امتیازات Pro Evolution Soccer 2017

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
h7b3n69e92gctypn6nqc.jpg

Developer : Konami
Platforms : PC , PlayStation 4 , Xbox One , PlayStation 3 , Xbox 360
Release Date : Sep 13, 2016

نسخه PS4
--------------

God is a Geek 10/10
PES سال به سال در نسل جدید بهتر شده و ارتقا پیدا کرده است و PES 2017 نقطه اوج این پیشرفت است. شاید این بازی بهترین عنوان فوتبال تاریخ باشد که تا به امروز ساخته شده .
Playstation Universe 9.5/10
اگر PES 2016 بهترین نسخه سری Pro Evolution Soccer در ده سال گذشته بود، بنابراین PES 2017 بدون شک در میان بهترین نسخه‌های این سری جای می‌گیرد.
IGN 9.5/10
Game Informer 9.3/10
عنوان کاملی نیست ، اما گیم پلی آن بسیار طبیعی است و این را احساس می کنید بر روی صفحه نمایش که چه چیزی بین شما در حال اتفاق است، حالتها (Mode ها منظورشه) کامل نیستند اما آنها جذب کننده اند و هر چیز باشد دوست داشتنی اند...ممکن است عنوان کاملی نباشد اما حس کاملی می دهد
IGN Italia 9.2/10​
نکات مثبت این سایت :
+ گرافیک فوق العاده
+ گیم پلی در بالاترین سطح
+ مجموعه ای زیبا از آمار عملکرد بازیکن ها
نکات منفی این سایت :
- اما فقط برای آفلاین
- هنوز هیچ حالت جدید ( مود ) در بازی نیست
- جزئیات اضافی بازی محدود هستند .
IGN Denmark 9/10​
نکات مثبت این سایت :
+ گیم پلی ، گیم پلی ، گیم پلی
+ تعیین تاکتیک های استراتژی عمیق .
نکات منفی این سایت :

- محتوا ، لایسنس ، عدم لایسنس تیم دانمارک ، مود های کم

Metro GameCentral 9/10
PES 2016 بیشتر یک ارتقا است تا یک انقلاب ، اما این عنوان بر پایه دستاورد سال گذشته بنا شده است و همین باعث می شود که با یکی از بهترین فوتبالهای تاریخ طرف باشیم.
Push Square 9/10
Eurogamer Poland 9/10
بازی Pro Evolution Soccer یک گام دیگر به تکامل نزدیک تر شده است. گیم پلی بازی فوق العاده و جذاب است ، اما بسیاری از عناصر به صورت مستقیم به ضربه زدن به توپ ختم نمی شود و نیاز به توجه بیشتری دارد به خصوص مجوز ها و رابط . خوشبختانه Konami در مسیر درستی قرار گرفته
GRYOnline.pl 9/10
GameOver.gr 9/10
CGMagazine 9/10
The Digital Fix 9/10
Impulsegamer 9/10
Playstation Official Magazine UK 9/10
Lazygamer 9/10
Digital Spy 9/10
PSX-Sense.nl 9/10
Game Spew 9/10
GamesRadar+ 9/10
XGN 9/10​
PlayStation Country 9/10
Sporting News 9/10
IGN Sweden 8.9/10
Everyeye.it 8.9
InsideGamer.nl 8.8/10
همواره یکی از بهترین بازیهای فوتبال است ، دروازه بانها و داوران شکسته خورده بازی پیشین از بین رفته اند . گزینه های جدید تاکتیکی که واقعن نشان از بهبود بازی دارد در آن وجود دارد ، PES 2017 واقعن یک تجربه فوتبال واقعی ارائه می دهد
Vindal Online 8.7/10
The Games Machine 8.6/10
Atomix 8.6/10
LaPS4 8.6/10
Gamer.nl 8.5/10
هر چند این تفسیر کمی قدیمی است ، برخی از مجوزهای مهم از دست داده شده و همچنین در عمل داور یک آماتور است! PES بازی فوتبال بسیار جذابی است. هوش مصنوعی و بسیاری از گزینه های تاکتیکی حس یک فوتبال بسیار واقعی را ایجاد می کند.
IGN Spain 8.5/10
از نظر گیم پلی یک جهش رو به جلو است، Mode های بازی در رکود به سر می برند و گامی روشن به عقب گرد از نظر مجوز ها رو داراست
SpazioGames 8.5/10
Multiplayer.it 8.5/10
Hobby Consolas 8.5/10
3DJuegos 8.5/10
4Players.de 8.2/10
Telegraph 8/10​
IBTimes UK 8.10
games(TM) 8/10
EGM 8/10
USgamer 8/10
PES 2017 یک گام به جلو در تکامل سری حرکت نمی کند، صرف نظر از کمبود مجوز های (لایسنس) زیادی که دارد ، کونامی حتی چیز تازه ای به حالتهای بازی (Mode) اضافه نکرده ،علاوه بر این ، حالتهای آنلاین یک آشفتگی به آدم دست می دهد و این بسیار منفی است
ffkclobfv5wfmslhshq0.jpeg

نسخه Xbox One
----------------------
IGN
9.5/10
Game Revolution 9/10
MondoXbox 9/10
M3 9/10
Xbox Achievements 8.8/10
LevelUp 8.4/10
NZGamer 8.3/10
GameCrate 8.3/10
Windows Central 8/10
TrueAchievements 8/10

1fbbpc0oc79rps55gppj.jpeg

با تشکر از دوستای خوبم .:Ranger:. و Romell به خاطر کمک در بروزرسانی نمرات

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
من خودم بخاطر التیمیت فیفا و عادتی که این چندساله بهش کردم نمیتونم Pes بازی کنم ولی خدایی یه تبریک به سازنده ها و طرفداراش میگم.
دمشون گرم از اون فاجعه رسیدن به این شاهکار!EA یکم یاد بگیره که بجای ساختن بخش داستانی بیاد روی عمق و هسته و نواقص بازیش کار کنه!Pes الان دقیقا برگشته به روزای اوج و حتی فراتر از اون.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من خودم بخاطر التیمیت فیفا و عادتی که این چندساله بهش کردم نمیتونم Pes بازی کنم ولی خدایی یه تبریک به سازنده ها و طرفداراش میگم.
دمشون گرم از اون فاجعه رسیدن به این شاهکار!EA یکم یاد بگیره که بجای ساختن بخش داستانی بیاد روی عمق و هسته و نواقص بازیش کار کنه!Pes الان دقیقا برگشته به روزای اوج و حتی فراتر از اون.

images

• Like
Reactions: MrElectricWizard

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
کاری به نمرات ندارم اما امیدوارم زمانی که بازی را تهیه کردم ما را به دوران اوج این سری یعنی نسل ششم ببره.زمانی که فیفا تو باقالیا بود!:p

• Like
Reactions: Adidas95

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
PSX-Sense.nl 9/10
Game Spew 9/10
3DJuegos 8.5/10
4Players.de 8.2/10

بیشتر سایتها از Mode بازی انتقاد کردن که پیشرفت چشمگیری نداشته و این زنگ خطر هست در حالی که گیم پلی و هوش مصنوعی و فیزیک در بازی رو عالی دونستن

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
با این نمره میانگین نمرات اومد روی 88

Vindal Online 8.7/10

این سایت برگشته گفته که عدم به دست نیاوردن مجوز تیمها در بازی نگران کننده هست اما دست کم خوبیش اینه تمرکز بر این بوده که بهترین گیم پلی رو PES 2017 در این چند سال داشته باشه و گفته که تجربه این بازی برای هر طرفدار فوتبالی با هر درکو سلیقه ای لذت بخش هست

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
نه فیفا نه pes خدائیش از نظر گرافیکی اصلا نسل هشتمی نیستند فقط nba 2k تونسته طبیعی کار کنه.
درسته ولی NBA رو هیچ وقت نباید با فوتبال مقایسه کرد چون بازیش خیلی کوچیک تر هست هم از نظر اندازه و هم از نظر تیم و هوش مصنوعی و چیزهای دیگه ولی قبول دارم از نظر گرافیکی و فیزیک و انیمیشن NBA 2K شاهکار هست ولی وقتی میشه مقایسه کرد که 2K بیاد شبیه ساز فوتبال بسازه

Amir gh

کاربر سایت
Sep 19, 2015
96
درسته ولی NBA رو هیچ وقت نباید با فوتبال مقایسه کرد چون بازیش خیلی کوچیک تر هست هم از نظر اندازه و هم از نظر تیم و هوش مصنوعی و چیزهای دیگه ولی قبول دارم از نظر گرافیکی و فیزیک و انیمیشن NBA 2K شاهکار هست ولی وقتی میشه مقایسه کرد که 2K بیاد شبیه ساز فوتبال بسازه
بحث اصلا بحث چهره بازیکنان و اینجور چیزا نیست افکت های گرافیکی بازی ها غیر طبیعیه هیچ افکت خاصی غیر نور روی صورتشون حس نمیکنی انگار اصلا shader وهیچ چیزی نداره مخصوصا تو صحنه شروع بازیها،رنگها و چمن ها غیر طبیعی هست.
nba2k شما قشنگ افکت های گرافیکی را روی چهره بازیکنان حس میکنی حس واقعیت را ولی این دو تا بازی هنوز خیلی عقبن.

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
بحث اصلا بحث چهره بازیکنان و اینجور چیزا نیست افکت های گرافیکی بازی ها غیر طبیعیه هیچ افکت خاصی غیر نور روی صورتشون حس نمیکنی انگار اصلا shader وهیچ چیزی نداره،رنگها و چمن ها غیر طبیعی هست.
nba2k شما قشنگ افکت های گرافیکی را روی چهره بازیکنان حس میکنی حس واقعیت را ولی این دو تا بازی هنوز خیلی عقبن.
خب محیط ورزشگاه بسکتبال با فوتبال خیلی تفاوت داره بعد بسکتبال کوچیک هست تعداد نفراتش کمتر هست چمنی هم نداره ... اصلن مقایسه بسکتبال با فوتبال اشتباه هست 2K هر وقت تونست فوتبال بسازه اون موقع باید بیایید از گرافیکش تعریف کنید بعدشم همین الانشم از نظر من گرافیک PES خیلی خوبه نسبت به نسل هفت شما گرافیک 2017 بازی رو با 211 و 2012 مقایسه کنید متوجه می شید چقدر پیشرفت کرده

• Like
Reactions: only sony

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر