بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت TD-LTE (سریعترین و با کیفیت ترین اینترنت کشور)

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
سرعت شبانه نامحدود ايرانسل چقدر خوبه فكرشو نمي كردم ٧ مگ اونم با سيم كارت ٠٩٣٠ ،دو سه تا بازي دانلود كردم حدود ١٣٠ گيگ از ٢ تا ٨ =D> تازه با وي فاي دارم دانلود مي كنم اگه با كابل بزنم به لپ تاپ فكر كنم بيشتر بده

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
دوستان، این درسته که رایتل nat type 3 نیست؟
ایرانسل و همراه اول و مبین نت که میگن همشون nat type 3 هستن! با این حساب زیاد بدرد ps4 نمیخورن!
اما اگه رایتل 3 نباش، میشه یه مودم گرفت و ازش استفاده کرد

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
دوستان، این درسته که رایتل nat type 3 نیست؟
ایرانسل و همراه اول و مبین نت که میگن همشون nat type 3 هستن! با این حساب زیاد بدرد ps4 نمیخورن!
اما اگه رایتل 3 نباش، میشه یه مودم گرفت و ازش استفاده کرد
رایتل NAT2 هستش ولی گرونتر هستش.اتفاقا پینگش هم از اون دوتا دیگه بهتره و میتونه گزینه مطلوبتری باشه.
-----------------
اگر مودم جیبی بخرم هم آنتن دهیش به خوبی گوشی هستش؟
برای سیمکارت اعتباری هم این طرح دانلود شبانه هستش یا فقط برای سیمکارت دائم هستش؟
طرح دانلود شبانه موقتی هستش یا میشه یکی دوسال روش حساب کرد.نریم تجهیزات بخریم باز پس فردا ماه دیگه پشیمون نمیشن؟واسه adsl دوماه پیش مودم Asus گرون خریدم.

• Like
Reactions: Uchiha Itachi

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
سرعت شبانه نامحدود ايرانسل چقدر خوبه فكرشو نمي كردم ٧ مگ اونم با سيم كارت ٠٩٣٠ ،دو سه تا بازي دانلود كردم حدود ١٣٠ گيگ از ٢ تا ٨ =D> تازه با وي فاي دارم دانلود مي كنم اگه با كابل بزنم به لپ تاپ فكر كنم بيشتر بده
شما کدوم منطقه هستید دوست عزیز؟
-----------------------------------------
چرا ایرانسل طرح دانلود شبانه اش رو قاچاقی میفروشه؟ تو سایتش حرفی ازش نزده و با کد نمیشه خرید حتما از برنامه اش باید خرید؟

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
رایتل NAT2 هستش ولی گرونتر هستش.اتفاقا پینگش هم از اون دوتا دیگه بهتره و میتونه گزینه مطلوبتری باشه.
-----------------
اگر مودم جیبی بخرم هم آنتن دهیش به خوبی گوشی هستش؟
برای سیمکارت اعتباری هم این طرح دانلود شبانه هستش یا فقط برای سیمکارت دائم هستش؟
طرح دانلود شبانه موقتی هستش یا میشه یکی دوسال روش حساب کرد.نریم تجهیزات بخریم باز پس فردا ماه دیگه پشیمون نمیشن؟واسه adsl دوماه پیش مودم Asus گرون خریدم.
منظور از گرونتر چیه؟ خود سیم کارت رو میگی؟ یا طرح هاش رو؟
در مورد بحث دانلود هم من الان دوستام مودم خریدن، هم با ایرانسل و هم با همراه اول یه طرحی میزنن برای شبانه، سرعتشون هم به شدت بالاست. تا 11 مگ هم رفته، ولی به طور میانگین همه روی 5 الی 7 مگ هست سرعتشون! توی یه شب هرچی که میخوای رو میتونی دانلود کنی، واقعا از نظر دانولد دیگه مشکل چندانی نیست.
چیزی که الان برای خود من مهمه بحث پینگ خوب و nat type هستش. چون نمیخوام کلی هزینه کنم و در نهایت nat type ام هم 3 باشه و نتونم توی ps4 بازی کنم

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
شما کدوم منطقه هستید دوست عزیز؟
-----------------------------------------
چرا ایرانسل طرح دانلود شبانه اش رو قاچاقی میفروشه؟ تو سایتش حرفی ازش نزده و با کد نمیشه خرید حتما از برنامه اش باید خرید؟
با كد ميشه چرا نشه تو سايتش قسمت بسته هاي همراه ساعتي هست با اپليكيشن ايرانسل من هم ميشه بگيري،من منطقه گيشام !!!!!

Attachments

• IMG_2349.PNG
    IMG_2349.PNG
    380.1 KB · مشاهده: 18
  • Like
Reactions: Sony+

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
منظور از گرونتر چیه؟ خود سیم کارت رو میگی؟ یا طرح هاش رو؟
در مورد بحث دانلود هم من الان دوستام مودم خریدن، هم با ایرانسل و هم با همراه اول یه طرحی میزنن برای شبانه، سرعتشون هم به شدت بالاست. تا 11 مگ هم رفته، ولی به طور میانگین همه روی 5 الی 7 مگ هست سرعتشون! توی یه شب هرچی که میخوای رو میتونی دانلود کنی، واقعا از نظر دانولد دیگه مشکل چندانی نیست.
چیزی که الان برای خود من مهمه بحث پینگ خوب و nat type هستش. چون نمیخوام کلی هزینه کنم و در نهایت nat type ام هم 3 باشه و نتونم توی ps4 بازی کنم
نت تايپ ٣ زياد رو بازي تاثير نميزاره من با ٠٩٣٣ و ٠٩٤١ امتحان كردم خوب جواب داد پينگ ٠٩٤١ عاليه واسه من حدود ٨٠ ms . البته من فن اوا وشاتلم دارم بيشتر واسه بازي با اونا كار مي كنم همشون هر روز يه سازي ميزنن مثلا فن اوا شبانه رايگانشو برداشت ،معلوم ني يه دفعه تموم بسته ها رو تغييير ميدن ،فعلن واسه بازي شاتل و ٠٩٤١ ايرانسل lte كه فقط واسه مودم خود ايرانسل جواب ميده عاليه زيادم به نت تايپ توجه نكن البته با تغيير tcp فكر كنم بشه نت تايپ ٢ بشي

• Like
Reactions: Uchiha Itachi

FEARRR

کاربر سایت
Oct 3, 2017
25
سلام دوستان ...
من مودم TD-LTE ايرانسل مدل GP-2101
رو خریدم از دیجی کالا به همراهش یه سیم کارت td-lte هم دادن الان زنگ زدم به ایرانسل میگن باید برین ثبت نام کنین دفاتر تا سیم کارت فعال بشه...درست میگن دوستان؟ من شنیده بودم سیم کارت رو داخل دستگاه بذاری فعال میشه..لطفا منو راهنمایی کنین...

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
سلام دوستان
این مودم GP-2101 تو سایت ایرانسل تخفیف خورده همراه با 100 گیگ اینترنت شش ماهه 200 هزاز تومان میخواستم ببینم مناسب بازی انلاین هست یا نه؟
ممنون میشم جواب بدید.

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
سلام دوستان ...
من مودم TD-LTE ايرانسل مدل GP-2101
رو خریدم از دیجی کالا به همراهش یه سیم کارت td-lte هم دادن الان زنگ زدم به ایرانسل میگن باید برین ثبت نام کنین دفاتر تا سیم کارت فعال بشه...درست میگن دوستان؟ من شنیده بودم سیم کارت رو داخل دستگاه بذاری فعال میشه..لطفا منو راهنمایی کنین...
سيم كارت بايد فعال باشه زنگ بزنيد پشتيباني خطتون رو چك كنن يا تو اپ ايرانسل من

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
ب
سلام دوستان
این مودم GP-2101 تو سایت ایرانسل تخفیف خورده همراه با 100 گیگ اینترنت شش ماهه 200 هزاز تومان میخواستم ببینم مناسب بازی انلاین هست یا نه؟
ممنون میشم جواب بدید.
براي بازي انلاين سيم كارت مطرح هست بيشتر نه مودم ،سيم كارت lte ايرانسل كه ٠٩٤٠ هست براي بازي مناسبه

srx190d

کاربر سایت
Jun 21, 2016
43
سيم كارت هيچ ربطي به سرعت و پینگ نداره
كلا سيم هاي TD همه يكي هستن
اصل موضوع مودم و موقعیت مکانی اون هست که در سرعت و تا حدودی پینگ اون موثر است
وگر نه در حالت کلی هم به خاطر نوسانی که کلا نت سیم کارتی و بیسیم داره و هم نوع تایپ ٣ و بسته ای که داره کلا به درد بازی نمیخوره در کل نت سیم کارتی فقط رایتل تایپ دو داره که کیفیت قابل قبول تری داره اونم به خاطر مشترک کمتر و بسته ها گرانتر وگر نه کلا نت کابلی برای بازی بسیار مناسب تر هست

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر