اطلاعاتی از بازی کنسل شده Silent Hill: Broken Covenant منتشر شد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
Silent_Hill_Working_Title_Logo.jpg

سری سایلنت هیل بعد از عرضه بازی Downpour متاسفانه دچار ناکامی شد.موقعی که کوجیما(Silent Hills) می خواست، نفسی تازه در این سری بدمد بازم متاسفانه بازی کنسل شد. امروز باخبر شدیم بازی دیگری از این سری انحصاری برای کنسول PS3 در حال ساخت بود.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

نام این بازی Silent Hill: Broken Covenant نام داشت. وبوسیله استودیو کلایمکس سازنده بازی های Silent Hill Origins و Shattered Memories در حال ساخت بود. داستان بازی در مورد کشیشی به نام هکتور سانتوس بود که بخاطر کمک به دختر برادر خود(آنا)، از ال پاسو در تگزاس به شهرکی مرموز در آریزونا سفرکرد.

گیم پلی شامل مبارزات از دور و حل کردن معماها بود. و همچنین دشمنان اصلی پرستارها و کله هرمی در بازی وجود داشتند.

متاسفانه بازی به دلایل اعلام نشده ای، بوسیله کونامی کنسل شد.

بعد از کنسل کردن بازی Silent Hills کونامی اعلام کرد که این سری ادامه خواهد داشت اما هنوز خبری نشده است.

لینک منبع

دانلود ویدیو منتشر شده از بازی
720p

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
یکی از تاثیر گذار ترین بازی های ترسناک برای من سایلنت هیل بود, بخصوص سایلنت هیل 4 که واقعا یکی از شاهکار های ترس در اون زمان بود... بعد ها هم Homecoming اومد اونم با اینکه زیاد جالب نمیزد اما باهاش حال کردم... نکته خاصی که این سری داره پایان هاش هست و واقعا اون حس خفنی که داشت باعث میشد 4-5 بار تمومش کنم :x

خلاصه اگر ادامه ای میسازن حداقل اون میراث قدیمی بازیو بتونن زنده کنن خوبه, اما از کونامی فعلی هیچ انتظاری نمیره... حیف ک سایلنت هیلز هم توسط کوجیما داشت ساخته میشد به دیار باقی شتافت...

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
تنها آرزوی من اینه که کونامی بزنه به سرش IP رو بفروشه به یه ناشر ژاپنی(مثلا به نامکو) بعدشم تیم سایلنت برگرده به ساخت بازی
یه سایلنت هیل با کارگردانی Masashi Tsuboyama (کارگردان Silent Hill 2) فکرشم لذت بخشه :x

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
تنها آرزوی من اینه که کونامی بزنه به سرش IP رو بفروشه به یه ناشر ژاپنی(مثلا به نامکو) بعدشم تیم سایلنت برگرده به ساخت بازی
یه سایلنت هیل با کارگردانی Masashi Tsuboyama (کارگردان Silent Hill 2) فکرشم لذت بخشه :x
کونامی ... فروختن یه ip معروف!!!؟ از محالاته

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
بهترین اتمسفری که دیدم سایلنت هیل بود.
نمیدونم کی یادشه سایلنت هیل 1 اولش شخصیت اصلی میمرد خیلیا فکمیکردن مرده از جمله خودم چون لودش زیاد بود من ریستش میکردم چون فکمیکردم مرده حالا بقیرو نمیدونم.:D
البته من بچه بودم:D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بهترین اتمسفری که دیدم سایلنت هیل بود.
نمیدونم کی یادشه سایلنت هیل 1 اولش شخصیت اصلی میمرد خیلیا فکمیکردن مرده از جمله خودم چون لودش زیاد بود من ریستش میکردم چون فکمیکردم مرده حالا بقیرو نمیدونم.:D
البته من بچه بودم:D
بابا کونامی یه زمانی برای خودش ابهتی داشت همون طور که کپکام نسل شیشم نابود شد کونامی هم نابود شد این دو نسلم هر چی بود بخاطر کوجیما بود چقدر تلاش کرد تا نذاره این بازی بمیره ولی اخر بخاطر تمع کاری کونامی دیگه نابود شد

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
بابا کونامی یه زمانی برای خودش ابهتی داشت همون طور که کپکام نسل شیشم نابود شد کونامی هم نابود شد این دو نسلم هر چی بود بخاطر کوجیما بود چقدر تلاش کرد تا نذاره این بازی بمیره ولی اخر بخاطر تمع کاری کونامی دیگه نابود شد
عزیز کونامی تو نسل 6 بهترین رزیدنتو داد گاد هندو رو کرد شاهکار اوکامی رو داد بیرون.دویلو داد بیرون دیگه چی میخوای از جون کپکام تو نسله 6:D؟

• Like
Reactions: J. Constantine

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد

نه بابا! کپکام از نسل هفتم افت کرد!

نسل ششم که ترکوندن.دو تا بازی جریان ساز ، رزیدنت اویل 4 و دویل می کرای را تحویل عموم گیمرهای ازادی خواه جهان دادن!و کلی بازی ریز و درشت دیگه!:D

• Like
Reactions: .:Ranger:.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
نه بابا! کپکام از نسل هفتم افت کرد!

نسل ششم که ترکوندن.دو تا بازی جریان ساز ، رزیدنت اویل 4 و دویل می کرای را تحویل عموم گیمرهای ازادی خواه جهان دادن!و کلی بازی ریز و درشت دیگه!:D
منم هین گفتم

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
عزیز کونامی تو نسل 6 بهترین رزیدنتو داد گاد هندو رو کرد شاهکار اوکامی رو داد بیرون.دویلو داد بیرون دیگه چی میخوای از جون کپکام تو نسله 6:D؟
منظورم این بود اواخر نسل شیش نابود شدن شما همون نسل 7 به حساب بیار

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
منظورم این بود اواخر نسل شیش نابود شدن شما همون نسل 7 به حساب بیار
فداي تو من بشم اواخر نسل ٦ رزيدت اويل ٤ رودادن okami هم نامزد بهترين بازي ٢٠٠٦ شد.اصلا من نميفهمم كپكام تو نسل ٦ يا اواخر نسل ٦ چجوري ترزد؟؟اويل ٤ بهترين بازي ٢٠٠٥ شد چجوري گند زد كپكام؟؟؟؟!!!

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
فداي تو من بشم اواخر نسل ٦ رزيدت اويل ٤ رودادن okami هم نامزد بهترين بازي ٢٠٠٦ شد.اصلا من نميفهمم كپكام تو نسل ٦ يا اواخر نسل ٦ چجوري ترزد؟؟اويل ٤ بهترين بازي ٢٠٠٥ شد چجوري گند زد كپكام؟؟؟؟!!!
اصن من اشتباه تایپ کردم همون نسل 7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر