ایو گیلموت:نسخه بعدی اساسین هر وقت آماده شد می آید

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
19151145678279-t465x233.jpg
طبق خبر های که قبلا منتشر شده بود، نسخه بعدی اساسین کرید قرار بود سال 2017 عرضه شود. اما به نظر می رسد ایو گیلموت مدیر یوبیسافت هنوز این خبر را تایید نکرده است.ایو گیلموت طی مصاحبه با گیم اسپات از نسخه بعدی اساسین کرید جزییاتی منتشر کرد.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

طبق اعلام ایو گیلموت مدیر یوبیسافت ؛ جدیدترین نسخه از سری «Assassin's Creed» که هم اکنون در حال ساخت است توانایی این را دارد تا تغییرات اساسی و انقلابی را در این سری به‌ وجود آورد .

همچنین با توجه به اعلام ایو گیلموت ؛ به نظر میرسد سال «۲۰۱۷» بصورت قطعی به عنوان سال عرضه نسخه جدید «Assassin's Creed» انتخاب نشده زیرا همچنان مراحل زیادی از ساخت آن باقی مانده است ‌‌.

لینک منبع

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اساسینز کرید هر چه قدر سر خیلی چیزا حرسمون می داد ولی خوب واقعا این چند وقتی که نیست جای خالیش حس می شه کاملا:D

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
فعلا دارن همون فرمول رو کپی پیست می کنن رو چیزای دیگه. کلا همه بازی های Ubi یه بازی هستن تو پوست های مختلف.
فعلا که یوبی از همه شرکت های دیگه بهتر کار میکنه، این همه بازیه متفاوت و جدید، از AC گرفته تا Division و Rainbow و ...
اشکالات داره، مخصوصا باگ هاش و سرورای آنلاینش ولی خیلی متفاوت کار میکنه، اون کپی/پیست که میگید واسه امثال اکتیویژن هست.
AC هر شمارش چیزای جدیدی داشت، الان هم که روند کلی بازی تکراری شده بود طوریکه اضافه کردن ویژگی های جدید هم زیاد افاقه نمیکرد، دیگه کلا عوضش کردن یا Rainbow که کلا عوض شد و ...
------------------------
شدیدا منتظر یه تریلر گیم پلی از AC جدید هستم ببینم چی از آب در میاد :x

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
یوبیسافت از همون اول محبوب بوده و خواهد بود
من که با شنیدن خبر خوشحال شدم.فعلا هم کل سری Ac رو از اول شروع کردم و میخوام همشون رو 100 درصد کنم. حدس میزنم تا موقع انتشار نسخه جدید طول بکشه O:-)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
تیم خفنی داره ساخت AC فکر کنم 400 نفر! امیدوارم بیان تو ایران هم یک حرکتی بزنن مثلا بیان شهر الموت

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
فعلا که یوبی از همه شرکت های دیگه بهتر کار میکنه، این همه بازیه متفاوت و جدید، از AC گرفته تا Division و Rainbow و ...
خدایی خودت خنده ات نگرفت این رو تایپ کردی؟

جدی جدی الان باور کنیم اینا واقعا آدم شدن؟ :D
خیر، تنها دلیلش اینه که دیگه از Unity به اینور فروشش شدید کشید پایین، حداقل روی PC. اینا هم دیدن دیگه این گاو رو نمیشه دوشید. اون سیستم دو بعدی هم که اصلا نگرفت. حالا فعلا یه سری ریمستر بدن حسابی رسش رو بکشن بعد دیگه بیخیال می شن. دیگه کسی سراغ این بازی نمیره به جز کسی که کامل دربست فن بازی هست، اونم کفاف خرج بازی رو نمی ده دیگه.

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
با این خبر شاید به یوبی سافت امیدی باشه اگه میخواست کپی پیست کنه که همین امسال بازی رو بدون شک عرضه میکرد
ea که جمع جور کرد شاید اینا هم بتونن به کونامی اکتی که امیدی نیست

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
اسپلینترسل که دیگه مرد تا یه نویسنده مثل تام کلنسی روش کار نکنه دیگه بازی نمیشه برا همین نمیسازنش بنظرم
تام کلنسی تو ساخت هیچ کدوم از بازی هایی که اسمش رو یدک میکشن هیچ نقشی نداشته. بیشتر یه جور برند بوده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر