مایکل پچر: PC گیمر‌ها مشابه نژادپرستان هستند

VICTORLyNCH

کاربر سایت
Aug 18, 2016
565
#73.jpg
چندی پیش سونی جزئیات انتشار کنسول میان نسلی خود، یعنی PS4 Pro، را اعلام کرد. این کنسول در تاریخ [10 نوامبر میلادی] با قیمتی معادل 400 دلار منتشر خواهد شد. سونی اعلام کرده که بر خلاف عقیده‌ی اکثریت، PS4 Pro جهت رقابت با رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد نه Xbox Scorpio [و دیگر نسخه‌های Xbox]. آقای Michael Pachter تحلیلگر صنعت بازی‌های ویدئویی در این رابطه اظهاراتی داشته و اعلام کرده که PC گیمرها مشابه "نژادپرستان" هستند.

او در این مورد بیان داشته:"من فکر می‌کنم PC گیمرها مشابه نژادپرستان هستند؛ آن‌ها تنها از کسانی که هم‌نوع خودشان هستند خوششان می‌آید و هیچ علاقه‌ای به ترکیب با دیگر نژادها [بازیکنان کنسولی] ندارند. این گروه مردمی مغرور هستند که اعتقاد دارند کاری که انجام می‌دهند بهتر از کاری‌ست که دیگران انجام می‌دهند."

اگرچه او فکر می‌کند که دارندگان کنسول‌های Xbox طرز فکری متفاوت دارند، او در این مورد اظهار داشت:" با این حال اگر شما پیش از این یکی از کنسول‌های Xbox را داشتید، هم‌اینک فرصت مناسبی‌ست تا حس و حال یک Playstation گیمر را درک کنید. و من فکر می‌کنم اگر شما تاکنون اقدام به تهیه‌ی یک کنسول نسل جدید نکرده‌اید [شامل زیرمجموعه‌ای از PC گیمرها نیز می‌شود] این چیزی‌ست که باید آن را بخرید. کنسول PS4 Pro یک انتخاب صحیح و بدیهی‌ست."

اما بر خلاف اعتقاد مایکل پچر، هستند کسانی که هر 3 پلتفرم را دارند و بازی‌های مولتی پلتفرم را بر روی رایانه‌ی شخصی خود اجرا می‌کنند و کنسول‌ها را برای تجربه‌ی انحصاری‌های قدرتمند و محبوبشان در اختیار دارند.

منبع

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
الان که خوب تو این عکس مکاشفه کردم، میبینم این پکتر عزیز رابطه مسالمت آمیزی میتونه با اون دسته شمشیر داشته باشه.

براشون طلب طول عمر زیاد میکنم.

برعکس تو سایتهای نینتندو فن از این آقا خبر میزارن قبلش هشدار میدن :D Pachter Alarm :D

• Like
Reactions: {ehsan} and bazicon

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
وقتی این بحثای و دعواهای، کنسول بهتر یا پی سی رو میکنید یاد تایپک اتاق گیمری میوفتم اونای که یه اتاق باحال درست کردن و توش چنتا کنسول از نسلای مخطلف با یه پی سی خوب عالی با یک عالمه بازی و امکانات خوب گذاشتن و دارن از تمام ظرفیت دنیای گیم استفاده میکنن و فقط گیم براشون مهم برای یک بازی خوب کنسول میگیره برای یه بازی خوب دیگه هم پی سی از هیچکدومشون بدش نمیاد و هیچ نژآد پرستی هم نمیکنه بعد شما اینجا داری جوری میزنین تو سرو کله هم انگار جزع سهامداری این ابزارها هستین

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
آخه PC و کنسول هر دو از یه زیر شاخن هر دو در اصل از یه ماهیتی دارن استفاده میکنن
نژاد پرستی چیه دیگه , خود من به ندرت میشه یه بازی روی PC بازی کنم اونم بازی میکردم قدیما بود نه الان اما این پچر توهم زده

اون بازیا WII رو ببین پشت سرش :D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
آخه PC و کنسول هر دو از یه زیر شاخن هر دو در اصل از یه ماهیتی دارن استفاده میکنن
نژاد پرستی چیه دیگه , خود من به ندرت میشه یه بازی روی PC بازی کنم اونم بازی میکردم قدیما بود نه الان اما این پچر توهم زده

اون بازیا WII رو ببین پشت سرش :D
منظورش این بود که pc گیمرا میخوان بگن pc بهتره بعد کنسول گیمرا رو نوب میشمرن

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

الان اومدی خودت رو ترول کنی؟ :D

یه بار بخون چی نوشته :))

هیچ جایی نگفته اشتباه کردم یا غلط کردم اتفاقا گفته من درست حرف زدم اون مصاحبه کننده مشکل داشته :D

گفته کلمه Racist توی اینجا کلمه مناسبی نبود و ممکنه بد برداشت بشه ولی منظورش این بود که PC گیمرا خودشونو برتر از کنسول گیمرا میدونن

I said it in the context of explaining that PC gamers feel they are superior to console gamers

یا اینکه PC گیمرا کسای دیگه که PC گیمر نیستن رو دوست ندارن

PC gamers didn’t like people who were not PC gamers.

الان مشکلش استفاده از کلمه Racist بوده چون برخلاف اینجا که هرکی هر کلمه ای استفاده میکنه اونجا کلمه ها شدت خاص خودشون رو دارن و باید دقیق انتخاب بشن تا اشتباه برداشت نشه

موفق باشی :D

ولی دستت درد نکنه که خودت رو به عنوان یه نمونه واقعی و حال حاضر حرفای ایشون به ما نشون میدی :D

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
کلا وقتی شما میای درباره‌ی کل یه مجموعه‌ای بدون استثنا و ارایه‌ی آمار دقیق صحبت می‌کنید و صفتی رو بهشون میدید، خودش به‌نوعی نژاد‌پرستی حساب میشه.
بهترین کامنتی که دیدم همین کامنت بود...
بهتره با جای بحث کردن تخصصی و تکنیکی با آدم های متعصب ... روی تعریف متعصب تمرکز کنیم.

• Like
Reactions: bazicon

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
حالا زیاد کاری به حرف این آقا ندارم ( به هر حال هر کسی نظری داره)
ولی اگر به یک جامعه کوچیک که تو خود بازیسنتر در بخش پی سی گمینگ هم داریمشون دقت کنیم و به صحبت هاشون رو درنظر بگیریم (حتی کامنت هاشون که تو همین تاپیک زده شده) به راحتی رفتارهای برتر پدارانه و نژداپرستی (به قولی) قابل مشاهده هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر