FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

gm2870

کاربر سایت
Jan 30, 2017
65
آقا جان من یکی توضیح بده که این چه گلیچیه که طرف تیم برنز میچینه بعد به خودش گل میزنه لفت میده؟ الان یه ایرانی جلوی من اینکارو کرد . حالا دمشون گرم اگه به خودشون گل بزنن ولی بضیا اینکارو نمیکنن آدم کفری میشه

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان مرکیو مچ آپ رو انجام دادم کامل...حدود 15-20k شد خرجش....یه مشت آشغال داد بهم...که بهترینش banega معمولی بود...

دیگه عمرا برم سمت این sbs.... دوستان sbs سان تمام شده ؟؟

این SON دهنم رو سرویس کرده...اصلا نمیشه گرفتش لامصبو...با هرکی بازیکردم و تو ترکیبش بود هرچی بهش تنه میزدم هرچی آویزونش میشدم میروند میرفت....

این خو تو تیم کره مالی نبود...الکی الکی قوی کردنش...

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
آقا جان من یکی توضیح بده که این چه گلیچیه که طرف تیم برنز میچینه بعد به خودش گل میزنه لفت میده؟ الان یه ایرانی جلوی من اینکارو کرد . حالا دمشون گرم اگه به خودشون گل بزنن ولی بضیا اینکارو نمیکنن آدم کفری میشه

چی میشه اونوقت ؟؟ برد ثبت میشه برات ؟؟ یا برا اون ثبت میشه ؟؟

دوستان مگه وقتی طرف مقابل لفت بده یا اینترنتش قطع بشه برد برا ما ثبت نمیشه ؟؟

gm2870

کاربر سایت
Jan 30, 2017
65
چی میشه اونوقت ؟؟ برد ثبت میشه برات ؟؟ یا برا اون ثبت میشه ؟؟

دوستان مگه وقتی طرف مقابل لفت بده یا اینترنتش قطع بشه برد برا ما ثبت نمیشه ؟؟
ولمون کن عمو گرفتی مارو؟ وقتی یارو به خودش گل میزنه لفت میده معلومه برای من برد ثبت میشه دیگه. علمای دانا اگه میدونن سود این کار چیه مارم روشن کنن

mostay259

کاربر سایت
Mar 5, 2017
202
راستش من خودم یکی از اونایی هستم که خیلی به این جور تیمها برخورد کردم خیلی هم راجعبش تحقیق کردم که بفهمم چیه بعضی از دوستان میگن با این کار برای طرف مقابل هم برد ثبت میشه ولی من بعید میدونم یا اگرم واقعیت باشه راه و روششو نمیدونم چجوریه فقط یه چیز جالب کشف کردم که نمیدونم این مورد فقط واسه من اتفاق میافته یا نه وقتی من هم توی تیمم تمام ذخیره هامو و بعضی بازیکنای اصلیمو برنز میزارم بعد که جستجو میزنم بیشتر حریف هایی که سیستم برام پیدا میکنه همین تیمهای برنزند البته باید موقع بازی دقت کنی لتنسی قرمز و کانکشن ضعیف باشه حالا خوبی این کار برام این بوده که بعضی تیمها به خودشون گل میزدن وبرای من برد ثبت نیشد و یا من به مخض اینکه گل اولو میزدم بازی قطع میشد یا وقتی توپو میزدم اوت بازی قطع میشد خلاصه با این روش کلی امتیاز مفت گرفتم ولی هنوز نفهمیدم اینایی که گلیچ دارن نرمافزار خاصی دارن و ایا با این کار براشون برد ثبت میشه و همه اینا هنوز برام سواله راستی من رو پی سی بازی میکنم کسایی که کنسول دارن به همچین موردی خوردن یا نه؟؟

• Like
Reactions: aminda

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
دوستان مرکیو مچ آپ رو انجام دادم کامل...حدود 15-20k شد خرجش....یه مشت آشغال داد بهم...که بهترینش banega معمولی بود...

دیگه عمرا برم سمت این sbs.... دوستان sbs سان تمام شده ؟؟

این SON دهنم رو سرویس کرده...اصلا نمیشه گرفتش لامصبو...با هرکی بازیکردم و تو ترکیبش بود هرچی بهش تنه میزدم هرچی آویزونش میشدم میروند میرفت....

این خو تو تیم کره مالی نبود...الکی الکی قوی کردنش...
شما جای این Marquee میرفتی چلنج آرسنال از قسمت لیگ ها رو انجام میدادی همین پک گیرت میومد ولی با ماکزیمم 10k
بعضی اوقات ارزش نداره مخصوصا اون چلنج لیگ آمریکا که 2تا بازیکن 5k خرج داره خودش
...
چلنج SON هم خیلی وقته تموم شده به نظرم بهترین چلنج بازی بود با 100k من انجامش دادم ولی ارزشش بیشتر از ایناس

• Like

gm2870

کاربر سایت
Jan 30, 2017
65
راستش من خودم یکی از اونایی هستم که خیلی به این جور تیمها برخورد کردم خیلی هم راجعبش تحقیق کردم که بفهمم چیه بعضی از دوستان میگن با این کار برای طرف مقابل هم برد ثبت میشه ولی من بعید میدونم یا اگرم واقعیت باشه راه و روششو نمیدونم چجوریه فقط یه چیز جالب کشف کردم که نمیدونم این مورد فقط واسه من اتفاق میافته یا نه وقتی من هم توی تیمم تمام ذخیره هامو و بعضی بازیکنای اصلیمو برنز میزارم بعد که جستجو میزنم بیشتر حریف هایی که سیستم برام پیدا میکنه همین تیمهای برنزند البته باید موقع بازی دقت کنی لتنسی قرمز و کانکشن ضعیف باشه حالا خوبی این کار برام این بوده که بعضی تیمها به خودشون گل میزدن وبرای من برد ثبت نیشد و یا من به مخض اینکه گل اولو میزدم بازی قطع میشد یا وقتی توپو میزدم اوت بازی قطع میشد خلاصه با این روش کلی امتیاز مفت گرفتم ولی هنوز نفهمیدم اینایی که گلیچ دارن نرمافزار خاصی دارن و ایا با این کار براشون برد ثبت میشه و همه اینا هنوز برام سواله راستی من رو پی سی بازی میکنم کسایی که کنسول دارن به همچین موردی خوردن یا نه؟؟
اگر با این کار اونم براش برد ثبت میشه کاری نداره منم تست میکنم ببینم چه اتفاقی می‌افته. ولی به نظر من باید قانون سفت و سخت بن شدن بذازن کسی جرات نکنه ازین غلطا بکنه

mostay259

کاربر سایت
Mar 5, 2017
202
اگر با این کار اونم براش برد ثبت میشه کاری نداره منم تست میکنم ببینم چه اتفاقی می‌افته. ولی به نظر من باید قانون سفت و سخت بن شدن بذازن کسی جرات نکنه ازین غلطا بکنه
من خودم تست کردم برد ثبت نمیشه ولی مثلا وقتی توپو میزنم اوت فقط در صورتی که جلو باشم و بازی قطع بشه برام برد ثبت میشه ولی اگه بازی رو عقب باشم یا بازی مساوی باشه و قطع بشه نتیجه تاثیر و امتیازی نداره و حتی باخت هم برام ثبت نمیشه ولی برد هم ثبت نمیشه و فقط از قرار داد بازیکنام کم میشه وفیتنسشون پر میشه ..من گاهی اوقات خودم از این گلیچی که برام پیش میاد برای رفع خستگی بازیکنای اصلیم استفاده میکنم و این مورد فقط بعضی تایمها که سرور شلوغه ولتنسی قزمزه برام پیش میاد حتی گاهی اوقات تا ۷ الی ۸ بازی پشت سر هم بازیم گلیچ میگیره و وقتی توپو میزنم اوت از بازی میپره بیرون!!!!

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
یه سری دستکاری تو کانکشن اینترنته که اینطور میشه
یادمه فیفا 14 بود تو pc بازی میکردیم انلاین اونجا هم یه سری دستکاری میکردن هر زمان خودشون میخواستن میرفتن بیرون البته اون ارور سینک میداد ! همچین چیزی بود یادم نیس دقیق
ولی اینا مثلا یادمه اون زمان شنیدم که یه سری موارد مثل mtu مودم و چند تا چیز دیگه رو دستکاری میکنن..البته کار هر کس نیس و هر کسیم بلد نیس این راهای عجیبو..بیشتر اون راه های قدیمی رو که روی Pc خیلی انجام میدن روی کنسول ندیدم تا حالا پیش بیاد
اینجا فقط همین بازیکنای برنزه که یه ذره عجیبه..چون در هر صورت تو گل بخوری واست باخت میزنه اما اینا میان گل میزنن به خودشون میرن بیرون !! عجیبه
حالا اون تعدادشون که گل نمیزنن شاید یه کارایی کنن ولی اینا که گل میزنن بعیده ! این روزا هم زیاد تر شدن

• Like
Reactions: gm2870

gm2870

کاربر سایت
Jan 30, 2017
65
من خودم تست کردم برد ثبت نمیشه ولی مثلا وقتی توپو میزنم اوت فقط در صورتی که جلو باشم و بازی قطع بشه برام برد ثبت میشه ولی اگه بازی رو عقب باشم یا بازی مساوی باشه و قطع بشه نتیجه تاثیر و امتیازی نداره و حتی باخت هم برام ثبت نمیشه ولی برد هم ثبت نمیشه و فقط از قرار داد بازیکنام کم میشه وفیتنسشون پر میشه ..من گاهی اوقات خودم از این گلیچی که برام پیش میاد برای رفع خستگی بازیکنای اصلیم استفاده میکنم و این مورد فقط بعضی تایمها که سرور شلوغه ولتنسی قزمزه برام پیش میاد حتی گاهی اوقات تا ۷ الی ۸ بازی پشت سر هم بازیم گلیچ میگیره و وقتی توپو میزنم اوت از بازی میپره بیرون!!!!
داداش این مشکل پریدن بیرون موقعی که توپ میره تو اوتو که من مدت هاست دارم (منم مثل شما تو pc بازی میکنم). من ترجیح میدم برام اتفاق نیوفته چون دیگه خیلی وقت آدم تلف میشه هی بری تو بازی هی قطع بشه فایده نداره هر چند بعضی موقع ها آدم گل عقبه به نفعش میشه

• Like
Reactions: mostay259

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
ترکیب خوب و هجومیه ازش راضیم
FUT 17 - 11 Squad | FUTBIN
چند تا سوال داشتم از خدمتتون:
1- توی دفاع مشکلی ندارین؟ منظورم اینه توی این ترکیب کانته و هررا توی دفاع خوب شرکت میکنن؟ضد حمله نمیخورین؟
2- هررا اینفورم وآگبونلاهور اینفرم خوبن؟
ممنون

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
این SON رسما دهن منو سرویس کرده....:-t هر تیمی باهاش بازی میکنم اونو تو ترکیب داره...یه گلای فضایی میزنه که آدم میمونه....دقیقه 119 چنان استارت میزنه که انگار تازه بازی شروع شده.... ~X(:-t8->

اقلا باید اینایی که آمارشون خیلی بالاست استمیناشونو کم بزارن که تعادل تو بازی ایجاد بشه....خداوکیلی تیمی که رونالدو و مسی دارن باهاشون بازی میکنم راحترم تا تیمایی که SON و MUSA رو دارن.... :-??8->

R_rreezzaa

کاربر سایت
Nov 27, 2010
83
نام
رضا
چند تا سوال داشتم از خدمتتون:
1- توی دفاع مشکلی ندارین؟ منظورم اینه توی این ترکیب کانته و هررا توی دفاع خوب شرکت میکنن؟ضد حمله نمیخورین؟
2- هررا اینفورم وآگبونلاهور اینفرم خوبن؟
ممنون
از دفاع تیم راضیم کانته که عالیه هررا هم قابل قبوله البته این ترکیب هجومیه قطعا ضد حمله هم میخوری ولی من با یه کاستوم تاکتیک مناسب با سبک بازیم مشکلات رو تا حدود زیادی برطرف کردم.از این بازیکنایی که نام بردی از اگبونلاهور تا به الان استفاده نکردم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر