شایعه کنسول بعدی نینتندو 349 پوند قیمت دارد

DonYagami

کاربر سایت
Jul 2, 2016
111
به تازگی یکی از فروشگاه های انگلستان به نام Tesco قیمت کنسول بعدی نینتندو NX رو اعلام کرد. قیمت 349 پوند (چیزی حدود 400 دلار امریکا) صفحه ی مورد نظر پس از دقایقی حذف شد. این کنسول قرار است در سال اینده در تاریخی نامشخص توسط نینتندو عرضه شود.

منبع

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
وای وای ا نابود شدم ! نگذار آقا ! خخخخخ
باور کن اگه لانچ تایتلش یه متروید درست حسابی باشه سعی میکنم day one بگیرم حتی با سختیم شده ولی بازم تلاش میکنم :(

nx دقیقا قضیه gamecube و wii میشه , بازیا gamecube یه تعداد پورت شدن واسه wii ( با عنوان نیو کنترل ) , یه تعداد بازی gamecube هم که کنسل شده بودن برای wii اومدن
از الان خبر هایی از تکرار این کار برای nx میرسه که بعضی بازی ها wii u قراره پورت شن روی nx و قراره بعضی بازی ها که برای nx کنسل شدن برای nx بیان مثل mario galaxy 3 که میامیتو رسما گفته بود بعد از super mario 3d world در حال تشکیل برای شروع ساخت mario galaxy 3 هستیم
اونجایی هم که رئیس جدید نینتندو گفته بود تولید wii u تا سال 2018 ادامه میدیم فکر کنم الکی گفته چون اصلا wii u به کل ول کرده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sadegh93

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
دوستان متروید چه سبکیه اول شخص ترسناک مثل doom یا بیشتر معما داره؟؟؟؟؟ ما که سوال میکنیم جواب نمیدن یکی این جواب بده چون واقعا دلم میخواد بدونم متروید چجور بازیه که انقدر طرفدار داره؟؟؟؟؟
مترو يه بازي اول شخص با تنوع فوق العاده بالاست ( من مترويد پرايم رو بازي كردم ) واقعا بازي نرميه ، يه حالت پلتفرمري عاليه هم داره،

نينتدو بازي انلاين هم داره اتفاقا خيلي هم معروف شده ( splatoon)

@ehsanservat

سلام دوسته عزيز چه خبرا خوبي :D

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
مترو يه بازي اول شخص با تنوع فوق العاده بالاست ( من مترويد پرايم رو بازي كردم ) واقعا بازي نرميه ، يه حالت پلتفرمري عاليه هم داره،

@ehsanservat

سلام حسین جان
مرسی , تو خوبی؟ - سلامتی هیچی میگذرونیم

• Like
Reactions: esm nadaram

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
نینتیدو که کنسول جدید نسل بعدی میده ماکرو هم که کنسولش عملا نسل بعدی هست بعد این وسط نمیدونم سونی با این پرو چی کار میخواد بکنه؟ مثلا اگر نینتیدو و ماکرو موفق بشن و کنسولشون خیلی اختلاف داشته باشه آیا سونی هم نسل بعد رو عرضه میکنه فوری؟ تکلیف اونای که پرو خریدن چی میشه؟
هیچی دیگه .اون یارو اندرو هوس میاد رو استیج دوباره میگه ،برای داشتن بهترین تجربه ممکن باید ps5بخرید و بعد یک سال هم دیگه برای پرو بازی نمی سازند اونوقت مجبور میشیم دوباره بخریم

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
ث
دوستان متروید چه سبکیه اول شخص ترسناک مثل doom یا بیشتر معما داره؟؟؟؟؟ ما که سوال میکنیم جواب نمیدن یکی این جواب بده چون واقعا دلم میخواد بدونم متروید چجور بازیه که انقدر طرفدار داره؟؟؟؟؟
واقعیتش اینه که نینتندو توی این سبک بازی نداره و این مترویید هم بازی چندان شاخی نیست ،فقط چون نینتندو بازی دیگه ای نداره ،مجبورن رو این مترویید مانور بدن.تازه تا اونجایی هم که من فهمیدم قهرمانشم زنه .دیگه خودت جمعیت هدفش رو حدس بزن.
نینتدو این مترویید رو ساخته جهت خالی نبودن میدان

• Like
Reactions: jhoobin

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
ث

واقعیتش اینه که نینتندو توی این سبک بازی نداره و این مترویید هم بازی چندان شاخی نیست ،فقط چون نینتندو بازی دیگه ای نداره ،مجبورن رو این مترویید مانور بدن.تازه تا اونجایی هم که من فهمیدم قهرمانشم زنه .دیگه خودت جمعیت هدفش رو حدس بزن.
Metroid Prime 1 - meta: 97
Metroid Prime 2 - meta: 92
Metroid Prime 3 - meta: 90
خیلی دوس دارم بدونم بازی شاخ باس متاش چقدر باشه!
ضمن اینکه ساموس آران (شخصیت اصلی متروید) گرچه زن هست ولی اصلاً روی زن بودنش مانوری داده نمیشه که جمعیت هدف خاصی براش ایجاد شه!!

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
هیچی دیگه .اون یارو اندرو هوس میاد رو استیج دوباره میگه ،برای داشتن بهترین تجربه ممکن باید ps5بخرید و بعد یک سال هم دیگه برای پرو بازی نمی سازند اونوقت مجبور میشیم دوباره بخریم
کی گفته اسکروپیو کنسول جدیده معلوم نیست بعدشم سونی مگه کم داره برا یه سال یه کنسول بده هم حال ما رو بگیره هم خودش ضرر کنه؟!!!!! خیلی ها به همین نتیجه رسیدن و میخوان ps pro بخرنش این کنسول سه چهار سال دیگه جایی گزینی نداره معلومه همشون بین نسلین

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sadegh93

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین

@ehsanservat

چقدر بد که به انلاین بازی هایی مثل این تو کنسولای دیگه اهمیت داده نمیشه البته نبایدم بشه چون این بازیا بیشتر تو کنسولای نینتندو طرفدار دارن

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
Metroid Prime 1 - meta: 97
Metroid Prime 2 - meta: 92
Metroid Prime 3 - meta: 90
خیلی دوس دارم بدونم بازی شاخ باس متاش چقدر باشه!
ضمن اینکه ساموس آران (شخصیت اصلی متروید) گرچه زن هست ولی اصلاً روی زن بودنش مانوری داده نمیشه که جمعیت هدف خاصی براش ایجاد شه!!
با چی مقایسه اش کردن.بازی که هیچ رقیبی نداره و تک و تنهایی معلومه که دیده میشه.کاملا مسلمه که منتقدان از ترس اینکه فن های نینتدو بهش‌حمله کنن این نمره ها رو میدن .

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
کنسولی که قراره نزدیک به 5 برابر نسبت به نسخه قبلیش قویتر بشه بهش نمیگن بین نسلی , در نتیجه اسکورپیو کاملا نسل بعد مایکروسافته.در مورد PS5 هم نزدیکترین زمان رو 2019 براش پیش بینی میکنم.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
با چی مقایسه اش کردن.بازی که هیچ رقیبی نداره و تک و تنهایی معلومه که دیده میشه.کاملا مسلمه که منتقدان از ترس اینکه فن های نینتدو بهش‌حمله کنن این نمره ها رو میدن .
واقعا این حرف رو جدی میزنید ؟ از ترس نینتندو فن ها ؟ مگه اسلحه گذاشتند رو سرشون ؟ پس چطور یکسری بازیهایی که نینتندو ناشرش بوده متا نزدیک 50 یا 60 هم داره

• Like
Reactions: ehsanservat

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
ث

یعنی منطق این پست از پهنا تو حلقم
الان چون شخصیتش زنه بازی مال کژواله
یعنی Tomb raider و horizon هم همینجورن
متروید پرایم جزو هاردکور ترین شوترهاست
همینجوری دو تا عکس ازش دیدید فکر کردید چه خبره
به خدا در مورد چیزی که نمیدونید نظر ندید کسی نمیگه نمیتونید حرف بزنید

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
واقعا این حرف رو جدی میزنید ؟ از ترس نینتندو فن ها ؟ مگه اسلحه گذاشتند رو سرشون ؟ پس چطور یکسری بازیهایی که نینتندو ناشرش بوده متا نزدیک 50 یا 60 هم داره
بله .من چندین ویدیو از مترویید پرایم دیدم واقعا بازیش معمولی بود

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
یعنی منطق این پست از پهنا تو حلقم
الان چون شخصیتش زنه بازی مال کژواله
یعنی Tomb raider و horizon هم همینجورن
متروید پرایم جزو هاردکور ترین شوترهاست
همینجوری دو تا عکس ازش دیدید فکر کردید چه خبره
به خدا در مورد چیزی که نمیدونید نظر ندید کسی نمیگه نمیتونید حرف بزنید
این ها راههای بازاریابی است.مسلما یک زن در این ۲تا بازیش بیشتر جذابه.
مترویید کجاش هارد کوره.!!
البته شاید شما این جور بازی ها رو هاردکور ببینید ولی واقعیت چیز دیگه ای هست.
این بازی در این حدی که میگید خوب نیست.در بهترین حالت معمولیه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
بله .من چندین ویدیو از مترویید پرایم دیدم واقعا بازیش معمولی بود
به نظرم بازیش کنید بهتر متوجه میشید که چی هست نه با چند تا ویدیو دیدن
در ضمن بازی که هم اکثر منتقدا و اکثر کاربرای متا بهش امتیاز بالا دادند و با توجه به خاص بودنش فروش خوبیم داشته و جوایز متعدد هم برده ,ضعیف یا معمولی دونستن گیم پلی این بازی جز سلیقه شما نیست به نظرم
  • Like
Reactions: bazicon

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر