1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

مشکلات در هر بازی (نصب ، مشکلات گرافیکی و ... )

گفتگو در 'مشکلات بازی های PC' ایجاد شده توسط Ali_Reza_1899, ‏Oct 1, 2005.

1. کاربر سایت

نام:
    علی رضا
    در این تاپیک به مشکلات بازیهای جدید و قدیمی رسیدگی میکنیم.

از بحث های نا مربوط در این تایک جدا خودداری کنید.

با تشکر

sa_sa

Last edited by a moderator: ‏Dec 19, 2011
    master_hate این نوشته را Like کرده است.
  2. کاربر سایت

3. کاربر سایت

واقعا متشکر .اخرین ورژن کارت گرافیکمو نصب کردم نزدیک چهار گیگ شد.بازی هم تمام مشکلات و اون ارور اولش برطرف شد .خیییییییییییییلی مممممممنونم ازتون.واقعا کارتون حرف نداره

raya2 این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    سجاد
  5. کاربر سایت

سلام خسته نباشید من نسخه Deluxe Edition این بازی رو دانلود کردم ک مال fitgirl هم هستش بعد بازی رو نصب کردم و درست اجرا میشه فقط بعد از چند دقیقه بازی کردن گیر میکنه و چند ثانیه بعد از بازی میاد بیرون مشکلش فک میکنید از کجاست سیستمم هم گرافیکم 4 گیگ gt840m و رمم 8 گیگه ولی یادم نیست ddr 3 بود یا ddr 4 سی پی یوم هم i7 4510U هستش 2 تا 2.6 گیگا هرتز ممکنه سیستمم ضعیف باشه واسش؟؟همه بخش های گرافیکیش هم کیفیتشون رو کم کردم مدل لپ تاپم هم flex 2 هستش

6. کاربر سایت

sajad-tnt این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

اولا که کارت گرافیکت برای بازی watch dogs 2 ضعیفه.
    دوما آپدیتهای جدید اون بازی کـــرک نشدن, برای همین بازیش باگ داره!

farhadddddd12 این نوشته را Like کرده است.
  8. کاربر سایت

خوب کاریش میتونم بکنم یا پاک کنم بازی رو؟؟؟اخه watch dogs رو خیلی دوست دارم هم اینو هم قبلیش رو....این ک میاره بیرون بخاطر ضعیف بودن گرافیکمه یا بخاطر باگه؟؟

9. کاربر سایت

من نمیتونم جواب قاطع بدم. میتونه اصلا بخاطر هر دوش باشه!

اگه پولت جوره, برو یه کارت گرافیک قویتر بخر.

در غیر اینصورت, باید صبرکنی, شاید یه گروهی دلش سوخت و آپدیت بازی رو کــرک کرد. تضمینی نیست ولی ممکنه یه روزی این اتفاق بیفته.

farhadddddd12 این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

پول ک فعلا ندارم....بعد اگه اپدیتش رو کرک کنن باید دوباره کل بازی رو دانلود کنم یا فقط اپدیت و کرکش رو؟؟میخام ببینم اینو الان پاکش کنم یا بزارم چند ماهی باشه منتظر اپدیت و کرکش باشم

11. کاربر سایت

نام:
    Morteza
    سلام من نسخه ی ۱.۲۱ ویچر corepack رو دارم هر مادی که میریزم خوب کار نمیکنه اپدیتای جدید رو از کجا بگیرم و چطوری بریزمشون؟

12. کاربر سایت

تا نیاد معلوم نمیشه. ولی در 90 درصد مواقع, آپدیت جواب میده و لازم نیست دوباره از اول بگیری.

منظورت ویچر 3 هستش دیگه؟ حداقل شماره شو بگو.

باید 3 تا آپدیت زیر رو بگیری. خودت باید بگردی تو گوگل لینکاشو پیدا کنی. طریقه ی نصبش هم آسونه. فقط باید extract و جایگزین کنی.
    ولی ممکنه لینکاش سخت گیر بیاد. حجمشون هم کم نیست.

0bin - encrypted pastebin

من پیشنهاد میکنم بازی رو آپدیت شده به ورژن 1.31 دوباره از اول بگیری. نسخه های فشرده ش هست. مثل fitgirl

farhadddddd12 و Mj74 این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

سلام من میخوام گرافیک بازی Dont Knock Twice بالا که میزارم اوکی که میکنم تغییر نمیکند نسخه بازی plaza

14. کاربر سایت

این بازی 2-3 روزه که منتشر شده. بازی رو از طریق run as admin اجرا کن. اگه درست نشد, باید منتظر آپدیت بازی باشی.

15. کاربر سایت

اوکی خیلی ممنون از وقتی ک گذاشتید و جوابتون

16. کاربر سایت

نام:
    هادی
    با سلام

مشکل عجیبی در اجرای بازی روی لپ تاپم دارم!

چند تا بازی نصب کردم از قرار زیر:

painkiller hell & damnation 2012
    bioshock infinite 2013
    fear 2005
    far cry 2 2008
    counter strike global offensive 2012

سال عرضشون رو هم نوشتم که رنج تاریخ عرضشون رو مشخص کرده باشم.

درایورهای لپ تاپم برای چند سال پیش هست و مطمئنا بعد از 2013 یعنی تاریخ عرضه جدیدترین بازی یعنی بایوشاک هست.

فقط درایور کارت گرافیک رو آپدیت کردم ولی هیچ تاثیری نداشت.

مشکل اینجاست که بازیها همگی مشکل فریم ریت دارن! هرچند که فریم ریت خیلی پایین نیست که آزار دهنده باشه و مشکل تو گیم پلی ایجاد کنه ولی نوع مشکل عجیبه!

یعنی توی یک بازه 8 ساله همه بازیها مشکل فریم ریت دارن! مسخره تر اینکه فریم ریت با تغییر ستینگ تغییر خاصی نمیکنه!

واضحترش اینکه وقتی رو very low هستم یا very high گرافیک بازی خیلی تغییر میکنه ولی مشکل فریم ریت من فرق خاصی نمیکنه!

بعضی مواقع حدود 50 هست و در هنگام اکشن و درگیری بین 25 تا 35 متغیره.

کانفیگم درسته که جالب نیست اما مساله جای دیگه هست که توضیحش رو دادم:

intel core i3 4000m 2.4gh dual core
    ram 4gb ddr3
    nvidia 740m 2gb
    windows 10 64-bit

فکرم سمت مچ نبودن قطعات رفت ولی با توجه به مشکل فریم ریت در تمام ستینگ های مختلف از very low تا very high پس قطعا نمیتونه علتش این باشه.

قبل اجرا هم اینکه از کارت گرافیک انویدیا استفاده میکنه مطمئن شدم و بازی رو با گرافیک اینتل اجرا نمیکنم.

رزولوشن ویندوز و بازی هم هر دو 768*1366 هست. هرچند که رزولوشن پایینتر و 4:3 مثل 768*1024 هم تاثیر خاصی روی فریم ریت نداشته. ریفرش ریت هم 50hz هست هرچند که رو 60hz هم میتونم بزارم که خب فرقی نمیکنه.

توضیح بیشتری به ذهنم نمیرسه همونطور که راه حلی به ذهنم نمیرسه ولی فقط قبل از بحث کردن روی کانفیگ در نظر داشته باشید که گفتم very low یا very high تاثیر خاصی روی فریم ریت نداره. (به استثنای بایوشاک که فقط روی very low تستش کردم)

با تشکر

این صفحه را به اشتراک بگذارید