FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

armin_ps3

کاربر سایت
Apr 17, 2011
55
نام
آرمین
دوستان سلام

تو فیفا ۱۷ پاس کاری بسیار سخت شده
و ۷۰ درصد پاسها به باریکن نمیرسه
آیا تنظیماتی داره که بهتر بشه ؟؟؟
من تو basic control همه رو‌ assisted گذاشتم

اگر چیز دیگه ای هست بگید ممنون میشم

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان سلام

FIFA 17
ولی بنظرمن توپ سبک شده اسون شده

• Like
Reactions: ALBERT W3SKER

armin_ps3

کاربر سایت
Apr 17, 2011
55
نام
آرمین
دوستان سلام

کسی میتونه کمک کنه؟

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
کسی میتونه کمک کنه؟

فکر کنم شما اولین نفری هستی که میگی سختتر شده. ولی سعی کن اول توپ رو کنترل کنی بعد پاس بدی بعد هم به سمتی که روی بازیکن اونوره پاس بده.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

armin_ps3

کاربر سایت
Apr 17, 2011
55
نام
آرمین
فکر کنم شما اولین نفری هستی که میگی سختتر شده. ولی سعی کن اول توپ رو کنترل کنی بعد پاس بدی بعد هم به سمتی که روی بازیکن اونوره پاس بده.

آخه اکثر پاسها توسط حریف دفع میشه
شاید چون از ۱۵ اومدم ۱۷ اینطوریه
تو‌تنظیمات دو‌گزینه هست که همیشه برام سوال بوده
یکی analog sprint و یکی pass power assisted
اینا چین؟

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
آخه اکثر پاسها توسط حریف دفع میشه
شاید چون از ۱۵ اومدم ۱۷ اینطوریه
تو‌تنظیمات دو‌گزینه هست که همیشه برام سوال بوده
یکی analog sprint و یکی pass power assisted
اینا چین؟

اولی اگه on باشه شما آنالوگ رو هر چه بیشتر خم کنی سرعت بازیکن بیشتر میشه. دومی هم یعنی اینکه اگه on باشه شما لازم نیست برای پاس های راه دور دکمه رو بیشتر نگه داری یا برا نزدیک ها سریع ولش کنی .

Abdolrahim.T

کاربر سایت
Sep 20, 2013
302
سلام واسه من قسمت انلاین بازی با بقیه وقتی سرچ میکنم 95% اوقات پیدا نمیکنه . کلا از اول واسه من 3 -4 تا پیدا کزده دیگه پیدا نمیکنه - چیکار میشه کرد ؟

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
سلام واسه من قسمت انلاین بازی با بقیه وقتی سرچ میکنم 95% اوقات پیدا نمیکنه . کلا از اول واسه من 3 -4 تا پیدا کزده دیگه پیدا نمیکنه - چیکار میشه کرد ؟
بعضی وقتها اگه رنگ لباس تیمت رو عوض کنی برات بازیکن میاره. دلیلشو نمی دونم ولی من وقتی حریف پیدا نمی کنه برام این کارو می کنم به یک دقیقه نمیرسه پیدا می کنه. امتحان کن شاید برات جواب داد.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
اینجا کسی FUT CHAMPION رو بازی کرده ؟
من تونستم دور اول قهرمان شم برم اون تعداد 36 بازی..بعد اونجا هم تونستم با 30 تا برد ELITE 3 بشم ..1 بازی هنوز مونده بود که دیگه انجام ندادم..بعد دیگه کاری نکردم.. و الان میبینم تموم شده اما جایزش که 70 هزار کوین..و دو تا پک رو به من ندادن !!!!
ایا باید همه بازیا رو انجام داد یا ربطی نداره ؟؟؟؟؟؟ یکی لطفا جواب بده ..من اعصابم بهم ریخته..یه روز دهن خودمو سرویس کردم از صبح نشستم تا شب بازی کردم ( زمانش محدوده ) بعد یه بازی چون تاثیری نداشت بیخیالش شدم..یعنی واقعا امیدوارم اون یه بازی که حتی میرفتم توش میومدم بیرونم کافی بود نزده باشه همه چیو خراب کرده باشه..اینجا یکی راهنمایی کنه ..ایا همون موقع جایزه رو میدن یا طول میکشه چند روز ؟؟ الان شک دارم شاید بعدا بدن پکارو و کوینو..ممنون

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
اینجا کسی FUT CHAMPION رو بازی کرده ؟
من تونستم دور اول قهرمان شم برم اون تعداد 36 بازی..بعد اونجا هم تونستم با 30 تا برد ELITE 3 بشم ..1 بازی هنوز مونده بود که دیگه انجام ندادم..بعد دیگه کاری نکردم.. و الان میبینم تموم شده اما جایزش که 70 هزار کوین..و دو تا پک رو به من ندادن !!!!
ایا باید همه بازیا رو انجام داد یا ربطی نداره ؟؟؟؟؟؟ یکی لطفا جواب بده ..من اعصابم بهم ریخته..یه روز دهن خودمو سرویس کردم از صبح نشستم تا شب بازی کردم ( زمانش محدوده ) بعد یه بازی چون تاثیری نداشت بیخیالش شدم..یعنی واقعا امیدوارم اون یه بازی که حتی میرفتم توش میومدم بیرونم کافی بود نزده باشه همه چیو خراب کرده باشه..اینجا یکی راهنمایی کنه ..ایا همون موقع جایزه رو میدن یا طول میکشه چند روز ؟؟ الان شک دارم شاید بعدا بدن پکارو و کوینو..ممنون
دقت کنی تو همون صفحه اول بازی قسمت اطلاعات جدید نوشته جوایز به صورت تدریجی تا هفته بعد داده میشه نگران نباش :D

• Like
Reactions: aslirezahddd

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دقت کنی تو همون صفحه اول بازی قسمت اطلاعات جدید نوشته جوایز به صورت تدریجی تا هفته بعد داده میشه نگران نباش :D

ندیده بودم..دمت گرم..اخه اینقدر بازی کردم از صبح بدم اومده بود از فیفا :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر