توجه !!! شکایت از EA بن شدن ایرانیان از شبکه ارجین !!! توجه

aaonjfbw9qg5et2x89i2.jpg

سلام دوستان عزیز و گیرمهای فهیم ایرانی
میدونم تاپیک برای ارجین اینجا داریم ولی این مسعله چون مهم هست و شاید دوستان اطلاع نداشته باشن من تاپیک جدا زدم هم برای اینکه دوستان خبر دار بشن هم اینکه توضیح بدم چه کنیم در جهت حل شدن یعنی تنها کاریه که میشه کرد

مدیران و ناظمین عزیز لطفا تاپیک رو پاک نکین اگر هم میشه مهمش کنین تا همه ببینین

تاپیکی زده شده در سایت EA و به زبان انگلیسی خیلی دقیق و قشنگ توضیح داده شده که چرا این مشکل هست و به چه دلیل نباید باشه من به عنوان یه ایرانی که گیم رو دوست دارم و وقت براش میذارم واجب دیدم که این حمایت رو بکنم و از همه عزیزان میخوام که حمایت کنن و پست اونجا بذارن و تو گروههای تلگرام و غیره پخش کنن تا افراد بیشتری بیان و اونجا پست بذارن تا مدیران سایت تاپیک رو دنبال کنن ومشکل حل بشه در غیر اینصورت مشکلات زیادی برای بازیهای EA شاید در اینده داشته باشیم مثل فیفا بتلفیلد و غیره

لینک تاپیک

اگر می خواهید پیام ساده باشه میتونین این پیام را در تایپک قرار دهید.
"I am from Iran and have this problem.Please Allow us to access our games"
یا هر پیام دیگه ای که دلتون خواست ولی لطفا خیلی مودبانه باشه تا شعور و فرهنگ ما ایرانیها رو نشون بده

وقتی شرکت EA میاد در اپلیکشن خودش ایرانیها رو بن میکنه و دسترسی ما به گیمهایی که داریم داخل ارجین رو میبنده شاید فردا روز دسترسی ما به سرورهای بازیهای معروف خودش رو هم ببنده و ما نتونیم بازیهایی مثل فیفا یا بتلقیلد که خیلی طرفدار داره رو انجام بدیم این احتمال وجود داره پس استین غیرت رو بالا بزنین و حمایت کنین از این تاپیکی که اونجا زده شده تا تعدادمون بالا بره و ان شا الله یه ترتیب اثری داده بشه

ممنون از اینکه درک میکنین و همراهی میکنین

آخرین ویرایش:

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
دوستان همون تاپیک رو دنبال کنین تاپیک جدید نزنین و پستها رو همونجا بدین چون وقتی اومدن همه رو با هم ادغام کردن باز هم میکنن همونجا پست بذارین بالاخره میان جواب میدمن و از همه مهمتر اینکه بین گیمرها پخش کنین لینک رو که خیلیها برن نظر بدن تو تاپیکهای فرومهای دیگه تو تلگرام خلاصه همه جا پخش کنین که دوستان گیمر متوجه اوضاع بشن ممنون از همکاری عزیزان

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,729
به نظر شما چه کنیم تاپیک جدید بزنیم؟ اعتراض کنیم به این Solved کردن و اینها چه کنیم عزیز؟
سلام من یه پیشنهاد چند پست قبلتر داده بودم . این که اگر بگذارن به جای سرور اصلی آمریکا به اروپا وصل بشیم احتمالا مشکل حل میشه به نظر شما عملی نیست؟
لینک :
توجه !!! شکایت از EA بن شدن ایرانیان از شبکه ارجین !!! توجه

• Like
Reactions: s_erosennin

s_erosennin

کاربر سایت
Apr 5, 2012
235
نام
Salah
خیلی خوب من این پیام رو نوشتم:

US Treasury: Games not “the focus of our sanctions”

چون محدودیت کارکتر داره به صورت عکس نوشتم، برای @EA و @AskEASupport هم فرستادم ولی جایی رو پیدا نکردم که روی صفحشون بنویسم! اون لینک زیرشم براشون فرستادم! فقط یه چیزی الان برای اینکه همه ببینن من باید اینو بذارم توی صفحه ی خودم؟! به نظرتون این کارو کنم و شما بیاین زیرش کامنت بدین؟!

من زیاد با توئیتر کار نکردم وارد نیستم فقط می خوندم بیشتر!

ویرایش: دوستان به اینجا سر بزنید و کامت بذارین:

Tweets with replies by Salah Saki (@salah_erosennin) | Twitter

آخرین ویرایش:

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
287
سلام خدمت دوستان.

بهتره یک تومارنامه درست کنید . در سایت change.org و همه برند امضا کنند . ایران چندتا پلیر اوریجین داره ؟ اگه همه متحد بشن و برند امضا کنند میتونیم بهتر نتیجه بگیریم چون قضیه از دسترس مدیران اوریجین در میاد و باید طبق برجام عمل کنند البته اجبارشون میکنیم که اعمال کنند.

موفق و موید

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
سلام خدمت دوستان.

بهتره یک تومارنامه درست کنید . در سایت change.org و همه برند امضا کنند . ایران چندتا پلیر اوریجین داره ؟ اگه همه متحد بشن و برند امضا کنند میتونیم بهتر نتیجه بگیریم چون قضیه از دسترس مدیران اوریجین در میاد و باید طبق برجام عمل کنند البته اجبارشون میکنیم که اعمال کنند.

موفق و موید
ما که پلیر اوریجین هم نیستیم براتون امضا میکنیم.:x

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
287
پس یکی از دوستان گرامی ، لطفا زحمت یک تومار در سایت Change.org بکشه و بقیه بچه ها حمایت میکنند.
سلام

اگر ببینم که دوستان موافق این نظرم هستند بنده یک مترجم دارم تا واسمون یک متن کامل بنویسه واسه اینکار ، فقط در صورتی موفقیت آمیز میشه که همگی شرکت کنند در این تومارنامه

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
*** دوستان دوستان توجه کنید مشکل جدید برای ما ک

دوستان بنده الان تست کردم با IP ایران نمی تونم وارد Battlelog بشم ولی با فندوق شکن به راحتی وارد شدم و این که چند بار تست کردم با IP ایران وارد battelog یا درواقع Login نمیشه تو Battlelog

بعدش با فندوق شکن تونستم وارد بشم.

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
سلام خدمت دوستان.

موفق و موید
فقط اورجین نباشه بقیه گیم ها هست مثل الدر
یه چیز کلی درست کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر