FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
View attachment 70356
این الان اسکواد اولیه من شد.
بنظرتون الان پولمو روی چی خرج بکنم؟
پول جمع كن واسه اين اسكواد:
بيرين، زوما، اسمالينگ، شاو، استرلينگ ، فيلينيت خوب فلن ماتيچ هم خوبه، مارسيال، باركلي، نوكتم خوبه
ببين در كل هم سرچ بزن 100k squad bulding تو يوتيوب اسكواداي خوبي معرفي ميكنن با توجه به اينكه رو بازيكنا شناسايي نداري،
فقط پول جمع كن زودتر حداقل بين ٥٠ تا ١٠٠ كا مبخواي

• Like
Reactions: Delgo

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
وقتي رو بازيكن نوشته loan خب معلومه بايد رد كني بره ديگه

تعداد بازیاش که صفر بشه دیگه با قرار داد خریدن هم نمیشه بازیش داد و ازش استفاده کرد ؟؟

آگوئرو و دراکسلر و ماتوئیدی و داله علی با چندتا بازیکن آلمانی با آیتمای خوب رو دارم....اینارو رد کنم بره که یه مشت بازیکن له باقی میمونن...

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
تعداد بازیاش که صفر بشه دیگه با قرار داد خریدن هم نمیشه بازیش داد و ازش استفاده کرد ؟؟

آگوئرو و دراکسلر و ماتوئیدی و داله علی با چندتا بازیکن آلمانی با آیتمای خوب رو دارم....اینارو رد کنم بره که یه مشت بازیکن له باقی میمونن...
اگه اينطوري بود كه كسي پول جمع نميكرد واسه بازيكن كه! بله بايد رد كني
فقط ازشون ميتوني استفاده كني يكم كمكت كنه همين

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
مارسيال بازيكنيه كه تو اسكواداي ميليوني ميذارن شك نكن بهتره! واردي و استوريج هم جفتشون فلجن اما با توجه به استامينا و سرعت واردي

داداش ناراحت نشي اما اين احساسي كه داري كه با فلان تيم ٣٨ وين مياري كاملا كاذبه ، هر وقت با تيم ٥٠ كا تونستي بالاي٣٠ وين بياري با تيم خوب هم ميتوني بالاي ٣٥ وين بياري، نمونش هم يكي از يوتيبره ها كه يه مگا تيم داشت، از بس گفتن بازي نداري و فقط تيمت خوبه با اكانتركاملا جديد صفر كوين شروع كرد يه تيم ٥٠ كايي بست ٣٣ وين اورد چيزي كه هيچ كدوم از ما با تيم بالاي ٥٠٠-٦٠٠ كايي حتي ميليوني خودمون بهش نزديكم نشديم!
طرف با تيم برنز جلوي يه تيم ٩١ مساوي گرف!
براي همين فك نكن با فلان تيم تفاوتي تو سطح بازيت ايجاد ميشه
و اينكه اينا چندين ساله سطح اول فيفاي دنيان و حرف الكي نميزنن، اگه كميستري تاثير نميذاشت مطمئنا رعايت نميكردن، از همون اول ٤١٢١٢ بازي ميكرد نه اينكه عوض كنه، و ..
تو نشستي ويديوي اونا رو ميبيني اره خب! اول اين كه قضيه برنز و سيلور متد فرق ميكنه اين به كنار. بيا بهت يوتيوبر نشون بدم يارو پله رو تو ١٨ تا بازيكن تركيب و ذخيره هم نميذاشت! بازيش هم افتضاحه ولي برو درفت رونالدو ٩٦ رو بگير ببين نوب ترين ادم هم مي تونه با اون بازيكن هرچي بزنه گل شه:D فكر ميكني جدا زور تيمايي كه رناتو سانچز دارن تو هافبك به اوني كه رود گوليت و پت ويرا داره ميرسه؟ نه:D
باختاشون در شرايطيه كه هندي كپ و اينا بشن يا به يكي مث خودشون بخورن. از استريما قشنگ مي بينم بازي طرف نهايت در حد من باشه ولي همه رو ميزنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
تو نشستي ويديوي اونا رو ميبيني اره خب! اول اين كه قضيه برنز و سيلور متد فرق ميكنه اين به كنار. بيا بهت يوتيوبر نشون بدم يارو پله رو تو ١٨ تا بازيكن تركيب و ذخيره هم نميذاشت! بازيش هم افتضاحه ولي برو درفت رونالدو ٩٦ رو بگير ببين نوب ترين ادم هم مي تونه با اون بازيكن هرچي بزنه گل شه:D فكر ميكني جدا زور تيمايي كه رناتو سانچز دارن تو هافبك به اوني كه رود گوليت و پت ويرا داره ميرسه؟ نه:D
باختاشون در شرايطيه كه هندي كپ و اينا بشن يا به يكي مث خودشون بخورن. از استريما قشنگ مي بينم بازي طرف نهايت در حد من باشه ولي همه رو ميزنه.

واقعیت هم همین هست که غالب این امور اعم از کمیستری، کشکی بیش نیست!
من سری اول دوم اینا که تاخیر نداشتم تو بازی -نت-، با این تیم 24تا برد آوردم:

32424.jpg

نتیجه شد روبن که اون موقع 150تا ردش کردم.

قسمت چمپیون:
خلاصه‌ی قوانین بازی به این شکل هست که اصلا مهم نیست بازیت در چه حده، اگه تیمت گلد-ریر باشه و تیم یارو اورال بالا داشته باشه حتی با یه شوت به دروازت باختی! حالا تو میخوای 200تا شوت زده باشی، تمام خطوط سبز، همه رو هانتر و شادو کاتا!
تنها راه متعادل شدن بازی این هست که یا تیمت اورال بالا باشه -خطوط و کمیستری پشم!- و یا داشتن تیم نان-ریر به رده‌های پایین‌تر -چون فقط و فقط در این حالت هست که تیم مقابل با تو بالانس میشه- اگه حتی یه گلد ریر داشته باشی مقابل تیم اورال بالا از شانس بالایی برخوردار نیستی.
بعد از مواجه شدن با این داستانا دیگه زوری برا بازیا نزدم. نتیجه واقعا جالب بود. از هر 5تا بازی 2-3تاشو برد آوردم. درحالی که فقط یک شوت به دروازه داشتم و طرف کل بازی خودش رو کشته بود! چندتاشو از آمار اسکرین گرفتم.

قسمت درفت:
فقط اینفورم و اورال بالا. از هر لیگ و ملیتی. با هر پستی در هر پستی.

پ.ن: در مورد یوتیوبرا و تویچرا به این نکته هم اشاره کنید که ریل-تایم دارن بازی میکنن و مشکلی از بابت کیفیت اینترنت و تاخیر اصلا ندارن! بابا چمپیون چون اتصال به سرور هست من یه تایم اوت بدم صحنه‌ی بعدی که میبینم پنج ثانیه بعده درحالی که از دفاع رسیده در دروازم و درحالی که بصورت فست فوروارد نظاره‌گرم :-| اون وقت نشستید از تغییرات انتروپی کمیستری بازیکن ذخیره حرف می‌زنید :-|

• Like
Reactions: BatiGoal

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi

من نمیدونم کیو میگی :D اون کسی که من میگم چند دوره فیفا قهرمان دنیا شده ( دیگه اونجا سیزنه و خبری از این اختلافان نیس :) ) و طرف بازیکنیه که دنیا میشناسنش،
اره خیلیا هستن چون تیمشون خوبه نتیجه میارن، اما کسایی که تو سطح اول فوت چمپ هستن مطمئن باش با نتیجه نیس!
اصن حرف برنز متد و اینام نزدم،
اون گوریلا نصف دنیا بهترین گیمر فیفا میدوننش! ، برو یوتیوب بازی اسکیلز رو ببین اسمش بویا هس،پارت های RTG رو ببین، از بس بهش گفتن که بازی بلد نیسی فقط تیمت گولاخه که انقد وین میاری، رفت یه ایدی جدید ساخت، از صفره صفر!! ( اونم الان که این همه وقت گذشته و همه تیما خوبن ) تیم جمع کرد تو ۴۷ بازی ( که ۴۶ تاشو برد و ۱ مساوی ) هر ۴ تا بازی فوت چمپشو تو همون بار اول برد و رفت فوت چمپ
تیمش کسایی مثل زوما و موسی و ولکات معمولی ماتیچ و اینا بود تو فوت چمپ سر جمع ۵۰ کا، ۳۳ تا وین اورد،
همین ادم با تیم گولاخش ۳۶-۳۷ تا وین اورده، ینی تفاوت ۳،۴ بازی :)
هر وقت با تیمی که اون داشت تونستی ۳۰ وین بیاری اونوقت میتونی بگی من تیم فلانی رو داشتم ۳۸ وین میوردم باو :D
تیم قبول دارم مهمه، اما اصل بازیه.. اینکه فک کنیم با تیم فلان آدم تاثیر انچنانی رو رشدمون میذاره فقط و فقط توهمه.. و اینکه کلا اعتماد به نفسی که داریم و احساس میکنیم خیلی بارمونه.. چون مثلا دو تا گیمر شبیه خودمون رو بردیم :) نه آقا اونی که تو تاپ تنه دنیاعه ( جالبیش اینه این گوریلا ۱ فیفا پوینت هم نخریده و تیمش اینه ) بازیش با روز ها و ساعت ها تمرین این شده :)

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
این بحثها رو ول کنین جوایز ماه رو بچسبین.:D این ماه دیگه قصد داشتم اگر جایزه خوبی نگرفتم دیگه واسه رنک ماهیانه تلاشی نکنم تا اینکه:

نمیدونم چرا بروزو به دلم افتاده بود.یک حسی بهم میگفت بین این و ایکاردی یکیشون رو میگیرم ولی واقعا فکر هازارد رو نکرده بودم!اضلا نمیدونم چجوری بچپونمش تو تیمم.:D

در ضمن کارت بروزوویچ خودمم 150 هزار فروختم.گفتم اینفورمها دارن گرون میشن.:D

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
این بحثها رو ول کنین جوایز ماه رو بچسبین.:D این ماه دیگه قصد داشتم اگر جایزه خوبی نگرفتم دیگه واسه رنک ماهیانه تلاشی نکنم تا اینکه:

نمیدونم چرا بروزو به دلم افتاده بود.یک حسی بهم میگفت بین این و ایکاردی یکیشون رو میگیرم ولی واقعا فکر هازارد رو نکرده بودم!اضلا نمیدونم چجوری بچپونمش تو تیمم.:D

هايبرد سري آ و انگليس تو را مي خواند:D بلژيكيم زياده تو جفت ليگا ميتوني اوكي كني.

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
والا من بازیکن های شاخ رو نمیدونم ولی تو این 4 سال که فقط اولتیمیت میزنم ...مورد بوده با یه تیم 20k همه رو بردم و با یه تیم خیلی خوب بازیکنام فلج مغزی بودن ..ربطی به بازی هم نیست کلا سیستم اولتیمیت با سیزن متفاوته....به جز مسی و کریس اونم 10% بقیه بازیکنات تقریبا هیچ تاثیری رو نتیجه ندارن و فقط دلت خوشه که هازارد داری تو بازی همون استرلینگ هم همون اندازه تاثیر گذاره.. هفته پیش یه بازی رو 6 4 باختم طرف هیچی نداشت بازیشم در حد من بود با ماتیچ شوت از وسط میزد بوفون میخورد ..خلاصه هرچی میزد تو گل بود .. بازی هم بوده گلش رو هم دارم از نا کجا آباد با اباته شوت زدم دقیقه نود رفته تو کنج دروازه و بردم...

امسال هم همه مهاجم های اینفرم شاخ رو داشتم جز مال ریال بارسا و مرتنز ...واقعا خالیبندیه ..شما یه تک به تک با سوارز بزن یه تک به تک با ایکاردی یا آدوریز اینفرم قشنگ مشخصه همون کارتای معمولیشون هستن....تنها کارتای اینفرمی که امسال تست کردم تفاوت جزیی داشت تیم منتخب مرحله گروهی لیگ قهرمانان بود

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
نمیدونم چطور میگید اینفورم ایکاردی بده:D برای من رسما جر میداد دروازه رو:D
بروزو هم خیلیا راضین ازش نمیدونم قضیه چیه.

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
اين قضيه اينفورم به سبك بازي و پست بازيكن هم ربط داره... مثلا من اينفورم ٨٥ مانژوكيج رو دارم از ١٠ تا سانتر ٨ تاش رو ميزنه و داخل باكس هيولاييه برا خودش.
اصولا از كارتهاي اينفورم انتظار معجزه نبايد داشت البته من تا حالا اينفورم مانژو، ايموبيله، برناردسكي و بارزالي رو تست كنم كه همه شون نسبت به كارتهاي معمولي شون بهتر بودن.
يه عامل موثر ديگه تفاوت ذاتي دو بازيكنه... يه تجربه از پارسال بگم، كارت معمولي مسي از اينفورم آگوئرو و ديبالا كه تقريبا تو يه رنج قيمت بودن و حتي عددهاي اينفورمها بهتر بودن :D خيلي بهتر بود. واسه همين بهتره موقع خريد كارت اينفورم بدونيد كارآيي كدوم كارت معمولي رو ازش ميخوايين چون اكثر وقتها با هزينه كمتر كارت معمولي با كارآيي مشابه ميشه خريد.
كلا سمت اينفورم نميرم مگر اينكه كارت معمولي rare نباشه يا تفاوت محسوس باشه. اينهايي هم كه امسال گرفتم بخاطر افت شديد قيمت كارتهاي معموليه و منم كه زياد بازي نميكنم بعدا بخوام تيم عوض كنم از ضرر زياد جلوگيري كنم. (تئوري بازگشت سرمايه :D)

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi

اقا مبارکه چه عحب این جوایز ماهانه یچی خوف داد :|
اقا واسه امتحان الان استامینای این هازارد ۸۲ شده ینی تا اخر بازی حتی نباید نارنجی شه تست کن نتیجرو بگو :D کم کاری نکنی فقط باهاش :D
الان بهترین کار بنظرم اینه با ایتالیا مچ کنی مرتنز و ناینگلان بازیکنای اوکی ای هستن، میشه یکاریش کرد، یا اینکه بذاری سوپر ساب که حیفه ناموسن

اين قضيه اينفورم به سبك بازي و پست بازيكن هم ربط داره... مثلا من اينفورم ٨٥ مانژوكيج رو دارم از ١٠ تا سانتر ٨ تاش رو ميزنه و داخل باكس هيولاييه برا خودش.
اصولا از كارتهاي اينفورم انتظار معجزه نبايد داشت البته من تا حالا اينفورم مانژو، ايموبيله، برناردسكي و بارزالي رو تست كنم كه همه شون نسبت به كارتهاي معمولي شون بهتر بودن.
يه عامل موثر ديگه تفاوت ذاتي دو بازيكنه... يه تجربه از پارسال بگم، كارت معمولي مسي از اينفورم آگوئرو و ديبالا كه تقريبا تو يه رنج قيمت بودن و حتي عددهاي اينفورمها بهتر بودن :D خيلي بهتر بود. واسه همين بهتره موقع خريد كارت اينفورم بدونيد كارآيي كدوم كارت معمولي رو ازش ميخوايين چون اكثر وقتها با هزينه كمتر كارت معمولي با كارآيي مشابه ميشه خريد.
كلا سمت اينفورم نميرم مگر اينكه كارت معمولي rare نباشه يا تفاوت محسوس باشه. اينهايي هم كه امسال گرفتم بخاطر افت شديد قيمت كارتهاي معموليه و منم كه زياد بازي نميكنم بعدا بخوام تيم عوض كنم از ضرر زياد جلوگيري كنم. (تئوري بازگشت سرمايه :D)

بنظرمن اینا همش تلقینه همون مانژو معمولی رو سانتر درست بکن رو سرش همرو میکنه تو گل، اما ادم یه حس اطمینانی بهش دست میده که این بازیکن اینفورمه! ینی میرکونه واسه همین بهش بیشتر اعتماد میکنه در نتیجه بیشتر گل میزنه!
یه مثال میگم، یه تیم دارین همه فوق ستاره و عالی، rf رو صلاح معمولی گذاشتین، خب مطمئنا اگه بغل اون صلاح یه دیبالایی گریزمانی کسی باشه، شانسارو میدین به اون چون میگین صلاح بازیکنی نیس اصن در این حد!
حالا یه صلاح اینفورم میخرین شده ۸۶ همه آماراش خوف، همون توپارو نصفشو یا حتی اکثرشو اعتماد میکنین میدین صلاح، نتیجش اینه که میترکونه ( در حالی که معمولیش فرصتی نداشت ) و میگین واو اینه کارت اینفورم!
من صلاح معمولی و اینفورم رو تو استامینا تست کردم، فرقشون ۱۰-۲۰ تا استامینا بود اما عین هم خسته میشدن!
منم خیلی باهات موافقم، سمت اینفورم نباید رفت تا وقتی کارتای خوبی معمولیش هست، اگه تیم واقعا دیگه چاره ای نداشت ادم بره سمتش، من کل ایتالیا رو فروختم فقط واسه این که از شر اینفورما راحت شم چون اگه میخوای تو ایتالیا بالای یک و نیم میلیون سرمایتو خرج کنی مجبوری فقط اینفورم بچپونی
در حالی که الان با کارتایی مثل پوگبا و گریزمان و دیبالا و دخیا و ... که یقین دارم خوش ساختن از همون اول که بازی ساخته شده میترکونم :D

والا من بازیکن های شاخ رو نمیدونم ولی تو این 4 سال که فقط اولتیمیت میزنم ...مورد بوده با یه تیم 20k همه رو بردم و با یه تیم خیلی خوب بازیکنام فلج مغزی بودن ..ربطی به بازی هم نیست کلا سیستم اولتیمیت با سیزن متفاوته....به جز مسی و کریس اونم 10% بقیه بازیکنات تقریبا هیچ تاثیری رو نتیجه ندارن و فقط دلت خوشه که هازارد داری تو بازی همون استرلینگ هم همون اندازه تاثیر گذاره.. هفته پیش یه بازی رو 6 4 باختم طرف هیچی نداشت بازیشم در حد من بود با ماتیچ شوت از وسط میزد بوفون میخورد ..خلاصه هرچی میزد تو گل بود .. بازی هم بوده گلش رو هم دارم از نا کجا آباد با اباته شوت زدم دقیقه نود رفته تو کنج دروازه و بردم...

امسال هم همه مهاجم های اینفرم شاخ رو داشتم جز مال ریال بارسا و مرتنز ...واقعا خالیبندیه ..شما یه تک به تک با سوارز بزن یه تک به تک با ایکاردی یا آدوریز اینفرم قشنگ مشخصه همون کارتای معمولیشون هستن....تنها کارتای اینفرمی که امسال تست کردم تفاوت جزیی داشت تیم منتخب مرحله گروهی لیگ قهرمانان بود

اره واقعا همینه، sbc و مرحله گروهی و بازیکنای تیم اف یر واقعا بوست شدن انگار، من مرتنز آبی و واران آبی داشتم واقعا خوب بودن، پارولو هم از sbc دارم و واقعا متفاوت شده!

sam11

کاربر سایت
May 16, 2015
96
اوه رونالدو :دي تيمت خوبه ولي من با اسپانيا چه هابك چه مهاجم جزاون گرونا حال نميكنم دفاشم انچناني نيس و نياز به هيبريدي كردن داره
من جاي تو بودم رونالدو رو با يه تيم هيبريدي مچ ميكردم، مثلا رناتو به رونالدو كميستري ميده، اونوقت ميتوني يه ور رو المان كني، يه ور رو ايتاليا( يكم رو چيدنش فك كن ولي مثلا منولاس و فلورنزي و ناينگلان خوب ميتونن باشن..)
اونم فکر خوبیه..خواستم اول مانولاس و فلورنزی و ناینگلان IF رو بزارم راست اما 2.4 mil فقط دارم:( (فقط:D)
شایدم اینو ساختم:
FUT 17 - new Squad | FUTBIN
-------------
یوتوبر hashtag harry هم حتما ببینید با تیم برنز 36 یا 37 تا برد اورد..
---------------------
Capture.PNG
650k
بگیرمش؟!~X(

آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
اونم فکر خوبیه..خواستم اول مانولاس و فلورنزی و ناینگلان IF رو بزارم راست اما 2.4 mil فقط دارم:( (فقط:D)
شایدم اینو ساختم:
FUT 17 - new Squad | FUTBIN
-------------
یوتوبر hashtag harry هم حتما ببینید با تیم برنز 36 یا 37 تا برد اورد..
---------------------
View attachment 70406
650k
بگیرمش؟!~X(
نمیارزه! هازارد هم اینفورم ازش اومد هم واسه LW هم واسه ST و CAM و کارتی که نمیشه فروختش موند رو دست ملت.
به نظرم به جای رونالدو نیمار و بیل اینفورم بگیر. یا بیل عادی و نیمار 93. روبن زیاد کارتش شاخ نیست امسال با این که خوبه:D حتی نیمار و سوارز و بیل عادی هم میتونی. بهتر میشه تا این به نظرم.

• Like
Reactions: sam11

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر