FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

hamid3574

کاربر سایت
Jul 29, 2016
7
سلام ... خسته نباشید... من یه مدت التیمت تیم بازی کردم و ب مشکل برخوردم تیمم و حذف کردم... وقتی دوباره رفتم تو حالت ultimate یه تیم خوذش برام انتخاب کرد و دیگه نمیتونم مثل تیم قبلیم دوباذه از اول لباس و اسم برای تیمم انتخاب کنم... چون از تیم قبلی قسمت task manager از 14 ایتم 11 تاشو انجام داده بودم.. حالا جیکار کنم ک دوباره او 14 ایتم باز بشن و بتونم تیمم و از صفر دوباره درس کنم؟ لطفا پاسخ دهید ...ممنون از سایت خوبتون

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان این جایزه های فوت چمپیونز رو کی باز کینم بهتره...دفعه قبلی که هیچی توش در نیومد....آرزو به دل موندیم یه بازیکن اینفورم بهمون بده توی این پک ها... ولی همش یه مشت بازیکن درب و داغون بهم داده...

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام ... خسته نباشید... من یه مدت التیمت تیم بازی کردم و ب مشکل برخوردم تیمم و حذف کردم... وقتی دوباره رفتم تو حالت ultimate یه تیم خوذش برام انتخاب کرد و دیگه نمیتونم مثل تیم قبلیم دوباذه از اول لباس و اسم برای تیمم انتخاب کنم... چون از تیم قبلی قسمت task manager از 14 ایتم 11 تاشو انجام داده بودم.. حالا جیکار کنم ک دوباره او 14 ایتم باز بشن و بتونم تیمم و از صفر دوباره درس کنم؟ لطفا پاسخ دهید ...ممنون از سایت خوبتون
همین مشکل واسه منم پیش اومده دوستان راهنمایی کنید چجوری از اول تیم بسازیم و اسم تیم و لباس رو خودمون انتخاب کنیم؟ اخه منم وارد التمیت تیم میشم یه تیم خودش میسازه !

mostay259

کاربر سایت
Mar 5, 2017
202
دوستان من توی ماه رمضان به شکل عجیبی کیفیت نتم کاهش پیدا کرده هم پینگم زیاد شده و هم سرعت نتم داغون شده میخواستم بدونم شما هم تو این ماه این مشکلو دارید یا نه ؟؟شایدم از وقتی فیفا رو اپدیت کردم اینطوری شده نمیدونم والا چرا اینجوری شده اصلا نمیتونم بازی کنم نه سیزن معمولی رو .نه التیمیت ..نتم مخابراته 2 مگ ..قبلا خیلی راحت بازی میکردم ..حالا بگید این مشکل رو شما هم دارید یا فقط نت من اینطور شده؟؟

gm2870

کاربر سایت
Jan 30, 2017
65
بچه ها بنظر شما بهترین پکی که بشه از توش بازیکن فصل دربیاد کدومه ؟ اون پک اولتیمت رو 3 بار باز کردم یه مشت آشغال گلابی بهم داد. امشبم پک 100k رو 1 بار باز کردم هیچ پخی نداد.

mostay259

کاربر سایت
Mar 5, 2017
202
بچه ها بنظر شما بهترین پکی که بشه از توش بازیکن فصل دربیاد کدومه ؟ اون پک اولتیمت رو 3 بار باز کردم یه مشت آشغال گلابی بهم داد. امشبم پک 100k رو 1 بار باز کردم هیچ پخی نداد.
۳ تا پک التیمت که هرکدوم ۱۲۵ تا قیمتشه با یک پک ۱۰۰ تایی حدود ۴۵۰ تا کوین رو چجوری بدست اوردی این همه پول رو حتما کوین خریدی چون با بازی کردن باید کلی زمان گذاشت برای این همه پول درضمن با این پول میتونشتی یک بازیکن خوب بخری ولی خوب پک هم شانسه دیگه این پک هایی که باز کردی بهترین پک های فیفا بوده گمون کنم ولی خوب شانس نداشتی متاسفانه

gm2870

کاربر سایت
Jan 30, 2017
65
۳ تا پک التیمت که هرکدوم ۱۲۵ تا قیمتشه با یک پک ۱۰۰ تایی حدود ۴۵۰ تا کوین رو چجوری بدست اوردی این همه پول رو حتما کوین خریدی چون با بازی کردن باید کلی زمان گذاشت برای این همه پول درضمن با این پول میتونشتی یک بازیکن خوب بخری ولی خوب پک هم شانسه دیگه این پک هایی که باز کردی بهترین پک های فیفا بوده گمون کنم ولی خوب شانس نداشتی متاسفانه
داداش کوین نخریدم. باید اعتراف کنم امسال تو پک باز کردن زیادم بدشانس نبودم چندتا بازیکن خیلی گرون از پکا در آوردم مثل لوا 95، مرتنز 90 و مارسیال مهاجمش. تیمم هم کامله بهش دست نزدم. دیگه آخر عمر فیفا 17 هست دیگه این کوینا به چه دردی میخوره؟ فقط میخوام ببینم شانس میارم بازیکنای فصل سری آ گیرم بیاد یا نه

• Like
Reactions: mostay259

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
والا بهترین پک که همون Ultimate باشه رو من یه بار کلی جمع کردم خریدم بهترین بازیکنی که داد Fabregas بود که 10k فروش میره
فک کنم 60k ضرر کردم
این چلنج های Marquee هم انجام ندید که مفت نمیرزه
در کل اگه شانس ندارید هیچ کاری نکنید \m/:D
ولی خب زیادم مهم نیست عمر فیفا 17 هم داره تموم میشه باید سکه ها رو داد رفت
.....
من یه چیز دیدم نمیدونم درسته با نه
کسایی که با Daily Knockout به فوت چمپیون برسن بهشون Callejon TOTS میده درسته ؟؟

آخرین ویرایش:

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
والا بهترین پک که همون Ultimate باشه رو من یه بار کلی جمع کردم خریدم بهترین بازیکنی که داد Fabregas بود که 10k فروش میره
فک کنم 60k ضرر کردم
این چلنج های Marquee هم انجام ندید که مفت نمیرزه
در کل اگه شانس ندارید هیچ کاری نکنید \m/:D
ولی خب زیادم مهم نیست عمر فیفا 17 هم داره تموم میشه باید سکه ها رو داد رفت
.....
من یه چیز دیدم نمیدونم درسته با نه
کسایی که با Daily Knockout به فوت چمپیون برسن بهشون Callejon TOTS میده درسته ؟؟

الان که فوت چمپیون هست و دیلی ناکاوت فعلا تعطیله...ولی یه مدتی هست که این بازیکنا رو میده...دفعه قبلی ناچو(دفاع رئال رو میداد با 1000 تا کوئن) دفعه قبل ترش م ماکینیوش رو میداد...

من از پکی که توی فوت چمپیونز گیرم اومد یه دفاع راست و یه هافبک وسط تیم فصل مال لیگ آرژانتین بهم داد که گزاشتمشون برا فروش...

اولین بارم بود که آلتیمیت بازی میکنم یه سه ماهی هست که درگیرشم ...کلی تجربه بدست آوردم توی این آلتیمیت...تا آلتیمیت فیفا 18 ببنیم چی میشه....ولی عجب چیزیه این آلتیمیت...حسابی معتاد میکنه آدمو...

راستی چرا میگین آخرای عمره فیفا 17 هست ؟؟ مگه وقتی 18 بیاد دیگه آلتیمت فیفا 17 رو تعطیل میکنن ؟؟

• Like
Reactions: aminda

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان من توی ماه رمضان به شکل عجیبی کیفیت نتم کاهش پیدا کرده هم پینگم زیاد شده و هم سرعت نتم داغون شده میخواستم بدونم شما هم تو این ماه این مشکلو دارید یا نه ؟؟شایدم از وقتی فیفا رو اپدیت کردم اینطوری شده نمیدونم والا چرا اینجوری شده اصلا نمیتونم بازی کنم نه سیزن معمولی رو .نه التیمیت ..نتم مخابراته 2 مگ ..قبلا خیلی راحت بازی میکردم ..حالا بگید این مشکل رو شما هم دارید یا فقط نت من اینطور شده؟؟

نت شما هیچ مشکلی براش پیش نیومده ...یکی از مهمترین دلیل های افت سرعت نت به خاطر اینه که ملت همه تا سحر بیدار هستن و پای عبادت (اینترنت و اینستا و تلگرام و واتس آپ و ...) هستن.... :-??:D

شما بعد اینکه اذان گفت برو ببین چه سرعتی پیدا میکنه اینترنت.... :>

• Like
Reactions: mostay259

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
الان که فوت چمپیون هست و دیلی ناکاوت فعلا تعطیله...ولی یه مدتی هست که این بازیکنا رو میده...دفعه قبلی ناچو(دفاع رئال رو میداد با 1000 تا کوئن) دفعه قبل ترش م ماکینیوش رو میداد...

من از پکی که توی فوت چمپیونز گیرم اومد یه دفاع راست و یه هافبک وسط تیم فصل مال لیگ آرژانتین بهم داد که گزاشتمشون برا فروش...

اولین بارم بود که آلتیمیت بازی میکنم یه سه ماهی هست که درگیرشم ...کلی تجربه بدست آوردم توی این آلتیمیت...تا آلتیمیت فیفا 18 ببنیم چی میشه....ولی عجب چیزیه این آلتیمیت...حسابی معتاد میکنه آدمو...

راستی چرا میگین آخرای عمره فیفا 17 هست ؟؟ مگه وقتی 18 بیاد دیگه آلتیمت فیفا 17 رو تعطیل میکنن ؟؟
نه منتهي پليراش خيلي كمتر ميشه و كلا حال نميده.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399

آلتیمیت فوق العادست انصافا
من تا پارسال PES بازی میکردم ولی واقعا مود های بازی فیفا یه چیزه دیگست
من فک کنم تا بلک فرایدی که میشه اول آذر ماه همین 17 رو بازی میکنم بعدش تخفیف بخوره 18 رو میخرم
اگه خیلی خفن باشه زودتر میگیریم

• Like

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
نه منتهي پليراش خيلي كمتر ميشه و كلا حال نميده.

Sent from my iPhone using Tapatalk

من تازه تیمم خوب شده و به یه تعادلی رسیدم....
فکر کنم تا آذر یا حتی سال جدید میلادی خوب باشه ...بعد از اون پلیراش کم تر بشن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر