BioShock: The Collection

دروود؛

95dvehiy09dvnwc9e39r.jpg

امروز یعنی 13 سمپتامبر 2016، مجموعه بایوشاک شامل سه بازی BioShock، BioShock 2 و BioShock Infinite به همراه تمامی DLC هایی که برای این عناوین ساخته شده (مهمترین اونها Burial at the Sea و Minerva's Den هست)، منتشر شد.
هر سه بازی با بهبود گرافیکی و بهبود بافت ها باز سازی شده اند و هر سه در 1080p و 60fps اجرا می شوند.

قیمت این مجموعه که مجموع ارزش محتویاتش بیش از 100 دلار تخمین زده شده است، 59.99 دلار می باشد.

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام بستگی داره با چه سرعت و دقتی برید
هر کدوم میانگین 10 ساعت رو گیم پلی داره
البته DLC هاشون هم هست؛ نسخه سوم هم که بیشتر از 9 ساعت طول کشید برای خود من، مخصوصاً روی درجات سختی بالاتر
دوست عزیز ممنون از راهنماییت فقط سوال آخرم هم اینه که ارزش داره به خاطر نسخه 1 و 2 بازی رو بگیرم؟ شماره آخرش که فوقالعاده بود.از نظر محتوا هم که خیالمونو راحت کردی هر کدوم میانگین 10 ساعت گیمپلی داره

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوست عزیز ممنون از راهنماییت فقط سوال آخرم هم اینه که ارزش داره به خاطر نسخه 1 و 2 بازی رو بگیرم؟ شماره آخرش که فوقالعاده بود.از نظر محتوا هم که خیالمونو راحت کردی هر کدوم میانگین 10 ساعت گیمپلی داره
والا از نظر گرافیک با بازی های روز قابل مقایسه نیستن
اما از نظر داستان، اتمسفر و کلاً گیم پلی به نظر اکثریت گیمر ها یکی از شوتر های اول شخص به یاد موندنی تاریخ هست این سری
بازم شاید به خاطر قدیمی بودن بازی ها نتونید باهاش ارتباط برقرار کنید
نظر من رو بخواید که واقعاً هر سه شاهکار هستن بازم بهتره ویدئو از گیم پلی بازی ببینید

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من براي اولين باره اين سري را بازي مي كنم و ميخوام به دلايلي از نسخه دو شروع كنم.

فقط سوالم اينه كه سه نسخه از لحاظ داستاني ارتباط مستقيم با هم دارن يا اشكالي نداره من اول از دو شروع كنم و بعد برم سراغ يك و سه.

• Like
Reactions: -7-

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,727
دوستان من براي اولين باره اين سري را بازي مي كنم و ميخوام به دلايلي از نسخه دو شروع كنم.

فقط سوالم اينه كه سه نسخه از لحاظ داستاني ارتباط مستقيم با هم دارن يا اشكالي نداره من اول از دو شروع كنم و بعد برم سراغ يك و سه.
سومی آنچنان ارتباط خاصی با قبلیا نداره (من dlc هاش رو بازی نکردم )
دومی هم نمیشه گفت ارتباط مستقیم با اولی از لحاظ داستانی داره اما یه ارتباط های کوچیکی بود ولی مهم تر اینه که شماره اول کم کم با محیط آشنا میشدی اما اگه بدون بازی کردن اولی مستقیم بری سراغ شماره 2 شاید موجودات و محیط ش برات گیج کننده باشه.
نظر من اینه شماره یک رو اول برو چون بنظرم بهترین تو این سه تا بود، شماره 2 هم به نسبت اون دوتا بازی ضعیف تری بود کلا.

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
431

بازی ها رو به ترتیب برو از نظر زمانی نمیدونم شماره سوم زودتر یا دیرتر از دوتا بازی دیگه اتفاق میافته ، اما شماره 1 و 2 رو به ترتیب برو چون بازی اولی زودتر اتفاق میافته ، بعلاوه گیمپلی بازی دوم قشنگتر و سریعتره اگه اول بازی 2 رو بری بعدا گیمپلی 1 برات خسته کننده میشه ، شخصا بازی 2 رو بیشتر دوست داشتم داستان قشنگی داشت و گیمپلیش هم عالی بود ، فقط مشکلش این بود که زیادی طولانیش کردن (تقریبا 4 ساعت زودتر باید تموم میشد) شماره 3 هم تقریبا ربطی به بقیش نداره . . .

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید

حالا من نمیدونم دلایلت چیه ولی هرچی باشه شک دارم ارزششو داشته باشه که تجربه‌ی خودت از این سری رو نابود کنی :D
حتما به همون ترتیبی که بازیا عرضه شدن بازیشون کن. جدا از دلایلی که بچه ها آوردن شماره‌ی دوم ممکنه داستان ساده تری در مقایسه با شماره‌ی 1 یا اینفنت داشته باشه ولی گیم پلی‌ش نسبت به شماره 1 پیشرفت ها و تغییرات زیادی داشته. از طرف دیگه مقدار زیادی از ارزش شماره اول به خاطر آشنایی با محیط رپچر و کشف کردن جزییات و تاریخچش به مرور زمان از دید یک تازه وارده. اگه مستقیما از شماره دو شروع کنی این فرصت تجربه‌ی رپچر و آشنا شدن باهاش برای اولین بار اونجوری که سازنده ها خواستن بهت معرفیش کنن رو از دست میدی.
DLC شماره دوم Minerva's Den رو هم حتما بازی کن، یک المان خیلی مهم این سری که تو شماره دوم غایب بود رو به داستانش برمیگردونه.
و در نهایت هم برو سراغش اینفنت و DLC هاش. و هم خود اینفنت و به خصوص DLC هاش به شدت به شماره های قبلی و رپچر ربط دارن.

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
740
نام
علی

حالا که بازی رو گرفتی به یه دلیل خیلی مهم بهت توصیه میکنم از شماره اول شروع کنی به بازی، شماره اول بهترین نسخه بایوشاک ــهِ

• Like
Reactions: THE BEST BOY

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
حالا که بازی رو گرفتی به یه دلیل خیلی مهم بهت توصیه میکنم از شماره اول شروع کنی به بازی، شماره اول بهترین نسخه بایوشاک ــهِ
اندر خوبه این سری که واقعاً نمی تونم بگم کدوم اول باشه، هر سه تاشون می تونن اول باشن ولی هیچ کدوم نمی تونن دوم یا سوم باشن

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
740
نام
علی
اندر خوبه این سری که واقعاً نمی تونم بگم کدوم اول باشه، هر سه تاشون می تونن اول باشن ولی هیچ کدوم نمی تونن دوم یا سوم باشن
نسخه اول که در ردیف بهترینهای تاریخ قرار میگیره و حسابش از اون دو تای دیگه جداست
نظر شخصی در مورد بهترین نسخه: اول- سوم- دوم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر