FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
دوستان ماین دوتا اس بی سی لیگ جزیره اومده خیلی هم ارزونه از تو اینا ممکنه بازیکن فصل بده چون گفتم زیاد گرون نیست انجام دادنش زده اپگرید بازیکنان جزیره منظورش چیه و چه بازیکنایی میده کسی انجامش داده؟؟چون تو بخش تیم فصل است و زیاد هم اس بی سی پر خرجی نیست تعجب کردم...
منم پک نمیخرم.چون بیخوده این کار فقط SBC انجام میدم ولی تا الان که اصلا شانسم خوب نبوده
این چلنج جدیده رو من 4 بار انجام دادم بهترین بازیکنی که داد Sturridge معمولی بود ولی چون قابل فروش نیست زیاد به دردم نمیخوره
اما یه سریا تونستن از تیم فصل بازیکن دربیارن ولی خب مشخصه شانسش کمه
بعد اینکه حتما پرمیومش رو انجام بده شاید شانست زد چیز خوب دراومد

• Like
Reactions: mostay259

ho3in_devil

کاربر سایت
Feb 28, 2009
101
دوستان میخوام کوین هامو بفروشم.کسی هست دقیق بگه باید چیکار کنم؟
اگه طرف 3تا بازیکن داشته باشه که سقف قیمت این 3تا بشه 100کا و من بخرم بازم امکان بن شدن من هست؟
کلا اگه به سقف قیمت بخریم بازم امکان بن شدن هست یا نه؟
دوست عزيز ربطي به اين كارا نداره (چون داري به يك اكانت انتقال ميدي) شده يكي ٣٠٠ هزار تا كوين جابه جا كرده بن شده يكي هم شنيدم ٥ ميليون به بالا جابه جا كرده و كارش فروش كوينه و هيچ مشكلي براش پيش نيومده.
كاملا شانسيه، بنظرم اگه شانس داري بده بره اگه نه بيخيال شو
من كه بن شدم هيچ اخطاري هم بهم ندادن، البته من زياد انتقال ميدادم

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوست عزيز ربطي به اين كارا نداره (چون داري به يك اكانت انتقال ميدي) شده يكي ٣٠٠ هزار تا كوين جابه جا كرده بن شده يكي هم شنيدم ٥ ميليون به بالا جابه جا كرده و كارش فروش كوينه و هيچ مشكلي براش پيش نيومده.
كاملا شانسيه، بنظرم اگه شانس داري بده بره اگه نه بيخيال شو
من كه بن شدم البته من زياد انتقال ميدادم
در حد 150کا میخوام انتقال بدم.ینی 3تا بازیکن برنز اینفورم رو ازش هرکدوم 50کا بخرم بشه 150 کا
بن بشه دائمه یا موقت؟از بن بیرون نمیاد اصلا؟
بن بشه به سرور وصل میشه یا فقط fut بن میشه؟

kazi69

کاربر سایت
Jan 21, 2017
101
بجه ها لطفا مشورت بدين. هازارد رو 88 هزار خريدم و ديشب 115 هزار فروختم. الان موندم كيو بخرم. تيمم واسه انكليسه. البته اينفورم لاكازت توو حمله با استوريج دارم.
به نظرتون كيو بخرم؟ امبابه لاتينو رو كه اينفورمش 84 بخرم كنار لاكازت بذارم؟ يا همون هازارد رو بخرم؟ كارت اينفورم خوب كسي سراغ نداره؟

ho3in_devil

کاربر سایت
Feb 28, 2009
101
در حد 150کا میخوام انتقال بدم.ینی 3تا بازیکن برنز اینفورم رو ازش هرکدوم 50کا بخرم بشه 150 کا
بن بشه دائمه یا موقت؟از بن بیرون نمیاد اصلا؟
بن بشه به سرور وصل میشه یا فقط fut بن میشه؟
فكر نكنم اكه مقدار كم بخواي انتقال بدي مشكلي پيش بياد
معمولا دائم بن ميشه، البته شنيدم بعضيا هم موقت بودن مثلا ٣ ٤ روز
بن بشي كلا ديگه نمي توني انلاين بازي كني، فرقي هم نداره fut, season و ...

• Like
Reactions: ehsas1

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان دیشب داشتم بازی میکردم...بخش سینگل فوت

نمیدونم این باگ رو دیدین یا نه....روی کرنرسانتر کرد تیم مقابل...دیمی هم بود..از این سانترا هست که میاد با تیرک مماس بشه بعدش دروازبان ریسک نمیکنه میاد با دست توپ رو از بالای تیر رد میکنه که از روی تور سقف دروازه میره بیرون....از اونا بود یعد دیدم داور پنالتی گرفت....!! :o:o

گفتم شاید اون وسط که شلوغ بوده دکمه اشتباهی زدم یکی زده بازیکن تیم حریفو...ولی زدم صحنه آهستشو نگاه کردم چیزی معلوم نبود...گفتم اشکال نداره...پنالتی رو زد دروازبانم رو خط گرفت ولی گل لاین تکنولوژی نشون داد که توپ گل شده..

بازی رو ادامه دادم دوباره تیمه حمله کرد و از سمت راست یه سانتر دیگه کرد که بازم همونطوری شد و دروازبان توپو از بالای تیر رد کرد رفت کرنر شد...دیدم دوباره داور سوت زد که پنالتیه...در ضورتی که بازیکنای تیم حرف اصلا نزدیک قوس بیرونیه محوطه جریمه هم نبودن....!! :((:((

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان دیشب داشتم بازی میکردم...بخش سینگل فوت

نمیدونم این باگ رو دیدین یا نه....روی کرنرسانتر کرد تیم مقابل...دیمی هم بود..از این سانترا هست که میاد با تیرک مماس بشه بعدش دروازبان ریسک نمیکنه میاد با دست توپ رو از بالای تیر رد میکنه که از روی تور سقف دروازه میره بیرون....از اونا بود یعد دیدم داور پنالتی گرفت....!! :o:o

گفتم شاید اون وسط که شلوغ بوده دکمه اشتباهی زدم یکی زده بازیکن تیم حریفو...ولی زدم صحنه آهستشو نگاه کردم چیزی معلوم نبود...گفتم اشکال نداره...پنالتی رو زد دروازبانم رو خط گرفت ولی گل لاین تکنولوژی نشون داد که توپ گل شده..

بازی رو ادامه دادم دوباره تیمه حمله کرد و از سمت راست یه سانتر دیگه کرد که بازم همونطوری شد و دروازبان توپو از بالای تیر رد کرد رفت کرنر شد...دیدم دوباره داور سوت زد که پنالتیه...در ضورتی که بازیکنای تیم حرف اصلا نزدیک قوس بیرونیه محوطه جریمه هم نبودن....!! :((:((
من تو فیفا16 یه بار دقیقا همینطوری پنالتی به نفعم گرفته شد =)) ولی تو فیفا17 دیدم بقیه همچین باگی داشتن

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
بجه ها لطفا مشورت بدين. هازارد رو 88 هزار خريدم و ديشب 115 هزار فروختم. الان موندم كيو بخرم. تيمم واسه انكليسه. البته اينفورم لاكازت توو حمله با استوريج دارم.
به نظرتون كيو بخرم؟ امبابه لاتينو رو كه اينفورمش 84 بخرم كنار لاكازت بذارم؟ يا همون هازارد رو بخرم؟ كارت اينفورم خوب كسي سراغ نداره؟
داداش همشون خوبن
هم هازارد هم امباپه
ولی اگه بخوام از لیگ فرانسه اینفورم پیشنهاد بدم Fekir 86 فوق العادست هم سرعتی هم شوت زن از همه ی اینا بهتره
بعد این Lemar 86 و Thauvin 87 هم خوبه
فقط این 2 تا رو باید یه تغییر پست بدی به LF تا بتونی جای مهاجم استفاده کنی
از لیگ انگلیس هم Benteke 88 رو که من دارم خیلی راضیم قدرتیه و سر زن و تموم کننده
Arnautovic 87 هم خیلی خوبه میتونی یه تغییر پست بدی و استفاده کنی
بیشتر بازیکن اینفورم های انگلیس خیلی گرونن

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان اکانتی eaای که با پلی4 آلتیمیت بازی کرده و کوین جمع کرده اگه اون اکانتو روی ایکس باکس 360 لوگین کنه میتونه از کوین هاش و بازیکناش استفاده کنه؟یا هر التیمیتی فقط رو همون کنسول جواب میده؟

kazi69

کاربر سایت
Jan 21, 2017
101
واقعا مسخره هست این تیم فصل انگلیس. نمی دونم چرا با کورتوا لج دارن اینا. بیشترین کلین شیت، بهترین دربازبان. ولی توو تیم فصل نیست. لوریس و دخیا رو گذاشتن. توو کل فصل حتی یک بار هم اینفورمش نیومد. خیلی تابلو لج کردن باهاش.

kazi69

کاربر سایت
Jan 21, 2017
101
داداش همشون خوبن
هم هازارد هم امباپه
ولی اگه بخوام از لیگ فرانسه اینفورم پیشنهاد بدم Fekir 86 فوق العادست هم سرعتی هم شوت زن از همه ی اینا بهتره
بعد این Lemar 86 و Thauvin 87 هم خوبه
فقط این 2 تا رو باید یه تغییر پست بدی به LF تا بتونی جای مهاجم استفاده کنی
از لیگ انگلیس هم Benteke 88 رو که من دارم خیلی راضیم قدرتیه و سر زن و تموم کننده
Arnautovic 87 هم خیلی خوبه میتونی یه تغییر پست بدی و استفاده کنی
بیشتر بازیکن اینفورم های انگلیس خیلی گرونن
داداش به نظرت اینفورم 86 پدرو بهتره یا thauvine?
پدرو توو پست rwb اینفورم داره. به نظرت خوبه؟ توو اوون پست الان clyne رو دارم.

mostay259

کاربر سایت
Mar 5, 2017
202
بچه ها کسی هست که تا حالا از اس بی سی تیم فصل لیگ جزیره بازیکن خوبی برنده شده باشه من هر چی زدم چیزی نداد یکی دیگه میخوام بزن به نظرتون صبح بزنم خوبه؟؟

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
زبونم بند اومده فقط یه سوال؟
نظرتون راجب شانسم چیه؟
آخه نظری هم میشه داد !!!! ~X(:))
خیلی خوش شانسی
مبارکت باشه
ما که هیچی گیرمون نیومد و نخواهد آمد

داداش به نظرت اینفورم 86 پدرو بهتره یا thauvine?
پدرو توو پست rwb اینفورم داره. به نظرت خوبه؟ توو اوون پست الان clyne رو دارم.
بدون شک Thauvin
استفاده کنی میفهمی چقدر عالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر