A10-7850K APU (4 * 3700) or equivalent
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: GeForce GTX NVIDIA GeForce GTX 970 / ATI Radeon R9 290 with 4 GB of Video Memory (4096 MB) or Radeon HD 7970 (3072 MB)
    • Network: Broadband Internet connection
    • Storage: 14 GB available space

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,603
نام
حمیدرضا
یسری شات جدید 4k از بازی :

منم گول امیرحسین رو خوردم و پیش خریدش کردم . امیدوارم چیز خوبی در بیاد . فکر میکنم از اون دسته بازیایی باشه که با یه مقدار وقت گذاشتن راحت بشه تمام اچیومنتاشو انلاک کرد

( تا ساعاتی دیگه بازی بصورت رسمی رلیز میشه . تاپیک مهم میشود !! :> )

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,603
نام
حمیدرضا
منتشر شد . حجم ۱۴ گیگ :-s

hqos2dnsdjfn350r15xy.jpg

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
من یک video review از بازی دیدم طرف هر جمله ای می گفت تهش می گفت you should buy the game ...
فریم بازی هم مثل اینکه مثل doom روی 120 بود من که سرگیجه گرفتم ...طرف کارتش gtx 980 و سی پی یو i7 بود و کلی از پرفرمنس تعریف کرد =D> سیستم لوت بازی رو هم با دیابلو مقایسه کرد ....8-}

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
این مصاحبه اصلا داغونم کرد:((

http://kotaku.com/pc-game-developer...m_source=Kotaku_Twitter&utm_medium=Socialflow

And what would would the perfect anti-piracy tech be like? Maksara: “Well... the world isn’t perfect and it never will be so again. Hard to tell. In our opinion, in the perfect world, people would not pirate games and [would] pay the devs for their work. But, in our imperfect world, the best anti-pirate protection is when the games are good, highly polished, easily accessible and inexpensive.”
من کلا این سبک رو دوست ندارم، اما شاید به همین خاطر هم شده بازی رو تهیه کنم:(

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید

http://kotaku.com/pc-game-developer...m_source=Kotaku_Twitter&utm_medium=Socialflow

خدا کنه بازی خوب فروش کنه تا طرز تفکر سازنده ها تغییر نکنه...من پول ندارم اصل بخرم :-s:-s ......کاش داشتم :((:((:((
یکی بیاد اینو به شرکت های پول پرست ubi , EA حالی کنه.....

سبکش خیلی خوبه ها 8->...چرا دوست نداری ...2 ساعت بازی کنی بعد از جلو مانیتور پاشی ..هر کی جلوت بیاد می خواهی بترکونیش......:))

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
حاجیمون ACG هم بازی رو تایید کرد و گفت در کنار DOOM فان ترین بازی امسالش بوده و در نهایت هم امتیاز Buy بهش داد. :D
برای کسایی که آشنایی ندارن، ایشون یه یوتیوبر هست که به عقیده ی من نقداش بسیار عالی و دقیقه و خودم به شخصه خیلی قبولش دارم. نکته ی جالبش هم اینجاس که با عدد نمره نمیده بلکه سیستم امتیازش اینطوریه: Buy, Wait for a sale, Rent/Wait for a deep sale, Never touch.

Steam Curator: Angry Centaur Gaming

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا

من از سبک خوشم میاد میخواستم پایرت کنم ولی به خاطر این مصاحبه اش میخرمش. روی استور روس هم قیمتی نداره.

ویرایش: اوه اوه. بازیش Co-op داره. اگه Co-op خوبی داشت یکی دیگه هم برای برادرم میخرم که با هم بزنیم به بدن.:D

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
خدایا منو ببخش ...مجبورم مجبور ....#:-S:(
برادران عزیز سایت دوست وهمسایه ...برادر دانلود ها بازی رو برای دانلود قرار داده......اگه خواستین برید تو کارش.....
آدم اینجا بعضی برادران با تقوا رو می بینه که چه جوری از سازنده ها پشتیبانی می کنند=D>=D> از خودش شرمسار میشه.....به امید روزی که همه بازی ها رو مستقیم از استیم بگیریم.....[-o<[-o<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر