امتیازات FIFA 17

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
image.img.jpg

Developer : EA Sports
Platforms : PC , XBOX 360 , PS3 , PS4 , XBOX ONE
Release Date : 27 Sep, 2016
Xbox One :

Gaming Nexus : 95
Everyeye.it : 93
Multiplayer.it : 93
COGconnected : 93
Hobby Consolas : 91
IGN Spain : 91
Vandal Online : 90
SpazioGames : 90
Attack of the Fanboy : 90
God is a Geek : 90
Stevivor: 90
Atomix : 89
Game Informer : 88
LevelUp : 88
IGN Italia : 87
IGN : 84
Game Revolution : 80
Gamer.nl : 80
InsideGamer.nl : 80
Gameblog.fr : 80
Digital Spy : 80
Eurogamer Italy : 80
Eurogamer Poland : 80
We Got This Covered : 80

PS4 :

LaPS4 : 90
EGM : 90
3DJuegos : 90
GamesRadar+ : 90
CGMagazine : 90
Game Informer : 88
Meristation : 85
IGN : 84
USgamer : 80

========================
IGN :
For all that FIFA promises something for every football fan, from the casual observer to the full-kit fanatic, I still find myself wishing that EA Sports would spend a little more time focusing on the basics. You could probably create the perfect football game by letting Konami handle everything on the pitch, with EA Sports responsible for everything off it. But FIFA plays well enough that the gains elsewhere – in terms of licensing, authenticity, and big-match atmosphere – more than compensate for those shortcomings
God Is A Geek :
Football has never looked so good, and with a new story mode and some welcome additions to gameplay, EA has got a great football title on their hands.
Game Informer :
The Journey isn't the be-all-end-all of FIFA 17. It's a good start that adds to the game despite its flaws, while the title is anchored by the overall gameplay and other modes. Solving the riddle of how to blend player agency seamlessly with a well-crafted story remains a tantalizing prize, one that will pay off handsomely when attained
EGM :
FIFA’s commitment to an authentic soccer experience shines with a new story mode, improvements to graphics, an approachable learning curve, and a kick-ass soundtrack.
========================

i6r0rzek1csc1qn273b0.png

r0tx1qt0gfggz0fhfyy6.png

آخرین ویرایش:

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
خوب اکثر منتقدا به گیم پلی ایراد گرفتن و گفتن PES خیلی خیلی تو بخش گیم پلی نسبت به FIFA بهتر عمل کرده...
خوب دیگه مث اینکه کم کم FIFA باید از تخت سلطنت بیاد پایین اما بازم با توجه به بحث لایسنس ها و مدهای آنلاین از نظر فروش نمیشه زیاد انتظار تغییر چشمگیری داشت

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اگه نسخه ی نهایی PES مث دموش باشه قطعا منتقدا مخشون تاب برداشته چون واقعا گیم پلی فاجعه بود و حتی ذره ای نزدیک با واقعیت نبود اون برعکس فیفا :D
اره مشکل از منتقد و ادم ها و همه هست فیفا اصلا مشکل نداره همه چی عالیه بقیه مشکل فکری دارن باید خودشون تطبیق بدن با فیفا

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
خوب اکثر منتقدا به گیم پلی ایراد گرفتن و گفتن PES خیلی خیلی تو بخش گیم پلی نسبت به FIFA بهتر عمل کرده...
خوب دیگه مث اینکه کم کم FIFA باید از تخت سلطنت بیاد پایین اما بازم با توجه به بحث لایسنس ها و مدهای آنلاین از نظر فروش نمیشه زیاد انتظار تغییر چشمگیری داشت
ایراد گرفتن همه نمره ها 8 و 9 هست!؟:D
متای جفتشون هم تقریبا تو یه رنجه و هیچکدوم از این ها نمیگه PES خیلی خیلی گیم پلی بهتری داره!

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اره مشکل از منتقد و ادم ها و همه هست فیفا اصلا مشکل نداره همه چی عالیه بقیه مشکل فکری دارن باید خودشون تطبیق بدن با فیفا
نه عزیز حرف من اینه که بازی ای که حتی روی انیمیشن دویدنش خوب کار نشده و تو دموش از هر 5 تا سانتر 4 تاش منجر به گل میشه و تو 5 ثانیه میشه از دروازه ی خودی به محوطه ی حریف رسید مشکل داره, به این مشکلا سرورا و امکانات آنلاین بسیار ضعیف و 0 دلار خرج برا لایسنس کردن تیما اضافه کن میبینی که زیادی نمره های بالا به PES داده شده. فوتبال مهمترین چیزش یکی لایسنسه یکی آنلاین که تو هر 2ش کونامی به شدت لنگ میزنه اگه نه توی گیم پلی که فیفا اگه خیلی بهتر نباشه به هیچ وجه بدتر نیست حداقل توی دموها که اینطور بود. منتقد حداقل باید 2 نمره برا لایسنس و آنلاین pes کم کنه.
توقعا از فیفا زیادی بالاس کسی نگا نمیکنه اینهمه لیگ و تیم لایسنس میشه یا اینهمه امکانات آنلاین داره و برای ساده ترین مشکلا منتقد ign مثلا 1 نمره کم کرده..

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
برای همینه همه امتیاز بالا دادن؟
بخدا دیگه اینکارا قدیمی شده به قول خارجکیا get a life

• Like
Reactions: a.messi10

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,740
نام
شیخ صدرا
در کل فیفا بازی با کلاس تریه هنوز.
ولی PES خوب خودشو رسونده به نظرم،دیگه جوری نیست که اختلاف زمین تا هوا باشه ولی فیفا همچنان بهتره.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,740
نام
شیخ صدرا
من نمیتونم با بازی ای که قدرت پاسکاری مسی توش جزو 10 تای اول نیست و قدرت شوت زنی رونالدوش از دیمیتری پایه کمتره ارتباطی برقرار کنم! فیفا هرچقدر هم توو این نسخه از PES عقب باشه، حداقل بازیکنا رو درست و حسابی درجه بندی میکنه نه از روی نظر شخصی خودش! همین دو تا موردی که بالا نوشتم برای ساقط کردن PES از معیارهای استاندارد کافیه!

شما اینجام که حضور دارید.
خیلی خوبه به این سطح از درک برسید که حضرات مسی و رونالدو بهترین بازیکنای دنیا هستن در مجموع!!!! ولی دلیل نمیشه کسی از اونا بهتر نتونه پاس بده یا شوت بزنه.

• Like
Reactions: beh1382

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
شما اینجام که حضور دارید.
خیلی خوبه به این سطح از درک برسید که حضرات مسی و رونالدو بهترین بازیکنای دنیا هستن در مجموع!!!! ولی دلیل نمیشه کسی از اونا بهتر نتونه پاس بده یا شوت بزنه.
برای حضور در اینجا باید از شما اجازه میگرفتم؟!

شما هم خیلی خوبه به این سطح از درک برسید که وقتی پشیزی برای پست هاتون ارزش قائل نیستم و حتی جوابشون رو هم نمیدم چون وقتش رو ندارم، سعی نکنید دنبال پست های من راه بیفتید و با متلک و کنایه صحبت کنید و گوله ی نمک بشید. و وقتی که شما هنوز به این سطح از درک نرسیدید که مسی باید اون پاس گل های طلایی حداقل جزو 10 تای اول لیست باشه و رونالدو با اون شوت های دقیق و محکمش باید از دیمیتری پایه بالاتر باشه من ترجیح میدم هیچگونه صحبتی با شما نکنم چون تجربه ثابت کرده صحبت با شما نهایتش جز درگیری و بحث چیزی نیست چون کلا شما سرت درد میکنه برای دعوا و جر و بحث و اصلا هم درک نمیکنم که این همه انرژی و هیجان نهفته چطور حاصل شده و چرا با ورزش و چیزای دیگه تخلیه نمیشه؟!

لطفا دنبال پست های منو نگیرید و اگر پست های من اذیتتون میکنه یا وسوسه میشید پست های منو نقل قول کنید میتونید از بلک لیست استفاده کنید چون اصلا و ابدا مشتاق نیستم کوچکترین بحثی باشما داشته باشم. موفق باشید دوست عزیز.

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
پیرو بحث درجه بندی :
اینجا که جای بحث نیست
اما عکسی که گذاشتی برای التیمیته که مجموع کلی چیزه که پایت به خاطر ضربه آزاد بهتر شده درستش اینه پاس زمینی و هوایی رو ببینیم که مسی ۸۷ و ۸۸ هست پایت ۸۷ و ۸۵ هست پس حرف شما و عکست اشتباس

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: MaMaSaN

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
من که هر سال جفتشو میگیرم بازی میکنم . فیفا رو برای انلاین و pes هم برای افلاین چون از نظر گیم پلی pes بهتره ولی از نظر انلاین و سرورها فیفا خیلی سره .
نسخه دمو هر دو رو باری کردم از نظر گرافیک pes یه سر و گردن بالاتره . فیفا نورپردازیش مشکل داشت مخصوصا تو شب که چمن به سیاهی میزد و اصلا یه جوری بود . حالا نمیدونم تو تسخه نهایی درست شده یا نه .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

• Like
Reactions: .:Ranger:.

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
برای همینه همه امتیاز بالا دادن؟
بخدا دیگه اینکارا قدیمی شده به قول خارجکیا get a life
بخدا قسم اینم حرف من نیست حرف منتقداست من خودم فیفا بازم و فیفا پیش خرید کردم ولی حقیقت که نمیشه کتمان کرد
علت کم شدن نمره های pes هم بخاطر لایسنس ها و بخش گرافیکی و اینا بوده که منتقدا گفتن دیگه باید گیم پلی باید بدن دست کونامی بقیه بخش ها EA....برو نقد ign بخون دقیقا همینایی که من گفتم نوشته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر