میازاکی:زمان آن فرا رسیده سری دارک سول کنار گذاشته شود

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
Dark-Souls-III-Embrace-the-Darkness-Trailer-Music.jpg

هیدتاکا میازاکی طی مصاحبه جدیدش با سایت پولیگون تایید کرد دارک سول 3 آخرین بازی در این سری است که ساخته می شود.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

طبق اعلام هیدتاکا میازاکی خالق سری " Dark Souls " و رییس استودیو فرام سافت ور از نظر وی ؛ وقت آن رسیده است تا این استودیو ساخت سری محبوب " Dark Souls " را کنار بگذارد .

هیدتاکا میازاکی همچنین اعلام کرد ممکن است فرد دیگری در آینده به ساخت نسخه جدید Dark Souls علاقه مند باشد به همین دلیل وی بطور قطعی نمی‌تواند بگوید ساخت این سری برای همیشه متوقف میشود .

هیدتاکا میازاکی همچنین اعلام کرد ؛ با توجه به وضعیت کنونی و تصمیم های گرفته شده ، وی باور دارد ساخت سری " Dark Souls " پس از عرضه بسته الحاقی دوم " Dark Souls III " متوقف خواهد شد .

لینک منبع

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
اگه واقعا حرفش در حد شعار نباشه و حداقل چند سالی به این IP استراحت بدن نشون دادن که کمپانیشون صرفا بدنبال پول نیس(مثه ۹۰ درصد کمپانیها) و یه چیزایی فراتر از پول هم براشون مهمه

چون ip کاملا شیرش کشیده شده و اگه نگیم پایان حداقل چند سالی استراحت میخواد(گرچه به شخصه دلم میخواد دیگه هیچ نسخه ای ازش ساخته نشه)

.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
اگه واقعا حرفش در حد شعار نباشه و حداقل چند سالی به این IP استراحت بدن نشون دادن که کمپانیشون صرفا بدنبال پول نیس(مثه ۹۰ درصد کمپانیها) و یه چیزایی فراتر از پول هم براشون مهمه

چون ip کاملا شیرش کشیده شده و اگه نگیم پایان حداقل چند سالی استراحت میخواد(گرچه به شخصه دلم میخواد دیگه هیچ نسخه ای ازش ساخته نشه)

.

فکر نمیکنم کسی ک Demon's souls میسازه و آرتوریاس میافرینه اصلاً پول براش مهم باشه :D یعنی نمیشه کسی ک باس فایت ارنستین میسازه از اونور مادیات هم براش مهم باشه،جور در نمیاد،بالانس نیست :D

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
فکر نمیکنم کسی ک Demon's souls میسازه و آرتوریاس میافرینه اصلاً پول براش مهم باشه :D یعنی نمیشه کسی ک باس فایت ارنستین میسازه از اونور مادیات هم براش مهم باشه،جور در نمیاد،بالانس نیست :D
مسئله اینجاس که با این بازی استودیو بزرگ شده و پر طرفدار، خیلی هم سخته الان ریسک کرد و از چیزی که موفقیت تقریبا تضمینه دست کشید. اگر بازی بعدیشون نتونه فروش خوبی کنه خیلی واسشون بد میشه.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
اخه مساله فقط خود میازاکی نیس و گرنه مشخصه میازاکی اهل دل:D
تو پست قبلیم هم گفتم که کمپانی نه میازاکی.
بازیهای اینده استودیو به مسایلی مثل فروش و خیلی پارامترها بستگی داره نه صرفا میازاکی(درسته الان رییس ولی بازم خیلی پارامترای دیگه وجود داره)

خلاصه امیدوارم رو حرفشون بمونن

.

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361

.
چرا دلتون نميخواد؟ بازي كرديد موردي از اين سري رو؟ اخه جالب اينجاست هم دارك سولز ٣ بهترين بازي عمرم هست هم بلادبورن كه جفتش براي اين كمپاني هست. به نظرم اين سبك از بازيا هيچ وقت تكراري نميشه. ولي خب بلادبورن واقعا هنوز پتانسيل داره اگر بگيم دارك سولز تكراري شده.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
چرا دلتون نميخواد؟ بازي كرديد موردي از اين سري رو؟ اخه جالب اينجاست هم دارك سولز ٣ بهترين بازي عمرم هست هم بلادبورن كه جفتش براي اين كمپاني هست. به نظرم اين سبك از بازيا هيچ وقت تكراري نميشه. ولي خب بلادبورن واقعا هنوز پتانسيل داره اگر بگيم دارك سولز تكراري شده.
نمیخوام دخالت کنم ولی همه که مثل شما این سبک دوست ندارن خودمم همینطور بشخصه از این سبک بسیار متنفرم

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
نمیخوام دخالت کنم ولی همه که مثل شما این سبک دوست ندارن خودمم همینطور بشخصه از این سبک بسیار متنفرم
اخه داداش همين رو ميپرسم. شما بازيش كردي؟ من دو بار در صدد فروختن بازي بودم! ولي وقتي يكم بيشتر بازي كردم به قدري عاشق بازي شدم كه نميتونم تركش كنم! با وجود اينكه تا ٦ ماه پيش اصلا عكس كاور بازي هم نگاه نميكردم! ويچر هم حتي نتونستم تموم كنم! شما بشين بازي كن. اون وقت لذت يك بازي واقعي رو ميبري. لذت اينكه يك هدف داري كه بهش برسي.

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
من خودم تا حالا سری دارک سولز بازی نکرده بودم . نسخه 3 رو خریدم اول باید بگم که بازی خیلی سخته مخصوصا اوایل تا چم و خم کار رو یاد بگیرید ولی وقتی که روش بازی کردن رو یاد بگیرید اونوقت خیلی براتون جذاب میشه و لذت میبرید .
نکته مهم اینه که اول که میبینید بازی سخته ولش نکنید و بی خیالش بشید بلکه باید وقت بزارید تا روش بازی کردنو یاد بگیرید بعدش تازه از بازی لذت میبرید و عاشقش میشید

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

• Like
Reactions: ps3_360_wii

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,088
نام
مــاکــان
اکثر بچه هائی که میگن دارک سولز بهتر تو اوج خداحافظی کنه یا حداقل استراحت کنه، از Demon Souls با این بازی همراهن.
مشخصه کسی که از بلادبورن یا سولز 3 با این سریها آشنا شده هنوز تشنس.
=======
این حرف که ما به دارک سولز استراحت میدیم، به نظرم خیلی امیدوار کننده نیست.
چون این سبک گیم پلی هست که باید استراحت کنه، مطمئنا ما تو B.Borne بعدی دوباره این شکل گیم پلی رو میبینیم.
این وسط تنها کسی که استراحت میکنه خود میازاکی هست که دیگه وقتش رو برا سولز بعدی نمیزاره، ولی طرفدارها با BB بعدی مجال هیچ استراحت و فاصله گرفتنی از این گیم پلی ندارن.

• Like
Reactions: HalfLife G

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
اگه اشتباه نکنم خود میازاکی گفته دیگه سراغ دارک سولز و بلادبورن نمیره و ادامه ای ازشون ساخته نمیشه... حتی ادامه معنوی...
خیلی هم خوب که دیگه نمیخواد ادامه بده و تا همین حد کافیه براش...
میازاکی گفته دلش نمیخاد همه با سری سولزبورن بشناسنش و اونارو بهترین بازیاش بدونن... این حرفش خیلی امیدوار کنندس :D

• Like
Reactions: HalfLife G

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
کلا شماره 3 رو یکبار داخل دستگاه گذاشتم و همون یکبارم نزدیک بود دسته رو بکوبونم توو دیوار :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر