FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
820
نام
سپهر
بچه ها یک کانال مخصوص ULTIMATE TEAM توی تلگرام درست کردم واسه اموزش،اخرین قیمت ها و کلا همه ی امور مربوط به التیمیت تیم لطفا عضوش بشید

به صورت خیلی مبتدیانه اموزش دادم التیمیت رو واسه بچه هایی که میخوان واسه اولین بار این بخش رو تجربه کنن.

کلا خوشحال میشم تشریف بیارید :D

FUT Champions

FUT Champions

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

دمت گرم :x:)
یه گروه هم بزن

یه سوال
آیا کاربرای پی سی فقط باهم بازی میکنن و مثلا ps4 دارا فقط باهم بازی میکنن یا همه ی کنسولا و pc بازا باهم بازی میکنن ؟

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
دمت گرم :x:)
یه گروه هم بزن

یه سوال
آیا کاربرای پی سی فقط باهم بازی میکنن و مثلا ps4 دارا فقط باهم بازی میکنن یا همه ی کنسولا و pc بازا باهم بازی میکنن ؟
هر پلتفرم جدا هستش

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

• Like
Reactions: Adroit

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
6ec3b1fe08110d75bedfd2569ff8a7e4.jpg

ترکیب چه طوره؟؟؟ کسی نظری نداره؟؟ یه استریکر خوب هم کسی سراغ داشت ممنون میشم.

real_401

کاربر سایت
Sep 10, 2011
54
من ترکیبم تقریبا مثل شماست ، استریکر اسلام سلیمانی گذاشتم فعلا خوب بوده ، واسه نیمکت هم دیوف از استوک سیتی بگیر از دقیقه 60 به بعد خیلی جواب میده

Fut.jpg

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
من ترکیبم تقریبا مثل شماست ، استریکر اسلام سلیمانی گذاشتم فعلا خوب بوده ، واسه نیمکت هم دیوف از استوک سیتی بگیر از دقیقه 60 به بعد خیلی جواب میده

View attachment 66563
ممنون فقط داداش تیمت خیلی کنده من اصلا نمیتونم با اینا بازی کنم. خودم فکر رمی بودم برا استریکر فقط برا سبکه بازیم خیلی بلنده :D

real_401

کاربر سایت
Sep 10, 2011
54
ممنون فقط داداش تیمت خیلی کنده من اصلا نمیتونم با اینا بازی کنم. خودم فکر رمی بودم برا استریکر فقط برا سبکه بازیم خیلی بلنده :D

قیمت بازیکنای سرعتی عجیب بالاست ، مثلا واسه دفاع چپ مورنو با ریت 77 قیمتش رو 5000 در صورتی که قیمت مونرئال نصفشه ، تو دفاع هم اصن قابل قیاس نیستند
رِید رو واسه دفاع وسط بگیر شما که سرعتی بازی میکنی خیلی خوبه :D
با این تفاسیر باید پولارو جمع کنی واردی رو بگیری ، لامصب عالیه ؛ واسه الان احمد موسی لستر سیتی کارو راه میندازه

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
قیمت بازیکنای سرعتی عجیب بالاست ، مثلا واسه دفاع چپ مورنو با ریت 77 قیمتش رو 5000 در صورتی که قیمت مونرئال نصفشه ، تو دفاع هم اصن قابل قیاس نیستند
رِید رو واسه دفاع وسط بگیر شما که سرعتی بازی میکنی خیلی خوبه :D
با این تفاسیر باید پولارو جمع کنی واردی رو بگیری ، لامصب عالیه ؛ واسه الان احمد موسی لستر سیتی کارو راه میندازه
الان داشتم امرابات رو می دیدم سرعتش خوبه تو بقیه چیز ها هم از موسی بهتره شاید اونو خریدم تست کنم خوب به نظر میرسه. بابا واردی رو هم خیلی گندش کردن چه خبره؟؟؟ حیف تا شنبه نمیتونم بازی کنم...

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام دوستان عزیز
حواستون به squad building challenges باشه بچه ها
امروز 30k بازیکن تو این قسمت مفت از دست دادم
بازیکن های اصلیتون تو این قسمت اصلا نگذارید که پاک میشند

• Like
Reactions: Adroit

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
سلام دوستان عزیز
شما اطلاع نداشتی بازیکناتون میرن ؟! ترکیب اصلی گذاشتی واسه SCB :-(

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
سلام دوستان عزیز

جریان این squad building challenges چی هست؟ چی کار باید بکنیم؟ یه توضیحی بدی ممنون میشم.

كيانوش

کاربر سایت
Jun 3, 2014
22
با سلام
اى كاش ميشد يكم كاملتر راجع ب التيميت توضيح داده ميشد چون مث من دوستان زيادى هستن ك امسال ب سمت فيفا امدن و هيچ اطلاعى نسبت ب اين بخش ندارن و ميتونستيم كمك زيادى از شما دوستان بگيريم ولى متاسفانه اينجا فقط ب درد افرادى ميخوره ك كاملا با اين بخش اشنا هستن و كار همديگر را ميندازن و ما شايد نصف سال بايد وقت ازمون و خطا كنيم تا شايد چيزى تو اين بخش گيرمون بياد تا بدرد سال بعدمون بخوره.
ب هر حال بودن اين تايپك از نبودنش بهتر

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
با سلام
اى كاش ميشد يكم كاملتر راجع ب التيميت توضيح داده ميشد چون مث من دوستان زيادى هستن ك امسال ب سمت فيفا امدن و هيچ اطلاعى نسبت ب اين بخش ندارن و ميتونستيم كمك زيادى از شما دوستان بگيريم ولى متاسفانه اينجا فقط ب درد افرادى ميخوره ك كاملا با اين بخش اشنا هستن و كار همديگر را ميندازن و ما شايد نصف سال بايد وقت ازمون و خطا كنيم تا شايد چيزى تو اين بخش گيرمون بياد تا بدرد سال بعدمون بخوره.
ب هر حال بودن اين تايپك از نبودنش بهتر
عزیز اول مهر همه سرشون شلوغه اگ یکم وقت گیر بیاد میشینن بازی میکنن به خاطر همون کسی وقت نداره ولی خوب پست اول هم کموبیش خوب توضیح داده. ما هم خودمون یاد گرفتیم کلاس آموزشی که نرفتیم شما هم خیلی عجولی برو تو بخش یه سری بزن. هر سوال خاصی بود منو دوستان جواب میدیم ولی اگ شما راهنمای کامل بخش رو میخوای فکر نکنم کسی بتونه کمکت کنه.

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر