FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خوب وقتی با ترینر نتیجه بازی رو به نفع خودت میکنی مثلا فرض کن میشی 5بر صفر بعد اگه یک گل به خودت بزنی طرف مقابل در اخر بازی هم نتیجه براش یک بر صفر ثبت میشه در واقع هر دو نفر بازیو میبرن ولی بعضی ها حوصلشو ندارن یا نمیخوان کلا طرف مقابل بفهمن قضیه چیه همون اول بازی بدون اینکه به خودشون گل بزنن از بازی لفت میدن ولی گفتم فایده ای نداره اینا چون در نهایت خیلی راحت بن میشی من تو پی سی تیمای زیادی رو دیدم که اینجوری میکنن بعد از مدتی دیگه خبری نشد ازشون و همشون بن شدند البته ممکنه فرایند بن شدنت تا یک ماه هم طول بکشه ولی در اخر شناسایی میشی ... من خودم با اینکه بن شدم ولی زیاد ناراحت نیستم چون فهمیدم رقابت در فیفا عادلانه است وکسی نمیتونه با این روش ها جلو بره مگر اینکه از روش قانونی فیفا پوینت بخری.....
توي ps4 هم بعضيا از اينكارا ميكنن che جوري بايد اينا رو لو داد؟

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
واقعا فرقی داره پکارو کی باز کنیم ؟
یه بار تو همین جا nik78 گفت پک ها رو 4 تا 6 صبح باز کنید خیلی بهتره
منم هر چی پک صبح باز کردم(قبل از ظهر منظورمه) خیلی بازیکن های بهتری داده!
دیورز 2 تا پک بعد از ظهر باز کردم که جایزه های ویکند بودن که بهترین بازیکنی که داده ارزشش زیر 5000 کوینه!!!
از این به بعد حتما سعی میکنم پک ها رو صبح باز کنم

• Like
Reactions: R3ZN0V

mostay259

کاربر سایت
Mar 5, 2017
202
توي ps4 هم بعضيا از اينكارا ميكنن che جوري بايد اينا رو لو داد؟
داداش من رو پی سی بازی میکنم روی ps4 نمیدونم چجوریه چون تا جایی که من میدونم ترینر و چیت مال کامپیوتره روی ps4 هم شاید احتمالا با روش هایی بشه این نرم افزارو ریخت اسم نرم افزارشم اگه خواستی بهت خصوصی پیام میدم ولی مطمعن باش حتی رو کنسول هم اگه استفاده کنی بن میشی چون به نظر من بازرسی رو سرورهای ps4 سختگیرانه تر از کامپیوتره و به محض استفاده شناسایی میشی و نیازی به لو دادن طرف نیست چون خود سرورهای بازی شناساییت میکنن حتی به من یک ایمیل هشدار بعد از استفاده داد و بعد از ۳ روز بن شدم .شما دقت کن اسم تیمهایی که با این روش میان جلوت بازی میکنن بعد از مدتی دیگه نمیبینی چون طرف بن میشه وممکنه حتی تا ۱ ماه طول بکشه تا شناسایی بشه..من خودم با چند ین نفر تو پی سی میخوردم تا چند هفته هم حتی تو بازی به من میخورد ن یک گل به خودشون میزدن لفت میدادن ولی بعد از مدتی دیگه هیچکدومشون پیدا نشدن و همه بن شدند...

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
داداش من رو پی سی بازی میکنم روی ps4 نمیدونم چجوریه چون تا جایی که من میدونم ترینر و چیت مال کامپیوتره روی ps4 هم شاید احتمالا با روش هایی بشه این نرم افزارو ریخت اسم نرم افزارشم اگه خواستی بهت خصوصی پیام میدم ولی مطمعن باش حتی رو کنسول هم اگه استفاده کنی بن میشی چون به نظر من بازرسی رو سرورهای ps4 سختگیرانه تر از کامپیوتره و به محض استفاده شناسایی میشی و نیازی به لو دادن طرف نیست چون خود سرورهای بازی شناساییت میکنن حتی به من یک ایمیل هشدار بعد از استفاده داد و بعد از ۳ روز بن شدم .شما دقت کن اسم تیمهایی که با این روش میان جلوت بازی میکنن بعد از مدتی دیگه نمیبینی چون طرف بن میشه وممکنه حتی تا ۱ ماه طول بکشه تا شناسایی بشه..من خودم با چند ین نفر تو پی سی میخوردم تا چند هفته هم حتی تو بازی به من میخورد ن یک گل به خودشون میزدن لفت میدادن ولی بعد از مدتی دیگه هیچکدومشون پیدا نشدن و همه بن شدند...
دادا حتي مجاز هم باشه من استفاده نميكنم از اين برنامه فقط بعضيا هستن با تيم برنز ميان لفت ميدن نميذارن حتي ادم يكي بزنه برد برد براي هردو ثبت بشه

• Like
Reactions: mostay259

MR.mohammad8

کاربر سایت
Mar 11, 2017
146
بچه ها نمیدونم بدبینی هست یا اصلا میشه همچین فرضیه ای رو قبول کرد یا نه ولی احساس میکنم یه سری دستکاری ها تو بازی هست برای تعیین نتیجه خیلی وقتا پیش اومده تیم مقابل هیچی نداره نه بازیکن تاپ و نه بازی انچنانی اما انگار تو باید ببازی و هیچ کاری هم نمیشه کرد و این خیلی رو اعصابه مثلا من اکثرا تو فوت چمپیون گلد 1 و2 میشم و از زمانی که اوایل بازیکنایه معمولی داشتم تا الان که همه بازیکنام اینفورم هستن همش با 13 14 15 برد تموم میکنم یعنی چه زمانی که فورواردم بنتکه 81 بود چه الان که فصل لوکاکو 94 دارم همش همین بوده

• Like
Reactions: R3ZN0V and aminda

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
بچه ها نمیدونم بدبینی هست یا اصلا میشه همچین فرضیه ای رو قبول کرد یا نه ولی احساس میکنم یه سری دستکاری ها تو بازی هست برای تعیین نتیجه خیلی وقتا پیش اومده تیم مقابل هیچی نداره نه بازیکن تاپ و نه بازی انچنانی اما انگار تو باید ببازی و هیچ کاری هم نمیشه کرد و این خیلی رو اعصابه مثلا من اکثرا تو فوت چمپیون گلد 1 و2 میشم و از زمانی که اوایل بازیکنایه معمولی داشتم تا الان که همه بازیکنام اینفورم هستن همش با 13 14 15 برد تموم میکنم یعنی چه زمانی که فورواردم بنتکه 81 بود چه الان که فصل لوکاکو 94 دارم همش همین بوده
عجیبه والا،معلوم نیس دقیق. گاهی اوقات خیلی بازی ها عجیب میشه! نمیدونم مشکل از نته! مشکل از خود بازیه! یا مشکل از خودماست:D
امروز ویکند بازی میکردم و نت هم متوسط بود ،نه خیلی بد و نه خیلی خوب
اولین بازی یه ابر تیم به ما خورد و بردیمش! ولی بعدش به یه تیم معوملی خوردم. طرف هر جوری شوت میزد گل میشد و با نتیجه عجیبی باختم بهش!!
بعدش هم با قدرت چند تا باخت دیگه با گل های خورده زیاد داشتم!! اصلا نمی فهمیدم چرا اینجوری میشه بازی!!
چرا حرف همه چیش درسته و ما همه چیمون اشتباه میشه تو بازی~X(~X(

• Like
Reactions: MR.mohammad8

Reza@ab

کاربر سایت
May 31, 2017
50
نام
رضا
خخخخخخ امروز تو یه پک یحیی توره داد.. فروختم درفت رفتم. قدرت تیم شد 91.. شیمی 100
چهار برد اوردم تو mega pack .... بم(eriksen (tots داد خخخخخ از وسط زمین شوت میزنه گل میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر