توجه !!! شکایت از EA بن شدن ایرانیان از شبکه ارجین !!! توجه

aaonjfbw9qg5et2x89i2.jpg

سلام دوستان عزیز و گیرمهای فهیم ایرانی
میدونم تاپیک برای ارجین اینجا داریم ولی این مسعله چون مهم هست و شاید دوستان اطلاع نداشته باشن من تاپیک جدا زدم هم برای اینکه دوستان خبر دار بشن هم اینکه توضیح بدم چه کنیم در جهت حل شدن یعنی تنها کاریه که میشه کرد

مدیران و ناظمین عزیز لطفا تاپیک رو پاک نکین اگر هم میشه مهمش کنین تا همه ببینین

تاپیکی زده شده در سایت EA و به زبان انگلیسی خیلی دقیق و قشنگ توضیح داده شده که چرا این مشکل هست و به چه دلیل نباید باشه من به عنوان یه ایرانی که گیم رو دوست دارم و وقت براش میذارم واجب دیدم که این حمایت رو بکنم و از همه عزیزان میخوام که حمایت کنن و پست اونجا بذارن و تو گروههای تلگرام و غیره پخش کنن تا افراد بیشتری بیان و اونجا پست بذارن تا مدیران سایت تاپیک رو دنبال کنن ومشکل حل بشه در غیر اینصورت مشکلات زیادی برای بازیهای EA شاید در اینده داشته باشیم مثل فیفا بتلفیلد و غیره

لینک تاپیک

اگر می خواهید پیام ساده باشه میتونین این پیام را در تایپک قرار دهید.
"I am from Iran and have this problem.Please Allow us to access our games"
یا هر پیام دیگه ای که دلتون خواست ولی لطفا خیلی مودبانه باشه تا شعور و فرهنگ ما ایرانیها رو نشون بده

وقتی شرکت EA میاد در اپلیکشن خودش ایرانیها رو بن میکنه و دسترسی ما به گیمهایی که داریم داخل ارجین رو میبنده شاید فردا روز دسترسی ما به سرورهای بازیهای معروف خودش رو هم ببنده و ما نتونیم بازیهایی مثل فیفا یا بتلقیلد که خیلی طرفدار داره رو انجام بدیم این احتمال وجود داره پس استین غیرت رو بالا بزنین و حمایت کنین از این تاپیکی که اونجا زده شده تا تعدادمون بالا بره و ان شا الله یه ترتیب اثری داده بشه

ممنون از اینکه درک میکنین و همراهی میکنین

آخرین ویرایش:

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
560
نام
S O |-| E I L
فقط به خط آخرتون جواب بدم واقعا 5 درصد از مردم ایرانم میشن ماشین 300 میلیونی داشته باشن جناب؟!
در ضمن میرن بازی کرکی میخرن چون فکر میکنن ارجینال هست نمیدونن همین شرکتای فارسی دارن کپی رایت رو نقص میکنن و بعد میگن کپی ممنوع!
اگه بازی ارجینال بصورت رسمی بیاد و این شرکت های فارسی جمع بشن چرا که نه
داداش من این حرفو زدم چون خیلی از کسانی که دیدم یا حتی دنیای مجازی جوابی در جواب اینکه چرا از محصول دیجیتالی حمایت نمیکنی دادن (پول نداریم, مگه خرم؟ و شبیه این موارد), دیگه چه انتظاری از بقیه میشه داشت؟ البته نمیشه همه رو به یک کیش پنداشت, اما عموم کسانی که حتی تو دنیای مجازی دیدم فقط دارن نخریدن بازی اوریجینال و ... رو به یک روشی توجیه میکنن در حالی که مثلا کسی که سیستم 4 تومنی بسته و میاد میگه پول ندارم (کم هم نیستن) حرفش جنبه فان نداره؟ حالا مثال ماشین 300 میلیونی نمیزنیم ولی سیستم 4 میلیونی رو که خیلیا دارن :)

قسمت دوم جمله شما, یه سرچ تو همین فروم بزنید چندتا تاپیک راجب پایرسی و ضد پایرسی بوده که عملا از کرک دفاع که میکردن هیچ به کسانی هم که اوریجینال میخرن لقب هم میدادن :D

کلا ما تو کشوری هستیم که متاسفانه به حقوق مدیا و به عبارتی رسانه دیجیتال احترام گذاشته نمیشه, و دلایل دوستانی هم که اینکارو میکنن اینه اونا (سازنده ها) آدم حسابشون نمیکنن (مدرک صحبت هامو رو میتونید در تاپیک هایی که عنوان کردم پیدا کنید).

شرکت های بزرگ و هر شرکتی حتی ماشین و کشتی و .... هم دوست داره بیاد ایران, اما مانع تراشی های داخلی باعث میشه این امر به حقیقت بدل نشه....

الان اگر ما قانون کپی رایت داشیتم و وضعیت مناسب داشتیم استیم مثل هند و امارات و ... به ما واحد پولی خودمون رو میداد و راحت میشد خرید کرد ( اما با وجود دستگاه هایی که شامل بنیاد و ... میشه این قضیه هم تبدیل به رویا میشه) . هر شرکتی دوست داره استفاده کننده محصولش ازش رضایت کامل داشته باشن اما فکر کنم توضیحاتم کامل بوده باشه؟

یه مثال برای درک بهتر میزنم, نت فلیکس رو که میشناسید؟ تا قبل توافقات دسترسی بهش مقدور نبود, بعد توافقات کشور ها دسترسی به نت فلیس باز شد اما 2 روز نکشید از داخل فی/ل/تر شد :))
استیم و... هم همین وضعیته, اونا هم سرویس ندن, خود دوستان زحمتش رو میکشن... مثلا استیم قدیم استور و ایناش کلا بسته بود 2 سالی میشه باز شده ...

• Like
Reactions: king of north

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
داداش من این حرفو زدم چون خیلی از کسانی که دیدم یا حتی دنیای مجازی جوابی در جواب اینکه چرا از محصول دیجیتالی حمایت نمیکنی دادن (پول نداریم, مگه خرم؟ و شبیه این موارد), دیگه چه انتظاری از بقیه میشه داشت؟ البته نمیشه همه رو به یک کیش پنداشت, اما عموم کسانی که حتی تو دنیای مجازی دیدم فقط دارن نخریدن بازی اوریجینال و ... رو به یک روشی توجیه میکنن در حالی که مثلا کسی که سیستم 4 تومنی بسته و میاد میگه پول ندارم (کم هم نیستن) حرفش جنبه فان نداره؟ حالا مثال ماشین 300 میلیونی نمیزنیم ولی سیستم 4 میلیونی رو که خیلیا دارن :)

قسمت دوم جمله شما, یه سرچ تو همین فروم بزنید چندتا تاپیک راجب پایرسی و ضد پایرسی بوده که عملا از کرک دفاع که میکردن هیچ به کسانی هم که اوریجینال میخرن لقب هم میدادن :D

کلا ما تو کشوری هستیم که متاسفانه به حقوق مدیا و به عبارتی رسانه دیجیتال احترام گذاشته نمیشه, و دلایل دوستانی هم که اینکارو میکنن اینه اونا (سازنده ها) آدم حسابشون نمیکنن (مدرک صحبت هامو رو میتونید در تاپیک هایی که عنوان کردم پیدا کنید).

شرکت های بزرگ و هر شرکتی حتی ماشین و کشتی و .... هم دوست داره بیاد ایران, اما مانع تراشی های داخلی باعث میشه این امر به حقیقت بدل نشه....

الان اگر ما قانون کپی رایت داشیتم و وضعیت مناسب داشتیم استیم مثل هند و امارات و ... به ما واحد پولی خودمون رو میداد و راحت میشد خرید کرد ( اما با وجود دستگاه هایی که شامل بنیاد و ... میشه این قضیه هم تبدیل به رویا میشه) . هر شرکتی دوست داره استفاده کننده محصولش ازش رضایت کامل داشته باشن اما فکر کنم توضیحاتم کامل بوده باشه؟

یه مثال برای درک بهتر میزنم, نت فلیکس رو که میشناسید؟ تا قبل توافقات دسترسی بهش مقدور نبود, بعد توافقات کشور ها دسترسی به نت فلیس باز شد اما 2 روز نکشید از داخل فی/ل/تر شد :))
استیم و... هم همین وضعیته, اونا هم سرویس ندن, خود دوستان زحمتش رو میکشن... مثلا استیم قدیم استور و ایناش کلا بسته بود 2 سالی میشه باز شده ...

سلام بر شما

حرف های شما کاملا درسته اما اینو در نظر نمیگیری که هر کسی نمیتونه بازی بخره نصفه اونهایی که سیستم 4 تومنی میبندن باباهاشون براشون میبندن خودشون توانایی خرید سیستم ندارن بیشترشون و اینکه یارو نمیتونه بره به باباش بگه 200 تومن بده باباش میگه برا چی میخواهی میگه میخواهم برم بازی بخرم ....

حالا بگیم خودش خریده و خودش کار میکنه مثله من من خودم بازی رو میخرم اورجینال اما بازی که بتونم انلاین بازی کنم بیشتر میخرمشون بازی های که افلاین باشه رو سعی میکنم کرک شده بگیرم دلیل هم داره من مگه ماهی چه قدر در میارم که بخواهم 4 تابازی 200 تومنی بخرم؟ همون یه بازی هم بخری برای کسی که شاعله سخته چه برسه برای اونهایی که خودشون کار نمیکنن....

دوستمون گفت روسیه الان نصفشون با پوله تو جیبی بازی میخرن چون بازی ها متناسب با میزان درآمد اونجا هست اما اینجا نه دو برابر میزان درامد ما هست....

MSF_SE7EN

کاربر سایت
Jan 20, 2016
97
سلام بر شما

حرف های شما کاملا درسته اما اینو در نظر نمیگیری که هر کسی نمیتونه بازی بخره نصفه اونهایی که سیستم 4 تومنی میبندن باباهاشون براشون میبندن خودشون توانایی خرید سیستم ندارن بیشترشون و اینکه یارو نمیتونه بره به باباش بگه 200 تومن بده باباش میگه برا چی میخواهی میگه میخواهم برم بازی بخرم ....

حالا بگیم خودش خریده و خودش کار میکنه مثله من من خودم بازی رو میخرم اورجینال اما بازی که بتونم انلاین بازی کنم بیشتر میخرمشون بازی های که افلاین باشه رو سعی میکنم کرک شده بگیرم دلیل هم داره من مگه ماهی چه قدر در میارم که بخواهم 4 تابازی 200 تومنی بخرم؟ همون یه بازی هم بخری برای کسی که شاعله سخته چه برسه برای اونهایی که خودشون کار نمیکنن....

دوستمون گفت روسیه الان نصفشون با پوله تو جیبی بازی میخرن چون بازی ها متناسب با میزان درآمد اونجا هست اما اینجا نه دو برابر میزان درامد ما هست....
کاملا حرفتون صحیحه الان یه کارمند معمولی اینجا ماهی نهایت 2.5 حقوقشه که با این وضع اقتصادی و خرج و مخارج زیاد آخر ماه 200-300 هم براش نمیمونه که بخواد بره برای بچش بازی ارجینال بخره ..... اما این قضیه اصلا برای خارج نیست درواقع میشه بطور خیلی دقیق گفت 60 دلار آمریکا برای یه آمریکایی مثل 60 تومن اینجا هست منتهی وضع اقتصادی ما باعث میشه هر 1 دلار اونا 3.7 برابر ما ارزش داشته باشه
نکته دوم هم اینه ما تو ایران فرهنگ سازی بازی نداریم بالای 60-70 درصد مردم به بازی های ویدئویی به چشم یه وسیله مضر نگاه میکنن و همین باعث میشه همون هزینه بازیای کرکی هم ندن!
در کل حرف من اینه هیچ شرکتی مخصوصا این شرکتای بزرگ که ادعای حقوق مشتری میکنن و میگن هر مشتری حق و حقوق خودشو داره نباید بیان به همین راحتی دسترسی سرویسشونو به روی یه سری از کاربرا ببندن اونم فقط به دلیل جایی که زندگی میکنن واقعا هیچ کس هیچ کس انتخاب نکرده کجای این کره خاکی متولد بشه.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
آقا این کل کلارو بذارین کنار. یکار کنین امضاهای این لینک توی امضام بره بالا یه فشاری بتونیم باهاش بیاریم حداقل. داستان هرچی که هست و مقصر هرکی باشه ما الان باید دنبال درست کردن اوضاع باشیم

MSF_SE7EN

کاربر سایت
Jan 20, 2016
97
آقا این کل کلارو بذارین کنار. یکار کنین امضاهای این لینک توی امضام بره بالا یه فشاری بتونیم باهاش بیاریم حداقل. داستان هرچی که هست و مقصر هرکی باشه ما الان باید دنبال درست کردن اوضاع باشیم
تنها راهش اینه توی تمامی انجمن ها مربوط به گیم و اینا و حتی سایت هایی مثل Dbazi و گیمفا و پردیس به پست بذارن و هر کدوم از دوستان هم به دوستاش چه خارجی و چه ایرانی بگه که برن امضا کنن

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
عاغایون نتیجه این جنگولک بازیا چی شد؟:D ما هم امضا کردیم هم تو اون تاپیکه یه مشت سخنان فلسفی تحویل EA دادیم!/:) پیگیری میشه یا کشک و دوغه؟!:-??

MSF_SE7EN

کاربر سایت
Jan 20, 2016
97
عاغایون نتیجه این جنگولک بازیا چی شد؟:D ما هم امضا کردیم هم تو اون تاپیکه یه مشت سخنان فلسفی تحویل EA دادیم!/:) پیگیری میشه یا کشک و دوغه؟!:-??
اگه تعداد بره بالا پیگیر میشه نشد هم حداقلش این بوده ما حرف خودمونو زده باشیم .....

MSF_SE7EN

کاربر سایت
Jan 20, 2016
97
منم پست گذاشتم ولی خوشبین نیستم عملی بشه چون میدنید دستمون به کجا بنده اخه ؟
خب دلیلیش اینه ما ایرانیا متاسفانه تو هیچ چیز با هم متحد نیستیم .....
جای اینکه هر روز تمامی خبر های بتلفیلد 1 رو سایتهای معروف فارسی بذارن هیچکدوم اشاره به بن شدن ماها از اریجین نکردن که این خودش عدم متحد بودن ماست
درصورتیکه ایگه این موضوع بصورت فراگیر پخش بشه مطمئنا تاثیرات خودشو داره

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
به نظرم به ادمین چندتا سایت خبری بازی خبر بدین که مشکل بن شدن ایرانیا رو بذارن رو سایتشون تا امضاهای زیادی جمع کنیم برا اعتراض

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

• Like
Reactions: Natural Killer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر