بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت TD-LTE (سریعترین و با کیفیت ترین اینترنت کشور)

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
اگر منظورت سرویس گیمینگ پارس آنلاینه که مشخصه و از سایتشون میتونی بگیری اما اگر منظورت مبین‌نته، طرحی برای بازی آنلاین نداره.
برای بازی بتل ۵ هم پینگ با مبین نت از ۱۰۰ تا ۱۷۰ نوسان داره بعبارت دیگر اگر با دشمن رو در رو بشی و ی پخ ناقابلت بکنه مُردی.
درضمن مبین‌نت قیمتاشو برد بالا .
نه سروریس گیمینگ بازی کن ایرانسل رو گفتی تو‌ پستت چجوری فعال کنیم؟ تو سایتشون من چیزی پیدا نکردم
مودم ایرانسل من تو بتل از ۱۳۰ دیگه بیشتر نمیشه همه تایم ها هم امتحان کردم خیلی بهتر میشه بازی کرد سرعت دانلودشم محشره ۶۰ گیگ دیتاشو تو یه ۲ تا ۷ صبح طرح شبانه هم دان کردم

Simons

کاربر سایت
Feb 3, 2018
37
نه سروریس گیمینگ بازی کن ایرانسل رو گفتی تو‌ پستت چجوری فعال کنیم؟ تو سایتشون من چیزی پیدا نکردم
مودم ایرانسل من تو بتل از ۱۳۰ دیگه بیشتر نمیشه همه تایم ها هم امتحان کردم خیلی بهتر میشه بازی کرد سرعت دانلودشم محشره ۶۰ گیگ دیتاشو تو یه ۲ تا ۷ صبح طرح شبانه هم دان کردم

این سایتشه بازیکن البته قبلش بگم که بچه‌ها به پشتیبانی ایرانسل زنگ زده بودند اونا هم اصلا روحشون از این سایت و سرویس خبر دار نبوده.
تو بتل ۵ با پینگ بالای ۱۰۰ نفر چندمی معمولا؟ من همیشه آخر جدولم :-s

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
این سایتشه بازیکن البته قبلش بگم که بچه‌ها به پشتیبانی ایرانسل زنگ زده بودند اونا هم اصلا روحشون از این سایت و سرویس خبر دار نبوده.
تو بتل ۵ با پینگ بالای ۱۰۰ نفر چندمی معمولا؟ من همیشه آخر جدولم :-s
عه حتما قبلش یه پشتییبانی زنگ‌ بزنم اینا کارشون معلوم‌ نیست میزنن همین یه نیمچه نت خوبمونم خراب میکنن :D

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
fts1_annotation_2018-12-14_231807.jpg

quw9_annotation_2018-12-14_232051.jpg

اینم از پشتیبانی شاتل!
شرط میبندم طرف یک بار تو زندگیش بازی آنلاین نکرده و نمیدونه چی هست! " تا 300 میلی ثانیه طبیعی میباشد" !
یادمه یه بار فقط یه ربع داشتم NAT Type رو به طرف توضیح میدادم آخرشم نفهمید چیه ...

• Like
Reactions: Simons

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
اینم از پشتیبانی شاتل!
شرط میبندم طرف یک بار تو زندگیش بازی آنلاین نکرده و نمیدونه چی هست! " تا 300 میلی ثانیه طبیعی میباشد" !
یادمه یه بار فقط یه ربع داشتم NAT Type رو به طرف توضیح میدادم آخرشم نفهمید چیه ...
توی این صفحه بالای قسمت مودم ها پارامتر هایی که شاتل تضمین کرده پینگ رو نوشته 130 میلی ثانیه حالا پروفایل گیم هم فعال باشه میشه 100 میلی
به نظر من با همین مورد میشه شکایت کرد
قیمت سرویس‌ها و تجهیزات | اینترنت پرسرعت شاتل

• Like
Reactions: Simons

Pooyan_O

کاربر سایت
Jan 7, 2019
1
دوستان پینگ ایرانسل چطوره؟
ارزش داره یه از این مودم ثابتاش بگیرم؟
پینگ من با مبین‌نت بین ۱۱۰ تا ۱۷۰ متغیره.

من حدود 1 ساله که TD LTE ایرانسل دارم.تا 15 روز پیش تو بتل وی پینگ 130-140 بود ولی الان شده 180.با پشتیبانی هم تماس میگیرم میگن ما هیچ کنترلی رو پینگ نداریم مگر اینکه ای پی استاتیک بگیرید که اونم شرکت ایرانسل به شخص حقیقی نمیده. اگه سرعت دانلود زیر 1 مگابیته بگید رسیدگی کنیم.بعدشم که nat type 3 هست.در کل اصلا اینترنت td lte ایرانسل رو واسه گیم پیشنهاد نمیدم ولی سرعت دانلود بین 2 تا 5 مگ متغیره تو idm.اگه خطمون نویز شدید نداشت کلا از اینجا نت نمیگرفتم.مبین نت هم شهرک ما انتن نداره پس فعلا چاره ای ندارم

آخرین ویرایش:

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
نام
پرهام
دوستان میخواستم ببینم اینترنت TD LTE مبین نت داخل تهران منطقه تحت پوشش پینگ از سرور europe west چنده؟
پینگ داخل بازی های fortnite dota2 rainbow چنده؟
اگه کسی داشته ممنون میشم جواب بده که راضی هست درکل یا نه

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
سلام دوستان م مودم tfi60 با تمامی سیم های اپراتورها رو دارم چیکار کنم نت تایپ رو دو کنم؟ واسه بازی توpc میخوا
دوستان سیم های شاتل رو هم امتخان کنید فوق العاده س

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
من حدود 1 ساله که TD LTE ایرانسل دارم.تا 15 روز پیش تو بتل وی پینگ 130-140 بود ولی الان شده 180.با پشتیبانی هم تماس میگیرم میگن ما هیچ کنترلی رو پینگ نداریم مگر اینکه ای پی استاتیک بگیرید که اونم شرکت ایرانسل به شخص حقیقی نمیده. اگه سرعت دانلود زیر 1 مگابیته بگید رسیدگی کنیم.بعدشم که nat type 3 هست.در کل اصلا اینترنت td lte ایرانسل رو واسه گیم پیشنهاد نمیدم ولی سرعت دانلود بین 2 تا 5 مگ متغیره تو idm.اگه خطمون نویز شدید نداشت کلا از اینجا نت نمیگرفتم.مبین نت هم شهرک ما انتن نداره پس فعلا چاره ای ندارم
واسه منم دقیقا پینگم تو‌ بتل v از ۱۲۰-۳۰ رفته رو‌ بالای ۱۶۰ بعد چند وقت اپدیت کردم بتل بزنم اصلا خورد تو ذوقم فیفا هم که انقدر دیلی مسخره تو التیمت داشتم و سر نت تایپ ۳ مچ تو‌ سیزن‌ پیدا نمیکرد اعصابمو خورد کرد پاکش کردم
واقعا منم مجبوری اینو خریدم واسه استریم و دانلود خوبه واسه گیم داره اذیت میکنه
الانم که مای ایرانسل رو تو‌ ios بستن از هر راهی تو سایتش میرم به حسابم‌ نمیتونم دسترسی پیدا کنم

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
اقا من دو روز پیش TD LTE مبین نت سفارش دادم چون یه مودم قدیمی داشتم درخواست تعویض دادم. چجوریاست مبین نت؟! یکی از دوستام داره و 5 مگ بر ثانیه سرعت دانلود داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر