توجه !!! شکایت از EA بن شدن ایرانیان از شبکه ارجین !!! توجه

aaonjfbw9qg5et2x89i2.jpg

سلام دوستان عزیز و گیرمهای فهیم ایرانی
میدونم تاپیک برای ارجین اینجا داریم ولی این مسعله چون مهم هست و شاید دوستان اطلاع نداشته باشن من تاپیک جدا زدم هم برای اینکه دوستان خبر دار بشن هم اینکه توضیح بدم چه کنیم در جهت حل شدن یعنی تنها کاریه که میشه کرد

مدیران و ناظمین عزیز لطفا تاپیک رو پاک نکین اگر هم میشه مهمش کنین تا همه ببینین

تاپیکی زده شده در سایت EA و به زبان انگلیسی خیلی دقیق و قشنگ توضیح داده شده که چرا این مشکل هست و به چه دلیل نباید باشه من به عنوان یه ایرانی که گیم رو دوست دارم و وقت براش میذارم واجب دیدم که این حمایت رو بکنم و از همه عزیزان میخوام که حمایت کنن و پست اونجا بذارن و تو گروههای تلگرام و غیره پخش کنن تا افراد بیشتری بیان و اونجا پست بذارن تا مدیران سایت تاپیک رو دنبال کنن ومشکل حل بشه در غیر اینصورت مشکلات زیادی برای بازیهای EA شاید در اینده داشته باشیم مثل فیفا بتلفیلد و غیره

لینک تاپیک

اگر می خواهید پیام ساده باشه میتونین این پیام را در تایپک قرار دهید.
"I am from Iran and have this problem.Please Allow us to access our games"
یا هر پیام دیگه ای که دلتون خواست ولی لطفا خیلی مودبانه باشه تا شعور و فرهنگ ما ایرانیها رو نشون بده

وقتی شرکت EA میاد در اپلیکشن خودش ایرانیها رو بن میکنه و دسترسی ما به گیمهایی که داریم داخل ارجین رو میبنده شاید فردا روز دسترسی ما به سرورهای بازیهای معروف خودش رو هم ببنده و ما نتونیم بازیهایی مثل فیفا یا بتلقیلد که خیلی طرفدار داره رو انجام بدیم این احتمال وجود داره پس استین غیرت رو بالا بزنین و حمایت کنین از این تاپیکی که اونجا زده شده تا تعدادمون بالا بره و ان شا الله یه ترتیب اثری داده بشه

ممنون از اینکه درک میکنین و همراهی میکنین

آخرین ویرایش:

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
خب داداش گلم, وقتی بحث قوانین مطرحه دیگه مال هرکسی میخواد باشه... الان مثلا شما سرور ایرانی داری بعد قوانین کشورت مثلا منعت میکنه به افغانستان سرویس بدی, حالا شما مالک سرور هم باشی نمیتونی خلاف قوانین عمل کنی.

منظور من اینه....

بحث بسته شدن دسترسی ایرانی ها هم بیشتر واسه موضوع کپی رایت هست, تو کشوری که همه چیز بصورت دزدی و قاچاق و به قول ملت شریف پایرت تهیه میشه باید حق داد به شرکت مورد نظر... از طرفی کمتر شرکتی خارجی پیدا میشه بخصوص تو زمینه مدیا بیاد به ایران سرویس بده اونم با این وضع اصف بار کپی رایتی که ما داریم.

سلام بر شما

لازم به سرویس دادن نیست ما مجانی از سرورهاش استفاده نمیکنم کسی برای درامد نمیره اورجین نصب کسی ....

کسی که کرکی بازی میرزه نمیره از سرور ea استفاده کنه برای استفاده ما بازی رو میخریم درسته که قوانین میگه ممنوعه اما اون لازم نیست دسترسی رو ببنده همین که سرویس نده کافیه... سرویس ندی معنی این نیست که بن کنی ...

به نظر من میتونه ازاد کنه مگه استیم نیست؟ مگه خیلی از بازی ها نیستن اگه بود بن میکردم مگه بیلزارد که شرکت سازنده وارکرافت هست اون چرا این کارو نمیکنه ......

در بعضی مواقع میان میگن شما نمیتونی از ایران بخری اما ای پی عوض میکنی میخری بعد بازی میکنی ولی این که بیای ای پی ایرانو ببندی این جریانش فرق میکنه....

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
یه سری رفتن تو تاپیکه فحش و بدو بیرا دادن .... اینطوری مشکلتون حل نمیشه ....
یه عزیزی هم که به مادر طرف فحش داده :))
من که اصلا پست ندادم تو اون تاپیک ! چون شانس نداریم که :D فردا میزنن همه اکانتایی که اون جا پست گذاشتن رو بن میکنن ...
نمونه هم داشتیم قبلا یکی ایمیل زده بود نینتندو راجع به یه مشکلی صحبت کنن که دسترسی به اکانتشو قشنگ قطع کردن وقتی فهمیدن ایرانه :D

• Like
Reactions: \\|NIMA|////

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
یه عزیزی هم که به مادر طرف فحش داده :))
من که اصلا پست ندادم تو اون تاپیک ! چون شانس نداریم که :D فردا میزنن همه اکانتایی که اون جا پست گذاشتن رو بن میکنن ...
نمونه هم داشتیم قبلا یکی ایمیل زده بود نینتندو راجع به یه مشکلی صحبت کنن که دسترسی به اکانتشو قشنگ قطع کردن وقتی فهمیدن ایرانه :D
اره :D بعضی ها هم اومدن گفتن ما پایرت میکنیم ... فکر کنم اگه قصد باز کردنشم داشتن دیگه الان بیخیال بشن :D در کل که community manager ea اومده گفته من چک کردم شما تحریمید ... دسترسی به origin ندارید خیلیم عالی ....

s_erosennin

کاربر سایت
Apr 5, 2012
235
نام
Salah
من برعکس فکر می کنم اصلا همچین قصدی نبوده که بخوان بازش کنن که الآن با بعضی حرفا بیخیالش بشن! در واقع این موضوع خیلی وقته هست و وقتی همچین آپدیتی عرضه میشه، مشخصا خودشون هم بهتر از همه می دونن Library هم نیاز به همیشه آنلاین بودن داره در یکسرری کشور ها هم نمیشه آنلاین شد!

به نظر من یکی از زشت ترین کار ها اینه که موقعی که یه حرکتی دسته جمعی زده میشه، بعضیا خودشون رو به خاطر منافع شخصی کنار بکشن! یعنی با خودشون فکر می کنن ممکنه بزنن اینا رو بن کنن، حداقل ما آسیبی نمی بینیم که بتونیم بازیای 2014 ـمون رو بازی کنیم! هرچند با هزارتا VP* و افت پینگ و ...! و همینجوریه که ما توی خیلی از چیزا پیشرفت نمی کنیم، چون هروقت بحث منافع شخصی میاد وسط، 90 درصد به فکر خودشون هستن و خوب هم کارشون رو توجیه می کنن!

در هر صورت، من نگران بن شدن اکانتم با این بازیا نیستم:

اگر قراره به من بی احترامی بشه و پولم رو ازم بگیرن و جنسی که خریدم رو بهم ندن، مطمئنا دیگه به اون فروشگاه سر نمی زنم! وقتی اون آقا اومده تگ Solved رو زده روی ترد، یعنی ساکت شید، منه ادمین سایت براتون تعیین تکلیف کردم که حتی قضیه به گوش بالاتریا نرسه!

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
به نظر من میتونه ازاد کنه مگه استیم نیست؟ مگه خیلی از بازی ها نیستن اگه بود بن میکردم مگه بیلزارد که شرکت سازنده وارکرافت هست اون چرا این کارو نمیکنه ......

در بعضی مواقع میان میگن شما نمیتونی از ایران بخری اما ای پی عوض میکنی میخری بعد بازی میکنی ولی این که بیای ای پی ایرانو ببندی این جریانش فرق میکنه....
من که بشخصه کلا کرک بازی نمیکنم برای همین بحث سرویس دادن رو مطرح کردم...
الان شما لیست کشور های حمایت شده استیم رو ببینی اسمی از ایران نیست, حتی تو یه عکسی که داده بود از لیست سرور و ... کشور ایران + دو تا جیزره و کره شمالی به رنگ سیاه بودن یعنی سرویسی در اینجا وجود نداره. ریجن و غیره بماند. مدتی هم هست کلا آی پی ایران رو بسته برای اکتیو کردن سی دی کی. گیفت و اینا میشه حتی دسترسی به کمیونیتی استیمم باز هست, اما اونم برای خودش محدودیت مثل بستن ای پی واسه فعال کردن سی دی کی رو داره.... اوریجینش حالا میاد بیشتر حال میده میزنه کلا دسترسی به سرور کلاینتش رو میبنده!
هر پلتفرمی بسته به مکان و قوانینش یه سری محدودیت ها رو به هر جهت داره اعمال میکنه. یک سری حالا فشار بیشتری اعمال میکن, یک سری نه.

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
من نمیدونم چرا اومدن تاپیکها رو با هم ادغام کرده تاپیکی که من للینک کردم خیلی درست و قشنگ توضییح داده امیدوارم در کل جواب بده این قضیه دوستان لطفا پیگیر باشین و اطلاع رسانی ککنین ممنونم

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
بچه ها قضیه بیلزارد و جوابیه خزانه داری آمریکا رو یادتونه؟؟
US Treasury: Games not “the focus of our sanctions”
میگید اگه یه تاپیک بزنیم یا توی همون تاپیکها و این قضیه رو علنی بگیم فایده داره؟؟

هیچ اشکالی دوست گرامی، شما بزنید بچه ها هم حمایت میکنند چی کار کنیم باید دست به همه فنون بزنیم که جواب بده دیگه شما کاری گفتی انجام بده دوست گرامی.

• Like
Reactions: s_erosennin

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
کلا کسی از ایران حقی نداره اونجا به خاطر قوانین، بعید هم می دونم کاری بشه کرد. بدیش اینه که می دونن دست ایرانی ها به جایی بند نیست.

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
من یه چیزی رو نفهمیدم.این مشکل فقط واسه ورود به ارجین هست؟؟؟ خب اگر تحریم میخواستن کنن چرا بازی ها رو از سرور قطع نکردن؟؟ این خطر برای pc هست فقط یا واسه کنسول ها هم هست؟؟؟

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
این بحث کپی رایت اینجا حل شه و یک قانون بشه خیلی از مشکلات حل میشه خیلی هرج و مرج هست اون ها هم حق دارن

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
به نظر من یکی از زشت ترین کار ها اینه که موقعی که یه حرکتی دسته جمعی زده میشه، بعضیا خودشون رو به خاطر منافع شخصی کنار بکشن! یعنی با خودشون فکر می کنن ممکنه بزنن اینا رو بن کنن، حداقل ما آسیبی نمی بینیم که بتونیم بازیای 2014 ـمون رو بازی کنیم! هرچند با هزارتا VP* و افت پینگ و ...! و همینجوریه که ما توی خیلی از چیزا پیشرفت نمی کنیم، چون هروقت بحث منافع شخصی میاد وسط، 90 درصد به فکر خودشون هستن و خوب هم کارشون رو توجیه می کنن!
ترست از چیه که غیر مستقیم حرف میزنی رفیق ؟
خیلی راحته که چنین چیزی رو مطرح کنی چون من تو نظایرش ضربه های بدی خوردم و یاد گرفتم دخالت نکنم .
عقلم بهم میگه که وقتی ریسک وجود داره و همون چند تا گیمی هم که دارم از جیب خودم رفته ، تلاش کنم برای حفظشون ...
کاملا هم حق با شماست ، تمامش منافع شخصیه منه و 100% هم اشتباه میکنم ! و خیلی هم محترمانه این که دخالت کنم یا نکنم به شما و افراد دیگه مربوط نمیشه .
امیدوارم شما و بقیه همیشه پیشرفت کنید که این ارزوی قلبی ماست ...
موفق باشید

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر