بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت TD-LTE (سریعترین و با کیفیت ترین اینترنت کشور)

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان من میخوام یه مودم بگیرم که سیم کارت بخوره.شما تا 250 تومن چی پیشنهاد میکنید؟این مودم هواوی مدل E8372 چه طوره؟یا این مودم شیائومی مدل ZMJ MF855 ؟به هر حال خودتون چه مودمی دارید و سرعت دانلودتون چه طوره باهاش و چی پیشنهاد میکنید؟

مودمی باشه که حتما 4G و ال تی ای داشته باشه

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
یعنی الان سفارش بدیم خودشون سیم کارت مخصوص یا 0940 میفرستن یا جداگونه باید بگیریم؟
سيم كارت ٠٩٤٠ مخصوص مودم ثابت ايرانسل است به مودم هاي ديگه نميخوره اگه مودم ايرانسل سفارش بدين همراهش هست ،

• Like
Reactions: American Idiot

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
سيم كارت هيچ ربطي به سرعت و پینگ نداره
كلا سيم هاي TD همه يكي هستن
اصل موضوع مودم و موقعیت مکانی اون هست که در سرعت و تا حدودی پینگ اون موثر است
وگر نه در حالت کلی هم به خاطر نوسانی که کلا نت سیم کارتی و بیسیم داره و هم نوع تایپ ٣ و بسته ای که داره کلا به درد بازی نمیخوره در کل نت سیم کارتی فقط رایتل تایپ دو داره که کیفیت قابل قبول تری داره اونم به خاطر مشترک کمتر و بسته ها گرانتر وگر نه کلا نت کابلی برای بازی بسیار مناسب تر هست

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD
خير سيم كارت ٠٩٤٠ زمين تا اسمون با ٠٩٣٠ فرق داره و پينگ هم نصفش هست تقريبا سرعت هم تقريبا دوبرابر ٠٩٤٠ تو دسته td lte قرار داره به شما سرعت بهتري رو نسبت به سيم كارت معمولي ميده ،من براي بازي بعضي وقت ها از ٠٩٤٠ استغاده مي كنم و خوبه ، ،فقط مودم بايد ايرانسل باشه و اينكه شما تو منطقه مورد نظر پوشش lte بايد داشته باشيد و بتونين از سرعت lte لذت ببرين و بازي كنيد با پينگ پايين ... فقط موقعيت مكاني مودم اهميت داره ،انتن بزارين بهتر ميشه مودم ايرانسل ، بسته هاي ثابت ايرانسل كه تحت پوشش lte قرار دارن نوسان نداره و ميتونين باهاش انلاين بازي كنيد

srx190d

کاربر سایت
Jun 21, 2016
43
خير سيم كارت ٠٩٤٠ زمين تا اسمون با ٠٩٣٠ فرق داره و پينگ هم نصفش هست تقريبا سرعت هم تقريبا دوبرابر ٠٩٤٠ تو دسته td lte قرار داره به شما سرعت بهتري رو نسبت به سيم كارت معمولي ميده ،من براي بازي بعضي وقت ها از ٠٩٤٠ استغاده مي كنم و خوبه ، ،فقط مودم بايد ايرانسل باشه و اينكه شما تو منطقه مورد نظر پوشش lte بايد داشته باشيد و بتونين از سرعت lte لذت ببرين و بازي كنيد با پينگ پايين ... فقط موقعيت مكاني مودم اهميت داره ،انتن بزارين بهتر ميشه مودم ايرانسل ، بسته هاي ثابت ايرانسل كه تحت پوشش lte قرار دارن نوسان نداره و ميتونين باهاش انلاين بازي كنيد
دوست من شما داري دو تا بحث رو با هم قاطي میکنی
سیم کارت یا TD یا FD ، شماره اصلا مهم نیست
وقتی مودم ثابت میگیرین سیم TD همراه ش مياد اصلا شمارش مهم نيست ، مهم مودم كه در باند ٤٢ فقط وصل ميشه سيم كارت فقط بحث ريجيستر رو به عهده داره و نه چيز ديگري شما هر سيم كارت فورجي ايرانسلي ي كه داخل مودم ثابت بزاري ، مودم فقط به باند ٤٢ وصل ميشه چه فرقي ميكنه شماره ش چي باشه
بحث FD هم كه جداست كه روي دو تا باند ٣ و ٧ فعلا موجود هست كه روي هر مودم همراه ايرانسل ي هر نوع سيم كارت با هر شماره اي بزاري فقط به همين دو باند وصل ميشه و فورجي همراه داره و کیفیت متفاوتی از ثابت داره
پس شماره مهم نیست
سیم کارت فقط بحث ریجستر شدن به شبکه رو به عهده داره و نه هیچ فرقی در کیفیت و سرعت اینترنت شما نداره
اگر از نت ثابت میخواییم استفاده کنین باید از مودم های ثابت ایرانسل یا هر مودم و گوشی که بتونه باند ۴٢ رو بگیره با هر نوع سیم کارت فورجی ایرانسلی چه ثابت و چه همراه میتونین استفاده کنین
اگر هم از نت همراه میخوای استفاده کنین با هر نوع گوشی و مودمی که بتونی به شبکه همراه کشور وصل بشه میتونین استفاده کنین با هر شماره و هر نوع سیم کارتی
فقط مودم مهم که روی چه باند هایی میتونه کار کنه و چه نت ی رو چه ثابت و چه همراه داشته باشه
موفق باشی

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
دوست من شما داري دو تا بحث رو با هم قاطي میکنی
سیم کارت یا TD یا FD ، شماره اصلا مهم نیست
وقتی مودم ثابت میگیرین سیم TD همراه ش مياد اصلا شمارش مهم نيست ، مهم مودم كه در باند ٤٢ فقط وصل ميشه سيم كارت فقط بحث ريجيستر رو به عهده داره و نه چيز ديگري شما هر سيم كارت فورجي ايرانسلي ي كه داخل مودم ثابت بزاري ، مودم فقط به باند ٤٢ وصل ميشه چه فرقي ميكنه شماره ش چي باشه
بحث FD هم كه جداست كه روي دو تا باند ٣ و ٧ فعلا موجود هست كه روي هر مودم همراه ايرانسل ي هر نوع سيم كارت با هر شماره اي بزاري فقط به همين دو باند وصل ميشه و فورجي همراه داره و کیفیت متفاوتی از ثابت داره
پس شماره مهم نیست
سیم کارت فقط بحث ریجستر شدن به شبکه رو به عهده داره و نه هیچ فرقی در کیفیت و سرعت اینترنت شما نداره
اگر از نت ثابت میخواییم استفاده کنین باید از مودم های ثابت ایرانسل یا هر مودم و گوشی که بتونه باند ۴٢ رو بگیره با هر نوع سیم کارت فورجی ایرانسلی چه ثابت و چه همراه میتونین استفاده کنین
اگر هم از نت همراه میخوای استفاده کنین با هر نوع گوشی و مودمی که بتونی به شبکه همراه کشور وصل بشه میتونین استفاده کنین با هر شماره و هر نوع سیم کارتی
فقط مودم مهم که روی چه باند هایی میتونه کار کنه و چه نت ی رو چه ثابت و چه همراه داشته باشه
موفق باشی

بله بخشي از حرفاتون درسته و بخشي اشتباه ست ، وقتي مودم ثابت ميگيريد دوتا سيم كارت باهاش هست دو قلو ، سيم كارت يوسيم ٠٩٣٠ با ٠٩٤٠ كه فقط مخصوص مودم ثابت هست كه رنگش ابي هست براي من سرعتش با سيم كارت ٠٩٣٩ من فرق داره و پينگشم كمتره ، حالا اون خاصيتي كه شما ميگين خاصيت تجميع است كه مودم من كه tf i60 هست داره و ميشه با برنامه ltewatch باند فركانس رو ست كرد، بحث من اين نبود ، بحث من سيم كارت ابي ايرانسل بود كه علاوه بر سيم كارت اعتباري بمن دادن و قابليت گذاشتن تو گوشي رو نداره و فقط مخصوص مودم هست و سرعتش خيلي با سيم كارت اعتباري فرق داره ، دارم استفاده مي كنم حالا منظور از سيم كارت fd كه شما ميگين نميدونم منظورتون همين ابيه هست يا نه؟ ، و اينكه سيم كارت درسته هيچ ربطي به كيفيت نداره اينجا بسته ها مطرح هستن ، شما براي سيم كارت ٠٩٤٠ فقط مي توني بسته هاي ثابت lte رو بگيريد ، كلن بسته هاي ثابت ايرانسل براي سيم كارت ثابت با بسته هاي همراه با سيم كارت همراه زمين تا اسمون فرق دارن ، بسته همراه من رو٣ مگ هست دانلودم كه مربوط به سيم كارتر0933 م هست و بسته هاي ثابت كه با سيم كارت ٠٩٤١ استفاده ميكنم رو ٨ مگ هست

srx190d

کاربر سایت
Jun 21, 2016
43
بله بخشي از حرفاتون درسته و بخشي اشتباه ست ، وقتي مودم ثابت ميگيريد دوتا سيم كارت باهاش هست دو قلو ، سيم كارت يوسيم ٠٩٣٠ با ٠٩٤٠ كه فقط مخصوص مودم ثابت هست كه رنگش ابي هست براي من سرعتش با سيم كارت ٠٩٣٩ من فرق داره و پينگشم كمتره ، حالا اون خاصيتي كه شما ميگين خاصيت تجميع است كه مودم من كه tf i60 هست داره و ميشه با برنامه ltewatch باند فركانس رو ست كرد، بحث من اين نبود ، بحث من سيم كارت ابي ايرانسل بود كه علاوه بر سيم كارت اعتباري بمن دادن و قابليت گذاشتن تو گوشي رو نداره و فقط مخصوص مودم هست و سرعتش خيلي با سيم كارت اعتباري فرق داره ، دارم استفاده مي كنم حالا منظور از سيم كارت fd كه شما ميگين نميدونم منظورتون همين ابيه هست يا نه؟ ، و اينكه سيم كارت درسته هيچ ربطي به كيفيت نداره اينجا بسته ها مطرح هستن ، شما براي سيم كارت ٠٩٤٠ فقط مي توني بسته هاي ثابت lte رو بگيريد ، كلن بسته هاي ثابت ايرانسل براي سيم كارت ثابت با بسته هاي همراه با سيم كارت همراه زمين تا اسمون فرق دارن ، بسته همراه من رو٣ مگ هست دانلودم كه مربوط به سيم كارتر0933 م هست و بسته هاي ثابت كه با سيم كارت ٠٩٤١ استفاده ميكنم رو ٨ مگ هست
دوست من شما اول ذکر میکنی شماره روی کیفیت نت تاثیر داره
دیدیم که نداره خودت هم میگی نداره
بعد بحث بسته رو از کجا آوردی كجا دقيقا بسته مطرح شد
خوب معلوم بسته ثابت با همراه فرق داره ولی نه در حد زمین تا آسمان
الان میتونی بسته ترکیبی بگیری با هم و مشترک استفاده کنی
یعنی حتی بسته هم اونقدر که میخوای بحث رو کش بدی فرقی نداره
اون سیم ثابت هم که میگین مخصوص تو مودم هست اونم اشتباه میکنی هم سامسىنگ S8 و هم آيفون ٨ هر دو نسخه و سفارش ژاپن ميتوني از اين سيم كارت به راحتي استفاده كني و اين قابليت رو داره با باند ٤٢ وصل بشن و اینترنت رو بیاری
سرعت هم اصلا ملاك خوبي براي خوبي و يا بدي ي سرويس نيست حتي پينگ هم در مرحله دوم قرار داره از همه مهم تر جيتر كه در مجموع كيفيت يك نت رو مشخص ميكنه مخصوصا براي دوستان اهل بازي
در مورد بعد بحث مودم كه خيلي مودم بدي گرفتي قابل توجه كه اين مودم اصلا هم قابليت تجميع روي FD فعلا ندارن و اين دروغ ايرانسل به شما تا در آينده شايد مايمو٤*٤ بياره شايد فعال بشه به صرف نوشتن روي مودم كه نميتونه تجميع كنه بايد سخت افزار رو داشته باشه
بعدا با واي فاي ٢.٤ نميتوني ي استريم روان داشته باشه حتي ac نداره
در كل اگر بازم نميخواي قبول كني حداقل ي مطالعه بكنين اينجا دوستان اكثرا اهل بازي هستن ي نت ميخوان كه حداقل بازي رو جواب بده صرف خرید ی مودم که نمیشه کل کیفیت نت ی اپراتور رو مشخص کرد
اگر هم دوست داری اطلاعات بیشتری به دست بیاری انجمن هایی هستن که تخصصی راجع به نت و کیفیت اپراتور ها بحث میکنن میدونی اونجا عضو بشی

موفق باشی

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
دوست من شما اول ذکر میکنی شماره روی کیفیت نت تاثیر داره
دیدیم که نداره خودت هم میگی نداره
بعد بحث بسته رو از کجا آوردی كجا دقيقا بسته مطرح شد
خوب معلوم بسته ثابت با همراه فرق داره ولی نه در حد زمین تا آسمان
الان میتونی بسته ترکیبی بگیری با هم و مشترک استفاده کنی
یعنی حتی بسته هم اونقدر که میخوای بحث رو کش بدی فرقی نداره
اون سیم ثابت هم که میگین مخصوص تو مودم هست اونم اشتباه میکنی هم سامسىنگ S8 و هم آيفون ٨ هر دو نسخه و سفارش ژاپن ميتوني از اين سيم كارت به راحتي استفاده كني و اين قابليت رو داره با باند ٤٢ وصل بشن و اینترنت رو بیاری
سرعت هم اصلا ملاك خوبي براي خوبي و يا بدي ي سرويس نيست حتي پينگ هم در مرحله دوم قرار داره از همه مهم تر جيتر كه در مجموع كيفيت يك نت رو مشخص ميكنه مخصوصا براي دوستان اهل بازي
در مورد بعد بحث مودم كه خيلي مودم بدي گرفتي قابل توجه كه اين مودم اصلا هم قابليت تجميع روي FD فعلا ندارن و اين دروغ ايرانسل به شما تا در آينده شايد مايمو٤*٤ بياره شايد فعال بشه به صرف نوشتن روي مودم كه نميتونه تجميع كنه بايد سخت افزار رو داشته باشه
بعدا با واي فاي ٢.٤ نميتوني ي استريم روان داشته باشه حتي ac نداره
در كل اگر بازم نميخواي قبول كني حداقل ي مطالعه بكنين اينجا دوستان اكثرا اهل بازي هستن ي نت ميخوان كه حداقل بازي رو جواب بده صرف خرید ی مودم که نمیشه کل کیفیت نت ی اپراتور رو مشخص کرد
اگر هم دوست داری اطلاعات بیشتری به دست بیاری انجمن هایی هستن که تخصصی راجع به نت و کیفیت اپراتور ها بحث میکنن میدونی اونجا عضو بشی

موفق باشی

من در حال استفاده هستم دوست عزيز نميتونم حرف شما رو درك كنم هر كي مي گيره و استفاده مي كنه و اينكه گوشي سفارش ژاپن اين سيم كارت رو قبول مي كنه رو نمي دونم ،سيم كارت ثابت مخصوص مودم ثابت است من تجربه خودم رو تو فرام ميگم بقيه هم استفاده كنن در ضمن اين مودم tf i60 هم بهتريم مودم ايرانسل هست و تجميعشو با ltewatch اكي كردم و در حال بازي كردن هستم همين الان و بدون لگ ،و اينكه دروغ ايرانسل هم نيست تو فرام ها ميريد و اطلاعاتي غلط بشما ميدن كه فلان ارچر و بگير فلان روتر و بگيريد بهترين مودم براي بسته هاي ثابت ايرانسل همين مودم هست و اينكه در اينده اپديت هاي زيادي براش مياد و من راضيم بهتره بحث رو بيخودي كش نديم موفق باشيد

srx190d

کاربر سایت
Jun 21, 2016
43
کیفیت سیگنال
703bd98c7bfbe3fe43db3e3250f9a4a4.jpg

تست سرعت
73ed75fb94156a1a93d3dfd63062cbee.jpg

• Like
Reactions: amirv2

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
دوستان من با *20# میزنم فقط TD-LTE غیرفعال زده حالا بخوام تحت پوشش قرار بگیرم چکار کنم ؟ ایمیلی شماره ای چیزی نیست بزنم ؟

srx190d

کاربر سایت
Jun 21, 2016
43
دوستان من با *20# میزنم فقط TD-LTE غیرفعال زده حالا بخوام تحت پوشش قرار بگیرم چکار کنم ؟ ایمیلی شماره ای چیزی نیست بزنم ؟
ستاره بيست مربع فقط اطلاعات اون دكل ي كه بهش وصل هستين ميگه
در نقشه جستجو كنين هم بد نيست
اگر كلا تحت پوشش نبودين متاسفانه امكان درخواست دادن براي ي كاربر معمولا نيست بهتر ي اپراتور ديگه يا از شبكه همراه استفاده نماييد

• Like
Reactions: mortal10

FEARRR

کاربر سایت
Oct 3, 2017
25
سلام دوستان ...
من توی نقشه نگاه کردم دیدم گوهردشت کرج کامل تحت پوشش بود...فقط ی هسوالی برام پیش اومده من بسته های TD-LTE رو دیدم قیمت هاش خیلی بالاس و اینکه اصلا طرح نامحدود نداره ...میخواستم ببینم شما از چه طرحی استفاده میکنین که براتون میصرفه... چون من خودم PTP شاتل رو دارم و اون هم تمام طرحهای ارت نامحدودش رو به جر 7 و 8 حذف کرده یعنی عملا برای نامحدود باید ماهی 220 تا 400 هزارتومن هزینه کنید که اصلا نمیصرفه ...میخواستم بیام سمت ایرانسل و این سرویس TD-LTE خواهشا دوستانی که اطلاع دارن چه طرحی برای دانلودهای حجیم خوبه و میصرفه رو بمن معرفی کنن مخصوصا اگر دانلود نامحدود هم داشته باشه...

srx190d

کاربر سایت
Jun 21, 2016
43
سلام دوستان ...
من توی نقشه نگاه کردم دیدم گوهردشت کرج کامل تحت پوشش بود...فقط ی هسوالی برام پیش اومده من بسته های TD-LTE رو دیدم قیمت هاش خیلی بالاس و اینکه اصلا طرح نامحدود نداره ...میخواستم ببینم شما از چه طرحی استفاده میکنین که براتون میصرفه... چون من خودم PTP شاتل رو دارم و اون هم تمام طرحهای ارت نامحدودش رو به جر 7 و 8 حذف کرده یعنی عملا برای نامحدود باید ماهی 220 تا 400 هزارتومن هزینه کنید که اصلا نمیصرفه ...میخواستم بیام سمت ایرانسل و این سرویس TD-LTE خواهشا دوستانی که اطلاع دارن چه طرحی برای دانلودهای حجیم خوبه و میصرفه رو بمن معرفی کنن مخصوصا اگر دانلود نامحدود هم داشته باشه...
سلام
اگر اینرنت اصلی رو همون شاتل قرار بدین خیلی بهتر از ایرانسل اونم ثابت بله تمام طرح های ساعتی و نامحدود تقریبا روی شبکه همراه هست
شما بهتر مودم انلاک شده ای تهیه کنین و از شبکه همراه ایرانسل و بسته های ساعتی برای دانلود استفاده کنین مثل بقیه

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
اینترنت همراه اول برا دانلود چطوره؟
طرح ماهانه شبانش رو اگه بگیری نسبت به ایرانسل به صرفه تره ولی ایرانسل بیشتر سرعت میده و سرعتش پایدارتره همراه اول خیلی سرعتش بالا و پایین میشه. در کل به نظرم اگه دانلود سنگین داری و میخوای هرشب دانلود کنی همین طرح همراه اول رو بگیر وگرنا همون ساعتی ایرانسل مناسبه

• Like
Reactions: abtinhitodie

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر