Multi Platform Assassin's Creed: The Ezio Collection

76v7bwkcebz732kr7u3t.jpg

Assassin's Creed: The Ezio Collection به‌طور رسمی توسط یوبی‌سافت معرفی شد.
بازی برای دو کنسول PlayStation 4 و Xbox One در 17 نوامبر 2016 (پنج شنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۵) منتشر خواهد شد. این مجموعه سه عنوان Assassin's Creed 2 ،Assassin's Creed Brotherhood و Assassin's Creed Revelations را شامل می‌شود.
هنوز اطلاعاتی درباره رزولوشن و نرخ فریم این سه نسخه در دسترس نیست، اما با توجه به شایعات احتمالا این 3 بازی همراه با پیشرفت‌های گرافیکی با رزولوشن 1080p و نرخ فریم 30 اجرا شوند.
همانطور که انتظار می‌رفت بخش چند نفره این 3 نسخه در این کالکشن حذف شده و هنوز قیمت مشخصی برای مجموعه اعلام نشده است.

تریلر معرفی:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,818
نام
نریمان
به به بالاخره تایید شد. :x
با این که ACII رو تو 360، 1000G کردم دوباره رو PS4 پلاتش می کنم. خدارو شکر مالتی پلیر هم از BH و R حذف شده.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
امیدوارم یه گرافیکی در حد ac unity داشته باشه رو کنسولای نسل هشت :| و گرنه برای من هیچ جوره ارزش خرید نداره ...
هیچ تغییری نکرده:-"

---
اگر وقت بشه!!! به خاطر DLCها هم که شده باید بازی کنم:D
نسل قبل که هیچکدوم DLCها رو نزدم:|

• Like
Reactions: Vesemir

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
هیچ تغییری نکرده:-"

---
اگر وقت بشه!!! به خاطر DLCها هم که شده باید بازی کنم:D
نسل قبل که هیچکدوم DLCها رو نزدم:|
از رو تریلر این رو میگی یا واقعا خبری اومده ؟ :D
با توجه به اوضاع گرافیکی RTA در اولین تریلر و تغییراتش تو ویدیوی comparison ، تا عرضه ACEC هم شاید بشه امید داشت ! البته اگه یوبی هم مثل وارنر به انتقاد طرفدارا "یکم" توجه کنه :D (هر چند تو این فاصله کم خیلی بعیده تغییری ایجاد کنن ...)

این قسمت از تریلر ، منو قانع کرد که هیچ پولی بابتش ندم :| یوبی هم "احتمالا" میخواد سریع یه مبلغی جور کنه واسه پروژه بعدیش و قصد نداره براش وقت بذاره .

• Like
Reactions: Eazy-E

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
از رو تریلر این رو میگی یا واقعا خبری اومده ؟ :D
با توجه به اوضاع گرافیکی RTA در اولین تریلر و تغییراتش تو ویدیوی comparison ، تا عرضه ACEC هم شاید بشه امید داشت ! البته اگه یوبی هم مثل وارنر به انتقاد طرفدارا "یکم" توجه کنه :D (هر چند تو این فاصله کم خیلی بعیده تغییری ایجاد کنن ...)

این قسمت از تریلر ، منو قانع کرد که هیچ پولی بابتش ندم :| یوبی هم "احتمالا" میخواد سریع یه مبلغی جور کنه واسه پروژه بعدیش و قصد نداره براش وقت بذاره .
از همون تریلر:-"
چیز خاصی نبود! ، مخصوصا همین AC II که اوضاعش مشخصه و عکس هم گزاشتی:D
صرفا برای تجدید خاطره خوبه این کالکشن نه هیچ چیز دیگه:-"
---
امسال که هیچ، ولی حالا که کاملا تمرکزشون روی AC 2017 هست، امیدوارم بترکونند و یه AC II ازش در بیارن:x

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
چطوری حاظرید انقدر پول واسه پکی بدید که ارزش نزاشتن حتی 60 فریم سهله یکم پولیشش کنن همون قیمت برنر مکس نسل قبل میارزه سه تاش رو هم همون 30 تومن باز حداقل 2k بازی Bioshock هم 60 فریم کرده هم پولیش

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر